Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

jastrab
2. apr 2008

nuz, kcervenaciapocka, mozno o chvilu zmenime temu z priznakov na tehulky, termin december 2008 😉

cervena_ciapocka
2. apr 2008

To by bolo krasne mat tak trochu vianocne babetka 😵

jastrab
2. apr 2008

ano, vianocne alebo EURO babies

mum_to_be
2. apr 2008

ak mate vytok, ja myslim, ze by to malo vyjst - budem drzat palce! a dajte vediet, ako ste dopadli!

gitarka
2. apr 2008

ahojte ja som v 6tt+3 a stale mam vytok a pocity na zvracanie

cervena_ciapocka
2. apr 2008

Mna ten vytok prekvapil len pred par dnami. Normalne som sa cudovala, ze co sa to deje, lebo takto pred MS som vytok nikdy nemala.

cervena_ciapocka
2. apr 2008

Tak ja sa lucim nadnes 😉

pikino
3. apr 2008

ja som tiez mala taky biely vytok po ovulacii minuly mesiac stale som sa cudovala, lebo ho nemavam som sa tesila ze som tehotna a potom som dostala mrchu. ☹
ale podla mna som bola na 100% tehu.

cervena_ciapocka
3. apr 2008

pikino, moze byt 😕 aj ja som raz mala pocit, ze som bola tehu, ale ze to same odislo, lebo mi dost meskala a MS bola velmi cudna 😨

gulocka
4. apr 2008

caute baby. ja uz som s tymi priznakmi zazila vselico a tehu som nebola. Ale mam teraz taky problem:
MS som dostala (cca presne). Po 3 dnoch od jej skoncenia ma zacali neuveritelne boliet prsia. Na dotyk. Toto obcas mavam pred MS ale nie po nej. Su take napate a trochu naliate.Teraz som tyzden po MS a to napatie v prsiach trva od soboty- nedele, cize to bude skoro tyzden.
Viete o nicom podobnom? Ma zmysel si robit test? ci je to len nejaky necakany hormonalny vykyv?
dik

tiana
4. apr 2008

Caute baby, MS mi meska 3 dni, nikdy mi nemeskaaaa, nikdy!!! Skor o dva dni skor mi vzdy pridu ako hodinky. S manzelom sa pokusame o dietatko pol roka, snad by sa to mohlo uz vydarit. 🙂Mala som pred tyzdnom bolesti v podbrusku, dost intenzivne, nie ako pred MS alebo pocas nej. Tak si myslim, ze nieco z toho bude.🙂 A zvlastny tlak mam v brusku ked sa zohnem, tak citim ze mi tam cosik vadi🙂.
Rada by som sla nabuduci tyzden k dok. na krvne testy, neviete mi poradit, nie je to skoro? Urobia mi ich? Dak.

sandrika
4. apr 2008

Na rvné testy môžeš ísť aj v deň vymeškanej MS držím palce 🙂

dadka9
4. apr 2008

ahojte. chcela by som sa vás opýtať na skoro to isté čo sa pýta tianka. Pobolievanie v podbrušku ako pred MS a ten tlak pri zohnutí, navyše ma dnes začali bolieť kríže nie síce silno a le bolia a ešte sa mi aj trochu zväčšili prsia. a som strašne náladová a stále sa mi chce plakať. prosím ak máte niektorá podobné zážitky dajte vedieť. ďakujem 🙂

sandrika
4. apr 2008

dadka tovšetko sú tehotenské príznaky z vlastnýchskúseností alevie, že sa dajú vsugerovať čo tak si urobiť test?
obidvesi môžte ja keď prídem k DR sa ma aj tak hneď spýta či som si doma robila test....veľa šťastia

dadka9
4. apr 2008

ešte som zabudla povedať že mne nemešká ja mám mať až 20.4. díky.

sandrika
4. apr 2008

Taak tiana nech si urobká ráno test a ty s testom počkaj do 21.4 uvidíš či je tvoje tušenie správne ja osm tiež vedela, že som tehu ešťe predtým ako mi meškala MS

diddi
4. apr 2008

tiana, tie bolesti v podbrusku mohli byt z uhniezdovania...davaj si na seba teraz velky pozor, babo ma tenucku pupocnu snurku, takze ziadne skoky, vyskoky, preskoky...k lekarovi chod takemu, ktory ma ultrazvuk, ale myslim,ze najskor na ultrazvuk az v 8tt, vtedy uz je vidiet srdiecko, v 6tt tam bude len vak...ale test si urcite urob, ale nech ta neprekvapi aj keby bol negativny, o den ,dva bude pozitivny

cervena_ciapocka
4. apr 2008

Ahojte 😵 som sice netrpezliva, ale rozhodla som sa, ze si spravim test, az ked bude MS meskat minimalne tri dni. Ak vobec bude meskat 😒

zuzanka.j
4. apr 2008

ahojte. minuly mesiac som bola vnutorne presvedcena ze som tehu no nebolo to tak. som sa rozhodla ze uz nicomu neuverim. uz si nebudem nic namyslat. ale mam otazku, mal niekto uz tri - stiri dni po ovu take divne pobolievanie v podbrusi? prirovnam to k pocitu akoby prilis tesnej gumy na nohavickach. obcas to takto pocitim, viac krat pocas dna. nemam daky zapal? mal to niekto?

loveforever
4. apr 2008

Potrebujem poradit... je tu niekto???? prosím...........
😖

cervena_ciapocka
4. apr 2008

tu som, len neviem ci budem vediet poradit 😅

pipinka82
4. apr 2008

Baby pripojím sa Ja som poslednú menš.mala 1.novembra po nej sme to skúšali a počas toho mesiaca som si ešte pred nasledujúcou menš.robila testy 2 a nič ale potom 28.ho mi meškaly mesiačiky a 4 dni som čakala a spravila som si test a ten mi až ukázal že som tehul.Ak ti moč neobsahuje takú hladinu toho potrebného hormonu tak si mislíš že niesi a pritom môžeš byt tehulka zato si dávajte pozor a neskáčte pozerajte kam stúpate a nestresujte a bude všetko o.k. 😀 Prajem vám uspech v tehulkovaní nech sa vám darí. 😀

loveforever
4. apr 2008

Dnes som bola u lekárky s tým, ze mi to meská vyse 2 tyzdnov... pozrela ma a povedala ze to nemusi byt tehotenstvo, ze mam zväčšený ľavý vajecník. Vraj to moze byt aj graviditou, ale sa jej nezdalo ze by som bola... A ked som si robila testy pred tyzdnom, vysli pozitívne so slabou ciarkou. dnes to vyslo uz uplne jasne, obidve boli silne. sem tam ma boli v podbrusku, ale doktorka povedala ze testom nemem verit... co sa deje?????

cervena_ciapocka
4. apr 2008

A urobila ti krvne testy? Z tych by to malo byt hned jasnejsie. A potom o take dva tyzdne by sa uz aj na ultrazvuku dalo daco vidiet.

pipinka82
4. apr 2008

Asi si v tom aj ja som mala síce sliznicu zvatšenú odost než je pri ms.a tak mi doki povedal že asi som ale zobral mi krv a o pár dní mi zavolali že som tehula ale medzi tým som sa to dozvedela s testu..... 🙂 Zobrala ti krv???

cervena_ciapocka
4. apr 2008

Babulky verite na znamenia? 😵 Ja som poprosila Boha nech mi da nejake znamenie. V stredu som "mu navrhla", ze ak som tehotna tak nech na druhy den krasne svieti slniecko a ked niesom tak nech je skaredo.
A na druhy den (teda vcera) cely den krasne svietilo slniecko a bolo prijemne 😵 No a dnes sa uz opet zamracilo tak ako doteraz. Takze teoreticky mi to znamenie vyslo 😀

cervena_ciapocka
4. apr 2008

Navyse mam este dva vazne dovody preco by tehotenstvo bolo najvhodnejsie prave teraz, tak to snad pride 😵

mien
4. apr 2008

loverforever, neviem či si to povedala doktorke, že ti test vyšiel pozitívny, podľa mňa si tehotná, lebo dva testy ti vyšli pozitívne, aj mňa bolelo v podbrušku na začiatku, ešte na niektorých testoch to zvykne byť napísané, že sa to dozvieš skôr ak ti to doktor potvrdí podľa MŇA SI tehu na 99,9999percent

sophy
4. apr 2008

loveforever, podla mna si tehotna, ked to potvrdil test a neuzivas ziadne hormony, tak ho nemalo co ovplyvnit, ja som sa to tiez dozvedela pred 2 tyzdnami, ked neprisla MS ale ja som to uz vytusila akosi predtym, ze tento krat je to ono, a 5 dni po vynechanej MS lekarka na ultrazvuku videla vysoku sliznicu a malu ciernu bodku, co potvrdilo tehotenstvo, krvne testy mi ani kvoli tomu nerobila, povedala rovno ze je to tehotenstvo a testy bude robit az v 8 tyzdni, kedy ti kazala lekarka prist znovu? rozhodne sa vsak nestresuj, mnohe zeny idu na gynekologiu az po druhej vynechanej MS, takze sa len dobre o seba staraj kym ti to teda konecne nepotvrdia, drzim palce!

cervena_ciapocka
4. apr 2008

Zelam vam pekny vikend 😵 pa, pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre