Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

nika23t
15. júl 2008

orinka, aj ja drzim palce, nech to klapne. Ja by som sa tiez potesila, keby som bola tehotna. Sice neplanovane, ale potesena by som bola velmi. Akurat ze ja sama zo seba velmi dobry pocit nemam. Asi preto, ze mne to spada pod neplodne dni. No este 4 dni a uvidime, lebo menzes zvyknem mat nacas. No a este nech mi na frasa teraz meska, tak ma klepne. Tak este raz drzim palce a potom daj vediet. Pekny den

orinka
15. júl 2008

ĎAkujem 🙂 dám vedieť 😉

jahoda
15. júl 2008

ahoj nika23t, som na tom podobne ako Ty, tiez mam 4 dni pred ms, som unavena a trochu nervozna (ale to pred MS byvam). a mam pocit, akoby som mala prechladnuty mocovy mechur...tak neviem, som zvedava..ale moc sanci tomu nedavam - milovali sme sa cez neplodne dni...orinka, drzim palce, dajte vediet🙂

nika23t
15. júl 2008

Ahoj jahodka. Ani ja tomu nedavam nejake sance, ale utesujem sa tym, aby som nemyslela na to, ze je to nieco vazne. To pichanie alebo bolest v lavom boku je cim dalej tym vacsia, tak hadam to este vydrzim do dovolenky-2 tyzdne... Ale drzim Ti palce, nech Ti to dopadne tak, ako si zelas. Potom daj vediet...

jahoda
16. júl 2008

kocky, pls poradte, uz som zabudla 😖 ...ked ste boli tehotne a cakali ste MS, mali ste vytok alebo ste mali skor "suche dni"?

tunylyk
16. júl 2008

babulky nie je to tak dávno,čo som tiež prežívala čosi podobné,dnes už viem,že som sa až príliš pozorovala a veľmi veľmi chcela 🙂 a ako na potvoru vždy som mala pravidelne,každých 28dní ako podla knižky,potom asi pol roka vždy meškanie,niekedy aj týždeň,zakaždým som si to potom odplakala,ked dokvitla mrška... až raz ešte mi ani nemeškalo a už som spontánne kúpila test,proste som to nejak vytušila,dnes sa smejem,že ma osvietilo 😀 a vyšlo to ukázali mi to oba testy a už to mám len za pár.Držím palce,nech vám to skoro vyjde 🙂

chuchu86
17. júl 2008

Ahojte baby, prosím Vás o radu, dnes som37 DC, mrcha nedorazila, necítim sa inak, len mám citlivé prsia, a bradavky mám strašne citlivé , čo si myslíte ? môžem byť tehu aj ked nemám žiadne iné príznaky ?

marianeta
17. júl 2008

Nuz chuchu zalezi na tom ci mas pravidelny ciklus alebo ti zvykne MS meskat.Mna boleli prsia pred kazdym menzesom a tiez brucho tak slabno.Mala som 28 dnovy ciklus .v juli min. rok som mala tie same priznaky a to uz som bola tehu.Samozrejme som si to nepripustala ked mi mrcha meskala jeden den lebo po 4 rokoch snasenia som ani nedufala,ze to raz pride a stalo sa .Skus spravit testik.

orinka
17. júl 2008

A ešte mám asi tri posledné dni divnú pachuť v puse... takú horko - ..... (neviem definovať 😀)... ble

milhaus
17. júl 2008

jedla som strasne moc čokolady a zväčšovali sa mi prsia a nebola červena

sandrika
17. júl 2008

chuchu môžeš byť ja som mala príznaky až v 3 mesiaci

sandrika
17. júl 2008

atima aty môžeš byť tiež tehu mohlo to byť hniezdenie vajíčka alebo klasické špinenie v období ms môže byť celé tehu

pipinka82
17. júl 2008

CHUCHU 😉 môžeš ja som vôbec nič necítila a bola som už tehu mne to až potom došlo ked mi meškala mska 😀 a až doteraz kebyže mi nerastie bruško tak ani neviem že čakám miminko 😀 ale teraz to už povedať nemôžem už posledné dni je to katastrofa 😅 Tak držím vám všetkým palčeky 😀

orinka
18. júl 2008

Tak baby, dnes by malo prísť TO, tak drže prsty, nech TO nepríde 😀

katka83
18. júl 2008

ahojte, som tu nova, a chcela by som sa s Vami poradit. Uz asi 7 dni mi meska ms, uz dlhsie sa mi tocieva hlava, a asi 5 den ma tak pobolieva v podbrusku ako keby by mala prist ms. Dnes rano som si spravila test a vysli mi hned dve tmave ciarky 🙂 lenze mala som cystu este v marci mi ju zistili a potom ked som bola v juni na kontrolnom ultrazvuku mi doktorka povedala ze ju tam uz nemam. Ale zevraj sa ta cysta moze vratit, tak teraz neviem. V teste je napisane ze to moze vtedy ukazat falosne tehotentsvo. Ale aj ked som mala tu cystu tak ms vzdy prisiel tak do 34.dna a teraz uz 40.den a nic. co myslie 🙂 diky moc 😉

orinka
18. júl 2008

No žeby cysta spôsobila pozitívny tehotenský test? To sa mi nezdá 😕 Veď test je pozitívny vďaka tomu, že má žena neviem čo 😀 zvýšené práve vďaka uhniezdenému vajíčku.... hm, myslím, že najlepšie by poradil tvoj gynekológ 🙂

katka83
18. júl 2008

dakujem skusim tam popozerat 😉 asi by som mala ist k doktorke ale neviem ci to nie je skoro, lebo to by vychadzalo ze som asi v 5tt

baletacka
18. júl 2008

ahoj katka, určite si tehulka, ja mám tiež cystu, ukázal sa mi test pozitívny a tiež som si myslela, že to kvôli cyste a doktorka mi povedala, že cysta nemôže vytvárať až také vysoké hCG a som tehotná, takže blahoželám, určite si tehuľka

mareklucka
18. júl 2008

Katka cysta može len trošičku skresliť výsledok,myslím že ked Ti vyšli tmavé čiarky tak Ti možem zagratulovať! 😉

sandrika
18. júl 2008

určite sii tehu gratulejem

lucka1905
18. júl 2008

ahojte babenky.volam sa lucia mozete m poradit prosim vas dnes som mala dostat menzes ale nediostala som a mam taky podtlak v brusku bolia ma prsia je mi nevolno zaludok mam akona vodemozem byt tehu.dakujem za rady

junovka
18. júl 2008

lucka, tazko povedat, lebo ja taketo priznaky mam stale asi tak tyzden predtym pokial dostanem menzes 😕 Pockaj este tyzden a zrob si test 😉

lucka1905
18. júl 2008

dakakujem lebo ja pred menzesom nezvraciam tak preto kebysom skusila test tak utorok o by bolo 2tyz po nsadej.sexe skus babatka vysiel by mi keby som bola

junovka
18. júl 2008

...no tak sorry, luci, nepisala si, ze zvracias? 😕 ...tak potom sa to meni, lebo ja pred menzesom nezvraciam, len ma boli zaludok 🙂 😉 ......pri Nely som trocha zvracala, ale to bola hadam az asi tak 2 tyzdne po menzese 😉 cize, ked som bola si tak 6-7 tt 😉

lucka1905
18. júl 2008

tak mozem byt tehu 🙂 vedcinou mi je rano zlenapriklad vcera v noci na skoro dotrhalo to som nocovala nad zachodom dnes rano som nevracala tak neviem

junovka
18. júl 2008

ked nemas ine zdravotne komplikacie, tak ANO 🙂 Drzim palceky 😵 😉

lucka1905
18. júl 2008

nie aspom nepocitujem pri zaciat.tehu mze byt zvysena teplota
dakujem velmi chcem babatko teda chceme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
18. júl 2008

moze, ale najviac tak asi 37,2 😉 mas ju?Pravdupovediac, na teplotu som sa velmi nikdy nezamerala 😅

lucka1905
18. júl 2008

no mam ju 37,1

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre