Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

tilly
30. jún 2006

ježiš, ja som bola tááák strašne nervózna, keď som ešte nevedela, že som tehu... ja som normálne flegmoš, ale ten týždeň zo mňa moja rodinka nechápala...

maryx, nesleduj sa tak, budeš sklamaná, nemysli na to 😉

zan
30. jún 2006

Maryx, ja som na tom podobne, ako pisem pár riadkou pred tebou. Tiež mám dostat menzes na budúci týždeň. Neostáva nám nič iné ako čakať a potom keď to nedojde tak si spraviť test, až vtedy bude aká taká istota, ktorú ti potom môže potvrdiť takčitak len lekár. Už som prečítala kopec stránok na internete o príznakoch tehotnosti až mám z toho hlavu ako balón.

froschka
1. júl 2006

ahojenko kocky a maminy.ja mam tiez taky problemik ze s priatelom sexikujeme na plny plyn uz 2tyzdne bez ochrany bo chceme miminko.menzes mam mat o 10dni a mam tiez take pocity akoby som ho mala dostat uz terez.4ty den mam take akoby tahanie v podbrusku,a vecer mam hlad ako lev.niekedy mam pocit ze si vsetko len namyslam lebo sa strasne tesim ked otehotniem.a este som citala v jednom clanku o priznakoch tehotenstva ze su mozne zmeny na kozi,pokozke.ja mam na stehnach take jemne drobne vyrazky citit ich len na dotyk.na to si odpovedam hmmmm co ak alergia, na brusko si odpovedam hmmm co ak prechladnutie a na hlad hmmmm sak ja z casu na cas papam rada aj o 22ej xi xi.nuoooooo kto mi vyplachne zaludok????pjosiiiiiiim

nevesta
1. júl 2006

Froschk, pockaj este, vsetky sme mali tieto priznaky, hlavne na zaciatku snazenia 😉 Ak ti bude meskat mrcha, zacni sa tesit a sprav si test s rannym mocom 😉 🙂 Drzim palceky, abz o dopadlo dobre 😉

froschka
1. júl 2006

nevesta- dakujeeeem ja som taky stresos 😀 hmmm ale to s tymi vyrazkami je divne nie?? nevies alebo babeny neviete ci nepoznate take pripady???

nevesta
1. júl 2006

Ja som nic take nemala 😕 podla mna si ich tam mala aj predtym, ale tym, ze sa teraz sledujes, vsimla si si ich 😉 Tak skoro by si priznaky na pokozke este nemala mat 😉 Ja som zase spozorovala, ze som mala vystupene take bodky okolo bradaviek. Kukni si to 😉 ale zbadala som ich az ked uz som vedela, ze som tehu... A taky pocit, ze zrazu viem o tom, ze mam brucho, nemohla som na nom nic mat (myslim zapnute nohavice), gumicky a tak... 😉

alexandra
1. júl 2006

A tie vyrazky mozu byt aj z tepla.. Nestresuj a vydrz 😉

froschka
1. júl 2006

jou jou jou nejako tych desat dni do ocakavane neocakavanych kramikov predycham he he diky babeny

alexandra
1. júl 2006

Drzim palce aby neprisli 😉 😀

pikha
1. júl 2006

froschka.. ja tie drobnucke neviditelne vyrazticky poznam.. vzdy v lete sa mi to urobi na lytkach a na chrbte ruky.. Kiezby to nebol tvoj pripad 😀 ale ak by predsa, aplikovat Fenistil gel a adios problemos 🙂

maryx
5. júl 2006

takze nakoniec som to nevydrzala a ten test som si spravila uz v pondelok dva dni pred meskanim menstruacie a do dvoch sekund sa mi objavil pozitivny vysledok 😀 no a uz som stihla ist aj k doktorovi a uz som svoju malu bodocku aj videla 😉 no a nakolko manzela uvidim az zajtra lebo bol na pracovnej ceste tak mu tu novinku oznamim az zajtra a budeme sa tesit obaja 😎

nelika666
6. júl 2006

maryx gratulujem 😉

alexandra
6. júl 2006

maryx skveleeee 😀 Posli mi udaje do tabulkyyy 🙂

zan
6. júl 2006

Maryx gratulujem, ja mám dostať menzes zajtra, je mi však podobne ako si pisala Ty, navyše je mi často mdlo, napína ma, ale nezvraciam. Prsia ma však už tak nebolia. Chcela som ešte počkať ale teraz sa už asi podľa tvojho príkladu odhodlám hneď zajtra ráno a urobím si test.Som však dosť nervózna lebo dieťa sme s manželom ešte neplánovali...

maryx
12. júl 2006

alexandra,
ahoj rada ti ich poslem, ale zial nechodim sem na stranku moc casto a tak neviem o ake udaje sa jedna... napis mi prosim ktore chces a hned ako bude mozne ti ich poslem
mary
😀

nadhera
23. júl 2006

Ahojte! Zajtra idem k lekarovi, ktory mi potvrdi to, co uz viem. Cakame babo. Prve. A tesime sa. Horsie sa budu "tesit" v praci 😠 Kedze ste tu same sikovnice a ja som nechcela len citat, ale dat aj o sebe vediet, pridavam sa ku konikovi. Drzte mi zajtra palce, nech je vsetko OK 🙂

nevesta
23. júl 2006

Nadhera, gratulujem 😵 a drzim palce, daj zajtra vediet, ako si dopadla 😉

nera
23. júl 2006

nadhera - blahoželám a želám veľa zdravíčka 🙂 😉

tonicka
23. júl 2006

Nadhera, gratulujem moc, moc, moc.Držíme palce. 😅

katakata
23. júl 2006

nadhera gratulujem, aj ja zajtra idem a dufam ze mi potvrdi to co viem uz tyzden a pol...tak si zajtra mozeme napisat ako sme dopadli...ako dlho ti meška mrcha?

tonicka
23. júl 2006

Maryx a kataka, srdecne gratulujem a vitajte v klube 😀 Budem drzat palce nech ste ok 🙂

maryx
23. júl 2006

tonicka,
dakujem velmi pekne za gratulaciu a velmi rada som v klube 😀 dufam ze pojde vsetko lahko aspon ako doteraz. Nastastie ma doteraz ranne nevolnosti obchadzaju a dufam ze to aj tak ostane 😀

katakata
24. júl 2006

tonicka dakujem pekne mne dnes ale lekarka nic npotvrdila ze je skoro a mám prísť o desať dní ☹

bubonic
24. júl 2006

katakata tak si na tom podobne ako ja. ja mám pozitívne testy, príznaky priam učebnicové, ale lekár mi povedal, že niečo tam vidí ale nie je si na 100% istý. vraj to môže byť aj hormonálna porucha, nakoľko som tak dlho nemala menštruáciu. môj muž povedal, že mu za 9 mesiacov príde tú hormonálnu poruchu ukázať 😀. ono to totižto nie je môj lekár, ten má dovovlenku, len ho zastupuje. no a keďže si nebol istý, mám prísť zasa tento piatok. a mne povedal, že sa kľudne môžem správať ako tehotná. tak neviem čo si mám myslieť. ale plním jeho rady a správam sa ako tehotná 😀

zuz11
24. júl 2006

a co vam neurobili ti lekarri krvne testy? 😨 inak asi ideme na styl ameriky tak pred 12tt z tehu nikam nechodia..... bo lekari ich az potom pokladaju za tehule 🤐

danii
24. júl 2006

tiez celkom nechapem, preco vam nevzali krv na zistenie hcg .... 😠

katakata
24. júl 2006

bubo, ja sa správam ako tehotna hned ako som uvidela test...prestala som fajcit a som velmi na seba hrda ako sa mi dari...setrim si na babetko..peniaze odkladam a kazdy mesiac mu nieco kupim...kaslime na doktorov ja som tehu a basta...bola by to velka nahoda ze by mi akurat teraz vymeskali (prvykrat v zivote ) a to aj s pozitivnymi testami...aj ked niektore baby pisali ze mali pozitivne testy a neboli tehu a to ma trosku znervoznuje

nadhera
24. júl 2006

Babo ma 10 tyzdnov 😀 Neponahlala som sa k lekarovi, kedze som to vedela, len v poslednom case som si prestala byt ista. Milionova nevesta Eva vyhlasila, ze caka babo a bola z toho cysta. Ale mam to cierne na bielom a dnes to poslem sefovi pisomne. Mate niekto tiez taky problem ako ja? Vela spim. Ale nechutne vela. A kava mi uz prestala chutit. Ako to riesite? Ved musim aj doma nieco urobit a chodim do prace. Dajte prosim radu 😔 . Katakata nezufaj, mne jeden test neukazal nic a o 4dni uz to bolo jasne.

katakata
24. júl 2006

nadhera tak gratulujem...asi musim byt trpezliva ako ty ale presne take veci ma znervoznuju ze niekto ma testy pozitivne a nakoniec to nie je tehu...mne testy vysli hned pozitivne v 1. den vymeskania...

gabika146
24. júl 2006

nadhera-ja som mala to iste spala by som 24 hodin denne bola som unvena a to som este prvy mesiac robil a bala som sa ze zaspim po stojacky.prespala som cele poobedie potom na par minut hore a opat celu noc spinkat odpocivaj co najviac a nebran sa spanku.asi to ti drobci na zaciatok potrebuju.raz budes cely den unavena a inokedy nesmierne aktivna tak pekne tehu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre