Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

n645a
29. apr 2009

aha no super a keby sa ti náhodu niečo stalo?fakt iba náhodou

dinduska
29. apr 2009

keby som mala nieake problemi tak mam ist do nemocnice a pojdem lezat 😒

n645a
29. apr 2009

aha ja len fakt náhodou, a inak ako sa máš teda máte?

dinduska
29. apr 2009

citim sa uplne dobre az nato ze ma niekedy chyti pocit,ze sa pozvraciam.a dnes ked sa mala pokakala a ja som ju prebalovala tak mi vazne vela nechybalo 😅 😅 😀 inak ani nemam pocit,ze som tehu.takto to bolo aj pri prvom ani som nevedela,ze som tehu 😀

dinduska
29. apr 2009

babky kde ste dnes vsetky? 😕 😕 😕

lucinka1104
29. apr 2009

ja som uspávala drobca a idem pozerať panelák

dinduska
29. apr 2009

aj ja kukam 😀 😀 😀
tatka zaspava tak ze je na mne a pocuva ako mi bije srdiecko 😀

lucinka1104
30. apr 2009

Halooooo kde je kto?
Dinduš čo porábaš, ved prší 😎
a zvyšok šup šup sem

vanessa123a
30. apr 2009

ahojte kočky ako sa mate? dindus gratulujeeeeeem 🙂 vidis ze to vyslo drzim palceky aby ste to pekne pohodovo dotiahli 🙂 teraz to uz urcite vyjde 😉

Lucinka ty ako??

kočky ja uz som si povedla ze to nebudem riesit , takze sem iba obcas nakuknem , dufam ze nam to tiez vyjde coskoro 🙂 inak som mala vsetko uplne ine ako inokedy myslim PMS a ine.. psychika robi svoje...takze idem sa sustredit na ine veci 😀

lucinka1104
30. apr 2009

ja nečakám mrchu zajtra 😀
príznaky tehu mam snád všetky takže z toho nebude nič, aj bt je dosť nízka 36,8 do augusta to tragicky enberem no ak sa nepodarí ani potom to už budem asi veľmi nešťastná

poseidonka
30. apr 2009

dinduska a ani potom neskor ti nebolo zvracavo????

dinduska
30. apr 2009

ahojte kocky

ja som od rana bola s dcerkou u dr lebo je chora,potom sme prisli domov a isli sme hned buvat lebo mala bola celu noc hore.teraz som varila a uz som tu 😀

luci a mozno to aj vynde 😀

poseidonka mne nebyva zle stale len obcas to tak zrazu na mna pride,taky pocit na zvracko a hned je to prec.ale vcera ked sa mala pokakala tak ma napinalo o sto sest 😀

dinduska
30. apr 2009

a kde ste vsetky teraz?? 😕 😕

lucinka1104
30. apr 2009

no neviem ako krčok mam uplne zavretý, mam biely výtok, niekedy do žlta dnes skôr taký prisvitný, občas ma po kojení neskutočne bolia bradavky včera ma boelli celé prsia a určite nei z kojenia, točí sa mi hlava, mam chuť na slané a 3 x som mala v noci hroznú kovovú pachuť ...no určite su to len PMS ked testy sú nagatívne . Naspoledy som etsovala predvčerom a chcem až v pondelok no mrcha ma určite predbehne.

lucinka1104
30. apr 2009

dinduš to budeš možno aj v tv ak porodíš ako prvá po polnoci a skasneš aspoň dáke prachy 😀 😀 😀 😀

dinduska
30. apr 2009

to by bola parada 😀 😀
aj moj muzik to hovoril.no to by sa zisli.asi pred dvoma rokmi tu v prividzi porodila nieaka zena asi 10minut pred polnocou a na druhy den ked bol za nou primator tak velice vypraval do telky a doniesol jej obrovsku kytucu a dal jej 10tisic.tento rok by mohol dat aj raz tolko ved uz je ina doba 😀 😀 😀

lucinka1104
30. apr 2009

veru 😀
inak som si robila teraz graf a ja som myslela že som mala ovu 15 sexík sme mali 15,16, 17 a graf to vyhodnotil takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
čiže mrchu až na sobotu

dinduska
30. apr 2009

luci no ved uvidis.ty mas riadne dlhy cyklus 🙄 no mozno ani nebudes vediet a pridas sa ku mne 😀

simib a ty ako kde si? 😕

simib
30. apr 2009

Dinduš ja som tu.Dnes mám úplne antinarodeninovú náladu a aj som sa v jednej téme škaredo pohádala ale dali sme to do poriadku.Inak nič také.OVU testy silnejú ale zatial stále negatívne.Ale aspoň silnie.Pozri v albume.Luci držím palčeky.

dinduska
30. apr 2009

ahojky,tak moje dieta zaspalo a dufam,ze jej to vydrzi az do rana 😝

poobede som bola v obchode len tu za domom a vratiala som sa domov a taka som bola medzi nohami mokra ako kon 😅 😅 😒

je tu niekto,vobec? 😕

saksina
30. apr 2009

ahojte, myslíte, že by mi test ukázal výsledok na 10.DPO?

dinduska
30. apr 2009

saksina no to asi to neviem mozno taky velmi velmi citlivy by mohol ukazat slabulinku ciarocku.ale este pockaj aspon 2dni a potom testni 😉

saksina
30. apr 2009

dinduska vdaka za odpoved, ja som sa pomylila, zajtra budem uz 14.DPO, to by uz mohlo nieco byt vidno, nie? 😉

lucinka1104
30. apr 2009

ja som tu

berus222
30. apr 2009

saksina, mne ukazal, ale veeelmi slabucko a rano.

saksina
30. apr 2009

berus fakt? tak rano hned skusim a uvidim, aspon budem vediet na com som 😉 Mne bude stacit aj taka slabulinka ciarocka 😵

dinduska
30. apr 2009

tak to by si mala dostat uz aj mrsinu nie?teda nemala dostat 😀 😀

luci ahoj,no ako citis sa na mrsinu alebo nie?

mna ti zacal nieako pobolievat vajecnik troska.a co myslis je normalne ked som bola taka mokra? 😅 😅

saksina
30. apr 2009

dinduska - az buduci vikend 😉 Ja mavam ovu hned po ms, tak potom mam asi dlhu lutealnu fazu alebo co... Takze vlastne budem testovat cca tyzden pred ms.

lucinka1104
30. apr 2009

dinduš no yatiaľ nieno kedže ma dojsť až v sobotu ...skôr si pripádám bzť tehu mam strašne nechutenstvoa to sa na mna nepodobá divné je že ho nemám dooobeda ale večer a vetdz som ja bola najväčší pažravec ale babz v grafoch poevdali, že podľa bt mrcha určite dorazí....

dinduska
30. apr 2009

no to je sranda 😝

no ale ked si uz 14dpo tak by ti mohol ukazat ked testnes rano z prveho ranneho mocu.

luci si tu este?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre