Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

monika777
4. dec 2008

baby ked vam skoncila mrcha nolely vas aj nadalej prsia??lebo mna nie len pred mrchou a ked to mam brat ze mam uz po mrche tak nechapem preco ma potom tak bolia stale

petra2505
4. dec 2008

tak je ina ako v nedelu, ale nie je uplne vyrazna, ale maaaaaaaaaaaaalicko fakt malicko silnejsia nez v nedelu....baby mne zacne sibat kym sa dozviem ci som urcite tehotna 🙂

monika777
4. dec 2008

myslim ze mne uz stoho vsetkeho aj sibe 😀

petra2505
4. dec 2008

monika tak sme dve 😀 ja som stale na netel hladam infosky a stale dokola to iste 🙂

perla200
4. dec 2008

petra ak je aspon trošku silnejšia tak je to ok...pozri môj album ako silnela

petra2505
4. dec 2008

perla ja ju nemam taku silnu ani ako ty na uplne prvom teste 🙂 to bude falosny pozitivny test to nie je mozne aby som ju mala slabu a bola tehotna, aj led v lekarni mi povedali, ze staci naznak tej druhej a je to o.k.

perla200
4. dec 2008

no prvý tam nie je zobrazený...prvý bol úplne neviditelná čiarka a hned na to asi o 3 hodiny bol ten prvý čo je zobrazený....a 3 falošné pozitívne testy nemôžu byť 🙂

petra2505
4. dec 2008

ja mam tu ciarku asi taku ako ty si ju mala 18.11.

petra2505
4. dec 2008

Perla a mala si hned priznaky?Alebo aspon si sa citila ako tehotna?
Boze baby mna uz z toho premyslania a patrania ci som tehotna boli hlava 🙂

lucinka1104
4. dec 2008

peti však to jekrásna čiarka určite sa jedná o normálne tehu však sa už netrámp a zajdi si kdr ja som mala takú až na 10 deň meškania

petra2505
4. dec 2008

to fakt luci?jej tak to si ma ukludnila a dovtedy si mala aku?

lucinka1104
4. dec 2008

ja som výraznú nemala hádam ani v 9 mesiaci 😀 nerozumiem ti prečo nejdeš na gyndu

petra2505
4. dec 2008

ja som taka trubka 😀 2 a pol roka som cakala // a teraz ked je to tu sa bojim, ze to nebude pravda, ale zajtra uz budem na 100 percent vediet ci budem mamca - z krvi tak potom dam vediet 🙂 a ak nie tak zazalujem firmu, ktora vyraba testy co mi ukazali // 😀 😀 😀

liliput
4. dec 2008

ahojte, ako? 😀

monika777
4. dec 2008

ahoj lili 😉 no co??novyho??

liliput
4. dec 2008

siedmeho sa čoraz častejšie blíži....no som fakt zvedavá....vždy dva dni pred MS...mávam migrénu (ale takú že musím preležať v posteli, bez jedla, a všade musí byť ticho - vtedy mi naši cmuka varujú)....teraz by ma mohla migroška obísť...hmmm....ale mávala som ju aj počas tehu... 😔

monika777
4. dec 2008

ahoj lili tak migreny poznam..ja som ich mavala tiez a boly strasne 😠 🙄 ale nastastie som chodila na akupunkturu a migreny uz nemam 🙂

monika777
4. dec 2008

drim ti palceky nech si tehula 😉

liliput
4. dec 2008

Ďakujem

perla200
4. dec 2008

petra - ja som nemala vôbec žiadne príznaky, ani jeden....iba mi neprišla a potom som si urobila test.....ani teraz nič moc necítim 😀

petra2505
4. dec 2008

no to je potom super tak mam aj ja nadej, ze nie su falosne // 🙂

lucinka1104
4. dec 2008

peti takú ledva viditeľnú musela som ju hľadať ... 😀 ak ju máš takp ako hovoríš to určite nie su falošné moje falošné boli ledva viditeľné skôr lebo som ju chcela tamvidieť 😀
uvidíš, že budeš maminou

lili ja som mala takú raz v tehu a nikdy viac 😝

lili nazaložíš si album aj s foto tvojho cmuka?

petra2505
4. dec 2008

no vidim ju tam ja aj priatel 🙂 luci keby som ju videla iba ja tak normalne o sebe zacnem pochybovat ci som normalna 😀 😀 😀 😀 aj teraz som mu volala ci tam stale je lebo vcerajsi test som si nechala pre istotu 🙂 dnesny co mam robeny pocas dna kedy som uz 5 krat cikala mam u seba a tam je ledva viditelna, ale vidim ju tam 🙂 uz som pouzila aj lupu ci vidim dobre 😀 😀 😀
Boze si musite mysliet ako mi sibe 😀 😀 😀

lucinka1104
4. dec 2008

hlavne nestresuje to nevplíva dobre na vyvýjajúci sa plod 😉

liliput
4. dec 2008

bože peti,

veď ty si tehu.....my sme sa o prvé snažili rok aj pol.......a zakaždým bola iba / keď som skúšala testy....ale vtedy raz....tak tam bola čiarka a nie silná...taka slabulinká...a hneď som tomu verila...a to som testovala večer v deň očakávanej MS..lebo predtým mi to nikdy neukázalo....a ráno som spravila ešte jeden a boli tiež dve čiarky a tiež tá druhá slabilinká......a mne to bolo jasné....nepochybovala som...tak ani ty nepochybuj... 😵

liliput
4. dec 2008

Luci,

cmučíka si nechám pre seba, ak teda nevadí..... 😉

lucinka1104
4. dec 2008

lili, ty súkromníčka 😀

liliput
4. dec 2008

😎

lucinka1104
5. dec 2008

tak ako dáka nová tehulka? 😵

monika777
5. dec 2008

ahojte babenky tak som si urobila rano konecne test a som natom ako peta ☹ jedna ciarka bola uplne viditelna ale ta druha slaba 😒 a merala som si aj rano teplotu a klesla mi uz ☹ boze preco musim po tom tak patrat a nemozem to mat hned na 100%iste?bodaj by to bola pravda a vyslo to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre