Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
10. mar 2009

luci krasne foto si pridala do albumceka 😉 maly je zlatunky

lucinka1104
10. mar 2009

ďakujem hrám sa s pozvánkami na narodeniny 😵

adrianka127
10. mar 2009

lucinka, ja si meriam BT. Vcera som mala 37 ale dnes mi trosku klesla a bola 36,88... ☹ Priznaky zatial ani nie. Sice aj mna sem tam pichne v podbrusku a trosku ma svrbia prsia. Ale to si mozno len nahovaram. Takze skor nic... Tak si musime navzajom drzat palceky 🙂

lucinka1104
10. mar 2009

môže sa jednať o hniezdenie preto tenpoklas to by aj sedelo 😉

dinduska
10. mar 2009

luci aj ja som pridala foto ale uz z oslavy 1rocka 😀

lucinka1104
10. mar 2009

pozerla som už proste nádhera 😵 😵

dinduska
10. mar 2009

dakujem dala som aj foto z plavania zajtra potom este predam ked pojdeme plavat 😝

adrianka127
10. mar 2009

Babulky pozerala som si fotecky vasich ratolesti... nadherneeeeeeeeeeeeeeee. Juj aj ja uz moooooc chcem... 🙂

samaritanka
10. mar 2009

ahojte...
potrebujem asi len pocut, ze kup si test 🙂) ms mala prist pred 3 dnami, prsia su naliate, zilky okolo dvorcov zvacsene..pred vyse tyzdnom aj svrbenie bradaviek..ale...stale mam tlaky v bruchu ako pred ms... takze preto este cakam...

samaritanka
10. mar 2009

ci na ake priznaky si mam este pockat?

simib
10. mar 2009

Smaritanka na žiadne.Urob test a uvidíš.

vrtichvostik
10. mar 2009

ahojte holky, dnes hlavne zdravim dindusku. Zlatko je mi to moc luto, ani neviem ako ta povzbudit. ale vsetky holky tu maju pravdu, aj ked urcite sa to vsetko lahsie pise ako sa potom podla toho riadi, no skus sa na to az tak nezameriavat, uvolnit a nesledovat to, ze ci pridu, ci nie, co ta boli, kedy boli a tak. potom to sklamanie je o to horsie. ved sama som to par dni dozadu zazila.
a co sa tvojho manzela tyka, podla mna vsetko vo vztahu je o komunikacii, o drobnostiach, malickostiach. teda nevidim moc do vaseho vztahu, ale mozno sa malo rozpravate, mozno on ani nevie ako velmi po tom dietatku tuzis, s akou radostou si robila ten romanticky vecer. aj ked sa podla mna zachoval skaredo, skus byt silna a nenechat ten vztah aby presiel k hadkam. mozno sa naozaj len malo rozpravate, my s mojim drahym sa rozpravame stale, aj o somarinach, co sa nas nijako netyka, len stale nieco rozpravame a neni ani chvilku ticho a to je dobre. a teda nejaky ten rok uz sme spolu, cize sme presli aj stereotypom, aj vselicim. no nechcem sa robit mudra, sama asi vies najlepsie. ale hlavicku hore, pevne nervy a klud hlavne. raz je clovek hore, raz dole, z toho zleho si treba zobrat len ponaucenie a ist dalej, jezisi uz filozofujem....

dinduska
10. mar 2009

vrti dakujem za povzbudenie.ja neviem co si uz mam mysliet dnes ked som si chcela dat podprdu tak som zistila,ze sa mi zvacsili prsia a dem som sa pytala muza tak aj on to povedal tak neviem ci to je ze mam mat ms alebo bolo na test skoro alebo co

vrtichvostik
10. mar 2009

tak zeby test ukazoval zle?

dinduska
10. mar 2009

no neviem robila som si 2.rapiceal a babytest.jedine ze by bolo skoro ale nejdem sa nato viazat lebo ked zajtra alebo vo stvrtok pride tak budem znova sklamana 😒

lucinka1104
10. mar 2009

adrianka Ďakujem 😵 😵 😵 😵
samaritánka na čo čakáš šup dolekárne alebo do DM 😉
dinduš a ako to vyšli tie druhé? SOm mimo obraz 😕
ja som tiež práve skusila testnúť pepino ked tam píšu 3 dni pred ja som 4 dni pred mrchou a nič negatívny vidno tam akurát tak ako na každom tu druhú len pretlačenú takže v sobotu mrcha dorazí aj u nás. Tuto ovu som prepásla.
Do dovolenky pausa a potom kupim ovu testy

lucinka1104
10. mar 2009

Petra ty si ako dopadla u DR?

vanessa123a
10. mar 2009

kočky idem sa postazovat, ten moj ma dnes tak nahneval 😠 kua mam ovulku a on nema chut 😔 😔 😔 😔 normalne mi je do placu .... fakt ...neuveritelne s tymi chlapmi...zase pridem o sancu byt tehu 🙄

dinduska
10. mar 2009

luci oby dva mi vysli /

vanes z toho si nic nerob to su chlapy aj moj je taky 😠

kwatka
10. mar 2009

ahojte, pridám sa k vám. Mne mešká ms 5 deň, mám zväčšené prsia (aj manžel si to všimol), aj zväčšené žilky na prsiach aj na bruchu, nafukuje ma a sem tam ma pichne v podbrušku, len neviem či to z toho nafukovania, alebo z toho, že môžem byť tehotná. Dnes mi manžel kúpil tehutest, mám si ho urobiť teraz alebo bude najlepšie až ráno?

dinduska
10. mar 2009

a aky mas test?

kwatka
10. mar 2009

neviem, ešte manžel nedošiel z práce. To keď na ňom bude napísané, že ranný moč, tak asi ráno a keď nebude tak môžem aj teraz? Ale som mu hovorila, aby kúpil taký na ktorý sa musím vypiškať

dinduska
10. mar 2009

ja si myslim,ze si ho mozes spravit aj teraz ked ti uz meska 5dni tak by ti to malo ukazat aj teraz.potom napis aky ti doniesol.drzkam ti palceky 😉

kwatka
10. mar 2009

ďakujem, napíšem

lucinka1104
10. mar 2009

ked ti mešká 5 dní môžeš aj teraz 😉

to.beruska
10. mar 2009

kwatka urcite si ho mozes urobit.mne meska uz sedem dni.vcera som si robila prvy //.dnes // a zajtra rano idem doktorke.ale pre istotu urobim treti.no ja som tiez bola taka nafuknuta aj som trosku.zduva ma v bruchu mi skvrci stale.Mam tmavsie bradavky aspon sa mi zda.a tiez ma sem tam pichne v podbrusku 😀
myslim ze mozes urobit aj vecer.drzim palceky ale myslim ze asi budes.

kwatka
10. mar 2009

to.beruska:ďakujem, tak urobím ešte dnes, keď mi ho manžel prinesie, lebo by som aj tak asi celú noc nespala.
a tebe gratulujem, si určite tehotná, aj doktorka ti to určite podľa mňa potvrdí, keď ti 2x vyšiel test s //

to.beruska
10. mar 2009

tak to uvidime co to uz uvidi zajtra.a kazdy som kupovala inu znacku 😀 kedy prides muzicek daj potom vediet
ozaj a dakujem

mariska2
11. mar 2009

dindus podla toho ako citam tak sudim ze ms este nemeska a test si rob v den kedy ma prist, ja som robila 4 dni pred ms a ciraka bola takmer neviditelna s manzelom sme hadali ci je tam alebo nie a ked som urobila v den ked mala prist ms tak uz bola jasne ruzova, nevesaj hlavu dievca sak to pride az bude mat prist !!! snaz sa mysliet pozitivne ako ti dookola vsetci omielaju 😀

lucinka1104
11. mar 2009

Dobré ráno my sme mali príšernú noc malý srdcervúco plakala na hruza skočím s ním dnes na krčné či nemá zase zapálané uško.
A čo tu je dáka nova tehuľa?
MNe dnes kus klesla teplota na 36,9 ,inak všetko po starom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre