Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

pikino
23. apr 2008

daji my sa snazime 3 mesiace, co nie je vela. len som trochu sklamana ale to je tym ze moja mama aj segra otehotneli hned na prvykrat len sa na nich kukol chlap a bolo 😀
ale uvedomujem si ze oni nebrali ATB 7 rokov

palculienkkka
23. apr 2008

ahojte...takže testík negatívny a menzes nikde 😒 dnes idem na včeličku

pikino
23. apr 2008

nic moc palculienka a urcite nie si tehu? nemohla si mat len blby test?

danka24
23. apr 2008

palculienka sak ked ides ku dokimu tak nech sa pozrie...

pikino
23. apr 2008

to je dobry napad. 🙂 on to bude vediet najlepsie

palculienkkka
23. apr 2008

dnes poobede tam skočím a uvidím čo mi povie... bodaj by bol test na prt... 😉

pikino
23. apr 2008

kym doktor nepovie inak tak je urcite test na prt 😀

palculienkkka
23. apr 2008

jediné čo lekár môže urobiť je vziať krv a tú mi poobede nevezme.. tak nech mi dá iba vyvolávačku ...

pikino
23. apr 2008

preco by ti nezobral? ved na tehotentsvo nemusis byt nalacno? jedine ze by ju poranku odvazali do labaku.

palculienkkka
23. apr 2008

tak tak...ráno berú len krv a hneď odvážajú do labáčku...

pikino
23. apr 2008

ja som si dnes nahodila teplotu do fertility grafu a som zistila ze som mala ovulku o jeden den neskor ako som si myslela a zrovna vtedy sme nee 😖 tak neviem kazdy mesiac mi to ukaze inak ze ju mam. ☹

dadka9
23. apr 2008

ahojte babulky. písala som v pondelok že mi meškajú, možno si pamätáte, no dnes ráno som si robila test a vyšiel negatívne 😒 . ale M mi stále mešká aj keď mám stále bolesti ako keby mali prísť a do toho ma bolia už aj kríže. tak neviem čo si mám o tom myslieť...

pikino
23. apr 2008

no este je sanca ze tam nieco uvidi 😉

palculienkkka
23. apr 2008

čau dadka... koľko ti mešká ..mne 11 deň a tiež som mala negatívny testík... mňa zase nič nebolí..len akokeby mi niekto na žalúdku sedel... ☹

pikino
23. apr 2008

dadka to este aj tak stale nemusi byt na teste vidiet ak nemas dostatocne vysoku hladinu hcg, ale tiez to moze byt aj vselico ine. nebrala si ATB?

dadka9
23. apr 2008

ahoj palcul..., mešká mi iba tretí deň, tak to máš dosť dlhé meškanie. ja som rozmýšlala že tomu nechám volný priebeh a keď sa nedostaví do budúceho týždňa tak sa objednám k dr., a uvidíme čo povie. 😕

pikino
23. apr 2008

hlavu hore placulienka doki ti povie co sa deje, aspon uz nebudes taka nervozna 🙂

palculienkkka
23. apr 2008

ja idem poobede Dr. - ešte o tom nevie 😀 že prídem, dúfam,že ma sestrička vezme, lebo hneď bude múdrovať 😉

palculienkkka
23. apr 2008

piki ... ani neodídem od dokiho než mi nepovie kde je chybička... 😒

pikino
23. apr 2008

dadka trojdnove meskanie moze byt este skoro na zistovanie.
mne tiez sa posunie tento mesiac MS o 3 dni a keby som nemerala teplotu tak sa tiez nervoznim.

pikino
23. apr 2008

spravne palculienka nedaj sa odbit mas na to pravo. 😠

daji
23. apr 2008

pikino - aj moja mama tiez otehotnela na prvy krat.ATB su antikoncepcne tabletky? ak je to to ja som ich brala 8 rokov a tesne po vysadeni zena vie ostat tehotna - aspon sa tak rozprava. Podla mna mas sancu ostat tehotna a v pohode. Nebud sklamana ak osud chce tak ostanes tehotna vtedy ked to budes mozno najmenej cakat.

Ako som spominala snazili sme sa 18 a 19 aprila a predvcerom ma boleli vajecniky, vcera na vecer okolo 9 som sa isla kupat a zacala ma boliet tam dole - ako ked mas zapal mocoveho mechura. nasa susedka tak ostala tehotna ( ze mala zapal mocoveho mechura ). Ale 4 dni po snazeni sa asi priznaky zistit nedaju podla mna. Ale neviem. Ak budem tak budem stastna a ak nie tak budem tak isto sklamana ako ty.

pikino
23. apr 2008

ano antikoncepcia, je pravda ze mozes po vysadeni ostat tehotna ale len v pripade ze je vsetko v poriadku, po tom co okolo seba pocuvam, tak mam stastie ze vobec mam MS a ovulku. ja som teraz 6 den po ovulke a od rana ma stale dole picha. sa utesujem tym ze sa mohlo zadarit kedze sme na vhupsli sice den pred ovulkou ale neskoro vecer tak teoreticky mohli chvostiky vydrzat az do ovulky 🙂, takze sklamana zatial nie som
budem az buduci tyzden. 😒

daji
23. apr 2008

drzim palce

daji
23. apr 2008

a nemysli na nic zle

daji
23. apr 2008

a co by si chcela? chlapceka ci dievcatko?

pikino
23. apr 2008

Dakujem daji 🙂
snazim sa mysliet pozitivne, to je zaklad. 😎
ja by som rada dievcatko, vzdy som scela babu uz mam pre nu aj frajera 😀
navyse by to bolo aj prakticke lebo sestra ma dievca takze by som aspon nemala problem s oblecenim, treba mysliet prakticky 😉

daji
23. apr 2008

pikino: v tom mas pravdu a chcela som sa spytat - nerbudes si robit test priskoro?

daji
23. apr 2008

lebo ze vraj treba cakat do dalsej menstruacie ale ja si myslim ze test sa da spravit aj o 3 dni po snazeni, nie?

katy2
23. apr 2008

ahojte 🙂
daji, da sa spravit, ale nic ti neukaze 😝 lebo babo nie je uhniezdene a az po uhniezdeni sa zacne produkovat hormon hcg, na ktorom su zalozene tie testy 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre