Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
29. jan 2009

maajaka jasné, že patria vyzerá to, že budeš maminka no ešťe je to skoro povedať s istotou. Veľa šťastia

liliput
29. jan 2009

Ahojte,
okolo 30-teho mám dostať MS.....včera aj predvčerom mi vyšiel test pozitívny (Nie veľmi silné čiarky ale boli tam - nikdy predtým neboli)....dnes som skúšala testnúť...ale len tak cez deň....a čiarka nebola....hmmm....tak dúfam, že je všetko OK.....a do toho 30-teho MS nepríde.... 😖

dinduska
29. jan 2009

dasta tak ako???

maajka drzim palceky 🙂

vel
29. jan 2009

ahojte baby tak ako to ide, 🙂

maajka83
29. jan 2009

Ahojte, tak ja som nevydrzala, a urobila osm si test -neg. mozno skoro,ale asi nic nebude.3.2.mam dostať dak uvidim 😒

lucinka1104
29. jan 2009

maajka vidíš doplatila si na svoju netrpezlivosť, mne vyšiel poz. test až, keĎ mi mrcha meškala 9 dní takže ešťe kľudnemôžeš byť tehu

lili som rada, že ťa tu zase vidím, snáĎ to tentokrát vynde. Držím palce

dinduska
29. jan 2009

maajka nezufaj na test bolo este priskoro,nic nieje stratene 😉 skus testnut az po vynechani mrchy 🙂

liliput to nezalezi eke silne su ciarky ale ci su alebo niesu tam,kludne mozes byt tehu a test ti vysiel negytivne preto lebo si este len kratko tehu a nemas take silne hcg.to je najvyssie vzdy rano.skus este par dni pockat a potom testni este raz 🙂 mas aj nieake priznaky?a co bt?

maajka83
29. jan 2009

Nedalo mi to. Sla som zo skoly, zastavila som sa v tescu kupit nieco malemu a ked som tam zbadala lekaren tak som neodolala a kupila test.Zvedavost ma premohla...teraz budem cakat co dostanem alebo nie.
Liliput, ked som si robila test nak mi vysiel neg a to som bola v 3tt. az vo 4tt mi vysiel poz. vtedy tie dve ciarky maskocili ,,zavratnou" rychlostou. Skus neskor. Hmmm..to vravi ta prava, co? 😀

dinduska
29. jan 2009

majka ja to uplna chapem.ja som taka ista uz hned ked mam priznaky tak utekam a testujem teda to bolo teraz vzdycky pockam az do mrch a v den ked mam dostat tak testujem keby niekto vydel co mam doma tak by si myslel,ze som sa zblaznila vsade mam tie testy 😅 my sa tiez uz dlho snazime a kazdy mesiec cakam 😒

ozaj luci od utorka ma stale pobolieva v podbrusku viac tak na pravej strane moze to nieco znamenat?ma take tlaky a mierne pichanie v pravej strane.

pisskota
30. jan 2009

😵 😵 😵
Ahooooojte. Akurat som si urobila test a je pozityvny 😅 . Meška mi mrcha 6 deň.Som šťastna , po ročnom snažení a po tom prekliatom potrate.
Všetkým Vám to so srdca prajem , aby to vyšlo. 🙂
Davajte na seba pozor a nezdavajte to.
Držím palce.

lucinka1104
30. jan 2009

dinduš môže 😉 tehu 😵
však aj ja maajku chápem ja sama nevydržím 😀

maajka83
30. jan 2009

Ahojte a dobre rano 😎 , dens som si spomenula na dalsie priznaky ktore som amla pri tomaskovi. Pred teho som vypila 3 kavy denne, a zrazu som vypila jednu alebo vobec, zuvacky mi prestali chutit, nemohla som ich cele toho zut a chutilo mi pivo, kt. som pred tym nezniesla. Myslela som si ze som len smadna. (a to mi este stale nedoslo ze som tehotna) Vobec som nad teho ani len nuevazovala😀 mineralky som nezniesla, ani ciste ani ochutene. Raz som sa napila min rajec s metou a ta mi chutila (bol to len glg) a tak mi manzel kupil cely karton. Aj si ho musel chudak vypit sam lebo uz pri prvom poháry som sa skoro povracala. 😀 ale to som uz veela ze som teho.Tak som si nakupila tehotenske caje, ale ani tie mi nechutili. A este ma nieco napdlo, vtedy som oteho 4 dni pred mrchami, sice ved dasa oteho aj cez mrsky. No nic, tak idem cakat, ale mam taky vnutorny pocit ze dostanem 😢

dinduska
30. jan 2009

pisskotka tak to ti gratulujem,ze budes mamina.a drzim ti palceky aby bolo babatko silne a zdrave 🙂

luci a vy sa snazite o druhe??? 😨

riamim
30. jan 2009

Mala niektorá z vás aj taký príznak v prvých dňoch tehu, že zrazu vás pochytil hrozný hlad? Jeden deň mi mešká mrcha, ale žiadne iné príznaky tehu nemám, len som sa už viackrát zobudila v noci na hlad. 😅
Alebo som proste rozožraná... 😀

dinduska
30. jan 2009

riamim to moze byt priznak tehu lebo aj moja kamoska ked cakala dceru tak odzaciatku mala take zachvaty zravosti 🙂 to bolo hrozne a hlavne ked prisla na cely den na navstevu 😀 ja ti poviem,ze skus este zo 2-3dni pockat a potom testni.pouzi hned prvy ranny moc ma najviac hcg.drzim palce 🙂

lucinka1104
30. jan 2009

dinduska teraz sa ideme začať snažiť do teraz som nemala oovulku ani mrchu ...ale už 2 krát po sebe som testaovala lebo sa mi dačo nevidelo,ale to dorazila po dlhééééééj dobe mrcha 😝 mám hrozné bolesti 😔

riamim môže to byť 😉

dinduska
30. jan 2009

to ti verim,ja mam ako som ti pisala bolesti v podbrusku a na tej pravej strane ma to fakt dost boli a uz ma z toho bolia aj krize a nemyslim,ze by tom mohlo byt tehu lebo to mam od utorku a len v pondelok sme zacali 😒 ale ani mrchy to nemozu byt lebo mam dostat az 11.2.tak neviem

sofia2008
30. jan 2009

Ahojte, chcem sa va opytat, uz 4 dni mi meskaju kramy a vcera a dnes pozorujem hlien ako pri ovulacii, to sa mi este nestalo, myslite, ze mozem mat teraz ovulaciu? a pritom ma boli brucho ako na kramy,,dik

lucinka1104
30. jan 2009

sofia nie skôr si tehu celé tehu je výtok a hlien.....

dinduska
30. jan 2009

sofia ked ti uz meskaju 4 dni tak skus zajtra rano testnut 🙂

dinduska
30. jan 2009

ozaj lici ako to,ue si este nemala mrchy a ovu? 😲

lucinka1104
30. jan 2009

lebo kojím 😵

dinduska
30. jan 2009

aha 😀

lucinka1104
30. jan 2009

vieš , keĎ dojčíš nemusíš mať aj rok 😉

mandula
30. jan 2009

ahoj lucinka, tak sa ozyvam znova 🙂 prsia este stale bolia, do mrsky mam este asi 5 dni, mam stale strasny hlad, mierne zavrate, nenormalne ma nafukuje, mam pocit, ze ma nafukne aj voda z vodovodu / dost ma picha brucho /, mam biely vytok a BT je stale 37,3 alebo 37,2. Nebadam nejake zmeny v jedle a chutiach, asi len to, ze mi velmi chuti sladke. No a co ma najviac mätie je to, ze /prepac ak ide do podrobnosti /mam pocit akoby som mala v posve svalovku, tak ma bolia svaly a kosti, ze to je az neprijemne. Prosim Ta, mozu toto byt tehu priznaky, alebo je to bliziaca sa mrska. Neboj nebudem netrpezliva a nebudem testovat 😉 ale nemas nejaky tip na to, ako rozoznat bliziacu sa mrsku od tehu? 😝

sofia2008
30. jan 2009

Lenze mne zvyknu meskat kramy aj desat dni,testovat nechcem,lebo budem zasa sklamana,snazime sa vyse roka a stale na sebe badam nejake tehu priznaky,len ma hneva ten hlien,ale je uplne priesvitny,nie je biely,citam vas uz dlhsie,ale az teraz som sa pripojila

lucinka1104
30. jan 2009

mandulka tak to nemám 😀 ty sama sa musíš najlepšie poznať ako sa cítievaš pred mrchou......
ja som si napríklad etraz bolo 100 percentbne istá že som tehu minula som 7 testov na poslednom som mala slbú druhú a doazila ukrutne silná boľavá mrcha 😔
A aj bt som mala 12 dní 37,1
akú mávaš normálne BT po ovulke?
AKo dlho ju máš zvýšenú ?
Zmeny v chutiach som nemala celé tehu len mi chutilo mäso no hlavne syr......
sladké to by malo byť dievčatko 🙂
Vyzerá to na tehu. Testni keĎ ti bude meškať 1 deň.
Vieš presne koľký DPO si?

mandula
30. jan 2009

luci,
ja si bt meriam len 2 mesiac, tak v tom nie som este priebojnicka 🙂 ale obycajne som mavala tak 36,7 az 36,9 ani sa mi to nikdy nechcelo merat, lebo som si myslela ze len nad 37 teplota zaujimava. Meriam vzdy rano v posve. Teraz ju mam zvysenu od 21.1 kedy som mala aj ovulku. 21.1. som mala 36,9, potom 37,00 ale od 25.1 stale 37,2 az 37,3. Tomu ale moc neverim, poviem Ti pravdu, uz som citala vela o bt a nie vzdy to znamenalo tehu. Skor vsadzam na to stale nafuknute brusko a na zvlastny pocit, ktory vo mne je. Ale priznam sa Ti, ze sa moc sledujem a velmi to chcem, takze tazko povedat ci su tie priznaky realne.
Tento mesiac sme sa znazili 10.1; 16.1; 18.1 a 21.1 ovulku som mala pravdepodobne 21.1. takze ak to ratas od ovulky, tak som 9 DPO.
No, snad ta mrcha nepride ☹

dinduska
30. jan 2009

vsak uvidis tak skus este par dni pockat ja viem ze to je tazke lebo ja tiez nikdy nemozem vydrzat.budem ti drzat palceky 🙂 a ten hlien no ja neviem ja mavam, taky cez ovulku a pred mrchami niekedy je sfarbeny do biela a niekedy nie.no minuly mesiac som mala len tak aj cez ovu aj pred mrchami aj len tak v priebehu 1-2 dni tak som tiez taka zmetna 🤐

mandula
30. jan 2009

a mozem este sptytat? Je tu niektora taka, ktora mala vyslovene priznaky mrchy, take ze uz,uz by sa mala pustit a nakoniec to bolo tehu? ono tie priznaky mrchy potom zrazu presli, alebo trvali par dni?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre