Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

katakata
30. máj 2006

pindi strráááááášne svrbenie až pálenie tam dole a do toho biely hrudkovitý výtok...fuj nieco nechutné...

terqa
30. máj 2006

katakata: ja jem tie laktobacily v tabletkach, lebo z jogurtou som nemala ziadny ucinok

pindula
30. máj 2006

uuuu.... 😖 ...tak to som chvalabohu (klop klop klop) este nemala....ale to by mi asi gyndos povedal nie? 😕 ...zienky, zelam vam teda aby ste boli cim skor zdravucke... 🙂 ...a keby nahodou...to ma nejaky aj vplyv na mimi? ci toho sa to nemusi ani dotknut? 😕

katakata
30. máj 2006

pindi dakuj bohu ze ta to obislo hovoríá sa že je to triviálna infekcia a neohrozuje ani plodnost zeny ani mimi...ale je to velmi nepríjemné a otravné....a keby si to mala tak to urcite zistíš...tie mrchy totiž dajú o sebe okamžite vedieť...

katakata
30. máj 2006

tergua ja jem aj v tabletách aj v strave mliecnej...a občas si hodím kúpel tantum rosa a podobné prečistovadlá ...a myslím že to celkom pomáha...

zuz11
30. máj 2006

tak mna pred rokom liecili cipkami.. inak som ich tiez mala kazdy mesiac.. ale to preliecenie cipkami speci na to zabralo... teraz mi to iba vyplachovali niecim a davam si kazdy vecer ttabletku Acidophilusu, co sa moze aj v tehu a po prvom trimesti asi zasa na uplne odstanenie tie cipky... zaberaju uzasne.. fakt.. pokial by som nebola tehu nevratila by sa mi ta pliaga 😀 aj ked ja ju uz ani teraz necitim iba jeden dva tyzdne som ju citila ale je neuplne vyliecena a hniezdi asi v nutri..... ak dostanem tie cipky buduci tyzden dam Vam sem nazov, urcite si ich dajte predpisat zaberaju fakt uzasne.. tiez ma napadali dva roky kazdy mesiac tie pliagy 😒 ale tehu im zasa vytvorilo na to velmi vhodne prostredie... inak fakt som mala uplne super rok 😀

katakata
30. máj 2006

zuzi tak určite ked ti ich predpísu daj vedieť...lebo ja už dakedy ani neviem co by som este na to vyskúšala mne dávala doktorka candibene tabgletky, gyno-pevaril cípky a žiaden extra účinok som nezaznamenala ...inač pri tých liekoch hovorila že sa možu uživat aj pocas tehotenstva ( som jej spominala že snažilkujeme) ...zuzi nic si z toho nerob že ta ta pliaga zase prepadla....ved to je nic oproti tomu že bude mimco že? ja by som okamžite menila ( kvassinky mám tak či tak 😀 )

adkag
31. máj 2006

ja som este asi mykozu nemala, ale kandidozu,to je neico podobne,len slabsie. naposledy som sa jej nevedela zbavit vyse mesiaca, mala som najprv mast, pouzivala som tantum rosa, po tom sa to este zhorsilo, nakoniec mi dal lekar nejake tabletky na vkladanie do vnutra a to zrejme zabralo. tiez odvtedy beriem lactobacilly a pijem acidko, tak som to nastastie nemala. inak kamoska to mala asi pol roka pocas tehotenstva.

snemcurka
1. jún 2006

ahojte snazilky. ja sa od buduceho tyzdna pridavam k Vam. Koncim totiz s uzivanim PAK.
Niekde som citala, ze v case, ked mas plodne dni, by si si nemala umyvat pinku, pretoze sa tym narusa ph, co moze sposobit, ze spermia neoplodni vajicko. Poculi ste nieco o tom?

newyorkgirl
1. jún 2006

babenko, tak potom vitaj v klube 🙂 ja som si test robila ked mi meskala MS 4 dni a bol negativny, po 2 dnoch odvtedy bol dalsi pozitivny a teraz sme v 18tt 😎

peha
8. jún 2006

ahojte vraciam sa opat k tejto teme - priznaky, potrebujem pocut vase slova, manzel mi v tom neporadi 😀

som cyklus po vysadi HAK a chceli sme este jeden pockat, ale nejako nam to aj obcas mozno "uslo" - meska mi to cca 3-4 dni, mam bolesti v podbrusku ako pri menstruacii, a dost vyrazne, ale MS nikde. este pockam do nedele - a spravim si test. nechcem zbytocne chaosit, a buduci tyzden mam ist tak ci tak ku gyn, ... mozno to potvrdi alebo vyvrati .
myslite - podla uvedenych priznakov, ze to by mohlo byt uz male chrobaciatko ? 🙂
len snad to nebudu dvojcatka 🙂 ci trojcatka 🙂 mavam divoke sny 🙂

alexandra
8. jún 2006

peha pokojne to moze byt, i ked kazda zena ma strasne ine priznaky.. ja som mala aj potrebu casto chodit na malu, a velmi ma boleli prsia.. Test si v pohode mozes spravit aj zajra a potom v nedelu dalsi - na potvrdenie..

peha
8. jún 2006

dakujem, si zlata.
viem, ze kazda ine, co som si tu precitala, aj by to mohlo byt. ale nechcem panikarit a zbytocne sa pripadne dopredu tesit, ak by to nevyslo. skusim az cez vikend, nastastie mam teraz vela prace, tak mi to zamestna hlavu 🙂
musim byt trpezliva 🙂 a ideme teda nakupit tie testiky 🙂 (nemozem mat doma zasobu, lebo by som to vyminala hned )

alexandra
8. jún 2006

peha 4-5 dni po meskani uz by sa to mohlo ukazat 😉

sue
8. jún 2006

Peha, budem vám veľmi veľmi držať palčeky 🙂

peha
8. jún 2006

dakujem, sue, ak to vyjde, tak sa to hned zjavi u alexandry v tabulke. 🙂 dam vediet.
sue - kdesi som citala - statnice- je mi to luto, tak drzim palceky na dalsi krat. my sme mali podobnu skolu, ja som nastasie neletela, ale v ten den asi 7 ludi (z 12) vyrazili, a ja som bola v uplnom soku, ze som ich vtedy spravila. a mali sme velmi tazke stacky z dejin filozofie a umenia....
a raz nas komplet vyhodili zo skusok, a ked sa to opakovalo, mali sme inu komisiu na skusky, tak sa skuste ohradit. to nie je fer, ked mas par rokov zasebou, a takyto zaver.
ale vratim sa k povodnej teme.... brusko stale boli, a mam pocit, ze trosku inaksie nez klasicky menstruacne, tak uvidime. aj ja si drzim palce.
pa

katakata
8. jún 2006

peha no prosim...takti drzim pace a som velmi zvedava ako ti to dopadne...ja budem cakat tak na buduci tyzden cez víkend....nam to toiz neuslo ale velmi intenzivne sme makali....tak uvidime...ale ani si to nechcem pripustat lebo minuly mesiac som sa velmi sklamala ...ked budesmat chut napis IP 🙂

peha
8. jún 2006

kati - ak mi vyjdu trojicky, jedno ti vazne poslem na dobierku, 🙂 neboj aj vam to vyjde. idem ti napisat.

mamina251
26. jún 2006

baby, môžem otehotniet aj počas menštruacie

mirka
26. jún 2006

mamina, nejaké percento tam je

chrobaak
26. jún 2006

mamina, moja kamoska tak otehotnela. 😉

mamina251
26. jún 2006

no lebo dnes som sa dozvedela, ze kamaratka sa s frajerom miluje kludne bez ochrany kazdu menstruaciu bez prerusenia. zostala som zhrozena a neveri mi, ze moze otehotniet

kamilecka
26. jún 2006

Mala niektora z vas tehotenske priznaky uz pred ocakavanou alebo neocakavanou menstruaciou?

nevesta
27. jún 2006

ja 🙂
taky pocit, ze zrazu mam brucho, neviem to vysvetlit zrozumitelnejsie, ale snad ma chapes 😅

alexandra
27. jún 2006

kami ja som mala neuveritelne caste mocenie, boleli ma prsia a bola som dojata kazdou hlupostou... 🙂 Pricitala som to PMS, samozrejme 😀

ada3333
28. jún 2006

Chcela by som sa spýtať či už niekto z Vás alebo Vašich známych zažil toto:
Po veľmi dlhom čase mám priateľa a dávali sme si pozor ale mala som aspoň myslím plodné dni. Nemávam úplne presne menzes niekedy mešká tak 2-3 dni.
No jedného dňa - pár dni po tom som mala takú silnú predtuchu, že som tehotná že až. pár dní pred plánovaným menzesom som mala pár dní veľmi citlivé a zväčšené bradavky, pichalo ma v podbrušku. V noci spím aj keď predtým to bol problém, dnes mi bolo trochu nevoľno a mám rôznu chuť.
Po vymeškaní menzesu o 2 dni podľa plánu som si robila test a bol negatívny mohol sa mýliť. Môžem byť tehotná?

zan
30. jún 2006

Ahojte baby, chcela by som vás poprosiť o radu. Mám podozrenie že som vtom, no nie som si istá a to ma poriadne znervózňuje.Čo sa mi na tom nezdá je že nevoľnosti som začala mať už hneď v období ovulácie aj po nej asi tak 5 dní vkuse. No musela by som byť vtedy ešte len krátko po oplodnení. Nezvracala som len som mala pocit dávenia. Vadili mi rôzne pachy. Skôr som však stav pripisovala pokazenému žalúdku. Pred dvoma troma dňami mi však prišlo mdlo, ale sú tu dosť veľké horúčavy. Pocit dávenia však ustúpil a tak som sa ukľudnila, ale až do dnes. Už mi je zasa takmer celý deň zle. Občas ma však zabolelo v podbrušku a už asi 3. deň ma ohromne bolia prsia. Menštruáciu by som mala dostať šiesteho čiže o týždeň. Mám si už teraz urobiť test alebo pre istotu počkať ešte ten týždeň. Podľa všetkého čo som doteraz prečítala sú to tehotenské príznaky ako z knihy. Len sa mi nezdá, že by sa už tak skoro prejavovali. Možno je to aj psychika, že na to stále myslím a tak príznaky sú také ako sa očakávajú. Bábo sme s manželom ešte neplánovali, no ak sa už pošťastilo tak sa potešíme. Len to čakanie na potvrdenie či som tehuľka je najhoršie . 😲

nevesta
30. jún 2006

Zan, pockaj moja, skus to vydrzat a ak mrcha nepride, utekaj spravi ttest. Najlepsie s rannym mocom 😉 🙂 a drzim palceky, aby to hned boli // 😉

zan
30. jún 2006

Budem musieť byť trpezlivá a vyčkať, dúfam že ten týždeň mi ubehne rýchlo. Test už mám kúpený, tak čakám už len na deň D. 🙂

maryx
30. jún 2006

Prosim Vas o radu,
neviem co si mam o tom mysliet, ale moze sa jednat podla vas o priznaky tehotenstva? Menzes mam dostat buduci tyzden no a v poslednych dnoch mavam dost vykyvy nalady a tiez mam v poslednej dobe dost naliate brucho, krce v podbrusku a bolesti bradaviek...no a co ma najviac prekvapuje su "vetry" 😅 normalne ich totizto nemavam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre