Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

zuuzka
3. dec 2009

Kormelia: skus si spravit ten test 😉

kormelia11
3. dec 2009

zuuzka zajtra si asi spravim 🙂 a mozno by si predsa mala ist k doktorovi aby sa na to pozrel...ja mam take stastie ze stale ked ma boli vajecnik tak mam cysty ☹

jalanecek
3. dec 2009

Ahojky chcem sa Vas opitat mam 49dc robila som si test a bol negativny u lekara tiez nic dali mi vyvolavacku a ze mam cakat na gynekologii som bola v pondelok a este som to nedostala nebola som ani prechladnuta ani nic.Mam bolesti v pravom vajecniku ako ked je mrcha.mozte mi poradit ci toi moze byt tehotenstvo alebo nic?Takto mi to este nemeskalo nikdy...

zuuzka
3. dec 2009

Kormelia tak som zvedava, potom napis 🙂 No vies okrem toho, ze este ani neviem ci mi dorazi alebo nedorazi MS, som aj v zahranici a chcela som si hladat lekara az ked budem vediet ze tehotna mozem byt...tak neviem

kormelia11
3. dec 2009

zuuzka dobre napisem ale myslim si ze nic z toho nebude vela zohrava psychika a domyslavost pri takych veciach cize nedavam tomu velmi sancu juj ale potesila by som sa :D
jaj aha ty si v zahranici no ved uvidis ci ti dorazi a ako sa budes citit 🙂

vcielkamaja
3. dec 2009

ahojte, na modrom konikovi som da sa povedať nova, väčšinou okupujem susednu stranku mojasvadba. chcela by som sa vas niečo spýtať, možno to bude podla vas blba otazka, ale ...chcela by som vedieť, po kolkych dnoch od oplodnenia (predpokladajme že uspešneho) by mohli byť vidieť na tehotenskom teste dve čiaročky? čitať celu tuto temu sa mi zrovna nechce a ani nemam na to tolko času, preto som sa rozhodla vas radšej opytať...za odpoved vam vopred dakujem 🙂

pepppe
3. dec 2009

fuha to ma kazda inak,niekomu sa to ukaze po nejakom tyzdni a niekomu az dva tyzdne ked meska mrcha cize to mas individualne

vcielkamaja
3. dec 2009

dakujemza odpoved, pytam sa len tak informatívne 🙂

pepppe
3. dec 2009

nooo mas nejakeho tušaka?ja som napriklad mala ,tak dva dni pred ocakavanou mrchou,ze asi by to mohlo vyjst,,,vsak vyckaj a mozes testnut,,za to predsa nic nedas
😉

vcielkamaja
3. dec 2009

hej, mam tušaka, ale bojim sa, že toho tušaka si len sama sebe navravam 😒 moja mrcha je dosť nespolahliva, chodi kedy chce. podla všetkeho by som ju mala dosť až v strede buduceho tyzdna, ale blbo mi je už od pondelka

slnieckokati
3. dec 2009

naozaj je to velmi individualne. Ja som napr. vedela, ze som tehu hned. Mala som uplne vsetky priznaky, ktore mavaju zeny v tehotenstve, teda az na ten testik. Vysliel mi pozitivne len jeden jediny a aj to len s velmi slabuckou ciarkou.

pepppe
3. dec 2009

noo vidis,takze ked ti vyba spatne,je to tiez jeden z priznakov,,,,,,,,unava je dalsia,ja som bola taka nevladna v praci som nevydrzala ledva jeden den,sice aj teraz🙂) strasne som zlenivela ..... slnieckokati a ty si v ktorom tt?

vcielkamaja
3. dec 2009

ooooooooooo...unavu už ani nespominam, lebo za posledne dni som jak šipkova ruženka. a staršne som zlenivela. vždy som lietala od rana do večera, resp.doctedy, pokial som neurobila to, čo som mala v plane, či už v praci alebo doma. a teraz? ledva vyvešam pradlo...ale opisovať verejne moju lenivosť by som asi nemala 😅

pepppe
3. dec 2009

nevadi mozes,,,vsak aj ja som sa priznala🙂)heh aj ja som a spala by som staaaaaaaaaaaaaaaaale,,keby sa dalo tak aj v praci.........ale ako mne napriklad spatne nebyva,,raz za cas,,,my je nevolno rano ,ale inak ee🙂) cize pohodickaaa

kormelia11
3. dec 2009

pepppe a smiem sa spytat ake si mala este priznaky ja som pisala na predchadzajucej strane ake mam problemy lebo tiez sa mi nieco nepozdava 😅

vcielkamaja
3. dec 2009

mne zle nebyva, nemavam pocity na zvracanie. len mi je občas blbo od žaludka, hlava sa mi toči, citim sa slaba, unavena a leniva...no a pobolieva ma podbrušok, ale to si už vysvetlujem tym, že ved mam mať kramy (sice až buduci tyzden).

pepppe
3. dec 2009

noo presne to som si aj ja myslela,,nejakych par dni pred ocakavanou mrchou ma polelo brusko a ja ze to by som dostala dako skoro,,,,tak potom som si aj domyslela...a to bolo cakania,kym som si spravila prvy test,,jajha dlhe cakanie to bolo

vcielkamaja
3. dec 2009

a može sa test robiť aj pred mrchou či až ked bude meškať? ja viem, že davam blbe otazky, ale nikdy som sa nijako extra nezaujimala o tuto temu 😅

pepppe
3. dec 2009

ja co som si robila test neviem nazov,sa dal robit aj pred mrchou...cize su aj take,,,skus kupit ten najcitlivejsi..... ja som si ich robila 7 heh neviem ani preco,ale som kupovala jeden za druhym a testovala sa
😉

vcielkamaja
3. dec 2009

zajtra nabehnem do lekarne...a zvedavosť je veru velka. a bojim sa vysledku, lepšie povedane - bojim sa negativneho vysledku, lebo na male bejbi sa mooooc tešim

pepppe
3. dec 2009

nooo uvidis,vsak citala som tu uz vselico,,,aj take ze mali negativne testy a predsa boli tehu,,cize hned nevesaj hlavu🙂) uvidis,,,bude to co tak velmi chces..pozeram ty si z nitry?

vcielkamaja
3. dec 2009

pepppe, tak teraz už uvidim, som mesiac po operacii očí 😀 praveže som tu aj čitala všeličo, aj na tejto stranke aj na inych strankach o priznakoch a priznam sa, že mam z toho riadny chaos. nuž ale maš pravdu, ked si pisala, že u každej je to individualne.
ano, som z nitry 🙂

pepppe
3. dec 2009

jajha tak uz uvidis🙂) noo tak ja drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce,nech to vynde🙂 aj ty mi drz zajtra,idem k dokimu,,,heh ci je vsetko ok,,bojim sa sice,to vies strach......no aj ja som z nitry

vcielkamaja
3. dec 2009

budem na teba myslieť, aby bolo všetko v poriadku. ja zajtra a v sobotu robim, ťaham 12-ky...sakra, sa mi nechce 😒 zas budem jak zbity pes. ku ktoremu dokimu chodiš?

pepppe
3. dec 2009

noo ja taham zase v sobotu a v nedelu 12...cize budeme obe take ,,,hadam vela ludi mat nebudeme,,,no ja chodim na chrenovu k juhasovi,neviem ci je dobry,,,ty mas ktoreho?

vcielkamaja
3. dec 2009

ja mam krjaka na farskej ulici. zatial som s nim spokojna 🙂

pepppe
3. dec 2009

pocula som ze ten je doobry,,tohoto ma aj mamina aj sestra,tak som sla aj ja..uvidime,,,,co ako sa bude chovat teraz,minule bol taky mili,ale malo toho povedal 😅

vcielkamaja
3. dec 2009

jaj, boli ma cele telo, hlavne chrbtica. lučim sa na dnes, v najbližších dnoch podam hlasenie o vysledku tehu testiku. 🙂 a ešte raz - zajtra ti držim prsty a všetko, čo sa držať da, aby to u dokiho dobre dopadlo 🙂 papa

pepppe
3. dec 2009

dakujem a ja tebe drzim palce,nech su dve palicky na tehu teste🙂) a potom sa ohlas,,,aj napis postu,bo by som ta tu asi nenasla,,,aj ja ti napisem zajtra ako som dopadla,,papa

vcielkamaja
3. dec 2009

ok, budem čakať 🙂 mna skor najdeš na susednej mojej svadbe 🙂 pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre