Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sofinka30
16. mar 2009

😠 kurna...tak som cakala ze napises ako sa ukazali pekne // .No nic,treba cakat.Dufam ze v stredu to bude iste tehu 😵 .Zacina ma nejak brat na spanie...asi to pocasie,je otrasne.Fuka,prsi.Pozerala som zas albumy maminiek a zas som cela bez seba..krasne fotocky pozit.testikov a babatiek..

dinduska
16. mar 2009

mna uz ide z toho porazit.mam strach,ze mi meska z nieakeho ineho dovodu 😒 ze mi doktor poviem nejaku nedobru spravu ☹

michalag
16. mar 2009

Ahojte,
Dinduska, mne ukazoval test uz vela krat slabe tieniky 😅 🤐 , ale tebe drzim palce aby ti zosilnela a Dr. ti v stredu potvrdil tehu.... a nemysli na nedobre spravy, ak ti to nahodou meska, nemusi to nic zle znamenat 😉

sofinka30
16. mar 2009

michalag ma pravdu,vobec sa nestresuj.. ved do stredy je kratka doba,o chvilu vies ci je mimi na ceste.A keby sa aj stalo ze ti len meska a nie si,tak keby je vazny problem,asi by si necitila len rannu nevolnost..neboj,nic zle to nebude

dinduska
16. mar 2009

no som zvedava hned dam vediet ked sa vratim 😒

luci a ty si kde?? 😕 😨 😕 😀

adrianka127
16. mar 2009

Ahojte babulky... tak ja som dnes rano tiez testovala a vysli mi krasne // ale teraz som v praci a na gatkach som mala slaby ruzovo-hnedy vytok. Trosku som sa zlakla, takze idem domkov lazkat si a odpocivat...
Dinduska - drzim palce...

michalag
16. mar 2009

adrianka, po tichucku blahozelaaam 😵

simib
16. mar 2009

Adrianka blahoželám 🙂 🙂 🙂 A Dinduš mala by si zájsť hneď.Ak ti druhá čiarka nesilnie,tak sa bábo nevivíja.A tebe nesilnie,takže to nieje dobre ak tehu si.Nechcem malovať čerta na stenu,ale je to tak.

sofinka30
16. mar 2009

dindus teraz ti meska 5.den?Mozno by ciarka aj zosilnela keby testujes z ranneho mocu.Mozno by bolo fajn ist k dokt.zajtra,ale urcite by som sa nestresovala koli 1 dnu.Myslim,ze keby si testla hned rano,bola by ta ciarka silnejsia ako vcera poobede..adrianka blahozelam 😵

fazulka1512
16. mar 2009

ahojte babenky, ja som bola dnes u gyn., zobrali mi 3 velke skumavky krvi a vysledky zajtra rano, nabehnem tam a dam vediet ako to dopadlo

adrianka blahozelam, dufam ze prenesies aj na nas ostatne

dinduska
16. mar 2009

ahojte simib ja som to tak mala aj pri prvom tehu,a slabulinku ciarku mam len vcera a dnes predtym tam vobecd nic nebolo.moj gyn ordinuje len v pondelok poobede,stredu doobeda a v piatok poobede.takze musim ist az v stredu.mamine som povedal,ze si musim ist nieco vybavit a ze ju hned rano donesiem tak pojdem.teraz sme sa vratili z plavania a uplne mi je tak nieako tazko aj podbrusko ma pobolieva 😒

adka gratulujem a tesim sa stebou

lucinka1104
16. mar 2009

ja sa nemámveľmi dobre tak teraz semnechodím mam silné bolesti , teplotu....držím všetkým palce

simib
16. mar 2009

Aha Dinduš.No uvidíš teda v stredu.Držím ti palčeky.Nech to tvoje čakanie odmení doktor dobrou správou.Ja si musím tiež počkať tak 4 dni.

ivka8255
16. mar 2009

ahojte babulky,aj ja sa zajtra chystam k dr. lebo meskam 2.tyzden a mamatest mam +, len sa bojkam lebo mam rano take divne krce v podbrusku :( moze to byt to uhniezdovanie??? bojim sa ze pojde o mimomatern. :(( ak cakame, tak by to bolo nase 1 🙂)

dinduska
16. mar 2009

simi dakujem.aj ja tebe budem drzat palceky bolo by super keby sme vsetky boli tehulami 😀

dinduska
16. mar 2009

luci a co si chora? 😒

simib
16. mar 2009

Dík Dinduš.Ja sa musím teraz rýchlo dostať zo zápalu ladviny.Nemôžem ani popísať príznaky,lebo brucho a kríže ma bolia aj s ladviny.Zle my nejak nebýva,iba cez víkend som blvala.Akurát ma bolia prsia a strašne stmavli ale to aj min.mesiac pred MS,takže neviem.Dnes síce bol tienik na teste,ale to bol taký pidi,že bol vidieť len oproti svetlu,takže to nerátam.

dinduska
16. mar 2009

fuha tak to nieje bohvie co.ja sa strasne bojim ani neviem coho ale mam z toho nervy 😠

ivka ty pekne zajtra chod k dokymu.ked ti meska 2tyzdne tak to bude tazko hniezdenie.a ked mas test // tak uz si tam mala byt.pekne chod a daj vediet 😉

ivka8255
16. mar 2009

ved aj idem, len co ked lekar 2 tyzdne nerobil :(( a je objednany na dalsi mesiac.drzte palce, dam vediet 🙂)

dinduska
16. mar 2009

ivka neboj.ja ti drzim palceky 😉

baby ja mam stale taky pocit ako by zo mna nieco chelo vytekat alebo vytekalo ale nic netecie 😅 nieje to ako keby mi mali tiect ms ale take inemali ste to aj vy? 😕 😨 😨

katka1981
16. mar 2009

dinducka, ahoj, ja neviem co mam robit, odvcera mi nejde odoslat posta. Jednej kocke som pisala, ide to a zas tebe pisem a neda mi to odoslat, neviem co mam robit.

dinduska
16. mar 2009

no neviem a to co som ti poslala ti prislo?? 😨

katka1981
16. mar 2009

dinduska, ano, a ja ked ti odpisem, tak je to cele zlte a ze nic som nenapisala mi napise a skoncila som. Skus vymazat predmet spravy a napis mi este raz prosim. Maximalne tam daj re:

dinduska
16. mar 2009

ok 😀

dinduska
16. mar 2009

baby kde ste vsetky?? 😕 😕

halintoa
16. mar 2009

Kukuk, tu som 😀 .
Dinduš, už aby bola streda a mala si to potvrdené, veľmi Ti to želám.
Jaj, Tebe kážem nesledovať sa a ja by som sama seba pod lupu najradšej hodila a rozpitvala sa, či niečo vo mne neklíči 😅 . Dnes cítim stále podbruško, mám závraty už tretí deň a chce sa mi spať. Pritom si myslím podľa hlienu, že ovulka bola v piatok, takže na príznaky je skoro. Som z toho fakt magor 🙄 .

halintoa
16. mar 2009

ALe ak to nebola ovulka, tak nemôžem povedať, ktorý som DPO, lebo som môjmu manželovi pokoj nedala od konca mrchy 😀 .

dinduska
16. mar 2009

to je dobre,len mu daj 😀 😀 😀 mna zase strasne bolia bradavky a hlavne lava uplne ked si ju chytim tak ma v nej pycha aj dvorce mi stmavli.kedy robil doky aj zajtra tak uz som tam.je to hrozne nevediet nacom som 😠 😠

halintoa
16. mar 2009

To Ti verím, msíš už mať nervy nadranc. ale keď stmavli, tak je to dobré znamenie 😵 . Inak aj mňa minulý cyklus bolela ľavá bradavka, pravá o dosť menej, je to čudné, že nebolia rovnako 😕 . Ale aj tak pevne verím, žýe tento mesiac si tu budeme všetky o dušu blahoželať 😀 .

dinduska
16. mar 2009

tak to by bolo suprisne keby sa teraz zrodilo dalsich par tehuliek.ja chodim kazdych 5 minut na wc ci som nedostala lebo stale mam pocit.ale pri mojom stasti v stredu rano dostanem 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre