Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

katarinkam
22. aug 2011

@majkushka no víkend krásny bolo super, zatiaľ nič nové dnes 27 DC. Tak dúfam že sa to podarilo a že krpec má už pomali 1týžden za sebou. 🙂

majkushka
22. aug 2011

@katarinkam mne sa mrcha pušťa ☹ ale len rano trochu potom nič

katarinkam
22. aug 2011

@majkushka Ja mám bolenie podbruška ako pred MS ale ešte stále verím že nepríde 😉

majkushka
22. aug 2011

@katarinkam aj ked som čitala že može byt od 6 - 12 dna od ovulky špinenie no neviem 🙂

majkushka
22. aug 2011

@katarinkam a stale alebo len sem tam ?

katarinkam
22. aug 2011

@majkushka áno môže byť špinenie, a veľa báb si myslelo že dostali mrchu že začala a na druhý den nič. A boli tehotné. Tak dúfam že je to aj tvoj prípad. Ja som mala asi ovulko okolo 10.8 neviem presne den lebo som posledné cykly mala 30,26,27 dní a tak som počítala od 8.8.do 12.8 a snažili sme sa aj pred aj počas. A pobolieva len sem tam.

majkushka
23. aug 2011

@katarinkam dufam že sa vam to podarilo 😉 pekny dnik , ja idem pracovat

majkushka
23. aug 2011

@katarinkam priznaky už su ???

majkushka
23. aug 2011

@linda81 ako sa držite ?

linda81
24. aug 2011

@majkushka Ahoj ...no drzime sa dako🙂, som dnes 30 DC, zatial ziadne bolesti ako na mrchu, len obcas take pichnutie v podbrusku, ale od dnes rana ma bolia prisa ako kona, som sa na to zobudila normalne,ale to ma aj pred MS bolievaju.BT dnes stupla na 37,1, tak uvidime.Dnes som doma, mam termin v CAR, este stale dufam , ze na tu laparku nebudem musiet ist, sme sa asi ani 2 roky tolko nesnazili dokopy , ako tento mesiac, ma to uz az nebavi 😀 .A Ty sa ako citis?Vidim , ze pomaly prestavas verit, ale drzim palce aj tak.

linda81
24. aug 2011

@katarinkam ahoj....ja tiez dufam , ze krpec ma uz prvy tyzden za sebou🙂, snat budeme mat rovnyky mesiac termin🙂.

majkushka
24. aug 2011

@linda81 boli bruško ako pred mrchou ale nevadi , snad nabuduce , ale vy si už zaslužite velmi ti to želam a držím pršteky daj vediet , ja som sa takto pred malou trapila dva roky ja viem ako to je už som si svoje odkrutila , aj mimomaternicove som mala a dokonca mi prasklo , tak ja viem ako ti je ale určite to bude dobre 🙂

majkushka
24. aug 2011

@majkushka a pred tym si mala aku BT ? tyžden dozadu stupa či sa stale drží

linda81
24. aug 2011

@majkushka dakujem...nezostava nic , len verit

linda81
24. aug 2011

@majkushka ja som asi tehotna...spravila som si test a je na nom druha ciarka slaba...no neverim

majkushka
24. aug 2011

ano no super som sa chcela spytat či si netestla tak gratulujem aj slabučka stači juj ale sa teš , to tak bude ked len trošičku ju vidiš už bude len tmavnut a tmavnut , hlavne nedaj do seba šprtat

linda81
24. aug 2011

@majkushka boze no fakt je tam... vies ale nemam nic ine...kava mi chuti, zle mi nie je ...no proste nic...to bude fakt zazrak...dnes by to bol vlasntne len 9-10 den po ovu...

adele15
24. aug 2011

baby, zaciatkom tyzdna som bola plna optimizmu a verila som, ze budeme ti stastni, co sa im to na prvykrat podari, ale ako tak plynie tyzden dalej a citam tu tie prispevky, tak ma akosi optimizmus opusta a vravim si, ze asi to take lahke a rychlo ako si predstavujeme nebude 😖 tak uvidime...najhorsie je toto cakanie na mrchu...

adele15
24. aug 2011

@linda81 moc moc gratulujem 😵

saxana123
24. aug 2011

@linda81 gratulujem 😀 bola som rovnaký neveriaci tomáš jak ty - tiež som čučala na tú slabú ružovú čiarku že toto snáď ani nie je pravda a bola. TAkže veľmi sa teším s tebou 😀

linda81
24. aug 2011

@adele15 ahoj...dakujem......ale nechcem este verit...mozno je to len chyba testu...skusim dalsie dni este digitalny....kolko sa snazite, ze ta optimizmus opusta?

majkushka
24. aug 2011

@linda81 nemusi všetky priznaky píšu naskočia po 4-6 týždnoch nič ti nemusi byt bud rada , tešim sa stebou velmi až mi zimomriavky naskakuju juuuuj davaj na seba pozor , prečitaj zdravu vyživu na prve dva mesiace a veeeeeeeeeeeeeeeelmi vela vitaminou treba papat aby babetko malo dost všetkeho aby sa dobre plod vyvijal

linda81
24. aug 2011

@saxana123 ahoj...ja tiez čučim a neverim, ja som volakedy raz mala na takom vcasnom teste slabu ciarku, ale to bolo take ine, tato je normalne hruba ako ta druha, len slabsia.

linda81
24. aug 2011

@majkushka 🙂dakujem

adele15
24. aug 2011

@linda81 este sme len tento mesiac zacali 😀 😀 😀 ale naivne som si myslela, ze sa nam to uuurcite podari na prvykrat 😖 tak uvidime...
aj moja sestra, ked zostala tehotna, tak mi doniesla ukazat prvy test co si robila a kukam na to, ze ved tam je len jedna palicka 😀 ta druha bola uuplne slabulinka, skoro sa ani nedala vidiet a uz je v deviatom mesiaci 😝
takze neboj, urcite budes tehu, skus si za take dva-tri dni urobit znovu, segra mala potom uz viditelnejsiu druhu ciarku

linda81
24. aug 2011

@adele15 tak drzim palce, aby ste necakali dlho🙂

mishuu
24. aug 2011

Ahojte baby, ja som tu v tejto téme nová 🙂 začali sme sa snažiť len tento mesiac, brala som 6 rokov HAK, nemala som našťastie žiadne problémy, po vysadení v novembri 2010 prišla MS pekne načas a chodí tak na 29 deň, sem tam o deň neskôr... teraz som 5 DPO takže tiež čakám či mrcha príde alebo či mi dá pokoj 😉 mám ju mať 2.9. takže už čoskoro... už tretí deň ma veľmi bolia prsia, bolievajú zvyčajne aj pred MS ale len pár dní pred, také 3-5 dní pred a keď som sa teraz sprchovala, zdurili sa mi bradavky, boli červené ako zvyknú byť pri ovulácii a v strede bradaviek to bolo na bielo zafarbené, také som ešte nevidela na svojich bradavkách, ale bojím sa dúfať, že to vyšlo, aby som nebola sklamaná. A od nedele ma pobolievalo bruško, len jemne, sem tam pichlo, ale to si možno nahováram, niekde pichlo a hneď som to zaregistrovala, pred tým som si možno len nevšímala takéto kde tu pichnutia 😉 každopádne uvidíme a Vám všetkým tiež držím palce a tehuľkám gratulujem 🙂

katarinkam
24. aug 2011

@linda81 tak to dúfam že áno by som sa veľmi potešila 🙂

@majkushka ale radšej sa nesledujem aby som sa nezblázdnila 😵 ale dúfam že mrcha nepríde a dnes som zistila že aj chute sa mi zmenili , zjedla som hrach aj ked nikdy pred tým som ho nechcela a dokonca aj mlieko som vypila vyslovene sa mi ho zažiadalo 😀

majkushka
24. aug 2011

@katarinkam trochu špinim , bolesti popustily tak neviem , čo si mam mysliet zvykne ma rano pobolievat spodok bruška , potom prejde , netestovala som ani ja ale dnes mam len 26 DC tak myslim že ešte ani netreba , radšej počkam , a prsia nebolia ? lebo mne nič neni len som hladna ale to aj pred mrchou byvam 🙂 🙂 🙂 🙂

katarinkam
24. aug 2011

@majkushka mna prsia nebolia iba ked si trosku stlacim bradavky tak je to taka tupa bolest. A to tvoje spinenie je asi so "zahniezdenia" tak sa krpček zabýval, ja som nemala ale len 1z3 že to má tak sa uspokojujem 😀 A podbruško neboli len mam pocit akoby bola maternica väčšia a tuhšia na dotyk. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre