Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

adriana174
22. jún 2010

@svadba2009 , ja byt vami babenky tak si urobim test ja som si ho robila hned na 4 den od styku co som si myslela ze uz by aj mohlo byt a nebolo az na 8den boli 2ciarky .niekedy sa moze stat že pod tiahou myslenia na to hned pripíšete niektore priznaky otehotneniu no nemusi to tak byt ja som nemala ziadne az ked som to nevidela na teste, nezufajte isto to pride 😉

mika165
22. jún 2010

chcem sa opýtat či mozem byt tehotná,ked moj posledný menzes bol o 1 den kratsi a bolo to skor ako špinenie.Už týžden ma pobolievajú prsia a som hrozne nervozna.Test som si robila ,no žial bol negatívny.Možnost otehotnenia može byt tak 3 týždne dozadu

kosta123
23. jún 2010

@mika165 - myslím že nie si, dĺžka menzesu s tým nesúvisí.

mika165
23. jún 2010

ahoj,ja viem,že dlžka menzesu s tým nesúvisí ale bolo to skôr špinenie a to ja mam vždy prvé 3 dni silné.Uvidím,koncom týždňa urobím ešte jeden test a potom dám vedieť ako som dopadla

ewkaewka
23. jún 2010

ahojte, chcem sa opytat ci palenie zahy je priznak tehotenstva alebo sa vyskytuje az v neskorsom stadiu?test som si este nerobila, nakolko mam problemy s MS(veeeelmi nepravidelna, az vobec)len ma pali uz druhy den zaha, chodim casto na WCko a napaina ma na vracanie,najma rano, aj ked nevraciam to co jem ale skor nejaku zlc, ci penu az...a unavena som riadne... 😕 dakujem za kazdu radu 😉

zuzanockamt
23. jún 2010

@ewkaewka mna nikdy v zivote zaha nepalila, ale v ten mesiac ako som mala dostat MS, tak ma tiez palila asi zo dva dni a test ukazal // a teraz je to palenie uz kazdodenna zalezitost a trva to uz dlho 😝

kosta123
23. jún 2010

@ewkaewka - môže to byť aj z jedla,ale ako píšeš že ťa aj napína a to WC (to som mala aj JA) tak uvidíme,kedy máš mať MS ???

mimma17
23. jún 2010

ahojte kocky mam takyto problem este som sem nepisala ale chcem sa pytat ci je toto normalne a ci sa uz niekto s takymto niecim stretol....lebo ja tomu vazne echapem...ale zacnem asi od zaciatku s priatelom sme skoro 8 rokov od januara 2010 sa intenzivne snazime o mimi a zatial stale nic uz mi to zacina byt luto a byvam preto casto smutna viem ze to neni dlho a vela z vas sa snazi dlhsie a stale nic a preto kazda asi viete co prezivam......tento mesiac som to nevydrzala a dva dni pred ocakavanou mrchou som si spravila testik a co nevidim jemnulinka ruzova ciarka tak som bezala do lekarne a kupila est dva rozne testy inej znacky a na tych tiez slabuline ciarky ale take slabulinke ze som musela natacat test do roznych smerov ale bola tam....no lenze co cert nechcel mrcha dosla tam som nahnevana vyhodial vsetky testy do kosa len tentokrat som mala mrchu nejaku cudnu prve dva dni take moje klasicke kramy dost silne ako mavam treti den take ze sa zdalo ze koncia to bolo vcera sa divam ze to co lebo inak mavam mrchu ze prve dva dni silnu dalsie dva dni normalne a na piaty den uz len take hnede spinenie a teraz na 3 den mi skoncili teda no dnes som mala taku malu kvapku na vlozke od rana tak si vravim spravim si test co mi este ostal a je tam stale jemna ruzova slabucka ciarka ale podla mna uz by mala byt krasne viditelna za tie dni keby sa vo mne cosi dialo ale stale je jemna stretol sa s tym niekto nevie mi to niekto vysvetlit...inak tu kratkost mrchy si vysvetlujem aj liekmi uzivala som clostylbegyt a duphaston ale ta ciarka na tom teste to podla mna lieky neovplivnia nie????poradte prosim dakujem

ewkaewka
23. jún 2010

@zuzanockamt mna tiez nepali zaha, mozno tak 2-3x v zivote ma palila, aj to ked som to prehnala s nejakym jedlom...ale inak vobec+ tie nevolnosti...no neviem neviem 😝

zuzanockamt
23. jún 2010

@ewkaewka no tak skus test ... ja si teraz tu zahu idem uzit 😝 ... cele dni ma to drzi uz vyse mesiaca a este mam cca 2 a pol mesiaca do porodu, tak sa mam na co tesit, az ma zaludok z toho boli 🙄

ewkaewka
23. jún 2010

@kosta123 no MS som uz nemala niekolko mesiacov(to je na dlhsie), mam teraz take bylinne tablety a sirup na "zregenerovanie" organizmu....a o mimi sa snazime stale,tak vobec netusim kedy a ci vobec som mala plodne dni 😖

ewkaewka
23. jún 2010

@zuzanockamt zajtra na muzickove meniny si urobim 😀 😀 😀 mozno bude darcek, aj ked pri mojich zdrav. problemoch neviem ci sa toho mimi dockam tak skoro 😒

ewkaewka
23. jún 2010

@mimma17 niekedy sa stava ze ma zena aj MS na zaciatku a je tehotna. treba ist na krv, to je asi najistejsie. ked si brala aj lieky...

mimma17
23. jún 2010

@ewkaewka asi este pockam neviem nechcem sa nejako unahlovat....a hned bezat k doktorovi a dakujem za odpoved

ewkaewka
23. jún 2010

tak este urob test o niekolko dni a uvids co ti ukaze 😉

mimma17
23. jún 2010

@ewkaewka a hlavne to sa mi nezda ze ciarka netmavne...ale stale je tam to mi tiez nejde do hlavy do riti keby tam bude neni alebo je normalna....

mimma17
23. jún 2010

@ewkaewka no asi to tak spravim tak v sobotu si spravim dalsi no ale ma lak trafi ked tam bude taka ista uz si budem mysliet ze som narusena alebo vsetky testy co si kupim 🙂

ewkaewka
23. jún 2010

@mimma17 ja som uz tolko penazi za testy vyhodila, ze by som uz mala polku dovolenky zaplatenu 😀

mimma17
23. jún 2010

@ewkaewka ani nehovor..mi dame tym firmam zarobit do prcic ze mna nenapadlo to vymysliet bola by som za vodou a za take pasiky ktore ocuras a potom vyhodis a tolko penazi

ewkaewka
23. jún 2010

no veru, keby to stalo 10centov kus tak nepoviem,ale jeden za 2€ a viac, tak fakt 😠 riadny biznis....ale uz som vari aj mesiac a pol nerobila tak si to mozem "dovolit" 😀 😀 😀

ewkaewka
23. jún 2010

@mimma17 no veru, keby to stalo 10centov kus tak nepoviem,ale jeden za 2€ a viac, tak fakt riadny biznis....ale uz som vari aj mesiac a pol nerobila tak si to mozem "dovolit"

lucika121
24. jún 2010

ahojte,tak ja mam teda iny pribeh..2 mesiace dozadu som mala uraz na oboch kolenach a brala som lieky na zapal a regen.chrupavky.Mala som dohodnutu operaciu na prve koleno a vcera som sa dozvedela ze som 7 tyzd. a ani neviem ako 😲 ..Menzes nemam pravidelny uz rok a vzdy mi meska 10-20 dni..to je co?aj sme chceli babo len nam povedali ze to bude problem ked sa mi to neda nejako upravit tak sme od toho vypustili,zmierila som sa ze pockame...a co svet nevidi,menzes nechodil 20 den a prsia moc naliate boli,tak ze urobim si test..hned ciarka jak vysita a nevedela som ci sa mam smiat alebo plakat..musim vydrzat nejako tehotenstvo aj s bolavymi kolenami,ozaj moc bolia ☹ a po porode hned na operaciu..co uz,len nech je to zdrave aj po tych liekoch co som papala.. 😒

kosta123
24. jún 2010

@lucika121 - bože a čože si robila na tie kolená ????

mimma17
24. jún 2010

@lucika121 tak na jednej strane pekny pribeh na druhej to s tymi kolenami nic moc......no to uz raz tak byva treba prestat mysliet na robenie babatka hned to je tu...AAAALE keby to islo a bolo take lahke..ze?

babula.hrubalova
19. júl 2010

Ahojte, potrebovala by som poradiť ☹ , o týžden mám dostať menštruáciu ale mám podozrenie že som tehotná 😀 , ovulácia mi skončila 12.7. a od 13-teho pocitujem bolesť v podbrušku hlavne na pravej strane,páli má záha...čo som do teraz nikdy nepoznala,cítim sa byť stále unavená ( celý víkend som prespala 😅 ) a vôbec mi nechutí jesť.....myslíte si že by mi mohol test už teraz niečo ukázať alebo je to ešte zbytočné??Som stráááášne nedočkavá...... 🙂

kosta123
19. júl 2010

@babula.hrubalova - ja by som počkala aspoň na deň keď budeš mať dostať menzes,presne minulý týždeň bola taká relácia o testoch,že niektoré ženy si ich urobia skôr,môže to nejako zblbnúť a test ukáže že si tehotná a pritom nie si,a prichádza sklamanie. Trpezlivosť ruže prináša 😉

babula.hrubalova
19. júl 2010

kosta123 - ďakujem 😉 no ved to že len tá trpezlivosť mi chýba..... 😅 a ked sa môžem ešte opýtať čo sa týka tých príznakov......myslíš že by to aj bolo možné??? 😀

kosta123
19. júl 2010

@babula.hrubalova - -no je to možné aj keď neviem či tá záha môže tak skoro páliť.

dinduska
25. júl 2010

ahojte kocky ako sa vsetky mate??co mate nove?? 🙂 😨

sikulka25
2. aug 2010

ahojte kocky mam otazku snazime sa s manzelom o babo....som dnes 15 den cyklu na nohavickach som si dnes rano rano aj na obed nasla husty priesvitny hlien a strasne tahavy ako zuvacka....to znamena ze mam ovulaciu len sa chcem opytat ci je mozne ze som tehu a mam ovulaciu ci keby som tehotna tak uz ovulacia neni???len som smutna lebo moj manzel ma prist az v stredu je na sluzobke to uz bude po ovulaci ze???48 hodin ovulacia netrva.....dakujem za odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre