Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

petrzalkaa
13. jún 2008

chcem sa spýtať,či ste mala niektorá príznak tehu- nervozitu a bolesti podbruška-týžden pred ms?dakujem

vikulik
13. jún 2008

ahoj petrzalka...ano presne tak som sa citila,nevedela som ani co mi je...pretoze ja som mala aj menzes..az kym mi v 7tt,dr.oznamila ze som tehotna...

petrzalkaa
13. jún 2008

ahoj vikulik,fakt si bola nervozna? som taka roztržitá a ako hovoríš neviem čo mi je, beriem lieky,ktoré by mali potláčať predmenštruačný syndrom,preto rozmyšlam,že tieto pms príznaky by som nemala mať....Som 23DC a nechcem si namýšlať,tak len rozmýšlam nad tým čo som písala,lebo zatial nič iné necítim len tú nervozitu a trochu bolesti podbruška a kostí panvy.......a cítila si ty okrem toho ešte niečo?

petrzalkaa
13. jún 2008

viki a aky menzes si mala,normálny,klasický,či len trochu?
Ja som minulý mesiac tiež myslela,že som tehu a dostala som ms,ale takú čudnú aj s priesvit.hlienom,ale silnú.

dadka9
16. jún 2008

Ahojte dievčatá. ja by som sa tiež rada opýtala, či náhodou niektorá nematé skúsenosti. už od minulého týždňa mám tlak v maternici a sem tam ma tam zabolí, niekedy v strede a niekedy len na pravo. M mám dostať až 21.6. a podľa všetkého som mala plodné dni okolo 6.6. každý deň ma neskutočne bolí hlava, ale prsia ma nebolia, len v jednom mám ako keby taký divný tlak ale len niekedy, a bolia ma kríže. na moje PMS to nevyzerá lebo takéto som nikdy nemala a to mám každý mesiac rovnaké. čo myslíte

mareklucka
16. jún 2008

Dadka hlavne sa ukludni a nevšímaj si to... Len sa zbytočne vystresuješ a ked dojde mrcha (nieže by som Ti ju želala) budeš sklamaná.Aj ja som mala toľko príznakov a neviem čo všetko ešte a nakoniec aj tak prišla.Ver mi viem čo hovorím,takto sa len zničíš... Držim prsty nech to dopadne dobre 😉

dadka9
17. jún 2008

Ďakujem mareklucka. Snažím sa na to nemyslieť, síce je to ťažké ale snažím sa. Tak pekný deň a nech to tebe vyjde čo najskôr a aj ostatným snažilkám. 😀 😉

chuchu86
17. jún 2008

ahojte baby, chcem Vás poprosiť o radu, ms mi meškala, dostala som na 36DC, predtým som robila testy asi 2x ,a negatívne.

10.6 - dorazila mrcha ale trvala iba 3 dni, a po mrche ma začali bolieť prsia strašne

môže to byť príznak tehu ?

cervena_ciapocka
17. jún 2008

teoretizky ano, je to mozne. Skus si este urobit test. Alebo ak chces chod za lekarom.

perla200
17. jún 2008

ciapocka ako ty? kedy ideš k lekárovi?

cervena_ciapocka
17. jún 2008

buduci tyzden sa objednam, uvidim kedy bude mat volny termin.

perla200
17. jún 2008

este si si robila aj iný test?

cervena_ciapocka
17. jún 2008

nie

petrzalkaa
17. jún 2008

No dievčatá, ja som dnes 27DC ,som kludné žiena ale dnes som v robote narobila strašný krik,tak som sa rozčúlila,až som sa potom ked ma to prešlo hambila a bola som sa ospravedlnit....tak neviem,či toto môže byť tehu???? už velmi dávno som sa tak otrasne nechovala,fakt sa hanbím....... ráno som mala trochu poct,že dostanem ms,boleli ma vaječníky a poobede ma to prešlo a začalo ma dosť bolieť podbruško,tak neviem,uvidím,či ms dorazí..

petrzalkaa
17. jún 2008

Tie hormony su strašné!!!!

dicinka1
18. jún 2008

ake ste mali priznaky tehu?po tyzdni od oplodnenia?v kolky den by som si mala robit test?hoci bude vidno iba slabulinku ciarku??????

petrzalkaa
18. jún 2008

dicinka1 pozri tému : Negativní test a přesto těhu?

atima
10. júl 2008

baby vie mi niektora poradiť dva dni mi meška mrcha a dnes rano som mala špinenie cey den nič, ešte pozorujem na sebe že dosť veľa jej stale som hladna, nebola ste niektora natom podobne? žeby mi chybala dovolenka?

mareklucka
10. júl 2008

Ahoj atima,tak presne Ti povedať neviem ale neskušala si testik? Ak si tehu špinenie sa može objaviť v období kedy očakávaš MS... Máš aj iné príznaky?

atima
10. júl 2008

mareklucka ahoj............no neviem či to čo mam su prizznaky alebo si namyšlam

atima
10. júl 2008

a mam momentalne obdobie kedy by som mala dostať MS

mareklucka
10. júl 2008

Tak skus testik,alebo počkaj pár dní ako sa to vyvinie... Nebývaš hladná keď má prísť mrcha? Lebo to može byť aj pms.Ale bodaj by nebol 😉

atima
10. júl 2008

nie nebyvam hladna

atima
10. júl 2008

zajtra rano skusim testik

mareklucka
10. júl 2008

Tak skús a hned napíš,lebo budem zvedavá... Vlastne už teraz som 😅 😀 Držím prsty nech budú //!!!

jahoda
14. júl 2008

ahoj atima, tak ako si dopadla??? napis!!! mna zas boli zaludok a nechapem z coho...ale z tehu to asi nebude, vsak 😠 hoci jem pravidelne a stresu chvalabohu teraz moc nie je...tak neviem.

nika23t
14. júl 2008

Ahoj dievata. Pisem tu dnes prvy krat a len sa chcem opytat, ci je mozne otehotniet prvy den po skonceni menstruacie. Viem, ze su tak tzv. zarucene neplodne dni, ale vtedy sme sli tak dost naplno, no a teraz mam 5 dni pred menzesom, picha ma v lavom boku a pobolieva v podbrusku. Test som si robila dnes, ale vysiel mi negativny. Tak teraz neviem, zacinam sa bat vselijakych chorob, lebo vsade clovek cita len o rakovine. Mozete mi prosim poradit? Moze ist len o prechladnutie, ked urologicke caje mi nejako nepomahaju a navyse som v zahranici, a tu lekarom nejako velmi nedoverujem. Velmi pekne dakujem vopred za Vase rady.

orinka
15. júl 2008

Ahoj... tak sme na tom nejak rovnako... my sme to ale skúsili počas plodných dní... tak isto ma týždeň pred MZ pobolievalo bruško, pichalo raz v jednom, raz v druhom boku... trošku sa mi zvýšila chuť na kyslé a klobásu 😀 ktorú som nikdy nemusela, ale ináč nič... žiadna nevoľnosť, prsníky trošku citlivé, ale možno preto, že som pred MZ tri dni, ale ináč fakt nič... takže asi len čakať, či vynechá a potom tehotenský test, ak bude potrebný... ale začínam si stále viac myslieť, že len si namýšľam, lebo veľmi chcem, aby to vyšlo... takže naozaj asi len čakať ☹

dicinka1
15. júl 2008

orinka..drzim, palceky. 😀 😀 😀 😀

orinka
15. júl 2008

dicinka: ďakujem 🙂 bodaj by som sem mohla napísať, že budem mamička 😀 uvidíme....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre