Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sofinka30
8. jan 2010

dinduš srdecne gratulujem a zelam vela zdravicka,stastia,nech malinka krasne rastie a tebe rychle zotavenie 😵 😵 😵

cucuska
8. jan 2010

terezka no môze to byť príznak. Skús počkať či sa mrška dostaví a uvidís, určite netestuj skôr , nemý to zmysel. Držim ti moc moc palce aby si skoro našla svoje dve vytúžené // 😀

dinduska
10. jan 2010

🙂 ahojky,velmi pekne dakujem za gratulacie.
uz som pridala aj foto tak mozte kuknut 😉

mravvcek
10. jan 2010

Ahojte dievcata,vtrela som sa vam do temy,chcela by som sa vas opytat:dnes som prave 18DC,a pred troma dnami som si nasla na gatkach hnedy vytok,nebolo toho vela len malinko.Dnes uz nemam nic,neviete mi povedat co by to mohlo byt?Mam pichanie pri vajecnikoch,a akoby tlaky.Bolia ma bradavky,myslite ze by to mohla byt ovulacia?Dakujem vam za odpoved 😉

pepppe
10. jan 2010

mravvcek a nemozes byt tehu?ja som mala take iste priznaky aj hnedy vytok som tiez mala a to uz sa mi babo pekne zahniezdovalo 😉

mravvcek
10. jan 2010

No verim a dufam,ale nie je to priskoro,ked mam 32-35 dnovy cyklus?Co by som za to vsetko dala kebvy to bolo mimi.Myslis,ze takto skoro som mohla mat ovu,normalne ma teraz palia vajecniky...

pepppe
10. jan 2010

noo a kedy by si mala dostat teraz mrchu?? noo mozes byt,podla mna su to tehu priznaky,,,,ako presne to iste som mala aj ja 😉

mravvcek
10. jan 2010

Jaj mrcha by mala dorazit az 26.1 to je este daleko,takze preto sa pytam,ci by to nemohla byt ovulka.Jajajaj keby si mala pravdu,a keby uz bola fazulka vo mne,to by bolo radosti. 😀 a v ktory den si spinila ty?Kedy si zistila ze si tehotka?

pepppe
10. jan 2010

ja som spinila tusim tyzden pred ocakavanou mrchou,aj ma prsia boleli,,,a pootm ako mi meskala 4dni,urobila som si test....fuha tak ja potom neviem,ale ja som mala aj spinenie ako priznaky

mery888
10. jan 2010

dindusik krasne fotky 🙂 je uplne dokonala mala Timejka 🙂 gratulujeem

laura112
10. jan 2010

ahojte babenky
Zacalo to vcera vecer hustym bielym vytokom na zaciatku bol ruzovkasty ale len tak trosinku skoro to ani nebolo vidno a potom to bolo biele a bolo toho viac. Neskor toho bolo menej a menej aj dnes to nebolo iba stipku a teraz ma zacali boliet krize a mam nafuknute bruch kramy mam dostat az 21.januara. moze to ovulacia?

laura112
11. jan 2010

Ahojte baby kedy ste to zacali citit a vidiet ze ste tehotne alebo ste na to prisli ked vam meskama mrcha?

zuzufek
11. jan 2010

ahojte laura112:mňa boleli prsia a bola som stráááášne unavená,robila som vtedy papierovú robotu v kancli a veru som nad tým zaspávala 🙂 a samozrejme ranné nevoľnosti,napínalo ma na vracanie...ja som však začala normálne krvácať a myslela som,že to mrška prišla,tak som týmto príznakom nevenovala pozornosť, vtedy sme totiž bábo neplánovali,ale aj tak mi to nedalo a spravila som si teh.test a dobre som spravila-lebo to krvácanie bol príznak blížiaceho sa potratu...

aktak4444
11. jan 2010

ahojte...mohla by som byt tehu aj ked mam bolesti ako pred mrchu?

rubinka
11. jan 2010

Aktak, mohla lebo v tehu sú tieto bolesti normálne, rozťahuje sa maternica. A máš aj nejaké iné príznaky? Nerobila si ešte test?

zuzufek
11. jan 2010

aktak aj ja doporučujem urobiť teh.test, ak máš aj iné príznaky

kormelia11
11. jan 2010

ahojte.ako vas boleli prsia na zaciatku tehu ak sa smiem spytat mali ste pozvacsovane akokeby uzliny v nich az pomaly pod pozuchou ci len typicka bolest ako pred ms..

rubinka
11. jan 2010

Kormelia ja to mám doteraz tak, že bolia hlavne tam na boku a niekedy bradavky tak na dotyk.

sisi8881
11. jan 2010

rubinka......nie este som si test nerobila, mrchu mam mat az 15.1. jedine BT si meriam tu mam stale okolo 37, 1 a bolia ma prsia mna bolievaju aj pre ms tak neviem ale zda sa mi ze teraz o nieco viac a mam husty vytok biely ...tak neviem

zuzufek
11. jan 2010

mňa boleli ako pred ms a hlavne sa zväčšili 🙂 začali sa nalievať...

kormelia11
11. jan 2010

rubinka..bolia ma uz tak vyse tyzdna jeden den ma az tak akokeby palili ani vydrzat sa to nedalo a teraz ma len bolia a citim ako keby som mala vsetky uzliny v nich pozvacsovane..v stredu cakam ms tak dufam ze nepride 😀

kormelia11
11. jan 2010

zuzufek..mna par dni pred ms stale boleli a zvacsovali len tote uz take ine trosku a trva to uz dlhsie taky 11 den cyklus mam niekedy az 32 dnovy a som napäta uz :D ci dostanem alebo nie lebo po babatku tuzim 😅

aktak4444
11. jan 2010

kornelia ako vidim aj ty cakas ci ta hnusna mrcha dorazi a ci nie....ja som na tom tak ako ty

zuzufek
11. jan 2010

podľa toho čo píšeš kormelia je aj toto príznak tehotenstva,tak držím palčeky 😉 a máš aj iné príznaky?

kormelia11
11. jan 2010

aktak....presne tak cakam na stredu aa potom na sobotu :D lebo vacsinou mi 4 dni meska a je to na zblaznenie :D...no a ty by si bola radsej keby si nedostala alebo dostala? 😅

rubinka
11. jan 2010

Sisi ak máš výtok, tak máš veľkú šancu, u mňa bol toto prvý príznak na to aby som si spravila test. Ked som videla aký mám výtok, tak hned ma napadlo že asi fakt budem tehu a bolo to tak. 🙂

kormelia11
11. jan 2010

zuzufek...tak tie prsia a a brucho ma zacali boliet v tom istom case tak ma pobolieva ako pred ms uz hodne dlho..aj mi bolo uz parkarat zle na zaludku 😅 ale to raz som sa prejedla 😀 musis uznat ze spagety s mortadelou a jahodouvym kompotom nie je dobra kombinacia :D:D tak to potom aj tak dopadlo:D

aktak4444
11. jan 2010

rubinka...mam vytok biely a tak ako keby sa natahoval, ale brucho a nohy ma bolia ako pred ms..tak neviem

kornelia......ja cakam na piatok noo a bola by som rada keyb neprisla, s priatelom sa snazime o babetko

laura112
11. jan 2010

a ked sa mozem opytat po kolkych dnoch od sexu resp. od opdodnenia ste zacali pocitovat priznaky ? vdaka vdaka vdaka vdaka

kormelia11
11. jan 2010

aktak...tak to sme na tom potom rovnako 🙂 daj potom vediet ako si dopadla 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre