Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

petra2505
6. sep 2008

sandri snazime sa uz vyse 2 rokov☹

bocianka
7. sep 2008

peti aj mne sa tuto noc rozbehla ms 😖 tiez som sklamana, ale verim, ze sa to raz podari, je tu viac dievcat, ktorym sa zadarilo za dlhsiu dobu snazenia. drz sa

petra2505
7. sep 2008

bocianka ja by som uz spravila aj nemozne aby to vyslo...zajtra si skusim kupit kvapky od Valoviaca tie Femi a na december si vybavujem laparku

lopezka
7. sep 2008

ahojte 😀
ja mam tiez nejake priznaky ( bolest v podbrusku a citlive prsia, co nemavam ani pred MS ) ......ale mam pocit, ze precitani toho vsetkeho tu si ich asi namyslam 😒 ........o tyzden v nedelu by mala prist MS, ak uvidim ....... 😕

sara333
7. sep 2008

5 dni po oplodneni nemozes mat ziadne priznaky! to je blbost!!!! treba pockat na menstruaciu a az potom to riesit,,

lopezka
7. sep 2008

sara netvrdim ze som tehu, aj ked jasne ze chcem byt 😠 ja len pisem, ake mam priznaky a mam ich po 1.krat po dlhej dobe snazenia 😒 tak skusam, ci tu nema niekto nieco podobne ............viem, ze od ovulky presla dost kratka doba, ale zistila som, ze najplodnejsia som vraj hned po MS ..... 😉

orinka
7. sep 2008

sara: teda ty vieš potešiť a povzbudiť človeka 😀 🙄

caruzo19
7. sep 2008

jasne ze moze mat priznaky.nie kazde uhniezdovanie je tabulkovo na 6.den,zalezi kde sa vajicko nachadza v case oplodnenia.v case uhniezdovania priznaky kludne mat moze

sandrika
7. sep 2008

peti a tie kavpky majú byť načo???
Inak niekedy treba spraviť aj nejaké zmeny v živote ktoré spôsobujú stres, napríklad ja som musela dať výpoveď v práci, ktorámi teda stres spôsobovala chystali sme sa už s manželom odísť do zahraničia a vtedy....sa konečne podarilo. 😵
lopezka aj švegeriná otehotnela na 6 deň po MS a koľký DC vlastne si???
sara no čona srdci to na jazyku čo?? 😀 😀

petra2505
7. sep 2008

sandri vraj na lepsiu cinnost vajecnikov....ja uz neviem co mam spravit, vypoved som dala v aprili odvtedy som doma a nic, zajtra nastupujem do novej prace.....

lopezka
8. sep 2008

sandrika, MS cakam teraz v nedelu, takze som asi 23. DC 🙂 ale uz som ticho ☹ nechcem tu poburovat okolie 😒 ja viem, ze testovat sa ma az ked meska MS....takze uvidim, ci pride 😠

sandrika
8. sep 2008

peti a čo muž nemôže byť chyba uneho ?
máš pravidelný cyklus?
Meriaš si BT?
A kedy mávate pohlavný styk?,Celý mesiac pribežne či len v čase ovu???

lopezka nikoho nepoburuješ, je normálne, že , keĎ túžiš po dieťatku si nedočkavá ajja som bola a všetky sú , ver mi, viem ako sa teraz cítiš, ak si otehotnela krátko poMs tak vdeň chýbajúcej mrchy môžeš testovať,myslím že aj tak by ti mala výnsť tá druhá už aj deň pred , ale istota je istota.
každému stúpa HCG inak mne veľmi pomaly....
budem na teba myslieť tých 6 dní hadam vydržíš

lopezka
8. sep 2008

sandrika dakujem za povzbudenie 😀 no ved nejako to uz musim vydrzat 😒 a stale myslim na to, ake by to bolo krasne, keby naozaj uz vo mne nieco rastlo 😅

petra2505
8. sep 2008

sandri muz je zdravy bol na spermiograme, cyklus mam relativne pravidelne odchylka cca 1-2 dni, styk mame casto a okolo ovu velmi casto🙂bazalku si nemeriam - to sa mi velmi nechcelo lebo som pracovala mimo bydliska a musela som vstavat o 4 rano a cez vikend a sviatky sa mi kvoli tomu nechcelo vstavat, ale uz som v noci rozmyslala, ze sa obetujem a zacnem merat len si to musim nastudovat lebo tomu nerozumiem🙂

sara333
8. sep 2008

Sorry kocky, nemyslela som to zlee.. len jednoducho viem, ze 5 dni od oplodnenia priznaky mat este nemozes, je to nemoznne.ked som bola tehotna, prestudovala som si nespocetne mnozstvo knih, precitala strasne vela odkazov na internete, bavila sa s mojim doktorom.väcsinou ako sa spominalo, zeny ktore strasne tuzia po babatku si to zacnu casom domyslat a potom, ked dojde menzes su sklamane.. lopezka, co som ja vssetko vystrajala len aby osm otehotnela🙂 stojky na hlave a podobne veci.. nic nepomohlo,az ked som na to prestala uplne mysliet, stalo sa to a bola som v 4 tyzdni, az vtedy tie priznaky zacali..po 5 dni som ani netusila ze sa nieco vomne deje. tak drzim palce,nech to te a vsetkym ostatnym vyjde, pretoze byt mamou je neskutocne krasne a kazda zena si ten pocit zasluzi..

maarfi
9. sep 2008

ahojte baby podobný probkém s otehotnením mám ej ja, o bábenko sa snažíme už pomaly tri roky a stále nič, už som z toho zúfalá,ja mám výsledky dobré ale manžel má zlé výsledky spermiogramu neviete o niečom čo by pomohlo prosím?

lopezka
9. sep 2008

maarfi ahoj, moj drahy mal tiez povodne dost blbe vysledky spg, tak som mu nasadila Permen.....precitaj si o tom v Snazilkach 🙂 niekomu pomohol .....ja uvidim 😀

sandrika
9. sep 2008

petra tak skúste si dať pred ovu 4 - 5 dní pauzu sosnažením a hlacvne skús na to nemyslieť....., aj keď viem že je to ťažké...v BT sa ako tak vyznám tak potom sa môžeš opýtať tam ide o to , že teplota ti stúpa až po ovulke na cca 37,0 a drží sa až do mrchy ak v deň mrchy klesne mrcha dorazí ak nie je tu vysoká nadej na otehotnenie. Deň ovulácie sa počíta posledný deň najnižšej teploty predtým ako stúpne na tách cca 37,0...tak v skratke vysvetlené

petra2505
9. sep 2008

Sandri dakujem, si velmi zlata.Dnes som si kupila tie kvapky od Valovica a skusim teda zacat merat tu BT🙂Naozaj velmi Ti dakujem ani nevies ako mi pomaha, ze si mam s kym o tom "pokecat"🙂

sandrika
9. sep 2008

petra nemáš začo rada poradím, keď viem, čokoľvek sa chceš opýtať môžeš, kľudne aj cez IP ,alebo tuna fóre. My sme sa snažili 3 roky takveľmi dobre viem čo prežívaš.
A si siistá, že mávaš pravidelne ovulku....? Ja som nemávala... 😨 😉

heri
10. sep 2008

Dievčatá mám otázku, je možné že by som bola tehu, MS mi mešká len dva dni, ale test bol negatívny a mám taký hustý biely hlien. A okrem toho mám bolesti v podbrušku ako pred MS, takže si veľké nádeje nerobím. Čo ma mätie sú páliace bradavky, čo som predtým nikdy nemala. Ďakujem za odpoveď.

miyya
10. sep 2008

heri tak tie obrovské bolesti v podbrušku som mala aj ja ale menzes sa nedostavil ale ja som mala aj teplotu zvýšenú. tak počkaj ešte a uvidíš. držím palce

heri
10. sep 2008

Miyya ďakujem za odpoveď. A myslíš, že ten hlien má nejakú súvislosť? Ale asi sa priveľmi sledujem, mala by som prestať 🙂

mareklucka
10. sep 2008

Heri ja si myslím,že tehu možeš byť.Niekde som čítala,že pálenie bradaviek je príznakom tehu.Z testov si nič nerob,sú prípady kedy nemusia hneď ukázať 😉 Ak chceš testni o pár dní,ak nie zájdi si za svojim gynekologom.Držím palce 😉

orinka
10. sep 2008

heri: možno sa naozaj veľmi sleduješ, ale nič si z toho nerob 🙂 to robí každá z nás mesiac čo mesiac..... 😔 😅

sandrika
10. sep 2008

heri jasné že môžeš byť tehu mne test ukázal až na 9 deň meškania 😉 počkaj 4 dni a testuj znova tobyti už ukázať mal

petra2505
10. sep 2008

sandri podla ovu testov ano a mam ju aj dost citelnu, akurat som sa dozvedela, ze moj drahy ma krv v moci a nevieme odkedy lebo naposledy mu take vysetrenie robili niekedy minuly rok....myslis, ze to moze mat vplyv na plodnost?

sandrika
10. sep 2008

petra ja si myslím, že nie, ale doktor nie som ,ale vyšetria mu to nie????
NNajdôležitejšie na plodnosť je sústrediť sa na všetko iné, len nie na to ako veľmi by ste chceli.....cez ovu sa skúste milovať len zo zadu, hlavne nevstávať hneď z postele.
Inak pomáha na plodnosť vitamín E a čítala som, že aj biele víno 8 dcl do týždňa.

junovka
11. sep 2008

...na plodnost aj B-komplex a caje z alchemilky zltozelenej a matovy cajik 😉

pikino
11. sep 2008

ja som mojmu naordinovala cem-m zdravie muza a Q10 a ja som v ten mesiac kedy som otehu zacala pit femigard.

tak skuste, inak k tym priznakom. ja si meriam teplotu takze viem presne kedy mam ovu. s tym ze v july otehotniem som neratala ale vyslo to. a priznaky som mala presne od implantacneho poklesu teploty. bolo mi zle od zaludka a zacali ma boliet prsia, co mna nezvyknu pred ms. boli horuce a uplne napnute. musim povedat ze som si nic nenahovarala lebo som neratala ze som tehu, a test som si robila den pred ms
skor zo srandy lebo som si akurat kupila novu varku. a ked som nasla 2 // kukala som ako puk. a co je zaujimave zle mi bolo iba do dna kedy mala prist mrcha a potom akoby utlo, prestala sa mi aj hlava tocit. teraz ma uz prsia pomaly prestavaju boliet mam ich ale o cislo vacsie. a tazko mi je od zaludka stale ale to je normalne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre