Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

silvia281015
8. sep 2017

@janamexico som zmatena 😔 meviem ci si to iba namyslam alebo je to naozaj tak...

korylan
8. sep 2017

@silvia281015 Ahoj,nenahovaras,vsetko to mozu robit hormony,progesteron da niekedy zabrat 🙂 Pichol ti dr.vyvolavacku?

silvia281015
8. sep 2017

@korylan nie som vo svajciarsku nie na slovensku robil mi tam tehot.test a vysiel negat.tak robil sono a povedal zevraj mam cistu a preto nemam menstruaciu iba ze on mi toto iste povedal asi v maji a ja som ju 4-5 dno na to dostala...teraz je to uz 24 dni co mi meska...takze neviem...ze by po 14 dnoch nic este nevidel??? A moze po takom case byt este test negat??

semisa
8. sep 2017

@janamexico to chapem .. no drzim palce aby vse dobre dopadlo 🙂 ... ja to asi uz riesit nebudem lebo ja mam histaminovu itoleranciu a mne velmi casto byva zle .. nafuknem sa ..
Proste vela prznakov mavam spolocnych s tehotenstvom .. aj vraciavam ... takze asi to bolo tou hitkou len ta ms mi nejde do hlavy vcera u okolo obeda som uz mala slabu ale normalnu ms a potom cely den nic... stale iba okolo obeda a potom nic ... nechapem to .. zatial nic neslo a urcite zas az okolo obeda ... musim pockat na gynosa ledy sa vrati z dovolenky

janamexico
8. sep 2017

@semisa ked ti to takto hapruje to su hprminy ja som mala hormonalnu cystu folicur rastol ale neisi3l z vajcovodu vod a nahromadila sa tam tekutina takto som to mala 3 mesiace 🙂

semisa
8. sep 2017

@janamexico hadam sa mi upravia :/ musim ten pupalkovy olej vysjusat. Cystu nemam ved som tam bola v auguste povedal ze vse ok

janamexico
8. sep 2017

Ja si myslim ze su to hormony nerobil ti rozbor to je strasne dlho ked ti meska 🤔

semisa
10. sep 2017

@janamexico uz som dostala ms od pondelka spinenie ... piatok na vecer silna.. sobotu normalna a dnes uz malinko .. bud sa mi upravuje cyklus alebo neviem .ale tri cykly po sebe som mala 4 tyzdne ms .... ze som tehu to som uz vzdala..

janamexico
11. sep 2017

@semisa tak by som si isla dat spravit vysetrenie u ineho doktora lebo to nieje normalne nechcem strastit lebo bud su to hormony alebo cysta kamoska nala stale mykozi gynekologicka hej stale iba antibiotika predpisovala a nevylieci isla k urologovi a po mesiaci ma konecne pokoj 🙄i

janamexico
11. sep 2017

@semisa ked si bola v aguste ake vysetrenia ti robil lebo podla toho co mi hovotis mas aj nepravidelnu a s tou sa da tahsie otehotmiet

scales
11. sep 2017

Baby, pridavam sa do skupiny, som presne 4 dni po "nehode", dnes rano som sa zobudila ako keby ma presiel parny valc, mala som teplotu zvyaenu 37,5 a potom stale 37,2... samozrejme do toho zimica podvecer... Najlepsie na tom je, ze vedla mna teraz spinka 5,5 mesacne babatko a vobec neviem ci sa mam stresovat, ci sa mozno tesit, ze co ak... Druhe babo chceme, len neviem, kedy je najvhodnejsi cas... Najlepsie na tom je, ze pri prvom som mala na zaciatku taketo iste priznaky a test mi uz 3 dni pred ms ukazoval ducha... no a potom ked mi den meskala, kupila som si digi test a ukazal 1+2... takze ja som sprievodne prejavy mala uz vtedy pred menstruaciou. A este si pamatam, ze rano v praci som strasne vela krat za sebu zyvala a pristihla som sa ze ani 2 kavy ma nevedia prebrat a tiez som dostala hncku, ktora mi trvala mesiac.. a to sa vsetko zacalo spustat presne v obdobi pred ms .... a teraz to zacina rovnako...

semisa
14. sep 2017

@janamexico dnse som volal s gynosom vravel ze vsetko mam poriadku aj odbery na krcok .. a ze mam brat infolac ci ako sa to vola na uoravy cyklu a lepsie otrhotnenie... ze nevidi problem na otehotnenie

janamexico
14. sep 2017

@semisa infolicul take nieco je ak komby aj pre partnerz ze vrat to zabera ryc🙂hlejsie

sasa1105
1. okt 2017

Ahojte dievčatá chcela by som trosku poradit a povzbudit sa. Mavam nepravidelny cyklus to je že niekedy 30dnovy inokedy my meskaju 2 tyzdne. No teraz by mi mali doist za dva dni. Na 20 a 21 deň cyklu som mala tiwto dva dni take hnedaste spinenie. To som nikdy predtým nemala to by som si pamätala. A odvtedy sa citim inak. Som ako matohanstale unavená citim take pichanie a pobolievanie v podbrusku da sa to lebo to nieje až tak intenzivne. Každý deň musím vypiť aspon pohár mlieka čo som predtym nerobila. Pobolieva ma hlava stále. A sem tam ma aj pichne v prsiach alebo zaboli. Viem že to môže byt ak koli menštruácii ale neverim že by mi prišla presne. A ešte sa stale citim nafúknutá. Poradte mi. S manželom sme mali už dosť sklamania a teraz neviem. Už sa snažíme 3 roky popritom boli vysetrenia a hovorili že ke vsetko ok. Kupila som si teat clearbue je to dobry test?

mishicca
1. okt 2017

Nikto ti nic ine neporadi ako urobit test... ano Clearblue je dobry...

janamexico
1. okt 2017

@sasa1105 digi test je dobry ale.zdasa mi este skoro testovat s digi skus najprv obyvajni tesky ale ja bybsom ti odporucila co sa ocikava nie tie pruzkove nemaju dobre farbivo a podla toho uvidis klasi testi maju lepsiu citlivoat aj ked na digi sa pise 5 dni pred ms to je somaila lebo ibba 10 dni trva kym.sa vajicko zarije a prejde cely ten proces testovat s digo az ked meska minimun tyzden si myslim ja.😊

butterfly333
1. okt 2017

@sasa1105 držím palce no najprv skus klasicky ako radia baby. Držím palce nech su //

sasa1105
2. okt 2017

Ďakujem veľmi pekne za radu. Zatial som si test neurobila lebo chcem počkať. Zajtra mám aj tak termín u gynekologičky lebo musím ísť na kontrolu. Trošku neskoro ale čo už. V júli mi totiž vyberali polyp z maternici a aj to sa podarilo na druhý krát až. Vravia doktory že to mohlo byť dôvodom toho že sa mi nedarilo otehotnieť. Tak teraz mám takú pozitívnejšiu mysel. Bol na strašne blbom mieste. A doktorka mi povedala že som mala úzky krčok maternice. A ja verím že teraz sa to vydarilo neviem prečo ale mám taký pocit. I keď viem že ešte nebude nič vidieť tam ale bude vidieť ako je nastavená maternica. A potom si urobím až v stredu ráno test. Len dúfam že mi tam vnútri nič neostalo. Držte mi palce. Si myslím že si to s manželom už zaslúžime čo sme kôli tomu obidvaja podstúpili. A keď nič nevide ani teraz chcela by som ísť do prahy do jedného centra. Už to bude posledná skúška.

szabova123
4. okt 2017

Ahoj volam sa Veronika jabuz jedneho synceka mam no pri nom som zistila ze som tehatna az v stvrtom mesiaci a so snubencom sa pokusame o druhe dievcatko no mam priznaky len neviem ci si mam uz urobit test preslo len 5 dni dakukem za odpovede

janamexico
4. okt 2017

@szabova123 este je skoro len uhniezdenie trva 7 az 10 dni potom niekolko dni co zacne vytvarat hormon tehu pockaj este aspon 5 dni a urob najlepsoe si myslim ze by bolo az buduci tyzden koncom drzim palceky 😉

szabova123
4. okt 2017

@janamexico dakujem pekne tak ja to teda skusim buduci tyzden

janamexico
5. okt 2017

@szabova123 drzim palce 😊

szabova123
5. okt 2017

@janamexico ďakujem pekne 🙂

ini22
8. jan 2018

Ahojte chcela by som sa s vami poradit. Kedze nemam este babatko tak som s toho kus mimo 🙂 menzes som mama 22.12-26.12
Ovulka mi podla kalendara vysla na 5.1.2018 ale styk sme mali 6.1 a vtedy ma zacalo bolet podbrusko az ma pichali vajecniky v ten den 6 a 7 priatel dal vsetko do mna ... a od vtedy citim take tlaky v podbrusku plus ma zvykne pichnut v lavom vajecniku :(
Mam taky zvlastny pocit z toho. Kazdy mes ma zvykne takto boliet podbrusko ked mam ovulku ale nie tak dlho max 1-2dni. Dakujem za kazdu odpoved

janamexico
9. jan 2018

@ini22 6.1. Je velmi skoro aby si citila priznaky priznaky pridu tak okolo datumu kedy mas cakat ms teda spon pri mne to tak bolo bolelo ma podbrusko 2 x ma pichlo v lavom vajecniku ale tak ze ma skoro zhodilo na zem v den ms bolestvbrucha ale ms nikde to bol moj signal

ini22
9. jan 2018

@janamexico viem ze je velmi skoro ale moze byt ze ma to boli este od ovulacii? .. aj dnes mam take jemne tlaky v podbrusku + ma po olieva lavy vajecnik

janamexico
9. jan 2018

@ini22 mozes ano ak si dobre pametam tak aj ja somtak mala dalsim signalom.bolo pre mna ze mna vzdy boleli prsia 2 tyzdbe pred ms a vtedy ma zacali az bolet v den cakajucej ms

ini22
9. jan 2018

@janamexico mna prsia vobec nebolia akurat to podbrusko a ten vajecnik 🙂

janamexico
10. jan 2018

@ini22 a kolko ti meska

janamexico
10. jan 2018

Pockaj do terminu ms a skus urobit testik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre