Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

majkushka
15. okt 2011

@monuska342 ake boli prve priznaky ?

monuska342
15. okt 2011

@majkushka prvy bol bolest bruska velmi skoro po ovulacii potom stmavnutie dvorcov a citlovost bradaviek, husty vytok,a moj vnutorny hlas mi vravel ze som tehotna 🙂

majkushka
15. okt 2011

@monuska342 aj mna boli bruško ale spinim už od 10 dpo vždy rano tak trochu tak neviem a blahoželam

monuska342
15. okt 2011

@majkushka dakujem a to spinenie si pred tym nemala?to by mohlo byt dobre znamenie ja som si aj merala bazalku a aj krcok som mala uzavrety takze som to vedela aj podla toho 🙂

bbarboraa
15. okt 2011

@karinka2105 aj ja som mala alebo este aj stale mam take pobolievanie v podbrusku a krizoch a teda dnes ukazalo 2 ciarocky.. tak teda este pozajtra urcite otestujem kam ciarka zosilnela 🙂 a aj vam drzim palceky 🙂

karinka2105
15. okt 2011

@bbarboraa my sa nesnazime,muzik chodi na mesiac prec a boli sme na dovolenke a krb,vinko robi svoje 😀 takze uvidimeee,ked bude tk budeee

diorissima
17. okt 2011

ahojte kocky, u mna to bolo tak, ze mi meskal menzes, ale nebrala som to na tazku vahu , lebo som cyklus mala stale nepravidelny, kedze sme sa s polovickou dohodli, ze chceme mat babo isla som sa objednat na vysetrenia k lekarovi, kt. mi vsak povedal, ze dane vysetrenia moze urobit az ked budem mat menzes tak mi pre istotu pichol vyvolavacku na cyklus aby sme nemuseli cakat velmi dlho a nasledne som dostala silnu bolest do prs meskanie menzesu cize stale neprichadzal urobila som si test a bol pozitivny lekar pozitivnu spravu potvrdil 🙂 a to sme sa snazili len mesiac a pol cize sa nam to podarilo niekedy v uplnom zaciatku 🙂

ddanuskaa
18. okt 2011

mna boli v podbrušku a vaječniky , mám pocit, že mam dostať M, ale tá má prisť až neskôr. Neviem, či som prechladla, alebo som tehotnááááá (to by bolo super 🙂 )

aotrnavska
18. okt 2011

Caute baby,my to s muzom nejak neriesime,mame uz jedno dieta.Ale povedali sme si,ze uz by bolo fajn pracovat aj na druhom....pocas ovulky sme teda cosi skusali,menzes som mala dostat 16.10...este nedosiel...i ked mam stale pocit,ze dojde(vzdy mam presny v rovnaky den i hodinu)...ale bolia ma prsa-teda len jedno 😉 ,chodim stale an wc,mam zapchu ,je mi zle od zaludka,toci sa mi hlava, nechutia mi cigarety ani alkohol....ja uz si nepamatam,ako som sa citila pri prvom tehu.....ale v den MS som si robila test a vysiel negativny...i ked to je este skoro.Pamatam si,ze pri malej som si robila 6 testov a pozitivny mi vysiel az ked som bola v 6tt.

mita9
20. okt 2011

mam husty vytok, neskutocne citlivu lavu bradavku, bolesti krizov, podbruska.......tyzden mi meska mrcha.....podla vas prichod mrchy alebo??

monuska342
20. okt 2011

@mita9 urob si testik ja som mala take iste priznaky a som tehu 😉

mita9
20. okt 2011

@monuska342 zaujimave je ze mi nejde do hlavy ta bradavka..v zivote som ju nemala taku citlivu......uz som si robila dva testy ale dost skoro boli robene cize logicky vysli negativne.....len sa b ojim este toho ze som vysadila antiku minuly mesiac ci to nemoze byt z toho ☹ aby som sa zase nesklamala ked si urobim treti test

monuska342
20. okt 2011

@mita9 ja som si robila 2 dni pred mrchou 2 testy mamatest 10 a nebol tam ani duch potom som si urobila za 2 dni citlivost 10 a bol tam slaby dusik a za dalsie 2 dni bola uz pekna ciarocka 😉 chvilku vyckaj a ked nedorazi tak testni znovu...a ja mam citlive bradavky tak moc ze sa ich ani dotknut nemozem

mita9
20. okt 2011

@monuska342 tak v sobotu si spravim RANO......este zajtra to nejak vydrzim..joj ale som zvedava...mam doma este jeden mamatest 10...........

monuska342
20. okt 2011

@mita9 samozrejme rano ja som inokedy ani nerobila lebo tak skoro sa to ani neoplati 😉 ked chces mrkni do mojho albumu mam tam fotky testov na tom prvom to ani nieje dobre vidiet mozno aj ty budes mat takeho dusika 🙂

mita9
20. okt 2011

@monuska342 napisem ti ip

mishuu
21. okt 2011

@andrema ahoj 🙂 ja som sem zase nakukla, tehuľka zatiaľ nie som, 30.9. som mala MS...teraz som 4 DPO a od ovulky ma vkuse pichá občas ľavý vaječník, sem tam na pravo a sem tam v strede 🙂 MS teraz NEčakám okolo 31.10.-1.11. tak som zvedavá, ale tento mesiac si od začiatku meriam teplotu a zistila som, že ovulku mávam až 2 dni po bolestiach, ja som si myslela, že to mám vtedy keď to bolí, ale podľa teploty až o 2 dni neskôr...takže ak je to podľa teploty správne tak sme sa milovali v tie správne dni ( v sobotu, nedeľu, v pondelok bola ovulka, aj vtedy a ešte potom v stredu..) uvidíme 😉

dnes som si všimla, že trošku špiním, doteraz nič, len dnes tak slabúčko a bruško pichá...mali ste niektorá také niečo?

andrema
21. okt 2011

@mishuu ahoj, tak ja by som mala byt tehu, ale zatial vidno len gastacny vak, tak chytam paniku,ci nezostane prazdny,lebo ked som bol au lekarky tak som bola v 6tt a videla len vak
a mozes spinit,ked si tehu a brucko ta moze pichat tiez...

mishuu
21. okt 2011

@andrema jeeej tak gratulujem, dúfam, že bude všetko OK a že bábo bude krásne vyvíjať, držím ti veľmi palce 🙂
ja si zatiaľ nechcem nič namýšľať, uvidíme, len je to ešte vyše týždňa do mrchy, takže na to stále myslím 😉 baby čo sú tehotné, píšu väčšinou hustý biley výtok, ja ale špiním, ale zase to vraj býva pri uhniezdení, ale môžem špiniť aj ako pred mrchou, ale mám ju mať až o cca.9 dní

nini011
22. okt 2011

Ahojte babenky.Neviete mi niektora poradit?Ako tu tak citam je nas tu viac s takymto problemom.
Mrcha mi meska uz 10 dni.Boli ma podbrusko,byva mi cez den zle, nie velmi ale ked sa nenajem.Chodim castejsie na wc.Mam ako keby tvrdsie brucho,som aj nafuknuta.No bolia ma len bradavky aj to len trochu.Dnes som si robila aj Mamatest 10 a bol negativny.:(
Nechcem hned utekat dr. chcem sa spytat ci Uz mate niektora takuto skusenost s testom ze bol negativny.Tak som sa tesila.Babenko chceme

ktore
22. okt 2011

@nini011 no je vela pripadov ze test neukaze urob dalsi o dva dni.ak si velmi netrpezliva tak urob aj zajtra.ale staci kazdy druhy den.mozno aj stres sposobuje ze ti neprisla.mne napriklad meskala dva tyzdne zo stresu...

snazilkas
28. okt 2011

@mita9 ahoj, chcem sa spytat, robila si si test??? Ako dopadol?

urma
28. okt 2011

ja som mala prvy priznak, este pred meskajucou MS, bolestive prsia pri chodzi 🙂 Testovala som na 31.den a pozit.hned tento 😀

mita9
30. okt 2011

@snazilkas negativny

iwuliatko18
31. okt 2011

ahojte kocky, chcem sa opytat ci je mozne otehotniet 1den pred alebo v ten isty den ovu. A ci je normalne hned dva dni po tom mat v podbrusku take pichanie. Moze to znamenat ze som tehotna?? Poradte mi prosim.

blau
31. okt 2011

je mozne vselico aj to co opisujes 😉

iwuliatko18
1. nov 2011

Dakujem za radu, bola by som velmi rada keby sa to podarilo kedze planujeme mat babo. Mam aj to spinenie aj taky husty biely vytok ako tu opisuju niektore baby. Tak dufam, ze to je priznak tehotenstva.

ktore
2. nov 2011

baby na druhej stranke sa viac debatuje o otehotneni...podte kuk aj na ine...

dorka21
23. nov 2011

Ahoj!Potrebovala by som poznať váš názor. Vždy mávam 29-30 dnový cyklus.Som 33DC a ms nikde. Včera som si pre istotu urobila test ale bol negatívny. Príznaky tehotenstva nemám žiadne....

majkushka
6. dec 2011

@meusicka ahoj , hladala som prispevky o krčku v tehotenstve a sem ma to hodilo , vidim že už aj dvojky čakate , ak by si bola taka zlata chcem sa opytat aky ma byt ked zistujem ci som tehu ci tvrdy či mekky a ci hore alebo dole dakujem za odpoved majka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre