Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

miriamka
17. okt 2007

Adriana...pockaj troska dobre?Ja viem,ze to cakanie je hrozne,ale testuj az troska neskor.Ja som testovala az 17DPO a aj to len tak,vobec som necakala ze som tehu,len mi mrcha meskala.
Drzim Ti moc palce!!!

adriana27
17. okt 2007

Ja viem Miriamka, ja som taaka netrpezliva.. no hrozne so mnou. ☹

miriamka
17. okt 2007

Ja som byvala v minulosti tiez ked sme sa snazili...ale potom som si povedala,ze uz viac za testy ktore aj tak skoncia v kosi nevyhodim peniaze.A tak som sa netestovala...az potom ked mi tu baby z MK zacali na zaklade mojho grafu BT tvrdit,ze som tehu som si kupila test a spravila ho.Vobec som to vtedy necakala 😀

adriana27
17. okt 2007

hihi, tak to je super. Akoze baby z netu to vedeli skor 😀 😀
No a nedas link na tvoj grafik aby som si to vedela predstavit? 😀
Ja s meranim este len zacinam, musim si to nastudovat 😒
ja mam strasne dlhe a nepravidelne cykly tak u mna je tazko urcit ovu.. preto musim zacat jednoznacne merat. Napr teraz som v 34DC, cize mi "akoze" meska, ale moje cykly su cca 35-42dni ☹

adriana27
17. okt 2007

uz ho vidim medzi tvojimi foto 😀

miriamka
17. okt 2007

Adriana...ja mam moj vitazny grafik v mojom fotoalbume 😉

diusa
18. okt 2007

Ahojte, tak uz je to tu bola som u lekara moje hodnoty hCG su 98 - co zodpoveda 3-4 tyzdnu tehotenstva. Na buducu stredu mi to potvrdi na 100%. Uz sa tesenkame.

loss
18. okt 2007

diusa gratulujem vitaj medzi nami tehulkami,teskam sa s tebou 😵

sarinka23
18. okt 2007

Ahojte kocky poradite mi prosim Vas. Mrcha mi meskala 10dni a vcera som si robila 2testy jeden bol negativ., druhy ppozitiv., no dnes na 11den mi dosla mcha trochu ina ako inokedy. Je moznost ze by som mohla byt aj tak tehotna????

miriamka
18. okt 2007

Sarinka...mozne to je,ale na Tvojom mieste by som spravila este jeden test aby som vedela ci ten negativny alebo pozitivny bol spravny.

sarinka23
18. okt 2007

Hej ale teraz asi nemozem pretoze mi akosi dosla dnes mrcha troska zvlastna ale dosla ☹

miriamka
18. okt 2007

Sarinka...keby si bola tehu,na teste Ti to urcite ukaze aj ked si dostala mrchu.

dupinka
18. okt 2007

mozes aj tak, .... alebo chod rovno k lekarovi. 😉

sarinka23
18. okt 2007

aha to som nevedela ze mozem aj tha dik

loss
19. okt 2007

sarinka tak ako bola si u lekara?

sarinka23
19. okt 2007

LOSS : nie nebola som som dostala mrchu vcera tha teraz newiem pockam kym skonci a pojdem aj tak hoc veeelku sancu tomu nedavam zeby som mohla byt tehu 😢

miriamka
19. okt 2007

Sarinka...a mas teraz normalnu mrchu?

sarinka23
19. okt 2007

Miriamka: no nie je taka ako stale je trocha ina ale aj thak jeeee. Taze newiem ci robit este jeden test alebo pockat kedy skonci a ist k doktorke

loss
19. okt 2007

sarinka pockaj a ked skonci chod ku doktorke

nikoleta333
20. okt 2007

Ahojte,
teoreticky by som mohla byť tehotná 4-5 dní, ale zatiaľ necítim žiadne príznaky. Alebo je možné že som tehotná, aj keď necítim žiadne zmeny? Má s tým niekto skúsenosť?

miriamka
20. okt 2007

Nikoleta...a podla coho sudis ze si tehotna?

vesi
20. okt 2007

sarinka, ja som mala mrchu aj ked som už bola tehu, ale len 2 dni bez krčov a tiež mi jeden test vyšiel pozit. a druhý negat.

loss
21. okt 2007

tak vidis sarinka este to nie je stratene 😵

mamba.sk
22. okt 2007

Potrebovala by som trochu povzbudit.Nejak sa mi v hlave vynorila myslienka,e som tehotna,a neviem sa jej zbavit 😒
Mala som chraneny pohlavny styk s kondomom pred 3mesiacmi,odvtedy 2 pravidelne menstruacie,a tehotensky test bol negativny.Ze vsetky tieto aspekty svedcia o negravidite?Ale objavili sa ine priznaky ako ranne nevolnosti,ci napatie v prsiach.
Viem,ze sa vam moj dotaz asi moze zdat stupidny.Ale momentalne nie som vobec pripravena mat dieta. 😢

lucyiinka
22. okt 2007

ahojte mozete mi poradit na kolko percent su pravdive testy lebo som si ho spravila pred 3 dnami a vysiel mi negativny ale citim sa ako keby som bola tehotna...

dakujem za odpoved... 😉

angellinka
23. okt 2007

mamba.sk-pokial si mala styk chraneny,je velka nepravdepodobnost ze by si otehotnela.Pokial sa kondom nezosmykol,neroztrhol.Ale ak si si neni ista najlepsie bude ak pojdes za svojim gynekologom,Ten ta uisti

klaruska01
23. okt 2007

ahojky chtela sem se zeptat jestli je mozne byt tehotna i kdyz divka menstruuje ale tehotenske priznaky ma!je to mozne?

vesi
23. okt 2007

áno, je to možné. moja kamoška mala ms do 5. mesiaca...

mirinecka
23. okt 2007

ahojte babenky, mi sa snažíme prvý mesiac a cez ovu sme si dali záležať 😉, teraz je ešte len 4 DPO ale mám leské oči ako choré ale pritom pocit na chorobu nemám, slabo spávam a každú noc sa budím, a stále mám divný pocit v podbrušku niekedy pichanie, tak neviem či to môžu byť príznaky tehu

mirinecka
23. okt 2007

ešte jeden dotaz, je tu možnosť že som otehotnela mimo OVU lebo skoro dva týždne pred MS som jemne špinila asi 2 dni a potom som dostala na čas MS ale slabšiu, a pred cca 2 týždňami som mala také budbliny v podbrušku ale len raz ale dosť výrazné... teraz som netrpezlivá 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre