Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

jarus1
12. júl 2007

no to je dosť nemať ms dva mesiace, utekaj do lekárne a kúp si test

megie
12. júl 2007

moanka, ja by som išla už rovno k Dr. na sono. Po dvoch vynechaných MS už bude niečo vidno, ak si tehu. 😉

lucia31
19. júl 2007

Ahojte dievčatá, mate niektora skusenosti s tehotenskym testom Mamatest COMFORT? dnes som si ho robila az okolo 10.00 hod /doobedu/, vysla mi len jedna ciarka, do MS mam este asi 6 dni, no na teste pisu, ze vysledok dokaze urcit uz na piaty den po oplodneni... 😒 ...pozorujem na sebe uz asi tyzden teh. priznaky -napnute prsia, niekedy ma velmi palia bradavky, palenie zahy /aj teraz/ pobolievanie podbruska, rano mi bolo tazko od zaludka, tak neviem...

megie
20. júl 2007

lucia, he-em. Tie testy sú na... Vyčkaj ten týžden a kúp si kludne nejaký lacný (modrá správa za 50,-)v drogérii a v den mrchy alebo 1 den meškania si ho sprav z ranného moču, a ak si tehu, tak ti to ukáže. Držím palce 😉

niro
20. júl 2007

ahojte vcera som si robila

niro
20. júl 2007

ahojte vcera som si robila test ,urobila sa mi na teste jedna ciarka kontrolna a druha co ja viem taka machlanica ,co to znamena mozem byt tehotna???ciarka to urcite nieje je to machlanica...

veva1
20. júl 2007

niro ten test je neplatny sprav si novy 😉

niro
20. júl 2007

ktory je lepsi veva lacnejsi alebo drahsi??? 🙂

veva1
20. júl 2007

ak ti uz mrcha meska,tak je to uplne jedno 🙂 a ak nemeska tak este pockaj 😉

vanes15
10. aug 2007

Ahojte.potrebujem pomoc.menzes mi mešká prvý krat.zvičajne mávam 5,6 a teraz som ešte nedostala.bola som v nemocnici a mala som mooluklozu može to byt aj tým? s priatelom spávame vždy len z ochranou.........DAKUJEM ZA ODPOVED

vanes15
10. aug 2007

pomožete mi....vždy mávam menzes 5,6 a tento a ešte som nedostala.pred pár týždnami som bola v nemocnici mala som monoluklozu.može to bzt ovplivnené aj tým??

albertova
10. aug 2007

mononukleozu? Alebo je to niečo iné? Podla mňa môže byť po nejakej antibibiot. liečbe problem.... 😉

vanes15
10. aug 2007

myslíte?? ja sa bojím, že som tehotna

vanes15
10. aug 2007

mononukleozu som mala

ramzesa
10. aug 2007

ale na mononukleozu sa antibiotika nedavaju... Su pri nej teploty aj to ti mohlo predlzit cyklus...ved si sprav testik a uvidis, aby si sa zbytocne nestresovala 😉

vanes15
10. aug 2007

ja testom moc neverím.mala som horučký tam mi dávali lieky na teplotu.takže to može odialit aj tým?

lienka02
18. sep 2007

ahojte mozem sa nieco baby opytat?

lily
19. sep 2007

Ahojte babulky, chcela by som sa spytat, ci je na zaciatku tehotenstva normalne, aby ma bolele brucho. Neboli ma stale, ale chvilkami mam dost silne krce. Trochu sa bojim, lebo mi sice vysli na teste dve //, ale k Dr. mam ist az o tyzden. Prosim, prosim, prosim, napiste mi k tomu nieco... ☹

poleva
19. sep 2007

lienka 02 čo sa chceš opýtať?

darka83
19. sep 2007

Ahoj lily opat sa stretavame, aj ja som citila brusko asi od zaciatky, ale krce som nemala, len ma tam sem tam pichne a aj pri vajecniku, ale pobolieva ma skoro stale, ze vraj sa zvacsuje maternica, takze by to malo byt v pohode. Kamoska mala dokonca take krce ako pred mrchou a uz ma 2 rocneho syna a niektore aj krvacaju. Ake mas tie krce? Da sa to porovnat s menzesom a kedy si ho vlastne mala dostat?

miriamka
19. sep 2007

No ja priznaky?Pobolieva ma brusko,teda nie je to bolest,len take pichanie,bulinkovanie a hrozne ho mam nafuknute.A zvacsene a citlivejsie prsia 🙂

darka83
19. sep 2007

Miriamka ty si tie moje pocity vystihla asi este lepsie ako ja. Ja mam presne to iste, az na to, ze mi obcas byva aj nevolno, ale este som nevracala a myslim, ze na kvantitu jem menej a uz mi zacinaju aj nejake tie chute, ale to pride len niekedy, ze to na co mam chut jednoducho musim mat! 😉

miriamka
19. sep 2007

Darka...ja som na tom podobne,citim na zaludku tazobu,ale zatial som negrckala a dufam,ze ma to obide!

lily
19. sep 2007

Cau darka 😉
Mam presne take iste krce ako keby som mala dostat MS, len vtedy mi neprestavaju. Teraz ich mam len v nepravidelnych intervaloch. S tou chutou je to sranda. Neviem ci si to len namyslam, alebo to tak naozaj je, ale predvcerom sle boli u svokrovcov a svokra nam ponukla kapustu s masom, ja som na nu mala taku chut, ze sa mi manzel az smial, ked som ju jedla. Vraj som nejedla, ale zrala 😅 A to podotykam, ze ja moc kapustu od svokry nemusim 😖

darka83
19. sep 2007

Tak to poznam doverne! My sme zas boli u znamych grilovat a to si mala vidiet ako sa na mna moj manzel pozrel, ked som zacala jest 😀 , az potom som si uvedomila, ze vlasne zerem.

darka83
19. sep 2007

Lily a kedy ides k doktorovi?

lily
19. sep 2007

Joj, ale taka grilovacka.... 😝
K Dr. mam ist presne o tyzden. Asi sa toho ani nedockam ☹ Strasne by som chcela ist hned, ale asi by to bolo velmi skoro.

darka83
19. sep 2007

Tak to sme na tom podobne 😒 Ja idem v utorok 😠 Aj ja uz striham meter a cakam na tie slova "Ste tehotna a vsetko je v najlepsom poriadku" Dufam, ze sa ich dockam 😉

lily
19. sep 2007

budeme si vzajomne dzzat palceky 😉
a ja Ti budem potichucky zavidiet, ze to budes mat zasebou o den skor ☹
😀 A potom majovky 2008 traste sa!!! 😀 😀 😀

sara10
23. sep 2007

Ahojte. Potrebujem poradit. Uz 5 dni mi meska ms. Pred styrmi dnami som si robila test anegativny. Asi tri tyzdne mam rozne pichanie v podbrusku(taka pichlava bolest. V tom obdobi pred tromi tyzdnami som bola chora a brala som antibiotika. Strasnne sa bojim ze som tehotna,alebo ci tie bolesti a vymeskanu ms nemam z choroby alebo antibiotik. Na babenko sa este necitim...prosim teda o hocijaku radu,alebo nazor s podobnou skusenostou lebo uz som strasne zufla...dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre