Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sara34valentina
21. aug 2015

@rysavka55555 test si mozes skusit 2dni pred ms, mne ukazal ducha 🙂 na 10dpo 🙂 priznaky nemozes mat ziadne, len tie tlaky na brusku skor take stuchanie 🙂 cikanie este je skoro 😀 unava ano, bola som riadne unavena 🙂 moj priznak bol ze som sa neprezierala ako zvyknem pred ms, a bola som kludna ♥ drzim palc,e prisa boleli len bradavky, teda bradavky citis viac ako prsia, 😉 to boli moje priznaky a este ma raz riadne pichlo v maternici asi pri uhniezdovani 😅

rysavka55555
21. aug 2015

@sara34valentina dakujem za dalsiu odpoved 🙂 nehoborila som o priznakoch iba o pocitoch 🙂 tak uvidimeee

sara34valentina
21. aug 2015

@palikerav nie je to mozne, neboj ...tehotna nie si

rysavka55555
21. aug 2015

@palikerav urcite nie si tehu

mmm32
21. aug 2015

@rysavka55555 Ahoj nakoľko sme sa dlho snažilkovali, testy som si robila vzdy pred lebo som sa nevedela dočkať...videla som rôzne príznaky že "ÁNO" asi som...no nebola som. Tento mesiac som nemala vôbec žiadne príznaky len bolesť bradaviek pred MS asi 3 dni pred a slabý ružový výtok...nakoniec MS nedošla a teraz 3 dni po som si spravila test a boli // ...takže asi by som počkala až ti bude meškať .....

rysavka55555
21. aug 2015

@mmm32 tak to chapem 🙂 ide o to, ze my sa nesnazime, ale nedavame si pozor, cize stat sa to mohlo 🙂 keby aj bolo by to nievo uzasne krasne 🙂 takze preto mam taky divny pocit a to bez toho, ze by sme sa o baby snazili 🙂 o to to je zahadnejsie, krajsie, nedockavost je silna,ale yak pockam 🙂

alexko33
21. aug 2015

@rysavka55555 sme na tom podobne 🙂 my sa tiez nesnazime a nahodou sa stalo,ze sme mali nechraneny styk pravdepodobne v den ovulacie-podla hlienu a jemnych bolesti,a tiez mam take iste zvlastne pocity ako ty 🙂

mausi123
23. aug 2015

Ahojte, mozem byt tehotna ked nemam periodu , mam 11 mesacne babo a kojim ho, mam v podbrusku trocha krce a casto na pali zaha, nasla som si Doma zvysne ovulacne Testy digitalne a na palicke Mi ukazalo 2 ciarky a v Tom digitalnom prislusenstve len prazdny kruzok, to znamena ze momentalne nemam ovulaciu ale tie dve ciarky neviem ci môze ukazovat uz tehotenstvo. Dakujem za odpovede

sibalka21
23. aug 2015

@mausi123 nemas foto? Lebo pokial neboli rovnako silne tak bol test negativny

mausi123
23. aug 2015

@sibalka21 ahoj, jedna palicka bola slabsia ale skusala som tri testy a vsetky ukazovali rovnako, no môze to byt aj Preto ze je to skoro este , Tak pred dvoma tyzdnami sa to mohlo stat, mam uz tri deti a pri tretom Mi to tiez Tak slabucko ukazovalo, stvrte sme neplanovali tak mam troska strach ako to zvladnem ked najmladsi mA 11 mesiacou.😏😉

rysavka55555
24. aug 2015

Ahojte zienky 🙂 tak dnes mam 5dni do ms, dnes rano bolestikrizov a v podbrusku, ktore do polhodinky presli, vcrra ma aj vcera chytil silny krc a presiel hned. Skusim zajtra testnut, ak nic, pockam do doboty ak nedojde, testnem znovu 🙂

inguska7858
25. aug 2015

Ahojte baby..aj my sme skusali cez plodne dni dnes je 4den a mam bolesti v podbrusku vcera som mala teplotu zvisenu a unavena som bola ako keby nieco na mna liezlo...dostat mam au v utorok ,,,co myslite moze ist o uhnezdenie?to by ma potesilo😍

sibalka21
25. aug 2015

@inguska7858 veelmi nepravdepodobne. Styri dni po sexe nemozes mat absolutne ziadne priznaky

inguska7858
25. aug 2015

@sibalka21 ani uhnezdenie ? Bolelo ma trosku v podbrusku ...neviem no len sa pytam 😊

sibalka21
25. aug 2015

@inguska7858 neviem ci pri uhniezdovani su nejake bolesti. Ja som len trosku krvacala

sstalynda
25. aug 2015

@inguska7858 ja som citila tiez uhniezdenie. kracala som po ulica a strasne ma pichlo v podbrusku. az som musela zastat a chvilku pockat. ale nekrvacala som. takze asi kazde zena to ma ine. moze ist o uhniezdenie aj nemusi. ostava uz len cakat ci pride alebo nie 🙂 drzim palce

inguska7858
25. aug 2015

@sstalynda dakujem dufam ze uz budem v tom dam info 😉

prankyrose
8. sep 2015

Ahojte, môže byť príznakom tehotenstva kŕčovitá bolesť po pohl. styku, ktorú som nikdy predtým nemala? Ďakujem... 🙂

sibalka21
8. sep 2015

@prankyrose urcite nie. Hocico ale nie priznak tehotenstva

1234lubka
8. sep 2015

@prankyrose prvy priznak tehotenstva mozes mat tak par dni pred menzesom po pohlavnom styku trva nejaky tyzden kym "otehotnejes" kym spermia putujeza vajickpm, kym sa spoja kym sa skotula do maternice, uhniezdi...prestuduj si nieco o oplodneni

curlynka
8. sep 2015

@prankyrose niektore zeny to vraj maju :D aj ked neviem ako rychlo ta spermia oplodnila vajicko :D ja som priznaky nemala ani pred menzesom ani po meskajucom menzese....teda az na 3 den meskania mi vysiel test pozitivny.....

1234lubka
8. sep 2015

@curlynka to je obycajna nahoda ze mali akoze nejaky priznak po styku, apotom //. Sak tie tehotenske stavy sposobuje estrogen ktory ti zacina stupat az po oplodneni a pociti to mozes najskor tak 10dni po styku, ostatne su vsugerovane pocity, ja som pri prvom ani necitila ze som tehotna keby mi nenarastlo brucho..po styku je to len vyplod fantazie a prehnana tuzba po babetku alebo naopak obava z nezelaneho otehotnenia

curlynka
8. sep 2015

@1234lubka presne tak ja si myslim to iste 🙂

ikiniki
8. sep 2015

Ahoj, asi to je mozne. Ja naozaj milujem slane. Moje ranajky vacsinou su rozky s maslom a sol. Par dni po plodnych dnoch som sa z tychto ranajok pozvracala, odvtedy som sol nemohla ani citit. Napadlo mi,ci som tehotna,ale neriesila som to dovtedy,kym som to nedostala. Asi to je u kazdej zeny individualne,ale u mna to platilo

1234lubka
8. sep 2015

@ikiniki podla mnaje to nahoda.....ja.som tiez neraz myslela ze je to tam a nic...a ked som kasla //som cumela jak puk 🙂

ikiniki
8. sep 2015

Ale nemoze to byt nahoda,ked potom takmer kazde rano mi prislo zle, hlavne ked som si viac posolila ranajky. Tiez som si myslela,ze je to nezmysel,ale kedze sa mi to stalo,tak myslim,ze to bolo z tehotenstva 🙂

sara34valentina
8. sep 2015

@inguska7858 4dni je este skoro, ale unavena uz byt mozes 🙂 ja som bola na 7dpo uz unavena ze som zaspala aj postojacky 🙂

prankyrose
9. sep 2015

Baby, ale ja som nemala na mysli to, či môžem mať príznaky hneď po styku, mne MS mešká už cca týždeň, TT mi vyšiel negatívny, len s bieloui čiarkou akoby vyrytou... Len som mala styk s partnerom a po ňom ma bolelo podbruško a celá oblasť okolo neho- tak kŕčovito a akokeby svalovica zároveň... Nikdy som bolesťi po styku nemala, tak som chcela vedieť, či to môže znamenať tehotenstvo, keďže test mi to zatiaľ nepotvrdil... 🙂

alexko33
9. sep 2015

@prankyrose ja som na tom tak isto a test tiez negativny

prankyrose
9. sep 2015

@alexko33 Vieš tú bolesť popísať a ako dlho trvala? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre