Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

ajkacovi
27. apr 2016

@luuucyyk ty mas plodne dni v case ked mas dostat menzes?

luuucyyk
27. apr 2016

Ono to funguje tak, dostanem menštruáciu 21.3. od tohto dňa si napočítam 15 dní (5.4) ten si zakružkujem a potom 6 dni nahor a 6 dni nadol a toto rozhranie (30.3.-11.4) znázorňuje moje plodné dni po menštruácii. Plus 4 najsilnejšie dní ktoré mi vypočítal Dr Jonas (18.-21.4), a tie su každý mesiac v iné 4 dni. Môže sa stať že sa prekrývajú s tými bežnými, no nemusí. Ale na tom nezáleží, ak ti nezáleží na pohlaví bábätka, v tie 4 dni je naväčšia pravdepodobnosť otehotnenia, počas nich ak otehotnieš tak je tam napísané či to bude chlapček alebo dievčatko na 98%, no toto nás nezaujíma. Pozri si na internete Dr Jonas ak chceš.
Fungujeme už druhý rok s jeho výpočtami, hlavne nám išlo o tie neplodné dni 🙂 a funguje to, keďže som doteraz za 2 roky neotehotnela.

aquafina
29. apr 2016

Ahojte baby 🙂 Mam taku otazku. Pred troma mesiacmi sme sa prestahovali s priatelom do zahranicia a prvy nesiac mi to meskalo 6 dni druhy 4 dni a teraz mi to meska uz 9 dni. Mam aj take cudne bolesti v podbrusku sem tam akoby som to mala dostat a prsia sa mi zvacsili. Mam taky pocit ze by som mohla byt tehotna nejaky vnutorny hlas akoby mi to nasepkaval 🙂 Ale mozno to je tou zmenou prostredia tak chcem sa spytat ci ste to niektora nezazili ze sa vam takto posunul cyklus.

anetanellka
8. máj 2016

Možem sa pridať chcela som sa spitat zajtra mám dostať menzes i bolesti mám venčinov chrbát má veľký boli ale neviem je zvlasne že zvracam je mi zle únava neviem ci možem
Bit tehotná pritom cítiť ako Kebi som mala dostať menzes

eliska1986
8. máj 2016

@anetanellka ahoj,mne sa stava,ze zvraciam den menzesu,alebo den pred menzesom.Mozes byt tehotna,no moze to byt aj naznak ze menzes sa blizi.

anetanellka
8. máj 2016

No neviem uvidím zajtra ale ešte nigdi som pred menzesom nezvracala a velmy má boli žalúdok no uvidíme Diki

patka133
23. máj 2016

Ahojte uz asi 4 tyzdne badam na sebe zmeny .. Uz asi pred 4 tyzdnami by bolo neckane zle .. Najpru som ss citila oki a naraz som vracala .. A potom mi bolo zase zle . a takto sa to tocilo asi tyzdne rano naobed vecer .. Pred dvoma tyzdnami som mala dostat svoje dni no neprisli a namiesto nych som mala len hnede spinenie dva dni .. Mam priznakuy ako keby som bola tehotna .. Bolia ma stale krize .. Boli a neustale vbpodbrusku .. Zacinam jest take veci co som pretym ani ciyit nemohla .. Ako je napr.sladke .. ;) prsia ma nebolia ale neboleli ma ani pri svojich dnoch nikdy .. Testy som si robila uz asi 3,alebo 4 uz ani neviem presne ;),no stale je negativny tak neviem ci som tehotna .. Ci si to vsetko len domyslam .. S toho dvovodu ze uz dlho tuzim po babetku .. Porade mi prosim vas niekto dakuke

pupavica
25. máj 2016

ma sa zmenili chute a zväčšili prsia už takto rýchlo

adrika525
1. jún 2016

ahojte baby 😕 chcela bi som sa opitat mala som pohlavni stik s mojim partnerom 🙂 a chceli sme babo nemam s timto skusenost 🙂 chcela bi som poradit skusali sme pocas evolucie a stale nic 🙂

adrika525
1. jún 2016

chcela bi som sa opitat ako na to 🙂

worker_falcon
1. jún 2016

evolúcie 😀 😀 😀 😀 😀 plačem od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀

moni244
1. jún 2016

@adrika525 u teba sa evolucia zastavila velmi davno 😀

adrika525
1. jún 2016

ovulalacia velmo smiesne človek sa nemôže ani pomilit

evittam
1. jún 2016

@adrika525 Prepáč, ale len pomýliť? Tá tvoja gramatika je teda na úrovni prvého ročníka ZŠ - už aj môj 8 ročný syn vie viac ako ty - podľa tvojho písomného prejavu. Nie si náhodou ešte aj ty dieťa a chceš mať dieťa-máš na to vôbec vek?
No a k téme - nie je to ani "evolúcia" a ani "ovulalacia" - už si sa zmýlila druhýkrát - je to ovulácia. A záleží od tvojho menštruačného cyklu kedy ju máš. Je to zvyčajne 10.-15.deň od začatia menštruácie. Ale to si musíš zistiť buď u svojho gynekológa alebo prípadne ovulačnými testami.

moni244
1. jún 2016

@adrika525 mas pravdu, tvoj pravopis je skor na zaplakanie, radsej uz nepis

viera22
7. jún 2016

Ahojte zenicky chcem sa opýtať nájde sa tu nejaká ženička ktorá ma nepravidelný menzes a nevie kedy má plodné dni a ešte otehotnela na prvý pokus snaženia ..... väčšinou mám 35 dňový cyklus tak menzes by mal dôjsť 17.6. a podľa hlienu by som mala mať plodné dni teraz ale na to sa moc nespolieham ja mám tie hlieny ako kedy nejde mi to tak ako som vyčítala na nete ..... ach jo dlhé to čakanie bude do toho 17teho aby som veela či som v tom .... s mužíčkom sme boli v nedeľu tak už do menzesu by to malo byť jasné či?

worker_falcon
7. jún 2016

@viera22 a čo keby si sa tak neupínala na to, či si tehotná alebo nie? Ja viem, je to kacírska myšlienka na tomto fóre 😀

viera22
7. jún 2016

@worker_falcon 🙂 ..... hmm keby to tak šlo ... ale nič iné neostáva len to nechať tak .... a čas ukáže ...🙂

bibiana1606
10. jún 2016

Ahojte zienky poradte mi mala som s mojim styk no a samozrejme bez ochrany urobil sa do mna uz je tomu 6 den po styku teraz som na vazkach a nedockava kolko tyzdnou musim cakat aby mi test ukazal ci som v tom ci nie myslite si ze musim cakat az mesiac skvor sa to neda zistit a neviem teraz ci som mala svoje plodne dni alebo nie kedze mavam menstruvaciu nepravidelnu neviem to niako zistit som na vaskach dakujem pekne

bajba318
12. jún 2016

Napíšem Vam moju skúsenosť...bola som na inseminácii na 4den som si urobila test ktorý bol pozitívny aj keď druha čiarka bola slabá ale viditeľná zle mi nebolo iba mierne bolesti v podbrušku o 2 dni neskôr test opäť negatívny cca po 1.5tyzdna opäť test ale už bez druhej čiarky negatívny a další negatívny a skoro po 2 týždňov po oplodnení už mi neukazal test nič iba negatívne ale včera večer hnedá krv nič strašne iba take spinenie iba raz som to videla pri cikani...no som úplne mimo či som tehu alebo nie zajtra idem na Sono tak som zvedavá ako to dopadne 🙂

bibiana1606
12. jún 2016

@bajba318 tak drzim palceky nech ti to vinde ja stale cakam nic ine mi neostava

mircalla
12. jún 2016

@adrika525 toto je unikat davat vsetko makke i

bajba318
12. jún 2016

Bibiána1606 mala som 2x potrat a teraz som bola na inseminácii ak mi to nevydr idem opäť a keď ani vtedy pojdem na umelé oplodnenie...už som taká že raz to príde...tebe držím Placek moc moc ...!!!

bajba318
14. jún 2016

Tak mne to vyšlo som tehu ale ešte dôležité akcia srdca a budem kľudna....všetkým babám prajem nech sa stanu ich sny skutočne ...držím palce!😘

nika82hv
12. júl 2016

Ahojte ....moj priatel pred pohlavnym stykom ide na chvilu domna bez ochrany a potom si nasadi kondom ..aka je moznost ze som otehotnrla ? Dnes mi aj bolo zle ale bol chori mohol ma nakazit ...dakujem

sibalka21
12. júl 2016

@nika82hv veeeelmi mala, pokial ste nemali sex viac krat za sebou... inak takmer nulova

nika82hv
12. júl 2016

@sibalka21 dakujem

lenkadavid
20. júl 2016

Ahoj chcem sa opitat moja prijateľka malá.príznaky vracala a nápaditosť brutálna pribrala je tehotná?

lenkadavid
20. júl 2016

@esqaa presne toto.isté chcem.vedieť aj ja taký istý prípad mam

sibalka21
20. júl 2016

@lenkadavid :D :D nie to niesu priznaky tehotenstva, kludne moze mat len pokazeny zaludok.. Ale ked hovoris ze pribrala tak sa asi len preziera

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre