Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sandrika
13. sep 2008

pikinko gratulujem k tehu 🙂

zuzanka.j
17. sep 2008

ahojte. prosim o pomoc. uz dva krat som testovala, naposledy vcera, co bolo na siedmy den meskania mrchy a test bol absolutne negat. ani naznak druhej ciarrky. mrcha vsak stale nechodi.len taky biely vytok v mensom mnozstve. mam este nadej? prsia mam citlivejsie.

petka_s
18. sep 2008

zuzi,tazko povedat,stava sa ze ta ciarka nieje vidno,ani mne nebola a bola som v tom,
a ked mi neprisla menzes tak som si urobila druhy krat a uz bolo vidiet...vsak chod k doki,a povedz ze ti meskaju,mozno ti urobi sono a tam uz bude viediet ci si alebo nie..a ak by si aj nebola,tak ti da vyvolavacku na tu menstruaciu..

sandrika
18. sep 2008

zuzimne vyšiel až na 9 deň meškania

zuzanka.j
18. sep 2008

mrcha stale nikde, cez vikend este testnem. je to take zvlastne. a nech to vyde hoci ako pojdem k doki. takto presne to bolo, ked som bola prvy krat tehu, co vsak skoncilo ako MA. presne ten biely vytok, cakanie na mrchu. boze je to takmer take iste. len ten test...

sandrika a ake si mala priznaky ked ti to vyslo az na 9 den? to k oplodneniu doslo neskor? sedela velkost babatka vzhladom k tyzdnom tehotenstva, alebo si to mala posunute?

sandrika
18. sep 2008

zuzi všetko sedelo otehotnela som na 14 DC bolo mi len ťažko od žalúdka inak nič , ja som to vašk vedela intuitívne

zuzanka.j
18. sep 2008

sandrika
to je potom fakt cudne ze to tie testy neukazali. nechapem. ale zaroven to vo mne vzbudilo uz pochovanu nadej 🙂 na intuiciu sa moc nesplieham, sice mi nasepkava ze asi ano, ale to tu uz bolo viac krat a nic z toho.. 😖

sandrika
18. sep 2008

zuzi a vieš kedy si mala ovulku , že koľko dní by si asi mohla byť tehu???

zuzanka.j
19. sep 2008

nie to neviem, lebo na merania som sa pred par mesiacmi vykaslala. dnes som 38 DC a testla som. opat je to neg, uz tomu fakt nechapem... ☹

lopezka
21. sep 2008

ahojte 😅
zuzanka, ja mam podobny problem .....dnes som 36 DC, MS nikde a test naposledy vcera rano....negativny ☹ toto sa mi v zivote nestalo....aj pocas HAK aj po vysadeni som mavala MS ako hodinky +- 1 den 😒 ..... uz som z toho na nervy 😒

zuzanka.j
21. sep 2008

tak sa hlasim, dnes na 40 DC ! mi konecne dorazila mrcha, takze testy neboli vadne. skoda. ☹ 😖
Lopezka drzim palce aby ti to dopadlo lepsie ako mne. 😕

lopezka
21. sep 2008

zuzanka a predtym si mavala cyklus v poriadku?

sandrika
21. sep 2008

lopez v teme negatívny test a presto tehu jedna písala že na 365 dc bol nagatívny a na 42 // mne pei Lukáškovi vyšiel na 40 DC ešťe nádej neumrela

lopezka
21. sep 2008

sandrika, viem citala som 😉 ..... ak bude pozitivny, ja si kludne pockam 😀 ....len neviem, ci sa tesit, nechcem sa dopredu, vies 😠

sandrika
21. sep 2008

radčšej sa neteš, z vlastných skúseností neoplatí sa 😉 , budem ti silno držať palčeky 😵

lucula73
21. sep 2008

Baby,
čo tu čítam,tak vám chcem povedať,že moja najlepšia kamarátka je už druhý raz tehotná,ani prvý krát,ani teraz,nemala pozitívny test a bola tehu!! Ani ja som jej neverila,no ten test som videla na vlastné oči,bola už v deviatom týždni tehotenstva a len jedna čiarka.Potvrdila jej to až doktorka na sone,tiež bola prekvapená,že má testy negat. Toľko jedna skúsenosť.

dessired.
21. sep 2008

ahojte, je mozne, ze som tehotna, ked som mala styk posledny den menstruacie? teraz mi meska, ale meskava mi casto.... mam pocit, ako keby sa blizila menstruacia, ale nie som si ista..

sandrika
22. sep 2008

lucula a čo krv????

soffi
22. sep 2008

ahojte, mne meska 7 dni aj ked mam stale pravidelné, robila som si tri testy a zatial nic, ale neviem co si o tommysliet, raz som uz ehotna bola, ale neviem posudit ci je to to iste,pobolieva ma v podbrusku, tak neviem

janka30
22. sep 2008

Ahojte,

som dnes 33 DC a vcera som si robila test a ta druha ciarka bola velmi slabucka, ale bola. Videl ju tam aj manzel. Myslite, ze by to mohlo vyjst??? 🙂 🙂 🙂 Inak ma trosku boli brusko a na dotyk prsia.
Mam v kabelke recepty na 1. IUI, na mesiac som to odlozila, tak by som velmi chcela aby to vyslo.

daanka85
22. sep 2008

to: janka30
Jani, aj moja prvá druhá čiarka bola veľmi slabučká, ale bola.. A potom o 2. dni na dalsom teste uz silnejšia.. A brusko zvykne vraj pobolievat tak akoby na "M"... a prsia, tie su teda citlive riadne!!! To ti povie asi kazdy... Drzim palceky 🙂 Snad to vyjde...

daanka85
22. sep 2008

to: dessired
Mozes byt tehotna... A mozes otehotniet aj v posledny den "M".. A to najma, ked nemas pravidelne... To zn., ze ani ovulku nemusis mat v strede medzi "M"...

janka30
22. sep 2008

Daanka 85,

dakujem. Pozitivna spravicka. 🙂
Dnes poobede som si robila zase test, uz bola trosku silnejsia. Tak duuuufam, ze sa po dvoch rokoch podarilo. Ja som bola v juni na laparoskopii a doktor povedal, ze by mala pomoct. Ale objednal nas hned na IUI. Verim, ze nepojdeme.
Aj Tebe drzim palceky. 🙂

zuzanka.j
22. sep 2008

lopezka
cyklus som mala poslednych 5 mesiacov najviac 31 dni. toto bol zas neprijemny zart od mojho tela. idem zacat asi pit alchemilkovy caj...

lulu19
22. sep 2008

ahojte baby potrebovala by som poradit mala som menzes ale stale sa citim taka zvlastna mam brusko nafuknute boli a je mi zle na vracanie mozem byt hehotna aj ked som mala menzes ako bola by som ta majstastnejsia keby ano ale neviem ci to moze byt ak som mala men

jahu348
22. sep 2008

lulu19 ahoj...som na tom podobne...menzes som mala 13 dni...brucho boli jak blbe a dnes som sa testovala. Mala som slabulilililinku ciarku tak neviem

lulu19
22. sep 2008

ja som netestovala ja som mala ms 4 dni ale takto sa necitim po ms ako teraz neviem co robit je mi tak blbo rozmyslam ze stvrtok pojed ku gyekologicke

jahu348
22. sep 2008

chod a uvidis co ti povie...ale mohla by si sa aj testnut

lulu19
22. sep 2008

len gto že nemam kedy ist ani do lekarne lebo stale robima bojim sa ze budem sklamana ☹ a priatela nechcem robit plane nadeje

jahu348
22. sep 2008

lulu19 tak este cakaj do dalsej mrchy ...pride alebo nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre