Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

bubinko83
21. jan 2008

Tebi nie si tu???????? 😖

nosoroztek
21. jan 2008

ahojte...kedy ste zacali pocitovat prve priznaky? cca v ktorom tyzdni ste boli?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nosoroztek
21. jan 2008

lebo 14.1 com bola 15DC snazilkovali sme a tak🙂 prsia ma zatial nebolia, co pred mrchou cca tyzden-dva stale, akurat ma picha raz v jednom a raz druhom vajecniku a sem tam aj niekde mimo a mam taky zvlastny pocit v krku...

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nosoroztek
21. jan 2008

ano...ale to ma pichalo dva dni pred a den po tom co sme snazilkovali a vtedy som mala aj plodny hlien....

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nosoroztek
21. jan 2008

nie...ja sa tak nesledujem

pozemka
21. jan 2008

nosoroztek: ahoj. no ja som hned nevedela ze som tehotna ale pobolievalo ma podbrusku tak ako ked mam dostat mrch.potom ma zacali boliet aj prsia a tie ma bolia aj doteraz! a od takeho 5 tyzdna mi je rano zle na vracanie. podla mna by si mala este pockat a po meskani takych 10 dni si sprav test a malo by ti to ukazat ci budes alebo nie. butem ti rzka palce!!!!!

nosoroztek
21. jan 2008

dakujem pozemka....ono len som chcela vediet, ze kedy je uz mozne nieco citit...lebo ani tie bolesti, co mam...to pichanie...nie je uplne take ako pred ms....

komisakpd
21. jan 2008

baby moze sa testovat aj poobede alebo vecer?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nosoroztek
21. jan 2008

ziza...a ako si to citila?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nosoroztek
21. jan 2008

a prsia ta boleli hned?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
komisakpd
21. jan 2008

oki tak to skusim rano

nosoroztek
21. jan 2008

hmmmm....no ja mam mat menstruaciu az 29.1...tak si este pockam🙂

orlandovacajka
21. jan 2008

inak mna bolia prsia uz 3.tyzdne 😕 strasne moc 🙄 a neviem z coho kedze ma zacali boliet po mens. 😅

nosoroztek
21. jan 2008

netestovala si? kamoska mala menzes 2 mesiace pocas tehotenstva

bubinko83
21. jan 2008

Ahojte,ja som pocitovala prve priznaky v asi v piatom tyzdni,zvlastna chut v ustach,potom mi zacalo vsetko smrdiet a dneska rano som aj vracala.Dufam,ze to uz je vsetko............. 🙂

orlandovacajka
21. jan 2008

testovala ale bola len slabunka a to ja neberiem vazne a zajtra cakam na vysledky hcg ...ale normalne mam strach si mysliet ze som tehu 😵 strasne moc by som chcela... 😔

nosoroztek
21. jan 2008

drzim prsty...silno presilno

komisakpd
21. jan 2008

aj ja sa pridavam 🙂

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orlandovacajka
21. jan 2008

kocky ste zlate dakujem 😉 🙂 len ja fakt uverim az ked mi to potvrdi doki...vies ja som uz mala slabunku aj pred 7rokmi a skoncilo to zle 😔

nosoroztek
21. jan 2008

idem ja...zajtra sa ozvem...pa

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nosoroztek
23. jan 2008

ahojte kocky...dnes som mala prisernu noc....totizto som mala slabe krce v brusku ako pri ms a stale citim take, akokeby napatie....prsia ma ale nebolia, teda,len tak trosku na dotyk...ms ma prist v utorok...v sobotu asi testnem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre