Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

vanessa123a
31. máj 2009

ano chcem este testnut len nemam ziadny test doma a liek musim uzit este dnes 😠 ale myslim ze keby som uz bola tehu tak mi ukaze aspon slabunku //

dinduska
1. jún 2009

ahojte kocky
dnes som bola na poradni.vcetko je v poriadku.uz som bola aj na sone.srdiecko karsne bilo a babetko sa veselo hybalo.akurat jedna vec to,ze je o 2tyzdne mensie len ako v 8tt.ale to nevadi aj pri prvom tehu mala bola od zaciatku az do konca o 2tyzdne pozadu.len ma asi potom poslu aj na amniocentezu ako predtym.len som rada,ze je vsetko ok.uz mam aj knizku.foto babatka idem hned hodit do albumu tak mozte kuknut 😉 😉
prajem pekny den

vanes a ty ako testla si??

lucinka1104
1. jún 2009

dinduš a nemohla siotehu neskôr? ked aj testy ti tak vychádzali?
Ja nič 😝

dinduska
1. jún 2009

ahoj luci,nemoghla som otehotniet neskor lebo inokedy sme sa nesnazili iba presne 15dc 😅 😅 na narodky.a mne teraz vysiel test 2den meskania.len je babenko male.niekomu sa narodi 3kg dieta niekomu 4kg 😅

mery888
2. jún 2009

hmmm dindus takze dvojcatka to nebudu 😀 neboj drobec tie dva týždne dobehne hravo.. 🙂

filipka21
2. jún 2009

je tu nikto 🙂

mery888
2. jún 2009

niekto? 🙂

lucinka1104
2. jún 2009

aj luky mam 3030 ked ssa narodil 😵

lucinka1104
3. jún 2009

ja odpadnem ja mam tie plodné dni nakoniec dnes zajtra..... 😝 no aspoň, že som sa dočkala na 33 DC 😝 😝 😝 😝 😕

mery888
3. jún 2009

to fakt...??a to ako vieš??

lfs
4. jún 2009

Ahojte kočky, chcela by som sa spýtať, môže byť žena tehotná a mať zároveň menzes pri prvých troch mesiacoch tehotenstva. Mám ten pocit že som tehotná aj príznaky tomu nasvedčujú. Testom moc neverím, nie raz ma sklamali (pri prvom dieťati). Lekár je na dovolenke tak chcem počkať kým sa vráti.
Vďak 😒 a za odpoveď.

lulu4
4. jún 2009

lfs - ahojcek, neviem ci sa este prihlasis ale ja som na tom podobne, nemala som sice este dieta ale citim sa inak, nerozumiem tomu ale uz asi dva tyzdne je mi zle ale nezvraciam, som taka slaba a unavena a hlavne tie pachy, vsetko mi vadi a hned ma napne :( menzes som mala hned od 01.05. pat dni a potom 30.05. to doslo zas ale len do 92.06. aj ked to uz skoro nic nebolo toho 02. nerozumiem tomu lebo vzdy som mavala 5 a viac dni a teraz toto?
co si o tom myslite? len je zvlastne ze som si robila test rapi clear classic vcera poobede nie ranny moc a nic len jednaˇ/. nerozumiem tomu, skusim este buduci tyzden nejaky iny test...
alebo testy su fakt nespolahlive?

lfs
4. jún 2009

Neviem moja, ja som sa v tých testoch viackrát sklamala. Ale často som počula o tom, že baby otehotnejú a prvé tri mesiace menzes dostanú. A ak si pamätáš tak asi rok dozadu bolo aj v správach v telke, že nejaká pani otehotnela a vôbec nevedela, že je tehotná a prišla na to až na náhodnej prehliadke u ženského a bola v a teraz si sadni v 6 mesiaci tehotenstva.
A lekár jej vraj povedal, že tie tehotenstvá su teraz iné ako kedysi, vraj je to vplyvom prostredia, stresom...
Takže... 😒

lulu4
4. jún 2009

lfs - ved prave ze viem o takych pripadoch ale len z pocutia, z telky a tak, ze sa to moze stat... ale cert vie a ty si sa sklamala v testoch, neukazali ti graviditu aj ked si bola tehu ci ako? si pisala nieco take v tom predoslom prispevku....
a teraz mas prosim ta ake priznaky, nech si to viem nejako porovnat aj ked viem, ze u kazdej zeny je to ine 🙂 a pockas teda na doktora a pojdes sa tam ukazat ci nie si tehu? chcela by si dalsie babo? drzim ti palceky nech to dopadne podla tvojich predstav
a napis mi kedykolvek budem rada

luna123
4. jún 2009

ahojte babenky!!!!Chcem sa opytat na jednu otazku...Som v 5tt tehotenstva a bola som uz na prvy ultrazvuk no zistili mi ze je vsetko v poriadku len to ze mam aj cystu na pravom vajecniku je to normalne???Dostala som uz aj knizku no chcem sa opytat aj to ci uz gynekolog vydel pulz plodu ci je zive alebo ako to je ked mi uz dal knizku!!!dakujem

lucinka1104
4. jún 2009

prosím vas dnes som boal na sone a dr povedal , ež mam v pravom vaječníku folikuly čiže vajíčka a endometrium 8 mm, kedy podľa vas mam teda čakať ovu? ovu bolesti mam

miminko1
4. jún 2009

chcem sa pridat k teme som tehotna? spomenulo sa tu par priznakov tehotenstva.....no moja mamina mala menstruaciu aj ked bola tehotna v 3tom mesiaci....

miminko1
4. jún 2009

mala ste niektora takuto skusenost?mam asi mesiac iste priznakymam no este som si nerobila testy,lebo menstruaciu ....

miminko1
4. jún 2009

ahoj Ifs neskoro som zacala citat tvoj prispevok....no z citania mame nieco spolocne....ak budes mat zaujem pokecat tak napis.....som tu casto....

lfs
5. jún 2009

Pre Lulu 4: vieš moja keď som čakala Simonku, tak som otehotnela veľmi rýchlo, no keď som si robila testy, tak mi zakaždým vyšli negatívne. Nejak som tomu nevenovala pozornosť a zaujímala som sa o iné veci.
Keď som šla na prehliadku, tak mi lekár povedal, že či mi nieje niečo divné. A ja na to, že čo.
No, že som tehotná v 2 mesiaci. Tak to ti poviem, že to bol riadny šok. Tak od tejto doby neverím žiadnym testom. Preto radšej počkám na lekára.
Neviem, ale som z toho v šoku...
No ja som si vždy myslela, že žena môže byť tehotná, len ak nedostane menzes. Som hlúpa.... 😒

lfs
5. jún 2009

ahoj miminko 1 Rada si s tebou vymením názory, prípadne si doplním info. Písala si že niečo máme spoločné....
Aj tebe sa stalo niečo podobné... 🙂

mery888
5. jún 2009

ahoj babulky...tak ako sa darí??
no my musime teraz trošku snažilkovanie posunuť...bo som dnes dostala lieky, že infekcia močových ciest 😖 ale normalne som sa tešila z tých liekov, lebo som mala strašné bolesti...som plakala pri každom cikaní...už by som to necela nikdy zažiť..tak musím doliečiť a pak sa ide na to 😀

miminko1
6. jún 2009

ahoj ifs....som tu nova....tolko som si tu precitala, ze uz ani neviem ci mame nieco spolocne....ale dakujem ze si napisala.....stale nieco nove tu citam-priznaky....asi najleprie je ist na tu gyndu....a potom zbierat informacie od mamiciek ....kazda to tehotenstvo preziva inac.....tak sa necham prekvapit....a ak sa potvrdi,ze som tehotna ...tak sa sem vratim na pokec....

allinka79
6. jún 2009

pridam sa aj ja, len kratko.... najlepsie je urobit si test... hoci moj prvy bol negativny, a druhy po tyzdni pozitivny... 🙂 Ale priznaky ziadne... kedze to bolo este prilis skoro

sofinka30
7. jún 2009

ked som bola tehotna 2.krat,vobec som o tom nevedela..nic mi nebolo,nic ma nepichalo,nebolelo,ani prsniky,iba v 8.tyzdni som si vsimla ze su trosku vacsie 😅 a hned rano vzdy ako som vstala,prva bola cesta rychlo na wc-caste cikanie.Preto som si dala test.Bol negativny,dala som ho teda spat do krabicky a zabudla som nanho,spomenula som si az na 2.den..tak som si ho obzrela este raz a bola tam 2.slaba ciarocka..to som nechapala,co tam robi...no pre istotu som isla o par dni k doktorovi a ten zistil,ze som v 9.tyzdni teh. MENZES som mala upne normalny a cely cas-cize do 9.tyzdna..a negativne na veci je,ze v 10 tyzdni som sa prebrala z prekvapenia a ked som sa zacala tesit a kupovat dudle,v 11.som potratila.co ale nemusi byt vzdy,nie ze zacnete stresovat.vela stastia a krasne tehulkovanie..inak to bolo pred 11 rokmi..pa

petra2505
7. jún 2009

baby prosim vas mala ste niektora medzi prvymi priznakmi bolesti noh?mozno blbost , ale ja by som si ich najradsej odtala-mam pocit ako by sa mi nedokrvovali alebo take nieco.

adrianka22
7. jún 2009

Kocky a od ktoreho tyzdna vam zacali priznaky? Lebo mne pred tyzdnom skoncil menzes a dnes som nemohla zapnut blzku cez prsia a strasne ma bolia aj podbrusko ale moze to byt prechladnutie?

tintiniacik
7. jún 2009

petra2505: a uz vies ci si tehotna lebo mna tiez od vcera strasne bolia nohy

petra2505
8. jún 2009

tintiniacik dnes som si robila rano test, som 28DC, cyklus mavam 32 dnovy a test je negativny takze tehotna nie som 😒 ale nevadi, uz to beriem s rezervou a budeme sa snazit dalej 😉

mija777
8. jún 2009

Ahoj petra,to vobec nemusi znamenat,ze niesi tehu...Mne test ukazal az po 5-tich dnoch meskania 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre