Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

perla200
12. dec 2007

držím vám palce všetkým....aj my sa snažíme, ale najdôležitejšia je psychika a je veľmi ťažké ju ovplyvniť...ja viem o tom svoje...že vraj na to každá príde sama (mi kamošky hovorili) väčšina otehotnela vtedy, ked už prestali dúfať a už prestali na to myslieť a to je tak po roku snaženia...a vtedy to príde!!!

shela
12. dec 2007

elenita...ked je HCG nizke znamena ze bud je vajicko neoplodnene cize niesi tehotna alebo sa este neuhniezdilo..az po uhniezdeni sa zacne vylucovat HCG hormon. Kolky mas DC?

perla200
13. dec 2007

čo môže znamenať slabé krvácanie v strede cyklu a bolesti prsníkov s tým, že menzes som mala dostať až o dva týždne?

shela
14. dec 2007

perla200...to moze byt hocico..ale mozno ta potesim. Ja som prve 3 mesiace pocas tehotenstva mala normalne menstruaciu. 😉 Najlepsie spravis ked s tym pojdes k lekarovi

christie
14. dec 2007

Ahojte kocky. Dlhsie som tu nebola. Kramsosky prisli na 38 den a to som rano este mala zvysenu teplotu. Som mimo tabuliek 😒 Tak sme sa s doktorom dohodli, ze si nemeriam a nechavam to tak.. no jednoduche to nie je, nemysiet na to, ale snad to vyjde. Dik vam sa odpovede a snad sa skoro ozvem s pozitivnimy spravami. Folikuly praskli tento tyzden, tak cakame, ci nieco bude.

loss
18. dec 2007

christie drzim palce

sandrika
18. dec 2007

christie viem, že tzo nie je jednoduché, ale u mna to tak bolo merala som , myslela nas to a nič a potom, keď sme chceli ísť do zahraničia tak som otehotnela no bolo to presne tak, že mi nasadili HAk brala som ju dva mesiace a po vysadení mrchauž nedorazila. HAK mi nasadili na úpravu cyklu...budem ti silno držať palce nádej umiera posledná určite sa dočkáš

bubinko83
9. jan 2008

Ahojte,mne to meska uz asi desiaty den. priznaky zatial ziadne,len mi nechuti fajcit a mam taky bielo-žlty vytok.Poradte baby,dik

tebi
10. jan 2008

🙂 mám jednu otázku meška mi menzes už 13 dní a robila som si tehot. test a bol negatívny....už sa snažím otehotnieť 3 mesiace a nič trošku som z toho smutná ale ešte mi nikdy takto dlho nemeškal menzes....je ožné ze testy nie su až tak spoľahlivé...

tebi
10. jan 2008

je tu niekto kto mi poradí??

bubinko83
10. jan 2008

ahoj tebi,ja mam podobny problem,ale test som si este nerobila.Bojim sa lebo mam chripku a neviem ci som tehotna alebo je to z toho

andrea78
10. jan 2008

tebi, pri oboch tehotenstvách som mala negatívnt test ešte na14deň po vynechan MS, teraz pri maťkovi bol pozitívny až na 16.deň a prvé 2mesiace som mala stále zvýšenú teplotu a cítila som sa chorá.Takže podľa mojej skúsenosti je reálna šanca, že si tehu.

tebi
10. jan 2008

andrea78 a boleli ťa aj prsia ?? mňa už teraz trošku bolia ...ale to ma zvykli aj keď som mala dostať menzes ....nechcem ani pomyslieť že by som mala dostať

bubinko83
10. jan 2008

Ahojte,mne to tiez meska 10dni a mam aj taky bielo žlty vytok.Test som si zatial nerobila.Poradte babenky-maminky ☹

tebi
10. jan 2008

bubinko83 može byť aj z toho že si prechladnutá....mne to raz meškalo z toho ale nie 10 dní len 4 dni....ale na toto sa veľmi nespoliehaj ja tiež potrebujem radu....

evitkamalicka
10. jan 2008

zienky, mne pri prvom tehu tiez ukazal test // az ked mi mrcha meskala 14 dni a to bola ta druha ciarka slaba, len bohuzial som v 7 tyzdni potratila, tak sme museli mat 3 mesiace pauzu a teraz sa uz snazime znova

bubinko83
10. jan 2008

tebi,my sa snazime uz 2mesiace,ale zajtra pojdem k lekarovy a uvidim.A kolko mas rokov?

estella
10. jan 2008

...ahojte aj ja sa k vam pridam...ja som si robila test a mala som dve palicky....na sono idem 16.1..tak som zvedava ale taky vytok mam aj ja teraz uz slabsi ale mala som ho ked som cakala ze kazdu chvilu dostanem menstr.citila som stale take pobolievanie brucha...

estella
10. jan 2008

evit to mi je luto ze to takto dopadlo ale drzim palce aby ti to vyslo cim skor...

andrea78
10. jan 2008

tebi, prsia ma boleli príšerne, no nie iba na začiatku, ale celé tehotenstvo a boli poriadne zväčšené (dobré na pohľad, no tie bolesti chrbtice....), mala som rovnaké myšlienky a strach ako ty
Bubinko, výtok by si asi na začiatku nemala mať, lebo v tehotenstve je vag.hlien hustý, uzatvára krčok maternice. No testovala by som to najskôr po 14.dni
evitka, držím palčeky, nech ti to čoskoro vyjde.Nio podľa seba viem, že keď sme sa smažili tak stále nič, len plač každý mesiac, no a keĎ som to definitívne vzdala a pustila to z hlavy, v ten mesiac som ostala tehu

evitkamalicka
10. jan 2008

kocky nam sa to predtym podarilo na prvy raz, tak uvidime, mna teraz ties strasne bolia prsia a su riadne opuchnute, ale nebudem si nic namyslat

estella
10. jan 2008

adi ale ja som vazne mala taky vytok aj teraz este trosku mam sice este nemam potvrdene od doktora ze som na 100%tehot.ale test mi vysiel a tie moje prsia ani nehovorim uz teraz ich mam o dve cisla vacsie...a to som mala aj pri prvom tehotenstve tiez som si uzila s chrbticou ako pises aj ty...

tebi
10. jan 2008

evitka držkaj sa nech to čoskoro vyjde.....

evitkamalicka
10. jan 2008

tebi budem sa snazit 😀

bubinko83
10. jan 2008

baby mna tiez bolia prsia,ale to meskanie mozem mat aj z toho ze som mala chripku.Vobec mi nechuti fajcit a ten vytok ma fakt desi.Nikdy mi to takto dlho nemeskalo 🙂

tebi
10. jan 2008

bubenko83 tak dúfam že to bude pozitívna správa..ja pojdem doktorovi až o tyždeň lebo mám v práci dosť roboty jaja tento rok budem mať 27 a ty???

bubinko83
10. jan 2008

tebi,ja mam 24 a velmi chcem babo,ale teraz neviem co sa deje,lebo toto sa mi nestava a este ta choroba k tomu.Si vydata?

evitkamalicka
10. jan 2008

kocky drzim vam palce aby ste boli tehu

andrea78
10. jan 2008

jooooooooooooooj, babuľky, strasne vám všetkým držím palce,nech vám to vyjde, pri Martinkovi som sa riadne natrápila, mám to v živej pamäti, ako som ho chcela a stále nič, potom hneď od začiatu tehu problémy, bolesti podbruška, bála som sa, že to nevydrží, okolo 6týždňa do 10.krvavé výtoky, moje zúfalstvo, potom otváranie, cukor, tlak, od 36.týž. tvrdnutie, no šťastne sa to skončilo, malý bol nakoniec v brušku do termínu, tak nezúfajte a hlavne buďte kľudné, lebo nervozitou nerobíte dobre bábätkám (no to sa mi dnes ľahko hovorí, že?)ä
ešte raz držím palce všetkým

estella
10. jan 2008

bubi aj to ze ti nechuti fajcit je priznak tehotenstva...vela mijich kamosiek ktore boli fajciarky a otehotneli tak na zaciatku tehotenstva im prestali cigarety chutit....tak mozno si vazne tehotnaaaaaa..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre