Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

simib
18. feb 2009

Dinduš a vieš kedy si mala ovulku?

lucinka1104
18. feb 2009

simb no vyzerá to sľubne 😉

simib
18. feb 2009

Lucinka ani neviem,lebo mám z toho hokej.Celý život som mala ukážkovú MS a aj ovulku som myslela,ale keď som si prvý krát robila len tak pre zaujímavosť ovu testy,tak 6x mi ukázalo negatívny,ale aj tak sme sa snažili,tak fakt neviem.Jedno bábo už mám,ale takto divne mi nebolo.

lucinka1104
18. feb 2009

dinduš ja som čítalav poradni mama a ja o jednej babe je v 5 tt a má 36,3
dinduš mohlo by byť a tebe tá prváčirka zmizla? Mylsým teda druhá na prvom teste 😀

dinduska
18. feb 2009

ahoj simib ja som si ovu test nerobila ale citila som ze mam ovu a intezivne sme sa snazili no teraz ma ta teplota 36,6 nieako matie tak asi tehu nisom, ☹ ☹ pred ms som mala 36,9ale tebe to vyzera celkom slubne 😉 😎

simib
18. feb 2009

Ty máš ale posunutý cyklus,že?Mala si 24.1.ja som mala 23.1.a mám dostať zajtra.Mám presne 28 dňový a ovu by mala byť cca okolo 5.2.tak sme sa snažili ale mňa zblbli tie tiesty.No ale veď uvidím.My sa snažíme len prvý mesiac.A ty nevešaj hlavu,ani ja nevešám.Nádej umiera posledná.

simib
18. feb 2009

A ešte jedna otázka.U prvorodičiek sa vytvára mlieko až neskoro,ale moje prsia už mlieko poznali.Ak som tehu,tak na začiatku.Keď si potlačím prso,tak vykvapne zakaždým žltá kvapka.Môže to byť príznak tehu?

cfh156
18. feb 2009

ahojte
viete mi prosim niekto poradiť.
Vie mi zistiť tehotensky test do 24 hod od pohlavneho sytku či som tehotna?
Prosím prosím pomôžte 😅

simib
18. feb 2009

cfh156.Určite ti to test nezistí.To sa dá najskôr za 14 dní,aj to nie na 100%.Znie to ako keby vám ušlo nechcene???

maajka83
18. feb 2009

Ahojte, mna dnes rano pichalo na pravej strane, myslela som si ze som dostala, ale nie. dnes si kupim test, a zajtra rano tesnem. Som zvedava ci nieco ukaze. Mrychy som este nedostala, a na sono mam ist az 5.3. Uz som rozmylsla ze pojdem zas ku d. nech ma vysetri, alebo zoberia krv. Uvidim zajtra.

Dinduska a lucka drzim vam palceky 😉 😉 😉

Cfh156 myslim si ze je este skoro si robit test.

traktor
18. feb 2009

ahoj do 24 hodin ti to nepovie ziaden test, ak chces babomusis pockat, ak nie, trebalo uzit tabletku po

cfh156
18. feb 2009

ale nie nechcene
my sme manželia zhruba 8 mesiacov a prave teraz sme si prestali dávať pozor ale ja som fajčiarka a ak náhodou aom tehotna bojim sa aby to dako neuškodilo

cfh156
18. feb 2009

inač volam sa lenka
jasne že chceme babo

simib
18. feb 2009

No budeš si musieť počkať tak dva týždne a fajčiť radšej prestaň a budeš mať dobrý pocit.

cfh156
18. feb 2009

No akurat tak za 2 týždne mám aj menzes dostať
Joj dúfam že tam už niečo rastie

cfh156
18. feb 2009

A mám ešte jednu otázoačku aj ked neviem či mi budete vedieť odpovedať.
Po milovani s manželom somna takmer väčšina vytiekla, je možne že aj tak otehotniem.
Ja to nepoznám bo doteraz sme mali ochranu.
😅 😅 😅

simib
18. feb 2009

Lenka,môžeš aj tak otehhotnieť,aj keď väčšina vytečie von.Ležala si aspoň chvílu po?

cfh156
18. feb 2009

hej ležala som asi 5 minut!!

simib
18. feb 2009

Tak potom v poho.Keď to má príjsť,tak to príde hocikedy a za všetkých okolností

cfh156
18. feb 2009

Keby si mala pravdu.
Vieš u nás v rodine sa to tak začalo sypať malími detmi, tak sme sa aj mi rozhodli.

cfh156
18. feb 2009

Aj ked ja mám taky čudný pocit v bruchu že asi nič stoho nebude ale neva, ved to bol prvý pokus.

katariana
18. feb 2009

ahoj lenka,aj ja som si myslelaze z tehu nic nebude,dokonca 3dni po meskani mi test vysiel negativny a po tyzdni pozitivny a uz to mame potvrdene aj od doktorky 🙂 nevesaj hlavu a o par tyzdnov uvidis 😉 drzim palce 😉

cfh156
18. feb 2009

dakujem velmi pekne
Ono my sme si ešte pred mesiacom s manželom vraveli že ešte aspoň pol roka počkáme ale ja som sa rozhodla že dame tomu volny priebeh a nech to príde samo. 🙂

cfh156
18. feb 2009

Baby zatial ďakujem pomohli ste mi a hlavne ste ma povzbudili.
Díky moc

lucinka1104
18. feb 2009

Leni neboj j sa ja som prestala fajčiť v 7 tt a malému to nijako neuškodilo test si sprav až za 14 - 18 dní
majkka verím , že nájdeš // hneď sa hlás s dobrou správou , držím palce 😉
simb no snáď ano mne to tiež vytekalo skoro..... 😉

cfh156
18. feb 2009

Myslite že by som mohla hned na prvý pokus otehotniet
Bo ja si myslím skôr že nie
Viete ako sa vraví že deti su pre tých čo ich ešte nechcú
Ja viem že sa asi nepozeram na to z dobrej stranky ale umna je to vždy tak že ked sa na niečo teším tak sa mi to nesplní

lucinka1104
18. feb 2009

cfh teda len ito fakt neviem ,ale podariť sa môže

dinduska
18. feb 2009

ahojte baby tak vy ste toho dnes popisali 😝 🙂

cfh podarit sa to moze aj na prvykrat moja teta je taka.otu staci,ze sa muz optrie bez ochrany a uz je tehu 😀 😀 uz ma 3deti ale uz aj 7krat potratila.ale to preto lebo ona ma nieake hormony a nemoze mat chlapca takze vzdy ked cakala chlapca tak potratila ☹ takze ma doma 3 baby 🙂 vzdy otehotnela na prvykrat.budem ti drzat palceky 🙂

majka no ja som si ista,ze si tehu 🙂 🙂 verim,ze zajtra napises,ze mas//.zajtra rano testujem aj ja kupila som si mamatest pre istotu zmena 😀 😀 tak dufam,ze aj ja budem mat//.dnes som sa pytala aj v lekarni tej lekarnicky a aj ona mi povedala,ze preto som mohla krvacat lebo mam malo hcg a tym padom mi to test nezachytili ale ked som mala na dvoch slabucku tak by mi to uz mal ukazat tak uvidime 😉 😒 😝

luci si mi nenapisala co si myslis o tom hniezdeni,je to uz dlho vsak?a o tej teplote?mala som rano 36,6 😠 😠 ☹

dinduska
18. feb 2009

babule kde ste vsetky? 😝 🙂

lucinka1104
18. feb 2009

dinduš si si istá ??? 😀 kuk vyžšie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre