Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

miriamm11
10. sep 2011

@andrema aj ja som mala da sa povedat pozitivny test (druha ciarka bola velmi slaba) a nakoniec som dostala ms, ovela silnejsiu ako obvykle, lebo ja zvyknem mavat skor slabsiu a teraz mam aj priserne bolesti, tak neviem, myslis ze si bola tehotna a takto to samovolne odislo? mala si predtym pocity ze by si mohla byt tehu? 😒

andrema
10. sep 2011

@miriamm11 no neviem ako to mohlo byt, ale pocity som mala, niekedy mam pocit,ze mam aj teraz, hlavne nevolnost, ale test som mala negativny teraz, tak neviem

sachiko
11. sep 2011

Ahojte , prosim Vas...ja by som mala taku otazocku..Moja menstruacia vzdy trva 3 dni , nikdy viac ... , no naposledy som ju mala iba jeden den.Menstruaciu som mala 30.8. no a 8.9. som si robila test , ktory mi vysiel negativne...je este nato nejak skoro?priznaky ktore asi tak v tejto chvili pocitujem su iba obcasne bolesti hlavy , potom toci sa mi hlava denne , niekolkokrat za den , je mi spatne.... par dni , asi tak 3-4 som po ranu mala pocity na zvracaie...
Co sa tyka prs,tak citlive zatial niesu... myslite ze by som mohla byt tehulka?Dakujem za odpoved.

manamani1
11. sep 2011

@sachiko este je veeeelmi skoro. Ked ti bude meskat ms takvtedy sprav test, mne vysiel pozitivny az na 5ty den po vynechani, u teba to bude priblizne az zaciatkom oktobra!

lienkalienocka
11. sep 2011

manamani1 nechcem ti brat radost, ale rapiclear dost casto ukazuje 2 ciarky aj ked nie si tehotna. skusila by som este nejaky iny. ale samozrejme ti gratulujem 🙂

sachiko
11. sep 2011

@ manamani1 : Dakujem ti za odpoved , tak ja si teda pockam a uvidim... problem je , ze ja som taaaaaaaaak netrpezliva :D Na mimino cakam uz asi 2 roky , tak dufam,ze ten test bude pozitivny.Najradsej by som to chcela vediet hned 🙂

sachiko
11. sep 2011

Este by som sa chcela opytat , je mozne si zajst na krvne testy?myslite si , ze by mi to uz mohlo nieco ukazat?

chirabell
11. sep 2011

@sachiko na krv si mozes zajst, ale aj z krvi ti doky zisti tehu az po uhniezdeni vajicka a nech pocitam ako pocitam, ked si mala mrchu 30.8., tak si teraz 13 den cyklu a to vacsina zien akurat ocakava ovulaciu, nie to ze by uz boli tehotne...najskor ti aj lekar najde v krvi nieco tak 3-4 dni pred ocakavanym menzesom...ale aj to velmi nizke hodnoty lebo tam niekde to len zacina.
A ak by si bola tehotna este z predosleho cyklu, tak by si mala isto pozitivny test uz, takze ist na krv je uplne zbytocne.

sachiko
11. sep 2011

@ chirabell : Tak takto som nad tym nerozmyslala ... takze tie moje pocity tocenia hlavy a jednodnovy menzes ktory bol toho 30.8. + nejake dalsie priznaky s tehotenstvom asi nema nic spolocne,ak som to teda pochopila spravne :(

sachiko
12. sep 2011

Baby , tak som bola dneska pri gynekologovi.Urobil mi ultrazvuk a povedal mi , ze v maternici mam bublinku,ktoru som i videla.Ked som sa opytala co to znamena,tak mi odpovedal,ze by som teoreticky mohla byt tehotna,ale ze je to take malinke,ze to este nedokaze zmerat.takze ma poslal na krvne testy.... ja uz ale vobec netusim comu mam verit ☹ vcerajsi mama test mi nic neukazal.Co by tak asi mohla znamenat ta bublinka ak by som nebola tehotna?vysledky vraj budu az zajtra.mam nervy ako prasa ... uz len hladam dovod niecoho ineho ako tehotenstvo,nechcem byt viacej sklamana ako som 😖

katarinkam
13. sep 2011

Takže tento mesiac anovulačný cyklus a to je 2 mesiac aktívneho snaženia ☹ No dúfam že už budú len úspešné mesiace a hlavne ten ďalší, že do tretice všetko dobré 😀 tak nech už príde mrcha a šup na to 😎

majkushka
13. sep 2011

@sachiko ako dopadla krv ?

majkushka
13. sep 2011

@katarinkam ano už to bude len dobre

sachiko
13. sep 2011

tak testy boli negativne 😢 , 3.10.som zase objednana koli dalsiemu postupu...zase dalsie tabletky a ked to nezaberie tak nejake laparoskopicke vysetrenie.

sachiko
13. sep 2011

@majkushka tak testy boli negativne 😢 , 3.10.som zase objednana koli dalsiemu postupu...zase dalsie tabletky a ked to nezaberie tak nejake laparoskopicke vysetrenie.

leeenka26
13. sep 2011

ahojte, prosim poradte, dnes som len 7 DPO a uz odvcera citim ranne nevolnosti, ktore trvaju az do poobedia, ale nie je to nic strasne, skor by som to nazvala mdlobami, zavratami, vcera boli vyraznejsie ako dnes. Vcera aj dnes mam pocit, akoby som mala teplotu, ale samozrejme nemam. Dalej co citim, je take naliatie v prsiach, take uplne mierna bolest, tlak. Tehotna som uz bola, ale nepripustala som si to vtedy, ze mozem byt, lebo to bolo po dlhej dobe snazenia a uz som ani neverila, az ked mi meskala ms som spravila test a nevolnosti prisli az trochu neskor, halvne ked som sa nenaranajkovala. ALe teraz su tie nevolnosti takmer celodenne, niektore jedla sa mi zdaju skysnute aj ked nie su, ked jem, obcas mam taku nechut akoby ma naplo pocas jedenia, potom napr. teplo mi je moc, potim sa dost, take navaly mavam a dnes som si merala tlak a mala som ho dobry ale tep bol az 92, moze byt aj toto nieco? Inokedy nemavam takyto tep a zda sa mi to strasne skoro a uz si ale naozaj nechcem nic navravat, nechcem sa sklamat. Bolest hlavy, unava, aj to moze byt?? Ja uz fakt neviem, hovori sa ze kazde tehotenstvo je ine, ale nie je toto naozaj skoro??

martinaaaaa
14. sep 2011

@leeenka26 no vsetky tie priznaky maju myslim jedno riesenie ze si asi naozaj tehotna drzim palce 🙂

lea1333
14. sep 2011

@leeenka26 ahoj a vy ste planovali babenko uz dlhsie?lebo viem ze niektore zeny si tieto pocity vyvolavaju same a je to vsetko psychika tak ze bud si naozaj tehotna lebo to to je normalne pri tehu alebo si to len nahovoras ale pevne verim ze si !;)

leeenka26
14. sep 2011

@martinaaaaa @lea1333 no teraz som testla, ale nic. Som 8DPO. Asi som si to len navravala. Dnes sa citim dobre, nic mi nie je, priznaky ustupili, len prsia mam take pichlave obcas 🙂 no pockam este.

kormelia11
14. sep 2011

@leeenka26 no mozu to byt priznaky.. ja som mala od 17-18DC priznaky

leeenka26
14. sep 2011

@lea1333 no my sme predtym cakali 1,5 roka. Po tej dobe som uz kaslala aj na to, jednoducho som rezignovala. Preto som si to nepripustala. O dieta som prisla, bolo to strasne, ved vies, uz sme si pisali. Teraz po inom netuzim a kazdy mi radi aby som sa tak na to nesustredila, ale po tych ,,zazitkoch" , ktore mam to jednoducho nejde.

tinara23
14. sep 2011

@leeenka26 ahoj, príznaky to môžu byť, mňa od 3DPO boleli prsia, cca 6-8 DPO pocit ako keby ma obchádzala choroba, pocit zvýšenej teploty a v tomto čase som mala aj žalúdok na vode, trvalo to iba tak tri dni, potom to ústupilo. Ja som sa sledovala, lebo som bola po 2. IUI. Na 10DPO som už mala čiaročku na teste.

leeenka26
14. sep 2011

@tinara23 vies, to je to, ze pripustam ze niektore veci sa daju namyslat si, ale akokolvek sa snazim byt triezva, jednoducho som sa tak citila a na tehotenstvo som zo zaciatku ani nepomyslela, fakt mi bolo divne. Tiez ako ty opisujes, zaludok na vode, alebo u mna skor take mdloby, vcera kolegyna otvorila natierkove maslo, som ju presviedcala, nech ho neje, ze je pokazene 🙂) a ona to zjedla a nic, lenze mne to proste smrdelo. Tiez sa poobede az vecer citim, ako by na mna nieco liezlo, cez den mi je hrozne teplo, aj vecer, mam horuce celo, cela horim, ale teplota 36,1 :D aj v noci sa budim, toto som mavala tiez este prve tehotenstvo zo zaciatku a este som nevedela ze som tehu. Skusala si vtedy testovat aj skor?

tinara23
14. sep 2011

@leeenka26 uvidíš každá sme iná, skôr som neskúšala testovať, iba 10DPO aj to poobede, len preto, že kamoška do mňa nahučala, ja som totižto tomu neverila, že budem tehu, lebo u mňa sa občas takto prejavoval aj PMS, okrem toho pocitu choroby. Tak držím palce, aby si sa dočkala // čiarok. Najpr som testovala rapiclear, ten mi síce ukázal čiarku, ale ani odfotiť sa nedala, tak som bežala hneď kúpiť mamatest10 a ten ukázal peknú. (kuk album)

leeenka26
14. sep 2011

@tinara23 ja som tiez pouzila rapi clear, mama test nikde nemajum, nechapem. 😠

tinara23
14. sep 2011

@leeenka26 ja som tiež dlho behala kým som ho našla, iný som nechcela. Všade iba rapiclear. 😠

leeenka26
14. sep 2011

@tinara23 no ved to :( jaj ale sklamana som, myslela som, ze tento mesiac bude stastny a vyzera to tak ze nebude.

leeenka26
14. sep 2011

@leeenka26 a ty si prave teraz tehotna aj?? Aha, no pekne 🙂)

tinara23
14. sep 2011

@leeenka26 neboj sa možno bude aj tento mesiac, ešte nehádž flintu do žita, ešte môže naskočiť čiaročka, 9DPO je naozaj rýchlo. Ja som teraz len začiatok 6tt, takže tiež moc ešte nevyskakujem.

leeenka26
14. sep 2011

@tinara23 ja som len 8dpo 😅 no a na tvojom mieste by som vyskakovala :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre