Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sofinka30
19. mar 2009

ozaj baby a nemali ste na zaciatku pri tej bolesti ako na ms aj taky zvlastny tlak akoby vam malo vsetko zo spodu vypadnut?taka akoby bolest na hradzu...lebo ja som to mala par dni a neviem co to je

sofinka30
19. mar 2009

to mas akeho divocha gynekologa ? S/M ??? 😀 😀

sofinka30
19. mar 2009

co je dindus ?ja si nerobim prcu z teba,ale z toho tvojho doktora...ved to asi neni normalne aby si musela ist do nemocnice po jeho vysetreni... 😢 ...si ok .?????

simib
19. mar 2009

Ahojte.No noc som celkom prežila.Trochu mi je stále blbo ale aspoň už nevraciam.MS sa zatial nehlási.

simib
19. mar 2009

Tak oprava.MS slabučká dorazila.O chvílu sa spustí ☹ ☹ ☹ ☹ Som hotová ☹ ☹ ☹

lucinka1104
19. mar 2009

dinduš ked ti nejde na chuť sladké bude to chlapček

angi1707
19. mar 2009

caute sofi,dindy,tak ja som tehu.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

angi1707
19. mar 2009

sofi:aj ja som mala tie pocity a mam obcas aj hnedkasty vytok,to je ok.dufam,ze to u teba tiez dobre dopadne.dindi aj u teba.....taka som stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lucinka1104
19. mar 2009

angi super gartulujem samé dobré správy krásne tehulkovanie

simib
19. mar 2009

Luci samé nie,okrem mňa.Babenky gratulujem Vám a opatrujte sa. 🙂 🙂 🙂 🙂

angi1707
19. mar 2009

dakujem vsetkym....... a simib necitala som vsetko,ale neboj raz to pride,ja som cakala 6rokov

simib
19. mar 2009

Angi ja viem,len aj tak to je smutné.Ale keď si prečítam tu na MK že niektoré nemôžu vôbec alebo po nejakých rokoch tak si poviem,že som na tom dobre.A stále mám aspoň Simi.

angi1707
19. mar 2009

aj ja ma Simi,kolko sa snazite?a co ti je,ak sa mozem spytat

simib
19. mar 2009

Snažíme sa len 2 mesiace.čo myslíš tým čo mi je?

lucinka1104
19. mar 2009

simib nebopj čoskoro budeš aj ty a dúfam, že aj ja len neviem ja mam tu mrchu dáku divnú, bt 37,0 hrozne ma svrbia bradavky a občas staršne pichne v pravom vaječníku, ked domrchujem pôjdem sa dať vyšetriť

simib
19. mar 2009

Hej aj ja dúfam,len keby netrebalo na to čakať.Mne len to čakanie vadí.Choď a budeš múdrejšia,keď budeš po vyšetrení.Aj ja pôjdem,nech viem či som OK.A potom ide aj muž.

angi1707
19. mar 2009

simib:ze ci mas nejake problemy a 2mesiace to je este nic,hlavne nestresuj.Luci aj ty,nebojte jak som sa ja dockala,dockate sa aj vy

simib
19. mar 2009

Nemám problémy.Len s ladvinami som teraz mala.Ideme s mužom na prehliadky tak uvidíme,ale malo by to byť v pohode,ale človek nikdy nevie.

lucinka1104
19. mar 2009

ale ja viem prečo nemôžem otehotnieť lebo kojím to je ok viac ma trápia tie neustále bolesti vaječníkov , podbruška....

angi1707
19. mar 2009

aha...a luci aj ti meskaju?aj mna pichalo doteraz v pr.vajecniku a podbrusko ma stale pobolieva.ja som zas pocula,ze aj pri kojeni sa da rychlo ostat

sofinka30
19. mar 2009

mam dost...chvilu som tu neni a same novoty 🙂 ..angi prosim ????si tehulka ????srdecne gratulujem 😅 a akoze po 6 rokoch?Ak sa mozem spytat preco sa tak dlho nedarilo?mozno si to uz pisala,ale som tu len chvilku tak nemam cas to hladat...velmi sa tesim z toho,ze tehulky tu pribudaju...dufam,ze nakoniec budeme cakat babo vsetky 😵 ...asi fakt treba verit a kopec optimizmu.

sofinka30
19. mar 2009

manzelik ma uz nahana ze tu musi nieco instalovat,tak ja sa lucim,odpoved si precitam neskor.Pekny zvysok dna 😝

vanessa123a
19. mar 2009

cafte kočky gratulujem k novym tehulkam 🙂 mna bolia prsia ako hrom a su horuce 😅 😅 xixi tak neviem co to je 🙂 chcem sa este opytat ako su spolahlive ovulacne testy?? myslim ci su nejak ovplyvnitelne? pouzivam tak co vyzeraju ako tehu testy 😎

lucinka1104
19. mar 2009

angie ja mrchu mám teraz

dinduska
19. mar 2009

ahojte kocky

sofi mne prisla kamoska tak som musela ist a az teraz som sa sem dostala.ja som s mojim gyn velmi spokojna on je perfektny to len ja som boala taka citliva to sa mi stavalo aj po milovani a to sme fakt robili velmi jemno od 7 mesiaca uz ani vobec.ja som mala na druhy den bolesti.

simi nezufaj do tretice vsetko bude dobre 😉

vanes ja som si robila ovu test a snatilkovali sme 3 dni a teraz so tehu 🙂

angi moc moc moc gratulujem tesim sa stebou som rada,ze je tu dalsia tehula 😉

babky zelam vam aby ste boli vsetky tehulkami 😉 😉

dinduska
19. mar 2009

sofi a ten pocit,ze by malo nieco zo spodu vypadnut mam aj ja aj pred ms a este aj teraz niekedy 😉 😉
zeby dalsia tehula? 😀 😀

simib
19. mar 2009

Ahojte.Tak si predstavte že muž mi kúpil ten OVU mikroskop a v pondelok ide na spermiogram.

lucinka86
19. mar 2009

Ahojte,potrebovala by som od niekoho radu pred 2 tyzdnami som dostala vyvolačku na manzes teraz v nedelu som dostala a gyn. mi dnes predpisal antiku s nazvom novynette. Pokial viem antika sa berie 1den menzesu, ale ja už ju mam 5 den. Mám ju zobrat teraz alebo až nasledujuci mesiac ked dostanem menzes? Volala som gyn. ale bol na opreračke, takže teraz neviem ako... Budem velmi rada ak mi niekto poradi alebo aspon dá nejaky nazor 🙂

dinduska
19. mar 2009

babky ja som uplne vycerpana.moje dieta ma znici ona je taka strasne hyperaktivna ze az.to sa neda ani setrit lebo furt musim nieco robit.uz nech je doma manzelik nech sa stara on tyzden a ja budem oddychovat 😎

ivka8255
19. mar 2009

Ahojte,

dindiska a vsetky ostatne tt gratulujem, aj ja mam dobru spravu, nakoniec to vyslo 🙂
aj ja som tehu (po konizacii a HPV) 🙂))

inak tie krce co som mala boli asi zo zapchy :( haluz

ale chcem sa spytat ci je normalne ze mi dr. nezobral krv, iba mi napisal "dufaston" a Kys.listovu???

vraj mam prist buduci tyzden, ze uvidime viac (na sone videl len 2mm "HRASOK")

a inak tie krize sratne bolia (hlavne rano)

Drzte sa a nezufajte 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre