Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

janamexico
3. sep 2017

@maruska_22 ja som mala tieto priznaky 5 mesiacov kazdy mesiac som.si myslela.ze som tehotna a nakoniec to bola cista skus zajst k lekarovi a si myslim ze tak ties moz sustredit sa na plodne dni to ta iba viac vycerpa ja som myslela na plodne dni 2 a pol roka a nic a jedneho krasne vecera som sa uvolnila zabudla ako neviem sice je pravka vipila asi dva cervene striky a bolo to podarilo toto moje tehu zas bolo ine presne som citila ovulku a tak so otehotnela znasilnila.mojho manzela.😁😁😚

susinka2901
3. sep 2017

Ahojte dievcata chcem sa opytat som cca 12DPO,presne neviem lebo uz si nerobim ani ovulacne testy a ani bt si nemeriam.No uz cca 5 den ma boli na lavej strane podbrusko plus ma bolia krize.Niekde som citala,ze to moze byt cysta,ale s tymi problem nemavam.Ani zapal to nie je lebo cikam normalne,len sa mi zda,ze castejsie. Citala som,ze by to mohlo byt aj mimomaternicove tehotnestvo,ale nechcem robit unahlene kroky pokial nekrvacam ci nemam teplotu. A pred ms ma nikdy neboli na lavej strane.Tak to vnimam ako pozitivum.Dufam,ze je to dobre znamenie.A niekde som citala skusenosti tehuliek,ze ich tiez pobolievalo na lavej strane plus krize.Najlepsie bude asi pockat ci? Po roku uz by som sa potesila // ciarkam.

semisa
3. sep 2017

Ahojte baby uz mesiac s priatelom sa snazilkujeme kazdy treti den, tento tyzden som mala asi aj ovulku, myslim si podla hlienu, piatok bol najvyraznejsi a aj sme snazilkovali potom vsak som mala trochu cervenej farby na nohavickach ale nie moc a cely tyzden ma boli podbrusko resp vajecniky ... nemate niektora z vas nieco podobne...? Najviac ma trapi ta bolest v podbrusku ... nemavam to .. iba vajecnik ma vzdy bolel max dva dni pri ovulke. Diky  .. ps : test som si robila dnes a je negativny ale aj tak by mi nic neukazal z tohto tyzdna... skusala som ci sa nepodarilo pred 2 tyzdnami

janamexico
3. sep 2017

Kolkari den si dpo?🙂

janamexico
3. sep 2017

@semisa my s manzelom sme sa tak snazili a nepodatilo sa jwdneho dna som sa uvolnila a otehotnela som taketo vytoky aom mala casto a na koniec sa ukazalo ze priznaky ovulky som mala ale nebola ovulacia lebo aom mala hpr.cystu skus pockat par dni a urob dalsi testik ak negativ tak chod k gyndovi ten zisto problem ale drzim palce a ptajem ti aby to boli // 🙂

semisa
3. sep 2017

@janamexico asi 14dpo .... pretoze som mavala asi tri krat po sebe strsne dlhu ms a tento mesiac to bolo tak ze prisla o tri dni skor ako mala a bolo to iba take jemne spinenie a dva dni z toho bola ms ale slabulinka - trvalo to tyzden ak to odvtedy pocitam tak som 14 dpo... u gynosa som bola pred par tyzdnami na preventivke a povedal ze mam vse ok , este cakam na na vysledky co sa tyka krcka ... ale vravel ze mozem mat v pohode babetko ... no ved este pockam dva tyzdne a skusim otestovat ... dakujem velmi ❤😘

janamexico
3. sep 2017

@semisa takze tyzden po ms nie dobre rozumien tak tak teraz si mala ovulku pockat tyzden lebo uhniezdovanie trva tak niak ja som bola tehotna a mne ukazal test tak 3 tt ked som bola lebo na to o 2 tyzfne som isla ku gynekologovi a bola som v tedy 7+3takze neviem plod bol vidno ale srdiecko este nebilo neboj boch vie ako spravne naplanovat drzi palce..😊

semisa
3. sep 2017

@janamexico hej tyzden po ms ovulka... ale netestovala som ju.. to si len myslim ze ju mam podla priznakov... no ved musim pockat .. hadam zase nebudem sklamana ... dakujem 🙂

nmoscakova
5. sep 2017

@maruska_22 ahoj ja som.isla k dr cca po tyzdni dvoch neviem presne ale este nic nevidel ale povesal mi ze o ttzden na kontrolu a uz bolo vidiet čiže tak dve tyzdne cca treba čakať a manželovi som povedala hneď ako aj ty pises hned po teste lebo som sa citila cudne vzala test a dva ciarockyw 👪a rodine sme.to povedali neskôr kedze manzelov otec bol v nemocnici aj zomrel tak mi to bolo take čudné a chvilku som.si to chcela nechať pre seba asi v 2 mesiaci som to povedala najprv svokre a potom svagrinam atd.a.zo zaciatku ani ja som nemala priznaky len mi meskala menstruacia a tak som sa citila ze by to aj mohlo vyjsť a nakoniec aj vyšlo no uz sa mi začal siedmi ale zatial mam len male bruško mala som s placentou takze ro bude aj tým ale uz sa teším a budeme mat chlapčeka druhého takze sa tešíme aj syncek sa teší na surodenca a ty už máš dieťa ci to je prve?

semisa
5. sep 2017

@janamexico zacala mi ms ale velmi slabulinka ... tak z toho uz urcite nic nebude :/

janamexico
5. sep 2017

@semisa jooooj moze byt uhniezdovanie ked skoncil urob testik ak ciarka nebude islo o chemicke tehu myslim ze sa to povie tak ak ciarka je tak sa udrzalo a mala by si ist cim skor k dokorovi alebo aspon zavolat a povedz aky je problem ja som to povedala hned a hned s 5 testami v ruke ale ja som yo vedels uz 4 dni.pred ms 😃 drzim palceky urcite je to uhniezdovanie 😉

semisa
5. sep 2017

No to by som sa velmi tesila .. dokonca sa mi dnes snivalo o babatku ... ale tolkokrat uz bol negativny test :/ ... joj ale aj tak dakujem hned mam lepsiu naladu 🙂 .. a co je to chemickeTehu?

janamexico
5. sep 2017

Ze si otehotnela ale plod sa neudrzal a buse viplaveny menzesom dufam ze to tvoj pripad nebude to sa niekedy stava je to normalne do 12 tt ale neboj vsetko bude dobre skus rasdswj zavolat tvojmu dokimu s tym spinenim aby si bola kludna

semisa
5. sep 2017

Aha pfu ... no ten je na dovolenke do 11.sept... pockam dovtedy ... no od poobedia uz nemam nic ani to spinenie

semisa
5. sep 2017

@janamexico Aha pfu ... no ten je na dovolenke do 11.sept... pockam dovtedy ... no od poobedia uz nemam nic ani to spinenie

janamexico
5. sep 2017

Ja som mala tiez a mne doky hovoril ze moze prasknut cievka ale nechcem ta strasit mne kazdu poradnu hovori ze mam si sledovat vytoky nemoze byt hnedy ani cerveny no ani mi otekat plodova voda 🙂

semisa
5. sep 2017

@janamexico To vsetko sa musi sledovat ... no to by som u neho bola asi lazdu chvilu a stresovala 😁

janamexico
5. sep 2017

Ja mam jeden potrat za aebou v 20 tt vsak aj pretonsom na rizikovom

janamexico
5. sep 2017

@semisa som rada ze to beres tak pozitivne..😁

maruska_22
6. sep 2017

@nmoscakova ja som to asi zakrikla, lebo uz treti den mi je neskutocne zle, mam krce v podbrusku, grcam, hnackujem.. zajtra idem 1.raz gynekologovi, tak som zvedava, co mi povie, snad to bude v poriadku.. rozhodli sme sa aj my este pockat, vie to zatial okrem priatela len najlepsia kamaratka a rodine to povieme az ked budeme od doktora vediet, ze je to ok.. a toto bude prve 🙂 nebolo to uplne planovane, nechali sme to skor na nahodu, ale velmi sa tesime 🙂

janamexico
6. sep 2017

Ja som mava to iste grcala hnacku male zle mi bolo do 4 mesiaca 🙂

semisa
6. sep 2017

@janamexico to mi je luto....no 20 tt by som to asi tazko zvladala .:/

semisa
6. sep 2017

@janamexico Janka , od rana mi je zle ... aj teraz .. zaludok mam ako na vode a neviem ci to mam z mojej intolerancie alebo je to nevolmost ale tie byvaju ranne nie?

nmoscakova
6. sep 2017

@maruska_22 no ttm ze ti je zle to moze byť tehu 🙂 takze gratulujem 🙂 a ranne nevoľnosti vôbec niesu ranne cize s toho si nerob nic mne riez bolo zle a som.mala.nechut do jedla ved om schudla cca 4kg do 3 mesiaca ale nevracala som. A verim ze sa tešíte ved ja tiez a to už čakáme druhé bábätko prvy syn uz škôlkar 3 a 5 m ma už . A davaj na seba pozor a ešte som sa chcela ooytat kolko mas rokov? 🙂

janamexico
7. sep 2017

@semisane bolo podstate stale zls nieco aom zjedla a.islo to von cely den a to som schudla 2 kila a hrozila mi nemocnica nic som do seba nedostala kazda to preziva inac mam kamaratku ktora do 4 mesiaca bola iba na rohliku paradajke a detskej sumke ja iba na mlieku a rohluku tazko som to zvladala preto prezivam takzko ked sa malinka nehybe alebo co len led sa citim inac ale uz som viac menej zavodou tak uz je to trosku lepsie ae vies rodicia sa stale.boja o svoje deticky 🙂

beruska87
7. sep 2017

Tak tu čítam prispevky a som povedala, že napíšem. Mám za sebou 2 otehotnenia, zatiaľ žiadny pôrod, snáď to teraz vyjde a bude všetko ok do konca. Keď som otehotnela 1.x nejako som to vedela. Tiež som písala do tejto témy, aj preto mi vybehuju upozornenia. Citila som dosť skoro príznaky a keďže mám veľmi dobrú intuíciu, vedela som to. Ale to už nemôžem povedať o druhom raze, keď sme si prešli peklom, nervami, dokonca nás uz poslali na liečenie neplodnosti len sme čakali na termin, vtedy to vyšlo, keď som vôbec nič necítila, neverila, styk sme mali len RAZ! Proste som rezignovala, nervy ma nepustili a pozrite, vyšlo to. Takže vám poviem, není to len v našich rukách! Držím palce všetkým, ktorí túžia po dieťatku, tehulkam šťastné tehotenstvo aj pôrod. ❤

beruska87
7. sep 2017

@janamexico Ako dlho ti bolo zle? Ja v obidvoch tehotenstvach veľké nechutenstvo, keď už dačo do seba dostanem tak mi netravi. Teraz s 13.tyzdnom cítim viac chuti do jedla, len chcelo by to ešte spracovať. Iróniou je, že priberám, ale to bude asi lezanim.

silvia281015
7. sep 2017

Ahojte baby☺ strasne potrebujem radu uz neviem co si mam mysliet...
Takze par dni pred menstruaciou som mala s priatelom pohl.styk davali sme si pozor ale jeden nikdy nevie...a mne zacala meskat mrcha...prvy tyzden som si z toho nic nerobila pretoze pred mesiacom som mala puntalnu injekciu popri narkoze a umrtvenii do platnicky a po nej mi meskala 9 dni...po 13 dnoch som si urobila test a bol negat...tak som volala doktorovi on mi urobil test tiez negat. tak ma vysetril a nasiel cystu vraj koli nej mi meska mrcha a ani ju nepride kym sa nestrati...lenze mne sa toto iste stalo asi 2 mesiace dozadu rovnaké slova no mrcha prisla 4 dni po navsteve...teraz je to uz 24 dni co mi meska a ja slabunko krvacam lenze ma pobolieva v podbrusku mam zvysenu chut do jedla a aj bradavky ma trochu pobolievaju no nie vzdy...takze uz neviem ci si tie priznaky namyslam alebo mam ist k inemu lekarovi...co myslite vy???

janamexico
8. sep 2017

@silvia281015 urobila si si testik 21 dni by ti uz mal ukazat to uz je dlha doba 👍

silvia281015
8. sep 2017

Nakolko som bola u gynekologa tak som nerobila ziadny test ale uz ubehol dalsi tyzden a ja mam bolesti v podbrusku jemne krvacanie a bolia ma bradavky...niekde som citala ze az po skonceni krvacania sa moze robit test...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre