Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

alexko33
9. sep 2015

@prankyrose taka krcovita bolest trvalo to par minut nevedela som sa ani pohnut a potom ma to trosku pobolievalo celu noc

sibalka21
9. sep 2015

@prankyrose aj tak pokial to mas len po sexe nieje to priznak tehotenstva, a ak ti tyzden meska mozes mat zapal, cystu a vobec nemusi ist o tehu

prankyrose
9. sep 2015

@sibalka21 Včera som takú bolesť mala prvýkrát, tak mi len napadlo, či to nemohlo podráždiť, keby že sa v brušku už niečo vyvíja... ;) Ale ďakujem za odpovede...

prankyrose
9. sep 2015

@alexko33 Ja som tú bolesť mala bezprostredne po styku potom celý deň, nemohla som si sadnúť a vstať, pri sedení alebo ležaní mi to prešlo... a bolí ma to troška aj dnes... Tak uvidíme... 🙂

prankyrose
12. sep 2015

Baby, tak tá bolesť mi už prešla, bolo to len vyslovene po tom styku cca 24 hodín... MS stále nikde a BT stále nad 37°C, dnes 37,2. TT negatívne... Čo si o tom myslíte? 🙂

beruska87
19. sep 2015

Ahoj baby!
V januari tohto roku sme si prestali davat s partnerom pozor, akože si davame čas do mojej 30ky (2 roky) aby sme stihli prve babo. Problem je v tom, že ked sa raz o to začneš pokušat, pokoja už mat nebudeš, takže prosim nech mi nikto nehovori, aby som na to nemyslela. Prvy, druhy, treti pokus a stale nič tak teda po 3 mesiacoch som začala vyhladavat taketo fora. vypočet plodnych dni, nakup kilogramov 😀 listovej kyseliny, vitaminov pre lahšie otehotnenie..lenže problem bol trafit tie moje plodne dni. Jedna vec je, že sebapozorovanim som zistila, že mam ovulaciu nepravidelne, druha, že kvoli praci to bolo tazke prave vtedy naplanovat. Inak sa vam priznam, že počas plodnych dni ta chut na sex ani nejak extra nebola, aj to bol trosku problem, takže asi 2x pocas plodnych dni sme mali sex, lenže objavila sa dalšia chybička, spermie neboli čerstve. No a chcem sa už dopracovat k teme 😀 tento mesiac bolo pokusov vela, pravidelne, pocas tych spravnych dni, a ja 4 dni po plodnych dnoch sa už citim zvlastne, boli ma v podbrušku (prava strana). ta bolest bola velmi intenzivna par dni, už sa to ukludnilo, tak som zvedava 😕 a čo myslite, mam zajst k lekarke a povedat jej o nasich problemoch, alebo počkat ešte troska lebo je velka pravdepodobnost, že ma posle domov z tym, že do 1 roka je to normalne... 😖 😖 😖

beuska111
19. sep 2015

ahojte, ak tak citam vsetky mame nejake tie otazky a aj ja mam. Snazime sa o babatko nie dlho. citam si tieto fora z dovodu ze ma momentalne uz 3 dni pobolieva bez prestavky podbrusku uz 3 dni, (ovulu som mala 9-13.9) nie je to silna bolest je v takej rovine, ale priznam sa ze mam z toho nervy bo je to neprijemne. Ms mam dostat 27.9. podla mojho vypoctu, len potrebujem pozitivne naladit ze to moze byt tehotenstvo, som blba a nedockava a dnes som si robila test a negativny ☹. Mala by som pockat este asi hmm.

dik za nazor

cucuska
20. sep 2015

AHoj beuska1111. Podľa mňa by si mala ešte počkať. Sranda je v tom, že keď o tom uvažujeme, tak sa veeľmi pozorujeme, pretože to chceme.
Pri mojom tehotenstve som si robila test aj v deň MS a aj vtedy bola tá druhá čiarka veľmi slabá. A pritom ma všetko bolelo a cítila som sa divne. 27.9. už nie je ďaleko 🙂. Držím palce

sara34valentina
20. sep 2015

@beuska111no ak si mala podla cyklu (dostat mas 27.9.) a si si 100% ze si mala 12.9. ovulaciu tak ti test uz ukazat moze uz zajtra, mne ukazal na 9-10dpo !! ducha a na druhy den uz boli kolajnice 😉 kukni moj albumik 😀

beuska111
20. sep 2015

viem ze som mala ovulu, dost ju aj citim takze si ani nemusim robit ovuacny test. Len tazko povedat ci sme sa trafili ked sa uvolnilo vajicko 🙂 mno asi pockam kym mi pride/nepride ms apodala toho si spravim test.

beuska111
20. sep 2015

@sara34valentina ahoj pozerala som tvoj album no kraaaasa ako sa ti to ukazovala, tesim sa ked budem aj ja moct ukazat II. no dam vediet ako som dopadla.

beruska87
21. sep 2015

Ešte mi prosím povedzte vy, ktoré už máte tehotenstvo za sebou alebo teda aspon par prvych mesiacov, ako je to pred ms ked ju ocakavate a uz ste tehotna. Priznaky uz nie su? Teda tym myslim, bolest v prsnikoch, vyražky, chute tak ako to je vacsinou pred ms 😒

curlynka
21. sep 2015

@beruska87 to je individualne. mna bolelo brusko ako pred ms, ale nakoniec to bola cysta ktora neskor praskla. Takze ja som nemala nijake, ms kazdych 28 dni a na 30 ked neprisli som testla a bola druha slabsia ciarka, na 32 den cyklu boli riadne 2 kolajnice. A dovtedy mi tehu test nic neukazal az ked mi meskalo......

paul100
4. okt 2015

Ahojte, chcela by som sa tiež informovať .. Mám pred 18-tkou a s priateľom sme už viac než rok. Nedávno som začala brať HA (Belara, pre info). V posledne dni začínam pociťovať napr.bolesti v podbrušku, strašne bolestivé a naliaté prsia, časté močenie, výkyvy nálad, nechuť k jedlu. Už pred 4 dňami som dobrala tabletky a čakám len na menzes no zatiaľ nič .. preto som sa chcela informovať či sa náhodou popri HA nemohlo stať že som otehotnela.. za každú radu ďakujem 🙂

sibalka21
5. okt 2015

@paul100 pokial si ich brala zodpovedne tak je tam veelmi malinka sanca ze si otehu. Kludne to mozes mat aj z tabletiek alebo psychika. Sak sprav test a uvidis

paul100
5. okt 2015

@sibalka21 tak ďakujem za radu 🙂

sara34valentina
5. okt 2015

@paul100 moze sa stat ze si otehotnela, snad ta tvoja gyn. upozornila ze az po neviem kolkej tabletke zacnes byt chranena, a osobne poznam dve co otehotneli aj cez antikoncepciu a brali ju roky poctivo.... 😒 urob si tehu test a vies na com si,,,,,,,,,,,,,ak tehotna nie si, ber dalej antikon. a uvidis , za 3mes sa to musi ustalit, ak to nebude lepsie a citis sa zle zmen antikonc...mozno ti len nesadla 😕

veva82
5. okt 2015

@paul100 ja som brala antikoncepciu poctivo a dnes sa tesim z mojej pomaly 11rocnej dcerky.Zistila som to az v 6tt ked mi meskala mrcha 10dni a zacalo mi byt zle po rannej kave.Sice priznaky unavy,casteho mocenia som pripisovala skoremu vstavaniu do prace,potom cviceniu a nachladnutiu z plavania no a nevolnosti pokazenemu zaludku 😄.Po naliehani maminy som sa testla a boli ciarky.No a dalsie kuriozne dieta je po tabletke escapelle.Tym ze som tesne pred potratila a moj muz sa pozabudol,dala som si tabl po.Samozrejme ze nezabrala 😄😄😄😄.Ani mne ani kamoske rok predtym

sara34valentina
5. okt 2015

@veva82 takze mas uz dve deticky, uau gratulujem ♥ skus tehu testik mozno ukaze uz 😉 nech je to tak, ako si zelas 😉

smejaa
5. okt 2015

@babenko Určite hej, ja som mala už na3-4 deň príznaky a nesklamali ma 🙂

beruska87
5. okt 2015

musím sa pochváliť, podarilo sa!!! príznaky boli take ako pred ms, hlavne citlive, bolestive prsia ale potom to prešlo..vzhľadom na to, že je to 1. tehotenstvo som mala taký ciťak ze som ani po test nechcela ist, nakoniec som urobila 2 a nemylila som sa, uz vo mne rastie maly poklad 😉

its1mishell
7. okt 2015

Ahojte...myslite, ze ked mi vysli 2 testy pozitivne, som urcite tehotna??

sara34valentina
7. okt 2015

@its1mishell urcite ano , gratulujem ♥

lusynka4444
13. okt 2015

Ahojte ;) mala z vas niektora po tyzdni oplodnenia priznaky ako keby mala na vas ist chripka?

beruska87
13. okt 2015

@lusynka4444 ano, ja som sa citila strašne zle a zdalo sa mi asi 3 dni vkuse, že dostanem teplotu

lusynka4444
13. okt 2015

Lebo aj ja sa citim zle...neviem ci ide ma mna chripka alebo to je priznak tehu

sstalynda
13. okt 2015

Kocky ja som pri prvom tehu tak isto cítila že to vyšlo.ešte pred meškaním menštruácie. V prvý deň meškania strašná chyť na kyslú kapustu.ako som ju zjedla do 5 minút šla von.na druhý deň sme kúpili test a už boli dve čiarky 😀 takže dajte na svoje vnútro žena to nejako cíti

luxinkoster
16. okt 2015

Je mozne ze sa ten vnutorny hlas naozaj ozve. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 testy su testy ale spojenie matky a dietata este nenarodeneho nenarusia ani testy ani nic ak zena citi ze je tehotna tak to na 90% vo vacsine je pravda. 😝

motorolka
12. nov 2015

ahojte kocky,az som sa zacitala a vidim,ze je tu uz pekna skupinka tehuliek,tak sa chcem aj ja poradit.Minuly tyzden 5.11.mi pichli Pregnyl na ovulku a ako sa radi o 36 hodin sme skusali a v nedelu zas,posledne cykli mam citlive vajicka a citim ich,no teraz to bolo ine,vcera 5DPO som mala cely den divne pocity v bruchu,od rana aj ked som sedela a aj stala mala som divny pichavy pocit v podbrusku,zvlastny tlak,ako keby ste mi v podbrusku nieco otocili a to ma tlacilo,boli ma chrbat a krize uz 2 dni,aj nalada mi kolise od chichichi az do bodu mrazu,moze to byt podla vas priznak uhniezdenia?? dakuuujem za rady

nelinka1979
28. nov 2015

Ahojte,mala ste niektora pocit hned po nechranenom styku,ze sa to podarilo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre