Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

pikino
29. apr 2008

no ja som citala ze stres nemoze vyvolat anovulaciu. moze vyvolat len spomalenie ovulacie. a co ked si tehu? mozno to len ten nepodareny test neukazal. v kazdom pripade lekar je na mieste.

pikino
29. apr 2008

petka a vies kedy si mala ovulaciu?

petra2505
29. apr 2008

podla teploty nie lebo som si ju zacala merat az minuly tyzden ale podla bolesti minuly tyzden.

petra2505
29. apr 2008

ako to je s tou bazalnou, kedy stupa?lebo ja ju mam vyssiu a vyssiu 🙂 nemozem byt tehotna? 😕

pikino
29. apr 2008

nemusis byt aj mozes teplota zacne stupat hned po ovulacii a drzi sa kym nedostanes menzes. potom zasa klesne. ak si tehu tak teplota namiesto toho aby klesla sa bude stale drzat hore. takze budes musiet pockat do terminu ms aby si vedela ci si tehu.

petra2505
29. apr 2008

pikinKo velka vdaka 🙂

pikino
29. apr 2008

prosiiiim 😉

annase
29. apr 2008

Ahojte baby díky moc som zvedavá čo mi teda dr povie dúfam že to nebude nič zlé 😢

pikino
29. apr 2008

Neboj dobre to dopadne 🙂 daj potom vediet co ti povedal

pipinka82
29. apr 2008

ahojky ako sa máme budúce tehulky a maminky????

pikino
29. apr 2008

ahoooj pipinka, ja celkom dobre az na to ze je mi priserne teplo a varim sa vo vlastnej stave lebo sa mi buria hormony dosla tetka betka z moskvy.

jahoda
1. máj 2008

ahojte kocky, nikde nikto ☹ ja som dnes 25DC a myslim, ze mrcha pride...iba mi je divne, ze som strasne vlhka..nebyvaju suche dni pred MS? no ved uvidime, dam vediet. vy akooo???

adka12
1. máj 2008

Baby mňa už 3 dni pobolieva podbruško a chodím častejšie cikať. Som dosť náladová a veľa papám (viac než obvikle). Je tam nejaká možnosť, že som v tom? Cez plodné dni sme sa snažili a M mám dostať o týždeň v sobotu. Cítila by som už niečo?

felixko
1. máj 2008

adka aj mna pobolievalo podbrusko a tiež som chodila častejšie močiť. aj som viac jedla. inak pravdupovediac, veľmi som sa pozorovala a každý príznak, čo tu baby napísali na mňa pasoval..

princeznicka.
1. máj 2008

Adka,je to mozne,sice neviem,aky cas uplynul odvtedy,ako si otehotnela-ak je tomu tak-lebo u kazdeho tieto priznaky zacinaju rozne.Moze sa stat aj to,ze je to len premenstruacny syndrom.

pikino
2. máj 2008

ahoj jahodka no byvaju, ale ja mam tiez semtam mokre dni az do mrchy.

mne akurat skoncili kramy tak buduci tyzden huraaaa na manzela at se snazi 😀 😀
a ze sa chlapec snazit bude. nic mu nedarujem 🙂 tento mesiac to urcite vyjde.

adka ak sa vajicko uhniezdilo tak uz mozes citi ze si tehu, niektore to citia skor ako ine.
ale samozrejme moze to byt aj PMS.

zabka
3. máj 2008

Myslite ze tak dlho pred MS ma mozu boliet prsia?kuk graf...Je tam poznacene odkedy
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

vikulik
3. máj 2008

ahoj zabka mne skoncil menzes,prsia ma boleli nadalej..az kym neprisiel dalsi menzes,ale to uz bol slabsi...lebo som bola uz tehotna,no prsia ma bolia az do dnes... 🙂

princeznicka.
3. máj 2008

to byva obycajne tak tyzden..viac by to nemalo byt pred menstruaciou.

pipinka82
3. máj 2008

Adka ja som sa necítila tehu ked som už bola ale nevedela som to až kým mi nemeškala mrcha 🙂 každá sme iná a iné tehotenstvo máme 🙂 ja mám super nič s tehu náznakou som nemala a ani nemám no až na to že už malé kopká 🙂 ale držím palčeky aby vám to všetkým vyšlo ako aj mne 🙂 tak šup šup na tehulkovanie 🙂

chuchu86
4. máj 2008

ahojte baby, chcem sa opýtať, už štvrtý deň mi meškaju, v prsiach mám také malé hrčky, sem - tam citlivé,
cítim unavu, a mám chuťky - sladkokyslé.

test som robila včera a dnes ráno - a negatívne,

môžem byť tehu ?

princeznicka.
4. máj 2008

Ano,mozes..tehotensky test moze byt negativny,niekedy preukaze pozitivitu az na 11-ty den.

andycic
5. máj 2008

Ahojky, som pomerne dosť mladá a preto nemam moc skusenosti ale mam taku otazku pred 4 dnami som bola s priatelom a mala som menštruaciu a robili sme to bez ochrany myslela som si že to nevadi ale od toho okamžiku ako sme skončili zo stykom som nemala ani kvapku menštruaciečo je dosť čudne lebo od deviatich rokov vkuse mam menštruaciu 12 dni a dosť mam bolesti v podbrušku akoby som mala mať menštruaciu ale nič a je mi tak čudne neviem to opisať a aj sa citim naduta a mam velke vikivy nalad, a dnes som sa zobudila stym že asi vyžerem celu chladničku 🙂)) a pracujem ako modelka takže by som nemala ale dnes cely den iba papam ...prosim povedzte mi vaš nazor fakt si neviem rady za odpoved vopred dakujem 🙂))

zuzec
5. máj 2008

no podla mna je este velmi skoro na nejake priznaky pripadneho tehotnestva...a ked bol styk pocas mentruacie...mne sa niekedy stava ze ked mame sex pocas mentr. tak sa mi nachvilku zastavi, mozno toto je tiez taky pripad...ale tiez som pocula ze niektore maju tehotenske priznaky uz na druhy den po sexe 🙂 ale to je malo pripadov...no ved pockaj do dalsej MS ci pride 😉

pikino
6. máj 2008

cafte baby 🙂

andycic nestresuj sa zbytocne, podla mna by si nemala byt tehotna, ale nenapisala si na ktory den menstruacie ste na to vhupsli ani kolko denny mas cyklus. to je dost dolezite.

andycic
6. máj 2008

Ahojky, urobila som si jeden test poobede a tam mi ukazalo že som vtom a večer som si urobila a aj tam mi to ukazalo ... bojim sa toho ešte skusim jeden test ale ked aj ten mi ukaže to iste tak neviem ... rodičom to povedať nemožem :o((( poradte mi ...

pikino
6. máj 2008

a jejda. to uz ani testovat dalej nemusis, rovno sa objednaj k lekarovi. testovala si spravne vysli ti dve ciarky?
a preco to nemozes povedat rodicom? mas pocit ze by to neuniesli?

andycic
6. máj 2008

Vieš, mam 18 rokov ale chovaju sa ku mne jak k malej a aj preto si myslim žeby to nedopadlo dobre a moj priatel byva vLondine a tam aj pracuje raz za mesiac pride domov a som na všetko sama a chodim ešte do školy no predstaviť si neviem že keby som vtom aby som si dala preč babo kedže ja mam strašne rada male detičky su take zlate... a toto je už piaty den od "vtedy" a boly ma v podbrušku často neviem čo to je mam pocit ako by som mala dostať menštruaciu a nič .. si velmi zlata že mi davaš rady lebo ja si fakt neviem a nieka som sa obratiť usela :o(((

mareklucka
6. máj 2008

andycic píšeš že pred 4 dňami si bola s priateľom a po tych 4 dňoch Ti už vyšiel pozitívny test???? To sa mi nechce veriť... Naozaj si mala dve čiarky???

pikino
6. máj 2008

tiez som sa jej to pytala. mozno si si andy len zle pozrela testy.

ale ked ta to upokoji. mam sestru ktora bola na tom rovnako ako ty. otehotnela ani nevedela ako mala vtedy 19 chodila do skoly lebo si robila maturitu chybal jej iba rok na dokoncenie. bola to jednorazovka na jednu noc a zadarilo sa. nasi su rozvedeny a moj otec je despota ako vysity. tak to najprv povedala mame, dlho sa rozhodovala ci si babo necha, ja sa priznam ze som ju ukecavala aby si to nechala lebo po tom vsetkom
co sa okolo deje dat prec zdrave babatko sa mi zda ako svatokradez. babo si nechala
mama to zobrala sportovo, tesila sa na babo zacala mu strikovat vybavicku no a tatkovi
to povedala az ked bola v 4 mesiaci a nebolo cesty spat, sice sa snou doteraz nebavi
ale malu Saru velmi lubi a uz by ju nedal prec za nic na svete. zo sestry je slobodna mamicka, ten chlapec si ju vobec nevsima ani svoju dceru akurat plati alimenty hlavne ze byva v dome oproti.
andy ty mas priatela, ak ti vysiel pozitivny test takmu to povedz, v prvom rade by ste sa podla mna mali dohodnut vy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre