Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

pass
18. mar 2008

bobulienkas - moze a nemusi to byt uhniezdovanie, treba pockat 😉 vajicko sa uhniezduje 5 - 11 den po ovulacii..

bobulienkas
18. mar 2008

Ďakujem za odpoveď pass, ale to je na umretie toľko čakania 😝 , vieš pobolievajú ma vaječníky. Nemyslíš, že to je skoro na MS, (8 dní pred). Aspoň mňa takto nikdy nebolia...Neviem, či je to dobre alebo zle 😕

m1528
18. mar 2008

ahoj babenky,dlho som tu za vami nebola ☹ ako pokracuje chuchu?neviete?od vtedy nenapisala.prajem vam pekny dnicek a drzim palceky v snazilkovani 😉

sanela01
18. mar 2008

ahojte, a mna tiez zaujima, ked mam pred menzesom 4 dni, je tam mozno aj vacsia sanca otehotniet, alebo uplne miziva?

mechurik
18. mar 2008

Sanča, tak to by aj mna zaujimalo

vejinka
18. mar 2008

teoreticky baby mozete otehotniet aj v den menzesu ale ako je to prakticky je dost diskutabilne..no kazda sme ina takze treba to vyskusat potom sa nesprchovat a kludne lezat

jarus1
18. mar 2008

ahojte....v nedeľu mala prísť mrcha....zatiaľ nič...ani mrcha, ani iné príznaky, nič....je to v poriadku?

mechurik
19. mar 2008

Ahojte, zaujima ma jedna vec -. kto sa do toho trosku vyzna, ta ovulacia kedy u mna nastane, ak mam 25 dnove cyklusy, a teraz dnes mam menzes, kedy mam plodne dni kolkateho po tomto menzese ??

iwuskaaa
19. mar 2008

Mechurik, myslím, že toho 29., 30. marca by mala začať ovu 😉
Tak do toho 😀

mechurik
19. mar 2008

Dakujem moc cmuk 🙂 tak dufam ze sa to podari 🙂

katkafa
19. mar 2008

mechurik skús si pozrieť kalkulačku (plodné dni) na tejto stránke
http://tehotenstvo.academy.sk/

mechurik
19. mar 2008

ahaa, idem mrknut ! 😲

simonko
19. mar 2008

baby,ako sa vypocita termin porodu?

skrecok
19. mar 2008

Simonko, kukni adresu netu vyssie (tehotenstvo academy) a tam mas hore vpravo tehotensku kalkulacku a vypocita ti termin porodu. 😉

simonko
19. mar 2008

hm...dakujem,zase raz bola HAK spolahliva 😒

jahoda
23. mar 2008

ahojte kocky, chcem sa len spytat - som 17DC a treti den mam nizky tlak, toci sa mi hlava apod. nejake ine chute nemam, podbrusko mam nafuknute, aj ma tam picha, ale to som zatial pripisovala ovulke. Myslite, ze to moze byt dobre znamenie zahniezdovania sa vajicka 😲 ? Nikdy predtym som sa takto necitila... 😅

jahoda
24. mar 2008

baby....poradteeee, prosiim 😉

jahoda
24. mar 2008

haloooo...sem uz tusim nik nechodi 😖 je mi divne od zaludka, boli ma hlava a chce sa mi spattt...no som zvedava, ci sa zaradim medzi tehulky..kiezby

mirip
24. mar 2008

ahoj to isté som cítila aj ja dva cykly dozadu a prd z toho, počkaj do termínu MS a ked bude maškat až potom testni, aby si nebola sklamaná ako ja ked to boli len falosné príznaky

jahoda
24. mar 2008

dakujem mirip...nebudem sa veru na to moc spoliehat...pre istotu, hoci je to divne. a testovat skor urcite nebudem, neznasam to sklamanie potom...

tonicka
24. mar 2008

jahoda,drzim palceky...ja som mala tiez take priznaky, aj prsia ma boleli...aj som bola presvedcenaze som tehu, ale testy boli stale neg. až 6 v poradí, mi az v 8 tt ukazal ze som tehu( dala som si 2t. pauzu od testov ) 😀 takze nadej je vzdy...ale ja som mala nepravidelnu MS 😉

jahoda
24. mar 2008

jeeej, tonicka, dakujem, si mi dodala nadej, hoci mna zatial prsia nebolia, ale uz od piatku mi je cely den "blivno" a toci sa mi hlava...mam taky pocit, ako po "opici"...a to som nepila uz niekolko tyzdnov. Ja mam MS dost pravidelnu, cca 28 dnovy cyklus, takze este mam stale dobrych 10 dni cakania...
Ty si to ale mala vesele...asi si tomu moc neverila, ked Ti nakoniec vysiel pozitivny test.

andrea123
27. mar 2008

ahojte. potrebujem pomoc.

mirip
27. mar 2008

Čo sa deje?????????

zuzec
27. mar 2008

bobulienkas ako si dopadla? mna tiez bolia od dnes vajecniky, ovulku mam v tychto dnoch, takze to moze byt aj tym aj ked ma nikdy este neboleli...este mozem byt aj prechladnuta :( ale snazilkovali sme, tak este musim pockat zopar dni do prichodu mrchy, ale uz teraz sa neviem dockat

andrea123 to znelo zufalo...co sa stalo?

sue250
28. mar 2008

Caute baby poviem vam svoj pribeh lebo uz som v koncoch, poslednu MS som mala 11.2 plodne dni od 23.-29.2 s priatelom sme to skusili naostro lebo som 8.2 vysadila antikoncepciu. No potom som si myslela ze mam nadchu lebo som mala teploty ale lekarka povedala ze som zdrava len mam hrdlo zapalene, merala som si bazalnu teplotu tu mam tak 37,2 stale dodnes, sem tam som mala bolesti v podbrusku, ako na MS a nic, strasne ma boli prsia, stale sa mi odgrcuje, a mam strasne vetry) ale nejko nevraciam, len mi je sem tam zle akoby som mala kamen na zaludku, a som unavena v praci vzdy ked dojdem spim, bola som u gynekologicky ta mi povedala ze mam opuchnutu maternicu a povedala ze na utz aj tak asi neuvidime lebo ak som bola by som asi v 5t, no sla som na ultrazvuk vysetrenie bolo rychly ziadny zapal vajecniky ok a povedala ze maternica je ok tehotna nie som, skonstatovala ze asi mam malo progesteronu a tazko otehotniem neviem ako na to prisla, lenze mne bolo zle kupila som ti teh.test zjavili sa tam dve ciarky jedna slabulinka a jedna silna, volala som je a ona ze testy nie su spolahlive a to mi uz meskalo 8dni, v stvrtok som sa zobudla na krce ze dostanem a nic, potom v piatok zas trsoku ma bolelo a nic v sobotu som is robila zas test uz tam ta druha ciarka bola silnejsia, tak som je voala ze nech mi vezme krv, bola som na krv ale musim cakat tyzden na vysledky a to je hrozne cakat, meska mi to 16den, bolia ma prsia a sem ta pichne v podbrusku alebo na vajecnikoch, skor ma palia bradavky. a mam z toho chaos

montinka
28. mar 2008

sue mne zase doktor povedal ze ked ti vyjde pozitivny test tak vraj si tehotna zevraj sa malokedy mylia tak ja neviem. lebo ja som tam sla s tym ze tomu testu moc neverim a zakazdym hovoril pravdu. tak sa hlavne nestresuj a budem drzat palceky

barbiek
28. mar 2008

sue250,podla mna si urcite tehotna a hlavne sa nestresuj a mysli pozitivne 😀 , a mimochodom udivuje ma pristup niektorych lekarov, je to katastrofalne 😖

jahoda
28. mar 2008

sue, zmen prosim Ta doktorku...a drzim palce, vyzera to viac nez nadejne;)

zuzec
28. mar 2008

sue podla mna si na 99,9 % tehotna...aj ja by som chcela mat take priznaky 🙂 podla mna ked ti dva krat vysiel pozitivny test, to nemoze byt nahoda!! daj vediet ako si dopadla....drzim palce papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre