Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sofinka30
14. mar 2009

a dakujem vanes ... som zabudla ☹ ..si pisem aj s muzom cez skype tak som taka rozlietana 😝 .michalag to je na tom to najhorsie,ze sa to da tazko rozlisit a baby ,ktore chcu velmi babo si to s radostou a ocakavanim zamenia a potom ked pride sklamanie,je to zle.Zaujimalo by ma ako sa da rozpoznat PMS a take uhniezdovanie.Je uhniezdovanie v niecom ine ?

lucia31
15. mar 2009

ja som pri oboch tehotenstvach, presne v case uhniezdovania, dostala nahlu, jednodnovu bolest zaludka/preto som uz pri druhom na siedmy den vedela, ze sa podarilo 😉 /, mala som pocit, akoby som zjedla horuci tazky kamen...

lucinka1104
15. mar 2009

tak mne sa mrcha pekne rozbehla takže asi si dáme pauzu lôebo teraz sme ovu zachitli a aj tak som neotehotnela takže psychika robí svoje ja vipínam 😝

angi1707
15. mar 2009

caute,dindy a Sofi,nepisete.....ako?ja zatial nic,ale ani mi to neprekaza lebo som sme sa rozhodli,ze pojdeme este raz na umele.ale inej klinike.tam zistia urcite dovod,tolko vysetreni potrebujeme a u mojho sme boli 2x,maximalne mi zobral krv kvoli hormonom a to bolo vsetko,od muza len SP.tu co vsetko potrebuju a tie vsetky vysetrenie pred tym som nechapala,uz aby som zacala lebo to bude na dlho.hned som kludnejsia a nejak som sa nato zas namotala,aj ked viem,ze to nemusi vyjst,ale za pokus to stoji.....ze? 😀

sofinka30
15. mar 2009

ahojte babiky..angi pisem,pisem len este poriadne nevidim,v noci som nemohla spat,tak som to dohanala teraz 😒 a som ako ovalena.Musim ist rychlo varit,takze este nejaku chvilu nebudem mat cas,ale dufam ze tu budete aj neskor.Ako som vstala z postele mam take nechutne krce v celom bruchu tak som sa celkom prekvapila co napisala lucia31 😵 ..No ale nechcem si nic nahovarat..keby som ja fakt tehotna,premenujem sa na pannu zázracnicu..Dindy ak citas,napis ci si testla aj dnes a ako to vyzera,som taka netrpezliva...a stale drzim palciska.Idem varit dievky.Zatial pekny dnik

angi1707
15. mar 2009

sofi:ja uz mam polievku uvarenu,syn ma zobudil o 7,ma nejaky virus,teplotu,chuda moje,teraz spi.vivien:mozne je vsetko a ak nemas pravidelnu.......tak urcite

vanessa123a
15. mar 2009

bre ranko kočky tak mne je uz teraz lepsie ale vcera mi nebolo vsetko jedno 🙂 tak uvidime ...
Luci to ma mrzi , drzim palce aby to vyslo co najskor...
dinduska ako?

mija777
15. mar 2009

Ahojte baby,chcem sa spytat,moze patrit medzi priznaky to,ze mam odrazu velmi suche pery? 🙂 😖 Lebo tie mrchy zatial nedosli a ja sa cim dalej,tym viac pozorujem... 😀 😝
Luci,to ma mrzi,ze ti dorazili,ale neboj,vyjde to nabuduce! 😉

fazulka1512
15. mar 2009

ahojte babulky, mne dnes meska 8 den, zajtra rano idem k lekarovi, com zvedava co mi povie

vanessa123a
15. mar 2009

mja moze ale nemusi , moze to byt aj prznak chrpky ..pocasie...herpes 🙂 je toho strasne vela 😉

fazulka a aj si testla?

fazulka1512
15. mar 2009

no testla som si v piatok a vysiel mi neg., preto idem k lekarovi aby mi zistil v krvi, ze co sa deje

angi1707
15. mar 2009

vanessa,davaj pozor,moze byt aj mimomaternicove

fazulka1512
15. mar 2009

bbenky, myslite ze mam sancu aby mi v krvi ukazalo poz., ked test mam neg

angi1707
15. mar 2009

sofi,tak vy uz tiez tak dlho,mi tiez,zroska viac,je to na nervy,ze?a najhorsie je ked konecne sa to podari a neudrzi sa.predminuly rok som to mala pestre,4x ale len nachvilu a aby nestacilo na zaver mimomater. 😢

angi1707
15. mar 2009

samozrejme,ze ano,mozno nemas v moci tolko HCG este,kolko ti meskaju a mas pravidelnu?

fazulka1512
15. mar 2009

angi tak to mi je luto

angi1707
15. mar 2009

fazulka,neodpisala si mi,to bolo pre teba

angi1707
15. mar 2009

inak,dik,ale c o si nezvyknes?

fazulka1512
15. mar 2009

angi mne meska 8 den a naposledy mi mrcha meskala pred 3 rokmi a to ani neviem preco, ja mam stale presne

lucinka1104
15. mar 2009

v pohode dakujem len tie bolesti sú strašné po pôôrode mavam neskutočné bolesti v podbrušku, kríže tak do pohody no doelmám ešť také tlaky akoby ma šlo rozdrapiť 😒

sofinka30
15. mar 2009

no uz po obediku...krce mi presli a zas mi zacina byt blbo..asi dost divna chripka 😝 .Ja si nemyslim,ze susenie pier nie je priznak tehu mija..skor malo tekutin,alebo nieco s cukrom..ale nikto nepisal,ako sa da rozoznat PMS a uhniezdovanie..a este-ked citim akoby bolesti na ms na 7. den po oplod. len na pravej strane,to ste uz mali?Lebo ja nie,iba teraz.A urcite ked aj bolest na ms tak par dni pred ms a nie takto skoro.

sofinka30
15. mar 2009

to co som napisala 😀 -ze susenie pier nie je ...tam malo byt-susenie pier je ..nech ta veta ma zmysel..To asi tie moje rumove pralinky 😅

kacenka188
15. mar 2009

ahoj baby. tak ja mam taký problem. s priateľom sme to mali asi tak pred necelym mesiacom (bývame v 350km vzdialenych mestach). pred tyzdnom som dostala MS ale boli úplne ine ako vždy predtým. tampony boli uplne cisté iba sem tam trocha krvy. pred MS som nemala žiadne príznaky ako som mávala predtým. dnes je mi od rána zle na žalúdku, vracala som a v kuse potrebujem na malú potrebu. Myslíte si že môžem byt v tom. S priateľom nemáme vyriešenú otázku bývania a ja som dokonca aj nezamestnana.

angi1707
15. mar 2009

no,fazulka,neviem,ak chces baby tak ti to prajem toje jasan,ale mozes to byt aj stresom alebo prilis rozmyslanim nad tym,viem,ze sa to neda,ale kto vie?

angi1707
15. mar 2009

Hi,sofi,tebe este nemeskaju......

dinduska
15. mar 2009

ahojte kocky nepisala som lebo sme boli u svokrovcoch od vcera 😖

luci to mi je luto ☹

kacenka no mohla by si byt tehu aj napriek takejs slabulililinkej ms

baby mapujem seba:prsia ma uz neboli
stale mam sucho v ustach
kazdy vecer mi je zle
strasne tlaky v podbrusku
ms nikde
dnes 32DC
tehu test /
takze neviem nacom som 😒 😒

angi1707
15. mar 2009

sofi,tie bolesti mozu byt aj po ovulacii,ja to obcas mavam

angi1707
15. mar 2009

no,dindi ty to mas uz asi vyhrane......

samaritanka
15. mar 2009

fazulka tak daj vediet ako dopadnes... ja stale nic...ani ani, je to hruuuza :( asi zajdem tiez za gundoskou, nech zisti co mi je 🙂 vsak 39 DC a stale nic? 🙂 😖

angi1707
15. mar 2009

no,pekne,gratulujem,samaritanka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre