Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

petra2505
1. sep 2008

caruzo, druhy den bol strasny a na treti uz nic takze nechapem, ale tehotna urcite nie som, nemam ziadne priznaky ani nic okrem toho prudkho pichania v podbrusku....

sandrika
1. sep 2008

príznaky takto askoro nemusíš mať žiadne

petra2505
1. sep 2008

ja viem sandrika

caruzo19
2. sep 2008

tehotna kludne byt mozes,sestra mala normalny menzes a negativne testy do pomaly 3.mesiaca.a s tym ze ti neni zle,hold,su stastne zeny na svete 😀
ked si mala pozitivne testy,je velmi malo pravdepodobne ze si tehotna prinajmensom nebola,treba sa ist dat skontrolovat lekarom,lebo aj keby si o baba tko prisla,treba pozriet ci odislo vsetko,inak mozes mat vazne problemy.urcite by som co najskor zasla za lekarom
ale myslim ze keby to bol potrat,krvacala by si silno a dlho

petra2505
2. sep 2008

caruzo k lekarovi urcite zajdem lebo od vcera vecera ma hrozne boli podbrusko ako keby som mala mat menzes a ten mam mat az o tyzden, strasne ma boli chrbat a mam hnacky, asi mam nejaku virozu alebo co ☹

sandrika
2. sep 2008

petra hej viroźaktorá sa volá miminko 🙂

petra2505
2. sep 2008

sandri ja teda neviem, myslis, ze mam skusit test?Menzes mam mat az v pondelok - o tyzden.

bocianka
4. sep 2008

ahojte, drzim moc palce, nech su nase priznaky dobrou predzvestou 🙂 ja by som mala zajtra dostat ms, som strasne zvedava, lebo mam pocit, ze mam plnsie psia a zatial az tak necitim, ze bymala prist mrcha. ach bodajby.. peti skus vydrzat, ja som tiez taka, ze by som najradsej kazdy den testovala, ale je to na psychiku 😀

petra2505
4. sep 2008

Bocianka este som netestovala🙂))))))Vcera som si hodinu posedela na wc a ani som nevedela ako si mam sadnut ake som mala krce (stale si myslim, ze crevna chripka🙂) )Este vydrzim do nedele a potom spravim test.Drzim Ti palce aby mrchula dorazila az niekedy na buduci rok🙂

bocianka
4. sep 2008

😀 dik peti aj ja tebe zelam, aby to nebola crevna chripka ale miminko 🙂 ja uz zajtra rano budem vediet, ak nedojde, tak poobede hned testujem 😀

sandrika
4. sep 2008

peti jaj no to teda n nie mne ukázal ažna 9 deň meškania takže určite ešťe netestuj, ajkeď to tá pravá hovorí...pri Lukáškovisom si ich robila 9 a až posledné 2 vyšli //

bocianka
4. sep 2008

sandrika ty si mala ake priznaky?

sandrika
4. sep 2008

myslíš ešťe pred tým ako som mala dostať mrchu???
6iadne len silnývnútorný pocit že som tehu a výtok v deň hniezdenia do hneda potom taký bieložltý...
po tom ako mi začalimeškať mi začalo bývať zle, pichať v brušku , väčšinou vo vaječníkoch, narástolmi zadok do xxl 😀 no a opeknela som... 😵 chute syr, syr, syr, kura, uhorky, pagáče....no a BT jaska 37,1

petra2505
4. sep 2008

dnes poobede som skusila test aj ked viem, ze to bola blbost lebo menzes mam dostat najskor az cez vikend🙂vysiel negativny a tak to urcite aj ostane lebo nemam ani jeden jediny priznak🙂 ale vam babule drzim palce aby tam boli // a veeeeeeeeeeeeeeeelmi vyrazne a tucnucke🙂)

sandrika
4. sep 2008

petra dobre vieš , že príznaky mať nemusíš a už som tu 1000x písala že mne vyšile pozitývny až 9 - ty test v poradí a to na 9 deň meškania

petra2505
4. sep 2008

sandri pockam do pondelka - vtedy mam nastupit do novej prace(teda ak mi do zmluvy nedaju, ze nemozem otehotniet, lebo na pohovore sa ma pytali , ci planujem v najblizsich 3 rokoch otehotniet?)

sandrika
5. sep 2008

Peti do zmluvy ti to dať nemôžuje to normálne otázka na ktorú s ajasné že odpovedá nie 😉 držím palce

bocianka
5. sep 2008

bre ranko prajem 🙂 u mna zatial nic neprislo a mam zlty vytok 😕 sa normalne bojim ist na wc, nech nezbadam nic cervene 😀
peti skoda, ze nevysli //, si ty ale nedockavec 😀 hej, do zmluvy ti to isto nedaju, to sa neboj. sandrika ja bazalku nemeriam, tak neviem, aku mam, ale som si vsimla, ze ma vela veci dojima, hned som na makko, prsia mam take napate, pribrala som. ale to vsetko je take asi jak ma kazda baba pred mrchou, takze asi nic smerodajne

mimi1122
5. sep 2008

ahojte, prosím Vás, neviete mi poradiť čo môže znamenať, že mám tak strašne rozhádzaný cyklus, minulý mi trval 34dní, predtým 35, predtým 28, predtám 32 a tento cyklus som špinila už od 20 dňa(dúfala som, že ide o špinenie pri uhniezďovaní vajíčka, pretože tento mesiac sa prvýkrát pokúšame o bábätko) a včera čo bol len 27deň, som asi dostala menžes, zatiaľ nie je veľmi silné ale je. nikdy predtým som špinenie mimo menštruácie nemala, môže to byť psychikou?prosím, skúste mi poradiť ak viete..ďakujem veľmi pekne.

bocianka
5. sep 2008

bry vecer vsetkym. len pre info, moj test je negativny, tak nerozumiem, preco mi zrazu meska 😕 mimi ja ti neviem poradit, so spinenim nemam skusenosti, ale urcite sa tu najde niekto skusenejsi. drzim palce, nech je to nieco pozitivne 🙂

junovka
5. sep 2008

mimi, nepravidelny cyklus moze mat za nasledok aj nespravne fungovanie stit.zlazy, slaba imunita....je tu toho vela, ze co asi 😒

petra2505
5. sep 2008

Baby opytam sa sprostost, ale predsa len skusim🙂 : moze hnedy vytok cca 4 dni pred menzesom znamenat tehotenstvo?Menzes mam uplne pravidelny takze neviem ci mam prave tento mesiac zmenu alebo to znamena, ze sa nam po 2 rokoch splnil sen🙂

petra2505
5. sep 2008

a este som zabudla dnes je taky 15sty den od ovulacie

emjee
6. sep 2008

petka244 • Včera o 11:33
Ahojte kocky,
som tu prvy krat - mam 24. r, pred 6 dnami som mala nechraneny styk. Asi 4 dni na to sa mi strasne zvacsili prsia a stale bolia. Trva to uz asi 3 dni. Menstrulaciu mam mat o 10 dni. Stretli ste sa s niecim podobnym vramci PMS (13 dni pred menstruaciou) alebo je to isty priznak tehotenstva (aj ked v takej kratkej dobe po styku)? Velmi krasne vam dakujem za kazdu odpoved.

bianus • 12tt • Včera o 14:21
moze to byt aj PMS a mozes byt aj tehotna ... neviem ci ta zvyknu boliet prsia pred menzesom. inak 14 dni pred menzesom a PMS nic zvlastne. mna prsia zacali boliet a nalievat tiez pred menzesom, ale trosku neskor ako tebe. tak uz nic, musis pockat ci dostanes menzes. test si teraz nerob, je to zbytocne. aj ked pisu , ze sa da zistim uz po 5 dnoch po oplodneni, je to blbost...HCG - tehu hormon , ktory zachyti tehu test sa tvori az po 10 dnoch od oplodnenia. urob si ho az ked ti bude meskat menzes. drim palce, aj ked neviem ci to chces alebo nie..

petka244 • Dnes o 15:13
ahoj Bianus
dakujem za odpoved, zaujima ma vsak aj to, ci pri tehotenstve prsia bolia len niekolko dni alebo ich mas napate a citlivé stále (aspon prvé mesiace). Inak babo by som chcela ale teraz na to nie je vhodna doba tak neviem. Mam uz aj strach...

krasulka • 16tt • Dnes o 16:34
Ahoj petka, ja ked som ostala tehotna prvwe priznaky som pocitila na prsiach ale nie tak skoro ako pises ty, asi az o 2 tyzdnoch a mne tie bolesti trvali prve tri mesiace. Potom to povolilo.

sandrika
6. sep 2008

mna prsia neboleli vôbec, akurát mi stmavli bradavky a zvýraznili sa žily, to je strašne individuálne,ale takto skoro sa tovôbec nedá povedať

katka.21
6. sep 2008

ahojte
ja by som sa chcela spytat ci by ste mi nevedeli poradit. Mam problem, neviem sa nicoho napit normalne. A strasne malo pijem. Ani cista voda mi nerobi dobre. Momentalne som na granku 🙂

emjee
6. sep 2008

petra2505 moze ale nemusi, ja som posledny rok mala pred ms pravidelne taketo spinenie, akurat pred tou ms, co nedosla, uz nebolo

sandrika
6. sep 2008

katka nai ja som nemohla akurát detskýbilonkový čajík na trávenie - bez mätty 😉
petra 2505 tak ako napísala emjee môže, ale nemusí ja som to vtehu mala
mimi zajdi si radčšej k dr ja som nrala 2 mesiace HAKna upravu cyklu vysadila a mrcha nedorazila do dnes 🙂

petra2505
6. sep 2008

Baby menzes som dnes dostala a dnesnym dnom som prestala dufat, ze sa to podari bez laparky preto si idem tento tyzden vsetko potrebne vybavit a co najskor ju aj absolvovat.

sandrika
6. sep 2008

petra a ako dlho ste sa snažili???
My 3 roky a podarilo sa prirodzne bez laparky....ale , keď myslíš tak teda veľa šťastia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre