Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

h.a.i.n.y
26. máj 2009

pipussa
Myslim ze tehotenske spinenie sa nijako zvlast od toho menstruacneho. Ibaze to spinenie sa skonci aj spinenim pripadne slabym krvacanim alebo slabou menstruaciou ktora trva kratsie a je slabsia ako bezna mrcha. Najlepsie bude ked si spravis testik ked mas pochybnosti.

bubinkaaa
Bazalku treba merat kazdy den o tom istom case ale ked vravis ze vstavas stale v iny cas tak to je problem. Ale ak by si chcela merat tak mozes si dat budik stale na ten isty cas, zmerat a spat dalej 😀 alebo neviem ako to mas ci by ti to takto vyhovovalo. Ty sama musis vediet..
Takze teraz mas este stale hnede spinenie alebo nemas nic? Lebo ako uz niekto pisal moze to byt aj to uhniezdovanie vajicka ale zeny to zvyknu citit ze je to bolest v podbrusku. Neviem tak som pocula. Ty si nemala taku bolest? No prvavda je aj to ze kazda sme ina takze jedna to moze citit a ina nie. Ale tak ked rano nebudes mat este stale menzes tak mozes zmerat teplotku a ked bude nad 37 stupnov tak je velka pravdepodobnost ze si tehu! Drzim palceky silno! A daj nam urcite vediet! 🙂 Vidis ze ti vsetky drzime palceky! 🙂

mija777
26. máj 2009

Ahojte zienky 🙂 Taaak a mam to potvrdene!!!Dnes som bola u dr.,spravila mi take bleskove 😠 vysetrenie a vraj to vyzera na nejaky 6-ty tyzden. 😀 O 2 tyzdne mam prist na krv a dostanem aj matersku knizku.Stale tomu nemozem uverit,juchuchuuu 😀

Bubinkaa,s tebou to vyzera nadejne.Prajem ti,nech ti to vyjde,nech ta mrcha hnusna tentokrat nedorazi.

amaca
26. máj 2009

Holky prosím o radu. Môže byť príznakom tehotenstva, že ma pobolieva iba jeden prsník?

mija777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amaca
26. máj 2009

Mija mna boli skor tak nejako zboku, tak neviem....bradavky zatial nie.

mija777
26. máj 2009

Tak potom neviem,co to moze znamenat...Nebuchla si sa niekde? 🙂

bubinkaaa
26. máj 2009

pipussa ahoj......no v prvom rade odpoviem Tebe 🙂 ......neviem stale sice ci som tehu, ale tak menzes som zatial nedostala, hoci som ho mala mat uz 2.den, kedze mam 25 dnove cykly...no ale odvcera mam svetlohnedy vytok....bolesti v podbrusku mam vlastne od ovulacie, a stale neviem ci to je zapal ci som tehu.....bola som u lekara,lebo som mala taktiez vytoky zlto-biele huste.......myslela som,ze su to kvasinky tak som teda zasla za nim..ale lekar ma poslal domov,vraj mi nemoze dat na to nic,kym neviem ci som alebo niesom tehu 😲

bubinkaaa
26. máj 2009

----------dinduska drzim palceeeeeeeeeeee 😉

bubinkaaa
26. máj 2009

-----------------pre h.a.i.n.y. no bolesti mam uz od ovulacky,akoby som bola prechladnuta tam dole, boli ma maternica ako pri mrche, popichuju vajecniky atd...druhy den spinim, ale len tak malo sem-tam,no niekedy pred par mesiacmi sa mi takto aj zacinal menzes ze najprv len vytoky a potom silno,tak ja fakt neviem...bojim sa robit si opat nadeje po tolkych sklamaniach...........a vdaka aj Tebe, ze drzis palceky!!! 🙂 Ty si na tom ako moja?? 😲

bubinkaaa
26. máj 2009

------------------mija777....gratulujeeeeeeeem a tesim sa spolu s Tebou!!! 😉

bubinkaaa
26. máj 2009

.......mija777...a vdaka za podporu!!!aj ked stale neviem ako som na tom.....3 testy negativne, este zajtra spravim po 2 dnovej pauze hned z ranneho mocu,tak snaaaaaaaad budem ocosi mudrejsia, a snad nedojde ako vravis, ale ja bojim bojim.......... ☹

mija777
26. máj 2009

Bubinkaaa dakujeeeeeeeeem!Dufam,ze onedlho napises to iste ty!!!

bubinkaaa
26. máj 2009

pre amaca......tazko povedat, ci je to priznak tehu alebo nie.....a ta bolest je velka??

mija777
26. máj 2009

Su pripady,ked test vyjde pozitivny az po nejakom tyzdni meskania (zalezi na tom,kedy sa oplodni vajicko).Tak zatial nehadz flintu do zita 😉

bubinkaaa
26. máj 2009

mija777..Ty si tu??chcem sa Ta opytat a Ty si nespinila vobec??

bubinkaaa
26. máj 2009

nie nehadzem, aj ked vcera ked som videla ruzovo-hnedy vytok bolo mi do placu, no dnes to opat vyzera nadejne

mija777
26. máj 2009

Nie,ja vobec.Ale mala som take mrchovske bolesti,ze som bola presvedcena,ze to nevyslo a ze mrcha sa spusta.Tak som cakala...a cakala...az kym som po piatich dnoch nespravila test. 😉

amaca
26. máj 2009

Bubinkaaa, bolest citim iba ked si ho postlacam, bojim sa, aby to nebolo nieco vaznejsie... vo februari som bola na kazdorocnej prehliadke u svojho gynekologa a dokladne mi vtedy vysetril aj prsniky.

bubinkaaa
26. máj 2009

amaca......chod moja opat a hned zajtra alebo cim najskor.ked je to stale intenzivne.......

bubinkaaa
26. máj 2009

no presne mija777 aj ja mam bolesti ale uz od ovulacky........uz mi pridu tie bolesti dlhodobeeeeee

mija777
26. máj 2009

Amaca,ak ti ta bolest neprejde,najlepsie bude zabehnut k dr.Nemusi to byt nic vazne,ale istota je istota.

bubinkaaa
26. máj 2009

bojim sa,ze zajtra ked sa zobudim mrcha bude tu....a nebude uz potrebne robit si ani test........asi ma to poloziiiiii ☹ ☹ ☹

bubinkaaa
26. máj 2009

no poviem Ti mija tak dlho som este nemala pocit ani raz,ze som tehuuuu.....a je to krasny pocit......zavidim v dobrom 😉 ....juuuuuj keby to uz konecne vyslo tentokrat.......bol by to zazrak!!!

mija777
26. máj 2009

Ja som tie bolesti tiez mala dlhsie.Teraz ich citim uz len sem-tam,niekedy ma tam pichne...A bolo mi aj dlho tazko od zaludka.Teraz mi to na chvilu prestalo,dokonca aj tie prsia ma bolia len tak rano a na vecer 😀 Pred testovanim ma boleli viac... 😖 😒

bubinkaaa
26. máj 2009

a mna uz prsia ani tak nebolia.....a vcera ked som isla ranajkovat ma nadvihlo-...heh.teda odgrclo sa mi, vobec somnebola hladna, ale nechcem robit zbytocne haloooo..........apropo teraz mi pisal kamos na pokeci, zije s Anglicankou,ze bude otcom!!! 🙂 fuuuuuuuuuu...........chcela som mu napisat a ja mozno mamou........hm.....mozno

mija777
26. máj 2009

Ja ti verim...My sme to neskusali az tak dlho ako ty,ale prezila som si par takychto sklamani.Len si to tak nepripustaj.A ked vravis,ze mas pocit,ze si tehu,mozes byt.Zeny to vraj vycitia 😉 Aj ja som to uz akoby tusila 😉

mija777
26. máj 2009

No veru asi budes 😀

bubinkaaa
26. máj 2009

vies ja som si to namyslala tolko mesiacov, teda vzdy som mala dobre ze nie vsetky priznaky......bojim sa ci to nie je o tom aj tentokrat.....

mija777
26. máj 2009

Lahko povedane,ale nemysli tak na to.Ak ti do zajtra ta mrcha nepride,otvorim si na to detsky sampus 😀

mery888
26. máj 2009

babulky moc Vám všetkým držím palčeky.. 🙂 🙂
dinduš...tak som zvedavá či to nebudú predsa len dvojky 😉 😉
mija gratulujeeeem.. 😉
bubinka podla mna možeš byť tehu...len testíky asi ešte nechcú nič ukázať 😠

nám sa to asi zase nezadarilo..nakoľko som teraz cez víkend mala ovulku...ale snažili sme sa len 2 krát...ale od včera mám riadnu bolesť v ľavej časti podbruška... ☹ tak to bude asi dáky zápal..alebo čo... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre