Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mona00
9. mar 2009

baby tak su //. 🙂 normalne to este rozdychavam a strasne sa tesim

dinduska
9. mar 2009

jej mona gratulujem to je super mame tu dalsiu tehulu 😀 😀 😀

lucinka1104
9. mar 2009

jej mona gratulujem krásne tehulkovanie supééééééérr 😵

simib
9. mar 2009

Jupí,ďalšia tehulka Mona.Gratulujeme. 🙂 🙂 🙂

dinduska
9. mar 2009

baby kde ste?? 😕 😨 😕

lucinka1104
9. mar 2009

ja som tu s krpcom je muž ja nakupujem veci pre malého cez babybazar ako sa cítiš?

vrtichvostik
9. mar 2009

dinduska, neboj som v poriadku,
kazdy den tu citam vsetky prispevky, ale momentalne si tam namiesto teplomeru pcham stupliky, takze nemam ani co pisat ☹
ale ty rano isto sprav test, normalne som nervozna aj za teba, sa tesim na vysledok, lebo podla mna je uplne jasny.

lucinka1104
9. mar 2009

vrtichvostik ale máš čo písať ako sa cítiš a tak radi si ťa vypočujeme a podporíme ťa patrila si medzi nás a čoskoro aj zase budeš ja tomu verím a musíš aj ty. SI silná a zvládneš to. Osud sa s nami niekedy nepekne zahráva ,ale aj verím, že všetko čo sa stalo sa mzuselo takto stať a všetko zlé je na niečo dobré. Najbližšie sa ťa už miminko nepustí.

dinduska
9. mar 2009

ahojky my sme sa akurat vratili z plavania.zase ma bolia krize a mam stale strasnu chut na kavu inak nic.ani prsia ma nebolia ani nic 😒 luci aj ja nakupujem veci cez babybazar 😉

vrti ja na teba stale myslim 😉

vrtichvostik
9. mar 2009

vlastne podla vsetkeho by som si mala dat zajtra prvu tabletku - antiku, keby sa nic z tohto neudialo, ale ja si ju nedam, jupi 😵
Teraz este budeme davat pozor, asi by nebolo dobre hned do toho tak vhupsnut, aj ked som tie tabletky brala, radsej zacnem uzivat tu kyselinu listovu a o 2-3 mesiace by som rada nejaky vysledok.
ci myslite, ze aj teraz by sa dalo? nemoze sa tomu plodu nic stat ked som presla tymto vsetkym?

halintoa
9. mar 2009

ahoj kočky,
tak finančná kríza postihla aj nás, MM znížili výrazne plat ☹ , ale aspoň, že neprišiel o prácu. Snáď to dajako zvládneme, ak sa nám zadarí urobiť bábo. Dnes by som mala mať ovulku, podľa toho, že ma vždy 12 DC pichá vo vaječníkoch, ale tento raz ma iba trochu pichlo, zato celý deň ma hnusne bolia kríže a nechce mi to prestať 😠. Inak to, ako som sa minulý mesiac rozožrala mi ostalo a stále vyjedám všetko sladké, čo mi príde pod ruku. Za chvíľu budem ako Paveleková 😖.
Dinduš, ráno chcem vidieť Tvoj víťazný príspevok 😉. Inak,ja som si tiež povedala, že tento mesiac sa testnem až v deň očakávanej mrchy, tak som zvedavá, ako budem statočná a trpezlivá 😀 .

vrtichvostik
9. mar 2009

jaj, to ja sa tej krizy tiez bojim. teda my mame obaja dobru pracu, ale dnes clovek nevie, co bude zajtra. kolko stoja naklady na dieta a tak, to viem akurat z clankov a z pocutia, vlastnu skusenost este nemam, preto tejto veci sa velmi bojim.

halintoa
9. mar 2009

Vrti, MM nechcel o snažení dlho ani počuť, práve kvôli financiám (máme vysokú hypo), ale napokon povolil s tým, že pôjdem do práce späť po 1,5 roku a ak bude zle tak skôr 😔 . Ale pevne verím, že až tak zle nebude.

vrtichvostik
9. mar 2009

no ked teraz je to tazke. moja mama ma dala do jasiel od zaciatku, hned isla do prace a doteraz si to vycita, ze jej vela uslo, aj opatrovatelku mala, vraj taku staru hnusobu 🙂
ked ja by som si to doma chcela uzit co najdlhsie, ale zasa peniazky treba. boze, keby som tak strasne nechcela, bolo by to jednoduchsie, ale ked to chcenie je omnoho vacsie a jedine co si hovorim, ze to musime zvladnut ked zvladnu aj ini.

dinduska
9. mar 2009

ahojte rapotacky 😀

halintoa a neskusala si ovu test?

vrti ja si myslim,ze by si si mala dat tento mesiac pauzu a od buduceho snazilkovat 😀

halintoa
9. mar 2009

ahoj dinduš, neskúšala, je mi ľúto dať za to peniaze 😕 , snáď ho ani nebude treba 😝

dinduska
9. mar 2009

ved aj mne ale chela som to jeden mesiac skusit a dufam,ze bol posledny

lucinka1104
10. mar 2009

dinduš už toľko nenapínaj píš hlás ako dve?

petra2505
10. mar 2009

Dobre rano prajem.Baby moze byt ze mi test 16 den po ovulacii ukazuje velmi slabu druhu ciarku?Menzes mi meska par dni.Je mi trapne ist este k lekarovi lebo v januari som bola na laparke, vo februari som mala menzes uplne normalne bez meskania no a teraz ho nemam.

lucinka1104
10. mar 2009

no neviem 16 deň by už mala byť pekná a stopro si 16 DPO? ja som bola tiež minule presvedčená že ovu bola anakoniec asom len dnes 10DPO 😀

perla200
10. mar 2009

petra že by predsa? 😀

petra2505
10. mar 2009

perla ja neviem 😀 dnes som testovala a znova je slaba, od minuleho tyzdna si meriam BT a mam ju 36,8 mozno by som ju mala aj vyssiu lenze ja tam mam ten teplomer cca minutu a hned to tak vyskoci....

lucinka1104
10. mar 2009

aký teplomer používaš ja mam digitálny cca 15 sek a nameria mi pekne 37,0 hned....ale u každej je tá teplota iná ja mam takúto po ovu vždy až do mrchy takže ak sobotu , resp. nedelu neklesne tak sa môžem začať trošlku tešiť

petra2505
10. mar 2009

klasicky ortutovy

lucinka1104
10. mar 2009

tým sa ma merať 3 minúty

petra2505
10. mar 2009

aha no tak tak dlho som nemerala nikdy, akurat premyslam, ze sa idem okupat a skocim k lekarovi lebo toto cakanie ma zabija 🙂

lucinka1104
10. mar 2009

no to by bolo asi najrozumnejšie

janulka83
10. mar 2009

ahojte babenky,
no prave som dostala mrchu, meskalo mi to presne tyzden a to asi preto lebo od minuleho pondelka
som stale brala vitamin c a citala som ze to oddialuje,,,tak som si to posunula, no ako teraz vypocitam
plodne dnicky to neviem.. ☹

lucinka1104
10. mar 2009

dinduš a yt si čo dnes taká zatajená 😕

adrianka127
10. mar 2009

Ahojte snazilky i tehulky. Vasu temicku si uz dlhsie citam ale cakala som na prilezitost sa k vam pridat... 🙂 Momentalne som 7 DPO a v pondelok ne/ocakavam mrchu... 🙂 Snazilkovali sme pocas ovulky. Takze teraz uz ostava len cakat a uvidime...Priznaky zatial nepocitujem, viem, este je skoro. Ale uz som nedockava. Inak s manzelickom snazilkujeme nejakych tych 7 mesiacikov - zatial neuspesne...
Drzim vsetkym moc palceky... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre