Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

snnor
24. feb 2014

@dia290 a uz ti meska??

snnor
24. feb 2014

@subbinka si tehotna..gratulujem

dia290
24. feb 2014

snnor este nie este mam par dni ale uz som taka nedočkava 😒

snnor
24. feb 2014

@dia290 to ti verim ale najlepsie pockat ak vynecha..mne sa v den ocakavanej aj rozbiehali ale bolo to slabe a chvilku,potom len spineniue a tak mi to nedalo a urobila som si a slabulinka ciarka.to bolo na piaty den od ocakavanej mrchy..aj to bola velmi slabucka ciarka

dia290
24. feb 2014

@snnor ja mam stale nepravidelne takže si to poriadne ani neviem vypočitať ale niekedy koncom tyzdna by som mala mať....dufam že nepride 🙂 dnes som nevydržala ale nebol tam ani len duch....ale všetko mi je už dufam že si to len nenahováram....lebo už som tu čítala kadečo....ty si v kolkom??

snnor
24. feb 2014

@dia290 no ja som asi v 6tt..dnes som mala zase spinenie 😠 tak som zvedava idem az 11 na kontrolu

dia290
24. feb 2014

@snnor tak to je super ...všetko dobre prajem 🙂

snnor
24. feb 2014

@dia290 a kedy ti ma asi prist??diky..

dia290
24. feb 2014

cez vikend ak by dosla na cas o čom pochybujem nikdy som nemala pravidelne ...no dufam že mrcha nedojde 😖

snnor
24. feb 2014

@dia290 tak ti drzim palce..a kolko sa pokusate??

dia290
24. feb 2014

no este sme len na začiatku na valentina sme sa rozhodli takze uplne prvy krat 🙂 dakujem

subbinka
25. feb 2014

@mirisel no menzes mi meskal dva dni tak som si zo srandy spravila ci nahodou

majkak99
25. feb 2014

ahojte.ak viete poradte.v piatok som mala husty biely kasovity vytok bez zapachu.a bolo ho naozaj vela.sobotu som si robila test a bol negat.pondelok som bola u dr a na sone nebolo nic vidno.boli ma stale v podbrusku a casto aj krize.obcas mavam zavraty a bolesti hlavy.naladova som asi tyzdena o pazravosti ani nehovorim.gyn problemy nemam ziadne.ziadne palenie ani svrbenie.pri sexe sme mali stale ochranu tak neviem co si mysliet... poradte prosim

rorinka
25. feb 2014

@dia290 dia plne ti rozumiem, my skusame druhy mesiac a tiez som to minuly nevydrzala a testikov si spravila viac nez dost v nadeji ze ten dalsi uz konecne vyjde.
teraz druhy mesiac som uz bola menej nedockava ale manzel sa ma pytal ze ako to vydrzim ked videl kolkokrat som testovala minuly mesiac. a tak som dnes nevydrzala a spravila si - samozrejme negativny, este je skoro. ale ked si citim prsia a mam bolesti v podbrusku tak to lakalo ci nahodou

dia290
25. feb 2014

ani nehovor aj ja som ich uz par urobila a nič ☹ bolesti v podbrusku aj chrbtice som mala uz par dni no a dnes rano som si ani zuby nevedela umyt tak mi bolo zle a aj spinenie som mala dnes ale este som sa neodvazila si urobit

dia290
25. feb 2014

@rorinka je to na nevydržanie

rorinka
25. feb 2014

@dia290 ved toto,tie testy su ako droga. a kolko mas od ovulacie, resp. kedy cakas MS?

dia290
25. feb 2014

@rorinka no to su uplna 🙂 od ovulacie mam tak asi 12 dni len problem je ten ze mam nepravidelnu MS takže som hotova

rorinka
25. feb 2014

@dia290 ja tak isto, som len druhy cyklus po vysadeni HAK, takze tiez neviem co ma caka - aky dlhy cyklus. a mas aj nejake priznaky? ja som len 7 den po ovu, ak som ju spravne odhalila

dia290
25. feb 2014

@rorinka
no mala som klasika pobolievanie brucha , chrbtice, dnes rano som si ani zuby nevedela umyt tak mi bolo blbo mala som aj spinenie tak som nevydrzala ale test bol negativny tak už mam pocit ze si to len nahovaram 😒

snnor
26. feb 2014

@dia290 a ake to spinenie bolo??

dia290
26. feb 2014

@snnor take neviem jak pred MS ale este by som nemala mať už som uplne na nervy z toho

rorinka
26. feb 2014

@dia290 hej presne ja som tak vcera nevydrzala a spravila si test kvoli tym bolestiam v podbrusku co ne a ne prestat. ale teda tiez bol negativny. som si povedala ze dalsi dam v nedelu. to uz budem cca 11 den po ovu

dia290
26. feb 2014

@rorinka ja som 13 den po ovu a dnes zas spinenie mam pocit ze zajtra ta mrcha doraziiii ☹

rorinka
27. feb 2014

@dia290 no ano citala som v inej diskusii ze prisla. tak co uz s nou spravime, zelam ti aspon aby bola posledna.

dia290
27. feb 2014

@rorinka dufam ze buduci mesiac sa to podari :D ty ako?

bronitka
28. feb 2014

@simona2111 dakujem len tomu moc neverím..ved sa uvidí..ja som si tehu test nerobila zatial...nechcem byť sklamaná tak čakám na MS 🙂 každopádne dam určite vedieť či 🙂 alebo ☹ .. 😉 daj vedieť aj ty ako si na tom 🙂

rorinka
28. feb 2014

@dia290 no ja mam este viac ako tyzden do predpokladanej MS, teraz som 9 DPO tak je to prave take to obdobie vsetkych najroznejsich priznakov 😀 a rozmyslania nad najblizsim testom

dia290
28. feb 2014

@rorinka ja mam stale len spinenie fakt neviem co si mam mysliet

rorinka
1. mar 2014

@dia290 to je este stale ok. kym nepride MS stale je nadej. drz sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre