Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

tnde
2. apr 2009

Ahojte,ja mam taky problem,ze 19.marca som mala dostat kramy a nic ,po 2.dnoch meskania som mala bolesti pod brusku a to bolo vacsinou ked som zle lezala a koli tomu som sa aj budila som aj bola velmi podrazdena a hnusna a aj zle mi bolo.Tie bolesti trvali cely tyzden az kym som nedostala nadranom,al.vnoci bolesti pod brusku a som dostala kramy,trvali dva a pol dna,prvy den to bolo krv a druhy den uplne spinave,takze vecer uz som mala a nemala,tak to znamena to ze ked som sla na toaletu tak som mala len spinenie.Rano som sa zobudila a tiez nic,az do chvile kym som sa nesla osprchovat okolo tej 11:00,pomalicky som sa chystala do prace a mi trebalo ist na toaletu{velku} a som mala tiez tak ze trosku krvy a potom uz spinenie. A to spinenie je trosku a trva az dodnes.A teraz mam citlive prsia ,sa mi toci a boli hlava a trpnu mi nohy a krize ma bolia!A vcera som tri-krat dostala hnacku!Co myslite moze to byt zo stresu,alebo s unavy???odpiste mi prosim

dinduska
2. apr 2009

alebo z tehu 😀
neskusala si testovat?skus mozno bude prekvapko 😉

myounghee
2. apr 2009

ahojte,,

chcem sa spytat, ze ci kazdeho musia boliet prsia ked otehotnie? mne meska menzes uz 4 den, prsia mam iba trocha citlive a trocha naliate.
Tak neviem ci to moze byt ono. Inac som v marci brala 1mesiac Gynex (bilinkove kvapky). Od pondelka az do vcera ma dost bolelo brucho a dnes uz iba malinko. 2 den si meriam baz.teplotu rano a doteraz som mala 37.1cel.
co si myslite?
dakujem za radu
Ps. ked nepride mrska, tak v sobotu rano testnem,, hadam uz po 5dni mi test ukaze- ak som tehu

lucinka1104
2. apr 2009

dinduš naše babo ako na potvoru pobede spať nechcelo etda ba 20 min a to sme nestihli.... tak snad do 22,00 zapsí iank hrozí, že zaspí manžel 😀

maajka83
3. apr 2009

Ahojte holky🙂) Dobre ranko. Dlho som tu nebola, dost ste toho tu popisali. Co mate noveho? Lucinka, Dinduska co mate noveho? Pribudli dalsie tehulky? ak ano tak vsetkym gratulujenem 😉 Ja som bola vcera na prvej poradni, dali mi tehu knizku, sono dopadlo v poriadku. Uz manej vrackam, i ked mi je niekedy hroz zle. Pomalicky priberame, inac je vsetko ok. Kedy mi niekedy nebolo zle tak ani neviem ze som tehu. 😉

lucinka1104
3. apr 2009

ahoj majkaa super,že sa maš fajn my akurát snažilkujeme ,ale nevidím to moc ružovo no nevadí nie som z toho dáka smutná

simib
3. apr 2009

Luci,ver si viac.Maajka super,že sa cítiš dobre.Ja dnes takto.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

lucinka1104
3. apr 2009

simi ked ja ja nemam ani za prst plodného hlienu 😠 🙄

angi1707
3. apr 2009

ahojte,baby,dlho som tu nebola,nejak mi to nevychadzalo.prosim vas,mala ste niektora v tehu ruzovy vytok?pred dvomi tyzdnami som bola v nemocnici,tam mi predpisali duphaston na udrzanie.mavam to tak asi kazdy druhy den,väcsinou rano,vcera som volala dokymu,a on mi povedal,ze mam lezat max.na wcko,ze viac urobit nemoze.podla sona bolo vsetko OK.je to normalne???bojim sa...... 😢 😢 😢

simib
3. apr 2009

Luci tento krát som ani ja moc hlienu nemala.

lucinka1104
3. apr 2009

ja som mala veľa3 dni pred a potom cez takmernič aj dnes mam mať teh lavný vrchol a nič vieš ani chuť nemám,ale to je asi aj kojením tak je to celé také nasilu, len kôli mimi tak preto tomu moc nevrím.... 😖

simib
3. apr 2009

Luci kojenie spraví vela.Aj zmeny v chuti a v hliene možno tiež.U mňa bola asi včera.No už len počkať po tom maratóne. 🙂 🙂 🙂

lucinka1104
3. apr 2009

A koľko ste snažili? 😉

lucinka1104
3. apr 2009

klobúk dole 😉 my od nedele po raze

simib
3. apr 2009

Luci,niekedy stačí aj raz.Simču som mala tak.

lucinka1104
3. apr 2009

Simonka je krásnma ty si bola hotová princezná na svadbe 😉
ja viem že niekdy stačí raz no to väčšinou v tom prípade , ked žena nie je na to taká upätá...ja akože nie som,ale už cez samotnú ovu sa mi nedá na to nemyslieť

simib
3. apr 2009

To je jasné,aj ja na to myslím a pritom tento mesiac sme si povedali,že si budeme užívať.Ja som nechcela byť v Decembri v pôrodnici,takže ak aj nebude tak v pohode.Ak bude,tak aj tak v pohode.

simib
3. apr 2009

A ešte som zabudla.Ďakujem za kompliment. 🙂 🙂 🙂

lucinka1104
3. apr 2009

ved práve ani ja som nechcela rodiť v decembry 😉 a nemáš za čo 🙂

simib
3. apr 2009

Necháme sa prekvapiť.Veď nič iné nezostáva.

lucinka1104
3. apr 2009

inak mohla by som ťa poprosiť urobiť mi grafík aj to neviem 😒 ak by som mala vrchol ovu dnes mala by som termín 25.12 ak zajtra 26 no pekne

simib
3. apr 2009

Pošli mi teploty.

lucinka1104
3. apr 2009

tak nič díky ja sa neviem ano zaregistrovať 😀

simib
3. apr 2009

Ale vieš.Dáš si nejaké meno a email.A je to.

lucinka1104
3. apr 2009

ked aj nerozumiem ani slovo po anglicky

kveetiinka
4. apr 2009

ahojte som tu prvy krat a potrebujem pomoct... s manzelom sa uz dlho snazime o babetko podstupila som umele oplodnenie... ale bojim sa urobit tehotensky test bojim sa ze bude negativny...viete mi povedat nejake príznaky tehotenstva? su dva týždne po pravdepodobnom oplodnení...

vanessa123a
4. apr 2009

kveetinka mozu byt jasne uz 2 tyzdne po opl. este je skoro na test ale skus vyskusat o par dni mozno slabulinka ciarka bude, niekomu ukaze az ked meska MS aj par tyzdnov , tak sa nestresuj , priznaky su vacinou ako pred MS, takze je to tazke rozlisit 😉 drzim palce nech vam to vyjde 🙂

narciska77
4. apr 2009

Ahojte,som tu dnes prvý krát....Asi 2 dni mi mešká menzes.TT som si urobila tri. Na každom bola druhá čiaročka slabá.Príznaky ,ale nemám žiadne...Velmi by som sa tešila keby som bola zase tehu. 🙂

timinka3
4. apr 2009

ahojte baby, chcela by som sa spytat a poprosit o vysvetlenie...
priznam sa, prilis tomu nerozumiem ☹
co znamena napr. ked je pri foto napisane 36 DC alebo 15 DPO diiiiiiiiky za pomoc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre