Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

slavka.k
3. feb 2009

lucinka este skor si pisala,ze ovulacia nemusi prebiehat ak kojis,myslela si to tak nie?ze pocs kojenia?Alebo nemusi prist aj nejaky cas po nom,ja som kolila dcerku rok a odkedy som prestala rozdodli sme sa pere druhe mimi a uz je tomu rok a pol a nic,len ma napadlo,ci tu ovulaciu vobec mam ok,ale asi ano ved potom by som ani nemala MS a to pravidelnu,nie?

susik77
3. feb 2009

sofia: ano, urob si test, uz ti musi vyjst. mne nebolo skoro nic a bola som tehotna. ziadne bolesti.

adrianka22
3. feb 2009

no ja som dnes pisala ze mavam bolesti v podbrusku a aj som dnes dostala M ale je to len take spinenie tak sa necham prekvapit ako sa to vyvinie 😉

sue250
3. feb 2009

baby poradte ako priznaky tehu to neprikladam necchem sa sklamat, lebo ms az 13.2 mala som ovu a skusame to naplno. lenze citala som o tehu vytoku ja mam husty biely vytok nesmrdi a mam pocit ako by som vlhla mam mokro medzi nohami cely den taky pocit)))) bz je nad 37, prsia bolia ale mna vzdy a krce nemam. ku veceru sa citim zle som unavena sem tam zavrat ja si to prikladam chripkovemu obdobiu a kedze som ucitelka oducit 6 hod. a po obede uz nevladzem nic urobit. ☹

dinduska
3. feb 2009

sue no vyzera to,ze bysi mohla byt tehu 😀

sofia2008
3. feb 2009

Baby tak urobila som si test a je negativny 😔
zajtra to uz bude deviaty den meskania, mna uz asi porazi..aspon keby ma bolelo brucho, ale nic, ziadne pocity,
aspon nech uz dojdu kramy, lebo mam asi cely cyklus rozhadzany...

dinduska
3. feb 2009

sofi a stava sa ti casto,ze ti takto meskaju?

sue250
3. feb 2009

sofia ked som bola prvykrat tehu a bohuzial ako som spominala 25tt som prisla o dvojicky mi ukazalo tehu az v 5tt, test nic, ale pocit bol tak som sla na utz nic, tak test nic az som naliehala na lekarku na krv ta povedala ze mi sibe a v krvi uz tehu bolo jasne ale bali sa ze bude mimo tak zas na utz a to uz videla babo v 7tt az vtedy potom sa jej nieco nepozdaval zas na utz a boli dve.

sofia2008
3. feb 2009

meskaju mi najviac 5 dni...len tento mesiac som mala taky divny v tom, ze som mala ovulacny hlien aj pichanie v pravom vajecniku presne ako pri ovulacii v case, ked mi uz meskali dva dni...som z toho zmatena...to sa mi este nestalo..snazime sa uz dost dlho a preto som z toho velmi nestastna, lebo mam asi cely cyklus rozhadzany 😔

sofia2008
3. feb 2009

inac je mi to luto, co sa ti stalo 😔

dinduska
3. feb 2009

sofia ale este stale mozes byt tehu 🙂 chod k doktorovi a daj si pichnut vyvolavacku

sofia2008
3. feb 2009

Nemam velmi cas ist k lekarke, ale kaslem na to, s manzelom sme sa rozhodli, ze ak dostanem kramy, tak uz pojdeme do centra, nebudem cakat donekonecna...tak vam dam vediet, ked dostanem, ak si ma este budete pamatat...pekny vecer... 🙂
a nech sa aspon vam dari...

maajka83
3. feb 2009

Sofia vela stastia ti zelam, nech dlho necakate 😀 Budem vam drzat palce. Ak sa rozhodnete ist do centra, tak nech sa vam to podari na prvy pokus 😀 Daj potom vediet.

dinduska
3. feb 2009

sofi budem ti drzat palceky aby vam to vyslo a mozno aj bez centra 😉 budem sa cakat a tesit sa ked nam oznamis,ze si tehu 🙂

shelly818
3. feb 2009

dinduska: ešte som si nikdy nemerala bt,ja tomu nejak nerozumiem,neviem kedy má byť aká teplota.Nikto mi to neporadil a ani lekár ☹ ...dakujem

lucinka1104
3. feb 2009

slavka ak máš pravidelnú mala by si ovui mať ,ale sem atmmôže byť napriek tomu cyklus anovulačný

lucinka1104
3. feb 2009

sory ponáhľam sa 😉

pizicek
3. feb 2009

dinduska tak mame to som tehotna dnes nam to potvrdil doktor 🙂 ale neviem este v ktorom tt som lebo je to este malo .Takze sme objednany na sono 12.2 velmi sa tesime a hlavne ocino dufa ,ze to bude mala princezna lebo princa uz mame 🙂

maajka83
3. feb 2009

pizicek gratulujem 😉

anaja36
3. feb 2009

pizicek aj ja gratulujem a pozerala som tvoje fotky ste tam vsetci krasny

dinduska
3. feb 2009

ahoj pizicek tak to ti gratulujem som veli rada,ze ti to vyslo a uprimne sa tesim stebou 😀 zelam ti aby bolo dietatko silne a zdravucke 🙂 potom mi napis ako na sone 🙂

shelly ta teplota sa meria v posve alebo pod jazykom.mala by byt nieco nad 37.najlepsie je keby si si ju odmerala hned rano ked sa zobudis v posve.ale dobre by bolo kedy si si zmerala este skor nez vstanes tak si teplomer nachystaj k posteli 🙂

pizicek
3. feb 2009

dinduska urcite dav vediet a vsetkym dakujem uz sa nrviem dockat kedy uvidim drobca na sone. 🙂

dinduska
3. feb 2009

este predtym si pisala,ze prvykrat si testovala este pred vynechanim mozem sa spytat aky test si pouzila?lebo ja mam vsetko take co ukazu az po vynechani

vanessa a s tebou to ako vyzera?

pizicek
3. feb 2009

vola sa axiom set su to dva v jednom baleny 😉

dinduska
3. feb 2009

ok.vies lebo ja to urcite zase nevydrzim az do mrch 😒 ja som taka strasne netrpezliva,ze by som najradsej testovala hned po sexe 😅 ja ma doma aj predtym som pouzivala babytest

perla200
4. feb 2009

ahojte babulky....ja som mala také slabé špinenie ako ked sa vám rozbieha mrcha a potom to prestalo, stále sami zdalo že už už dostanem a ked som prišla na WC tak nič....a na 5 den meskania krásne //.....ale žiadne príznaky som nemala a do meskania mrchy ani mať nebudete!!!!! mne začali príznaky až v 7tt...dovtedy nič.....držte sa.....

slavka.k
4. feb 2009

lucinka,ja som sa nikdy nepozorovala,ani teplotu si nemeriam,proste sme sa rozhodli pre babo pred rokom a pol,ale s tym ze pomalicky,no teraz mi je uz strasne dlho a tak som sa pustila do citania...
opytam sa Ta,ked mam pravidelnu MS kazdych 28 dni a na 14-15 DC som pocitovala strasne napuchnute brucho,bolesti v podbrusku/vajecniky/ take krcovite,ze som ani krok nemohla spravit,ale len vecer - to bola ovulacia nie?
nasledne nato o tri dni som spozorovala husty nezapachajuci hlien bielej farby,ktory som nemala ,ale co ma najviac prekvapilo,ze ma boli v podbrusku ako na menstruaciu a to ju mam dostat az 13.2.
Normalne ma tak bolieva 2 dni pred ,ale teraz chodim na zachod s tym ze uz uz som dostala,tak co ty na to?Dakujem.

krish
4. feb 2009

Ahojte kocky.

mam otazocku. tehotensky test z krvi sa da kedy spravit? dnes rano som si robila babytest a mam // len chcem bezat k doktorovi a neviem ci mozem uz aj zajtra? co myslite? mrcha mi meska 2 dni.

katka2808
4. feb 2009

krish. ja som prisla ku sestricke gynekologa, kde som predtym nemala ani len kartu. povedala som, ze potrebujem v tomto meste gynekologa a asi som aj tehotna. hned mi zalozila kartu a zobrala krv. myslim, ze lekar ma videl hned na dlasi den, ked prisli vysledky z krvi, ze tehotna som... bola som vtedy asi v 6. tyzdni... inac to nejde tak rychlo, pacientky objednavaju...

katka2808
4. feb 2009

krish. este by som na tvojom mieste asi pockala a zopakovala si test. ja ked som prisla tam, menzes mi meskal asi vyse tyzdna, mozno dva... lebo som otehotnela hned po skonceni toho predosleho menzesu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre