Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

chuchu86
3. mar 2008

Ale iba dneska tretí deň, ja som už bola raz tehotná, lenže som bola chorá - takže bábatko 😢
a teraz zase som prechladnutá

poleva
3. mar 2008

chcuchu ja by som testla
ak ťa nafukuje je to ok

perla200
3. mar 2008

poleva...a ja mám také len špinenie, skôr taká hnedastá krv ako normálna...a to som mala mať už menzes v plnom prúde čo s tým?

poleva
3. mar 2008

a mala si už tak ? niekedy ?

smejko1
3. mar 2008

iba 3 den?? si zlata... ja testujem vacsinou uz 10 dni po predpokladanom oplodneni 😀
ale vazne... co stratis tym, ak testnes a budes vediet na com si?? a mozes aj svoju liecbu uz upravit podla vysledku
caf polevka..... uz sa tesim, kedy si my dve tiez budeme pisat o moznych priznakoch 😉

poleva
3. mar 2008

ahoj smejko 1
no ja ešte mesiac počkám a hupssss
a testnem aj 3 dni pred mrchou
ako naposledy 😀

perla200
3. mar 2008

nie nemala...práveže a všetky príznaky som mala....ale to špinenie ma znepokojuje....

poleva
3. mar 2008

testni, ti vravm

perla200
3. mar 2008

ale asi je to skoro ešte nie? zajtra testnem....

chuchu86
3. mar 2008

Skusim to, nič s tím nestratím

poleva
3. mar 2008

určite

perla200
3. mar 2008

chuchu86 držím palce

chuchu86
3. mar 2008

Dakujem pekne, bojím sa toho, lebo už sa to raz stalo, že som mala fazuľku, a potratila som, lebo som bola chorá, a teraz som strašne prechladnutá, možno aj preto mi meškaju krámy

perla200
3. mar 2008

ved sa testni a daj hned vedieť.

chuchu86
3. mar 2008

O.K.,

poleva ešte si tu ?

perla200
3. mar 2008

aj ja ju hľadám....chuchu86 koľko sa snažíte?

m1528
3. mar 2008

chuhu86 ja som zazila to iste,strasne ti drzim palceky nech to uz teraz vyjde,pretoze nic horsie nemoze byt,ked sa nato tak strasne tesis a nakoniec zistis ze si to ocakavanie stratila. ☹ vies stretla som sa aj s takymi ludmi ktorych to sice mrzelo no pozeraly sa nato ze to bola este mala fazulka ako pises aj ty a ze to tak nemam brat.presiel este len od toho 1 tyzden no neni som stym este uplne vyrovnana,stale bojujem a vela ludi mi v tom pomaha,podrzia.takze hlavne hlavu hore a uvidis ze bude vsetko v poriadku a ze teraz sa ti to zadari.drzim palce a daj potom vediet co a jak. 😉

chuchu86
3. mar 2008

Nedlho sa sanžíme, od minulého roku od novembra, v máji budeme mať svadbu

poleva sa stratila ?

chuchu86
3. mar 2008

Dakujem ti velmi pekne m1528, aj ja držím Vám všetkím palce, aby ste boli čo najrýchlejšie tehulky,

aby ste boli zdravé a pekné mamičky !

chuchu86
3. mar 2008

m1528 a teraz sa snažilkujete ?

perla200
3. mar 2008

chuchu86 to ako aj my....od novembra....uvidíme...

chuchu86
3. mar 2008

vypočítaš plodné dni aj ovuláciu ?
my sme na začiatku robili tak, potom sme prestali lebo sa nám nedarilo, a teraz zase

perla200
3. mar 2008

nie, iba si pozriem zhruba kedy mám plodné dni...ale nič iné nerobím....ani nemeriam teplotu, ani som sa nijako nezačala zvlášť stravovať, len som začala brať calibrum baby plan a koenzym Q10. inak to nechávam na prírodu

m1528
3. mar 2008

vies moja,poviem to na rovinu.milujeme deti,no u nas to bolo take necakane ☹ s mojim priatelom sa pozname este len 4 mesiace takze to nebolo ani planovane.priatel vravi ze nato neni este pripraveny,ma sice 26 no pozname sa sj kratku dobu.no potesilo ma ako sa ktomu postavil,tesily sme sa obaja aj ked sme si boly vedomi ze je to este len kratka doba nato vsetko a ja mam22.no vzdy sa da vsetko zvladnut ked chces a snazis sa o to.a za druhe,ja sa teraz dajak stranim pretoze je to namna este strasne skoro co som prisla o babo a necitim sa niak nato skusat.asi potrebujem spravnu dobu ked to bude ma prist a nic nepredbiehat.mozno je to chyba ze sa k tomu takto staviam no zatial je to asi takto lepsie.asi mam aj strach lebo sa bojim ze by som mozno za mesiac zazila to iste a to neviem ako by som zvladala.no neprestavam verit,ze sem raz napisem a uz si budem 100%ista ze ten maly tvoricek vomne je a ze uz on nepridem 🙂

perla200
3. mar 2008

m1528...verím ti, ja mám 27, manžel 28, a staviame dom, robím si doktorát, máme toho dosť a to som si myslela, že na to nebudem tak myslieť, že sa to hned podarí, hovorievajú to tu baby, ked na to nemyslíš, tak sa zadarí, ale zatial nič a ja na to myslím...nedá sa nemyslieť...ty si mladunká, a ono bábätko vie, kedy má prísť naozaj...niekedy nečakane a niekedy čakane🙂))) ved uvidíte

chuchu86
3. mar 2008

My sme tak isto natom, zoznámili sme sa v auguste, začali sme spolu chodiť, a koncom oktobra ma požiadal o ruku,
milujeme deti a najma malé bábätká. V novembri sme začali snažilkovať, ja mám 21 a on 26.
Ja viem že je to krátka doba, od minulého mesiaca žijeme spolu, sme šťastný.

m1528
3. mar 2008

perla mas uplnu pravdu asi som este mlada a ten moj cas este len pride,aj ked mas pravdu ze sa nato neda nemysliet.ja to zatial nedokazem.skratka robit ze nic a ist dalej.pevne ti drzim palceky a uvidis ze dostavate domcek a z domceka bude pocut detsky plac. 😉

m1528
3. mar 2008

chuchu vies ked ste stastny tak neni o com.hlavne sa musite nato citit obaja.vidim ze sme natom uplne tak isto.skoro aj ten isty vek mi dve a nasi chalani tak isto.podla mojho nazoru to je tak ze nezalezi natom kolko sa poznate,poznam ludi ktory su spolu strasne dlho a vobec im to neklape.a ludi ktory su spolu kratko a rozumeju si vo vsetkom.....aj ja som strasne stastna no cakam na vhodnu dobu kedy to pride.davam tomu este niaky cas.musis dat vediet ako dalej pokracujete.a hlavne stou dobrou novinkou ze sa vam zadarilo 😉

chuchu86
3. mar 2008

Samozrejme o tom rozhoduješ ty, ty to budeš vedieť kedy sa budeš cítiť na tu zodpovednosť.

Aj mne už povedali že by som mala ešte čakať, že som ešte mladá, áno som mladá, ale proste neviem si pomôcť, strašne sa teším na tích 9 mesiacov, a potom nato ked už budem maťž v náručí svoje dieťa.
Podla mna je to nádherný pocit, ked vieš že v tebe rastie malý človiečik, ktorí nemá iba teba, iba svoju mamku.

m1528
3. mar 2008

aj ja sa strasne nato tesim.tesila som sa strasne sato aj teraz.musi to byt neskutocny pocit mat babo.a hlavne tesit sa nan celych 9 mesiacov a ked sa narodi apozrie na teba je to ste krajsi pocit.kamaratka otehotnela v 19 a som u nej varena pecena,alex je strasne krasny a zlaty tak aj preto som sa dokazala vzit do toho ze za par mesiacov budem mat to iste a prezivat to tiez.vela ludi povie ze sme este moc mlade a ze by sme maly este pockat no ked to tak citime mi,myslim ze slova druhych na s tak ani nezaujimaju aj ked viem aj to ze dnesna doba je velmi tazka.ked vies ze mas nato spravneho cloveka ktory bude toto vsetko sdielat stebou,budete nato 2,tak neni o com.myslim ze rozmyslanie mame take iste.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre