Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
27. apr 2009

ja tiež nechcem veľký rozdiel medzi detimia chcem aspoň 3 muž ide mať 36 tak preto nechceme čakať a ešťe man msuia operovať a vybrať mi vaječník tak aj kôli tomu

dinduska
27. apr 2009

myslim,ze je to barbara uz v tom mam chaos lebo som robila 4dne po sebe a vzdy ina znacka.babytest,rapiclear,hcg a barbara. 😅 😅

dinduska
27. apr 2009

baby uz som otvorila temu januarove drobceky 2010 tak dufam,ze coskoro budeme pisat spolu tam 😀 😉 😉 😉

vanessa123a
27. apr 2009

jeej super dindus 🙂 ja by som tez chcela mat hned po sebe ale budem vdacna aj za jedno ked sa nam zadari 😵

dinduska
27. apr 2009

ved hadam sa to podari 😉 😉 drzkam vam moc moc moc palceky vsetkym

lucinka1104
27. apr 2009

barbara by mal byť ten modrý nie?? 😲

dinduska
27. apr 2009

ja uz naozaj neviem bud je to barbara alebo rapiclear. 😅 😅

saksina
27. apr 2009

ahojte, chcem sa len spytat, kedy najskor by sa mohli zacat tehot.priznaky? Som asi v polke cyklu, ms mam dostat o 2 tyzdne, dokladne sme sa snazili 😅 Ale ja mam uz teraz take akoby nevolnosti a stale ma tak popichava v podbrusku. Nejak sa ale na to neupinam, ze by to mali byt tehot. priznaky a navyse sa mi to zda velmi skoro 😖 Ak by to vyslo, budem len rada a ak nie, budeme skusat aj buduci mesiac 😵
A este, ovu mavam skor v prvej polovici cyklu, cize zhruba nejak po ms.

Ak mozem, pridam sa ku gratulaciam novej tehulke 🙂 Mna taketo spravy vzdy velmi potesia 😉

dinduska
27. apr 2009

saksina dakujem no neviem ale ked mas ovu tak skoro.vies co v snazilkach je tema tehu priznaky velmi kratko po ovu skus mrknut tam mozno sa nieco dozvies 😉 😉 🙂

saksina
27. apr 2009

dakujem dinduska 😵 idem mrknut

dinduska
27. apr 2009

😀

lucinka1104
27. apr 2009

po zahniezdení teda cca na 7 deň po ovu 😉 skôr určite nie

saksina
27. apr 2009

lucinka díky, no ja by som mala mať cca 7-10 dni po ovu, ale to by mi uz asi aj test ukazal, nie? A ten som zo srandy dnes skusila a bol negativny, ine som ani necakala v polke cyklu 😀 Ale podvecer mi vzdy je takto divne... Ja som uz raz tehotna bola (ale nedopadlo to dobre) a tiez sa mi taketo nevolnosti zacali asi 10.DC a mala som aj take jemne menstruacne krce, ktore sa mi objavili aj dnes. A taketo krce ja bezne nemavam, vzdy az ked dostanem ms - v prve dni. Ale vtedy som testovala az v prvy den vymeskania ms 😉

lucinka1104
27. apr 2009

nie neukázal najskôr na 14 DPO

lucinka1104
28. apr 2009

krásne ránko
Vanes ako?

lucinka1104
28. apr 2009

kde ste dnes všetky?

amoruska
28. apr 2009

ahojte dievcata..chcem sa vas spytat,ci je mozne,ze som tehotna.meska mi to uz 2tyzdne,ale testy mi vychadzaju negativne.mam velku chut do jedla a bolia ma prsia..z posvy mi vyteka taky kremovy vytok..poradte mi prosim.dakujeeem

saksina
28. apr 2009

luci, takže príznaky sa môžu objaviť už na 7.DPO, ale test vyjde pozitívny najskôr 14.DPO? To som nevedela, vďaka 😵 Takže si počkám na termín ms a keď mi bude meškať, tak až potom testnem, veď to aj tak nemá význam skôr testovať 😀

amorouska, 2 týž. sú už dosť, aby ti test ukázal dve čiarky, nie? neviem ti poradiť, príznaky máš také ako na tehu... Mala by si ísť k dr. podľa mňa 😉

lucinka1104
28. apr 2009

saskina správne 🙂
amoruska su to tehu príznaky skoč k dr na krv podľa mna si určite tehu

vanessa123a
28. apr 2009

Ahojte kočky, netestovala som , rano som zacala krvacat - takze prsla mrcha, je to cele divne , nemam take bolesti ako pri normalnej MS , strasne ma pali zaha , ja neviem ... co je cele toto ale myslim ze tehu nie som alebo co , inak dnes ako prvy den mam taku strednu , inokedy mam prvy den uplne silne... ja neviem fakt ...ostava mi jedine cakat co z toho bude , ale myslim ze nic... mam testnut rano ? 😅

simib
28. apr 2009

Dinduš a kde si celý deň???

halintoa
28. apr 2009

vaness, nádej umiera posledná, kolegyňa mala prvý mesiac normálnu MS, skús, držím palce 😉

dinduska
28. apr 2009

ahojte baby, ja som bola cely den s malou prec aby sme sa doma nenudili.dnes som robila testik ale az poobede ale samozrejme ze bol pozitivny 😅 😀

baby len mam trosku obavy vobec mi nechuti jest za cely den som zjedla polku parky rano a poobede som sa prinutila zjest tanier polievky ale to som uz mala krce a nemohla som sa poriadne nadychnut od hladu.ja zjem koliecko sunky a som najedena.ale zase som vypila 2litre tekutin co u mna vobec nieje zvykom.ja vypijem tak max.liter za den.nieje to zle ked mi tak nechuti?aj ked chcem tak nemozem hned sa citim plna a potom mi je nagrcanie.muzik uz ma z toho v robote stres. 😖

lucinka1104
28. apr 2009

ja mam dnes už všetky tehu príznaky aké existujú v noci mi prišlo od hladu dak do grcania, že som sa musela isť najesť a dinduš robila som etn HCG test čo ty a nič negatívny takže mrcha dorazí kedže tam písali, ež ukáže už 6 dní pred mrchaou a ja mam len 3 dni pred 😖 😢

simib
28. apr 2009

A kedy ho dáš do albumíku.Aj ja som dnes mala // ale na OVU ale jedna slabšia takže ešte nejaký dník a bude.

dinduska
28. apr 2009

simi tak to uz zacnite tarez!!!!

baby normalne som nasrata vcera som vytvorila temu januarove drobceky 2010 a dnes nieake baba otvorila temu januar/leden 2010 a tu moju zamkli.no nieje to nefer 😨 ved ta moja bola prva a ma aj viac prispevkov 😠 😠 😠 😠 😠 😠

simib
28. apr 2009

No Dinduš ale my sme aj včera 2x aj predvčerom 1x tak neviem ako je to so zásobami. 😲

dinduska
28. apr 2009

tak pekne kazdy den aspon do konca tyzdna a peniazky na ovu testy uz neminaj 😉 😉

simib
28. apr 2009

Myslíš že každý deň?Ja ich mám 7 a dnes som minula prvý.Len mám strach či ich bude dosť keď každý deň.

simib
28. apr 2009

Myslím sperijek dosť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre