Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

petra2505
8. jún 2009

Ahoj mija, ja viem, ale ja uz som po troch rokoch snazenia a tolkych neg testov taka zmagorena, ze ked raz najdem na teste // nebudem tomu verit az do porodu 😉 Proste som uz zmierena s tym, ze ked som mala dnes len jednu / v piatok dostanem menzes ako na zavolanie 😒 A ty ako? Priznaky?Ozaj a kym si zistila alebo resp.nasla // citila si sa inak?

jjaa
8. jún 2009

dievcence, chcem sa vas spytat....ako casto ste mavali nevolnosti na zaciatku tehotenstva? je mozne ze vkuse aj cele dni? ja som si robila test, moje telo je ine...viem ze som tehu....len k doktorovi som sa este nedostala..bola som na sluzbke, ale tie nevolnosti , to je strasne, mne je zle a na vracanie po cely den. v noci sa zobudim a tiez. je to normalne?

mija777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petra2505
8. jún 2009

Mija vies, ja som v minulosti nasla 3 krat poz test a nakoniec M dosla, v piatok som bola u hematologicky a povedala mi, ze som mohla byt tehu, ale nemuselo sa to udrzat.
Momentalne som na tom takto :
od 19DC cca 4 dni po ovu som zacala mat bolesti v podbrusku, trvali cca do 23 DC
prsia ma zacali boliet cca 25 DC / co som prekvapena lebo uzivam kvapky proti predmenstruacnym bolestiam, ale nebolia ma bradavky, ale cele prsia ako by som tam mala nieco podobne ako svalovicu/
pobolievaju ma nohy,v sobotu 26DC sme boli na vylete a vecer sme skladali novu skrinu a tak ma potom zacalo strasne boleit podbrusko ako z fyzickej namahy /a to nie som ziadna padavka/, vcera sme stahovali dalsiu skrinu a na obed som myslela, ze odpadnem normalne som mala pred ocami tmu ani som nevladala vysavat no tak som si dnes spravila test je neg takze toto cele nazyvam predmentruacny syndrom a bolest podbruska pripisujem fyzickej namahe
To, ze by som mohla byt tehotna po negativnom teste vobec nepripustam 😉

petra2505
8. jún 2009

a este som zabudla od cca 21DC do cca 24DC som mala strasnu zimnicu, spala som v pyzame, zimnych ponozkach pod dekou a paplonom a aj tak som sa triasla ako vibrator

mija777
8. jún 2009

Aj mne sa toci hlava sem-tam,zabudla som napisat.Stalo sa mi,ze som mala taky den,ze som sa aj v praci len tak motkala a pri kazdom prudsom pohybe som dostala zavrat.Vsetko to moze byt predmenstruacny syndrom,ale ani nemusi.Dobre na tom je,ze si nerobis zbytocne nadeje a v pripade,ze mrcha dorazi,nebude to pre teba taky sok,ale kludne este v piatok mozes zistit,ze sa to konecne podarilo 😉 A s tou bolestou noh som sa este nestretla...

mija777
8. jún 2009

No tak teraz si myslim,ze v piatok ta mrcha nedorazi.Ja som zimnicou trpela nedavno,mala som na sebe vnutri 3 vrstvy a triasla som sa ako osika.Ani za svet som sa nevedela ohriat.Aj teraz to trosku este mam,ale naozaj len minimalne.Aj som pisala niekde sem do fora,ci to je v tehu normalne.Bala som sa,ze nieco na mna lezie hned v prvych tyzdnoch tehu...

petra2505
8. jún 2009

Ak nepride skusim test, ale najskor az v sobotu lebo ja som mala take stastie , ze som testla a po vysledku som dostala M 😀

lucinka1104
8. jún 2009

jjaa bohužiaľ ano su amminyk ktorým je zle celé tehu vkuse ☹ davajú na ot torecan
peti myslím, že by si mohla byt tehu držímpalce pri testovaní
ja mama tento cyklus nakoniec anovulačný takže tak 😖

petra2505
8. jún 2009

Lucicku dakujem, ved uvidime, po tolkych rokoch to uz vnimam uplne inak a nehystericim, ved raz sa to podari 😉

lucinka1104
8. jún 2009

peti musí 😉

dinduska
9. jún 2009

ahojte kocky
tak ja sa hlasim po dlhom case.bola som strasne chora teda este aj som ale uz je to celkom lepsie.stve ma ze som musela brat antibiotika ale bola som na tom fakt zle.dufam,ze to niako neublizilo babenku ci uz to ze som bola chora alebo tie at.a vam sa ako dari?

markiza
9. jún 2009

dinduska, skor by ublizilo babatku prechodene ochorenie ako spravne vybrany liek. neboj, vsetko je a bud oki, mimi je zdravucke 😵

caramia
10. jún 2009

Caute kocky...mam zopar otazok, lebo ja uz si sama nejak nerozumiem 😀 poradte prosim...5 rokov som brala antikoncepciu bez prestavky, potom som si dala pauzu...menses som dostala kazdy mesiac ako hodinky aj po vysadeni hak...ale potom sa stalo nieco, co nechapem...snazime sa o babo, to je fakt...proste som menses nedostala, test vysiel negativny asi po tyzdni a pol co mi meskali, lekarka zkonstatovala, ze to na tehotenstvo nevyzera a pichla mi vyvolavacku, na 13.den dom menses dostala...ale...uz tyzden mi to zas meska, test bol zasa negativny, ale bolia ma bradavky, mam napnute prsia, pichaju ma trochu asi vajecniky a v podbrusku sa nieco deje, tlak mam dost nizky, krize ma zabolia a mam taku zravicu, ze sa nepamatam, kedy som mala taky hlad...myslite, ze to uz moze byt to vytuzene babatko? aj ked test zatial vysiel negativny? chystam sa ist v piatok alebo pondelok ku lekarke zasa....uz 2 mesiace zijem v neistote...dakujem Vam

lucinka1104
11. jún 2009

skus test zajtra rano tehu priznaky maš a uvidiš ak tak zase skočíš k dr navyvolávačku

baby tak aj nič ovu definitívne nikdy anvyše mam už druhý dendosť bielo žltého vytoku,ale také hrudky a nezapácha to 😕

lucinka1104
11. jún 2009

A vy ste kde?

caramia
14. jún 2009

lucinka....uz mam v tom vsetkom ping pong....stihla som za par dni uz dostat MS a uz aj skoncila...asi skusim este raz zas test...ja uz neviem...dik za reakciu

vyvolavacku si uz pichnut nedam, po prvej som dostala strasnu alergiu, cely dekolt, krk a tvar som mala obsypane malymi vyrazkami, boleli ma prsia, mala som strasne navaly horucavy, proste des

lucinka1104
15. jún 2009

caramia aha tak to radčšej nie a čo skusila sitestnúť?
Kratčšia mrcha môže byť tiež v tehu

moniqe3
16. jún 2009

Ahojte. Chcem počuť Váš názor. Už je to druhý týždeň čo ma bolia prisa a pred pár dňami som zisitla, že sa mi začalo tvoriť mlieko. Niekedy mi príde aj zle ako pri tehu a mám silné výtoky, ktoré mi nerobia problémy. Ovulku a možné otehotnenie mohlo byť 7.6. Včera aj dnes som si robila testy a vyšli negatívne. Môžem byť tehu aj tak??

zubrienka765
16. jún 2009

ahojte mam jednu otazku mohli y ste mi pomoct pred 2 mesiacmi som mala cisarsky rez mam chlapceka potom som mala normalne 2 mesiace menstruaciu pravidelne ale teras mi uz meska 5 den testy som si robila uz 5 a kezdy jeden je negativni moste mi poradit preco to tak je a ci mozem verit tehotenskemu testu????????vopred dakujem

lucinka1104
16. jún 2009

ak kojíš tak ano 😉

moni ano na test bolo príliš skoro skus testnúť až v pondelok

dinduska
18. jún 2009

no ahojte kocky ako sa mate?mna chytila strasna alergia idem sa zadusit.no co su tu uz nove tehulky?

moniqe3
20. jún 2009

Je možné že by mi z krvi vyšlo negatívne HCG a môžem byť tehotná. Vo štvrtok mi brali krv a v piatok mi oznámili výsledky že nie som tehu. Pritom mi je stále na vracanie, mám bolesti v podbrušku už 2týždeň a vytvorilo sa mi mlieko.

anettad
20. jún 2009

moniqe Hcg s krvi neklame, asi tehu nie si. Nebral ti hormonalny profil? Mozno mas vysoky prolaktin, a ten brani otehotneniu, tak ako ked zena koji. Drzim ti palce. 😉

lucinka1104
20. jún 2009

no mojej znamej ani z krvy nezistili a bola v 3 mesiaci

anettad
20. jún 2009

Moni hcg sa tvori ked sa oplodnene vajicko uhniezdilo v maternici, moze byt ze minuly tyzden este bolo skoro na krv, uhniezdenie trva 7-12 dni. ak ti tazkosti budu pretrvavat, tak skus testnut. 🙂
luci, mna teraz tiez napadla kamoska, vsetko negativne a potom usg potvrdil 11t.t 😅 to tie hormony su u kazdej ine... 😉

moniqe3
21. jún 2009

oki baby ĎAKUJEM tento týždeň sa ešte testnem a počkám na mrchu čo má prísť 25. Ak príde je všetko jasné 🙂

lucinka1104
21. jún 2009

ahojky ako čo nové?

lulu19
21. jún 2009

ahojte baby mozte poradit som 17dc a hrozne ma bolia prsia co ma nikdy nebolievaju takto skoro az neja 2alebo 3 dni pred mrchou a tiezma tak trosku pobolieva a sem tam pichne v podrusku ovulku som uzmala tak nrviem poradte ak vietemoze to nieco znamenat s tehu?dakujem za od

lucinka1104
21. jún 2009

moni ale testuj práveže až 27 ked maš mať mrchu 25

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre