Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

veselica
18. jan 2010

ahojte, chcela by som sa Vas opytat, co môzem byt tehotna, len horsie je, ze si nepamätam datum poslednej menstruacie, viem ze to bolo urcite pred stedrym dnom mozno okolo 17, ja fakt neviem, boli ma brusko uz tyzden ako pred menstruaciou, sa mi zda, ze sa mi aj prsia trosku zväcsili, no vcera navecer som si robila test a negativny.
neviem vôbec kedy mam dostat menstruaciu, alebo ci uz som ju mala mat, pocity na tehotenstvo by aj boli. ne neviem tazko povedat. s manzelom si vsak davame pozor, baby mozno si to uz namyslam neviem.
co myslite vy?

xpetka1x
18. jan 2010

ak bola posledna 17 a mas 28 dnovy ciklus tak uz by si mala mat menses,, mozno si len prechladnuta preto meska ved to pocasie furt inak... no a to tehu ak si ces byt ista tak si kup rapid clear test a urob si ho z prveho ranneho mocu,, ten obs. hormon ktory sa vyskytuje v tehu.. nerob testy na vecer,, vzdy rano

veselica
18. jan 2010

xpetka, skusim si kupit ten testik co si napisala a uvidime, no neviem ci mi uz z toho sibe, ale ja velmi grepy nemusim a vcera vecer o desiatej som mala strasnu chut nan, tak som ho zjedla, aj tak zvlasne sa citim a dost unaveno. no neviem ci tieto priznaky by sa mohli dostavit uz tak skoro. a este som chcela napisat, ze ten posledny menzes no neviem ale sa mi zda ze trval kratsie. ale zas preco by mi potom vcerajsi testik ukazal len jednu ciarku.

vefi89
18. jan 2010

veselica, záleží od citlivosti testu 😉

veselica
18. jan 2010

vefi, ja viem, len najhorsie je to, ze neviem nacom som. este sme nemali v plane mat druhe babätko, no teraz ked nadtym rozmyslam, ze som mozno tehotna, sa zacinam aj tesit, len sa nechcem tesit popredu.. lebo mozno ani nie som. to cakanie je hrozne, zajtra si rano spravim test a ked bude negativny a mrcha nepride tak v piatok pôjdem k dokymu. ale urcite mi vynada, ze neviem datum posledne mrchy

xpetka1x
18. jan 2010

ale neboj nevynada.. ja osobne som na silvestra grckalabo mi prislo zle z torty a to som nepila a test bol negativny,, ale mala som dostat az o 5 dnipozitivny bol az o tyzden...

zuzika84
18. jan 2010

ahojte.Tento mesiac som brala prvy cyklu duphaston od 17DC do 27DC.Ale od 24 DC mi začalo hnede špinenie,trochu ma bolelo v podbrušku a boleli ma kríže.To špinenie trvalo 7dní.potom jeden deň nič,a na druhy deň som dostala menzes,taky slabý a trval len dva dni, a dalšíe 3 dni špinenie. Ale už dva tyždne mám citlivý nos na všetko,bolí ma žalúdok.(ale mna žaludok bolieva dosť často)a pobolievajú ma kríže,a sem tam ma pichne v podbrušku.O bábätko sa nesnažíme.Priateľ si dáva pozor.Ale ja by som už strašne chcela. Tak sa chcem opýtať,či je nejaká možnosť,že by som mohla byť tehotná? A ešte jedna otázka.Od kedy sa počíta menštruácia,od vtedy,keď sa menzes spustí,alebo už od prvých momentoch-špinenie.

dinduska
18. jan 2010

ahojky
sofi tak ako?ms este nikde? 😨

veselica
18. jan 2010

ahojte, mne menzes stale neprisiel a stale mi je tak cudne, bolesti podbruska, krizov, aj svaly ma bolia, no aj od zaludka mi je tak vselijak. myslite ze su to priznaky?
ak ked nahodou som tehotna, ako mi vypocita doktor v ktorom tyzdni som ked neviem poslednu mrchu? dik

liv1
18. jan 2010

veselica tak ako ti to vypocita doktor to neviem, ale priznaky som mala, resp. mam take ako pises. bolesti v podbrusku v case prvej neprislej mrchy, potom uz nie, alebo menej, zaludok vselijak, teraz uplne zle, no a so svalmi to asi nie. a s tym testom sa nespoliehaj, kamaratka si robila ked uz tyzden nedostala mrchu a bol negativny a pritom uz bola tehu. Ja som si robila 2 dni pred mrchou, a keby tam tu ciarku tak nechcem vidiet, tak ju neuvidim. ale tak strasne som ten test studovala, ze ta ciarka ale uplne az neviditelna tam bola.

veselica
18. jan 2010

no sak to, ze ako mi to vypocita? no neviem, uvidime, my si s manzelom davame pozor, no stat sa mohlo, je to malopravdepodobne ale mozne, tak uvidime, no keby som bola tehu , potesim sa 🙂

liv1
18. jan 2010

som daco prestudovala a vypocita to asi zo sona podla velkosti v mm... vsak doki ti povie 😉

veselica
18. jan 2010

no sak dufam, no uvidim asi tam pôjdem az na buduci tyzden, ak mi mrcha dovtedy nepride.
liv1 vy ste planovali babätko?

liv1
18. jan 2010

my sme planovali. prvy "pokus" bol uz minuly rok, teda predminuly uz 😀 ale potom sme naplanovali svadbu tak sme chvilku pockali, raz davali pozor raz nie, no a po svadbe uz sme isli na to 😀 ale stale sa mi to nechce verit, ked som to nevidela na vlastne oci. len test, vynechana mrcha a vseeetky tie priznaky. ale tuto stredu sa dozviem a snad uvidim 🙂

a Samko bol planovany? 🙂

veselica
18. jan 2010

ano samko bol planovany 🙂 na prvky krat sa nam to podarilo, uz predtym som bola raz tehotna, no zial potratila som ☹ , vzdy som si poctivo znacila mnestruaciu a by som nic neprehliadla, a teraz ked som to najmänej cakala, ze by som mohla otehotniet tak nevíem, uz mi z toho zaciana sibat 😠
manzel povedal, ze podla neho, sa mu nezda aby som bola tehotna, no je pravda, ze on musi vediet, co poriesil 😉 , ale moje telo mi zas hovori nieco ine

liv1
18. jan 2010

tak to som velmi zvedava ako to s vami naozaj je 😉 . urcite daj vediet. no a co sa tyka muzov, ti uz vela krat si mysleli ze vedia co poriesili no nie? 😀 😀 😀

veselica
19. jan 2010

bre ranko, no tak to mas pravdu, v noci ma bolelo brusko, uz som aj myslela ze pridu, no stale nic. ja si uz na to zacnem zvykat a potom co ked pridu ☹

sofinka30
19. jan 2010

cauko..no dindus u na to je tak,ze menzes som dostala po meskani asi 6-7 dni,ale len 2-dnovy..uz pred menzesom ma zacali boliet prsia,no ako sa mi skoncil ten kratky menzes prsia neprestali boliet a kazdym dnom je to horsie co teda vobec nechapem..testy boli doteraz negat.,ale dnes rano tam vidim slabulinku 2..bojim sa verit tomu,zeby sa stal zazrak,co ak su to len vzvurene hormony ?mala som dost stres pred vianocami-bola som v nemocke a robili mi MR mozgu a lumbalku..co ja najhorsie,v piatok mam este CT,takze vo stvrtok klusam na gyndu na sono a uvidi sa.dievky ak som v tom,vybozkavam monitor 😅 pekny dnik ...dindus dievcatka posluchaju ?ako sa mate ?

liv1
19. jan 2010

sofi tak drzim palceky, ved predsa ta druha ciarka nevyjde len tak no nie? 😉 co znamena ta skratka MR prosim ta?

sofinka30
19. jan 2010

liv dakujem za palceky..no ta 2.je len taka slabulinka..tak neviem.a uz sa mi stalo,ze som mala 2 a nakoniec nic z toho,tak som plna napatia 😝 .MR je magneticka rezonancia ☹

liv1
19. jan 2010

jaaaj uz viem co vsak mangel na tom bol. tak to si si "uzila" ... 😒
to si mala 2 ciarky na viacerych testoch a nic z toho? alebo len na jednom?

sofinka30
19. jan 2010

to v minulosti uz sa mi tak stalo,ze som mala slabu 2.ciarku a teh.som nebola..nebolo to 1 krat.Len este nikdy /okrem teh./ ma takto a tak dlho neboleli prsia.normalne idu explodovat,aj zilky mam vystupene na nich a strasne tvrde su akoby naliate..cudne.opakujem-zacalo to pred tym 2-dnovym menzesom a neprestalo to ani na 1 den.odvtedy je to uz 2.tyzden..ta magneticka- 😝 uzila som si,to ano.hnus ten rachot v tunely 😠

liv1
19. jan 2010

tak som to myslela, ze ci vtedy ked si mala druhu ciarku, ci si si robila tych testov viac a vysli ti vsetky rovnako.
no a podla mna tie prsia su jasny znak...

sofinka30
19. jan 2010

aha..no ked som uz testovala,tak vacsinou to bolo tak,ze 1 vysiel uplne neg.,o par dni slabo pozit. a nakoniec prisla mrska..alebo naopak.ja skor tak rozmyslam,ci mi ten stres z min.mesiaca nemohol takto rozhadzat hormony..po lumbalke som mala dost problemy a ten strach pred nou...tiez ci nemaju vplyv na hormony v tele aj zmeny pocasia.tieto prechody z mrazu na prudke oteplenie a naopak...no nic mi ine nezostava len cakat do stvrtku na sono 🙄 co sa asi zblaznim 😅

sisi8881
19. jan 2010

ahojte...meska mi mrcha 5 dni zatial, ale brusko ma boli ako pred mrchou, mozem byt aj napriek tomu tehu alebo mam ocakavat mrchu?

sofinka30
19. jan 2010

sisi a test si neskusala ?na zac.teh.zevraj byva bolest bruska ako keby si mala dostat mrsku,tak...5 dni meskania,uz by ti testik mal ukazat ci si,alebo nie si tehotna..mas ine priznaky ?

sisi8881
19. jan 2010

sofinka...zajtra skusm testnut, ine priznaky ani nie, len ma viav bolia prsia ako pred mrchu inak nic

sofinka30
19. jan 2010

no som zvedava na vysledok 😵 ,tak potom hned napis 😕

sofinka30
20. jan 2010

dnes som zacala slabo nejak hnedo krvacat,tak som isla na gyndu..dnes je to 16 dni od tej posl. 2 dnovej mrske a maternica mierne zvacsena,krcok presiaknuty,na sone malilinka asi 2 mm "bublinka",test slabo pozit,ale ta 2.ciarka sa mi nejak rozmazala..a ze taketo krvacanie na zaciatku byva..mam prist o tyzden a urobi zas sono.zatial je to nejasne teh....tak uvidime o tyzden 😵

sisi8881
20. jan 2010

sofinka...tak drzim palce aby ti to vyslo, vyzera to slubne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre