Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

och
21. máj 2009

ahojte damy 😀 😀 chcem sa opytat ci je medzi vami niekto kto nema absolutne ziadne tehu priznaky 😲
som v siedmom tyzdni tehotna som na 100% bo som bola IVF ale nic mi nie je, nic ma neboli, nic mi nerastie, nie je mi zle, nemam kovovu chut v ustach, ani necikam vela, neslintam proste absolutne nic 😀 tak iba ci je to normalne 😀 😀

lucinka1104
21. máj 2009

Ja som s Lukáškom do 8tt nemala nič a potom citlivé bradavky na dotyk, biely vytok a ťažobu na žaludku dovtedy tiež nič, teš sa a užívaj si tehu. Gratulujem a cikať som začala asi až niekedy v 4 mesiaci

och
21. máj 2009

lucinka no si ma ukludnila 😀 uz som sa zacinala bat ci je vsetko v poriadku 😀 😀

dinduska
21. máj 2009

ahojky
och ani mne nebolo do 7ttnic a teraz neviem co robit lebo mi je vsetko 😅

dinduska
21. máj 2009

babky kde ste? 😕

dinduska
21. máj 2009

kde ste baby?pridala som foto bruska do albumiku nieco pre druhe mimi a jedno foto aj do albumu susurka 😀 😀

lucinka1104
21. máj 2009

no krásne 😵

vanessa123a
21. máj 2009

Dinduskaa ved ty budes mat dvojicky nie ? 😵 krasne brusko 😉

sofinka30
21. máj 2009

ahojte babiky 😵 dindus to co ???No zda sa mi ze mas dost velke brusko ...to su isto dvojicky 😅 pekny vecer vam

mery888
21. máj 2009

dinduuuus krasa... 🙂 pekne sa opatrujte...

dinduska
22. máj 2009

ahojte baby,no to ani nestraste 😀
ja som najprv srandovala,ze by som chcela dvojicky parik ale teraz ked o tom vsetci hovoria tak mi to vobec nepride srandovne 😅 😅 😅 ja si to ani neviem predstavit.to by bolo hrozne to by som mala 2rocne megahyperaktivne dieta a ktomu dvojicky a manzel na tyzdnovke.ved mi som sa nervovo zrutila 😅 😖
a to som sa este dozvedela,ze moja svora mala surodencou dvojicky.a taketo veci sa prenasaju obgeneraciu cize na mojho muza alebo jeho brata 😖 😖 no co 3.6sa dozviem ako natom som 😅

vanessa123a
22. máj 2009

Dinduska podla mna urcite budu dve ak nie tri 😀 😀 😀 som zvedava , len sa pekne opatruj a uzivaj si tehu 🙂

dinduska
22. máj 2009

vanes to ani nesranduj,ze 3 vsak by musela ist cela rodina na matersku 😀 😀 😀 😀 no mto by bolo najprv dlho nic a teraz tolko stastia pokope,nie?

vanessa123a
22. máj 2009

😀 hihi to ano , ale tak neboj vsetko je tak ako ma byt 😎 daj vediet dinduska ked budes vediet kolko miminiek to bude 😀 😀

mija777
22. máj 2009

Ahojte babule.Mozno si ma uz nepamatate,pisala som sem len par krat...Dnes mi meska mrcha 5 dni,cely tyzden mi nechuti jest.Bolia ma prsia (najma bradavky) a tak som dnes rano testla.Do par sekund sa mi objavili dve naaaadherne ciarky!!!Nemozem este stale tomu uverit,tak som si dala kupit dalsi test a skusim to este raz.Ale tento mesiac som uplne vypla-ziadne vylevy ako chcem mat babo 🙂 a mozno sa podarilo!

laura112
22. máj 2009

tak ti gratulujem ze ti to vyslo

mija777
22. máj 2009

Dakujeeeeeem,len aby to nebol test-klamar! 😠 Ale su krasne silne,tak dufam,ze neklame.Aj tebe prajem vela stastia!

vanessa123a
22. máj 2009

mijaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 to je supeer , vidis psychika robi svoje 😉

mery888
22. máj 2009

miija gratuluuuujem...daj dake foto testiku 😉
dindus no pekne dvojcatka to buduuu... 😀 😀

dinduska
22. máj 2009

ahojte kocky,tak pridala som foto bruska z dneskajska,no hroza 😅 mrknite album nieco pre mimi
to ani nieje mozne a baby dnes by som prisahala,ze som citila pohyby 😅 ale to boli len crievka urcite 😀 😀 😀

dinduska
22. máj 2009

mija tebe gratulujem 😉

vanessa123a
22. máj 2009

dindus pocuvaj ty ked nebudes mat dve a viac 😀 😀 😀 mimi tak ja zjem asi kefu 😀

mija777
22. máj 2009

Dakujem vam vsetkym,len sa este bojim tesit...Budem sa,ked to budem mat potvrdene 😉 A ten test som dala do fotoalbumu,mozte ho zhodnotit 😵 😵 😵

mija777
22. máj 2009

A Vanessa,to s tou psychikou fakt nieje sranda,moja kamoska takto nemohla rok otehotniet...A ked sa dala psychicky dokopy,do mesiaca otehotnela.Len sa treba zamestnat niecim inym a NAOZAJ vypnut,nechat to na prirodu...

mery888
22. máj 2009

mija krasne dve ciarky 🙂 🙂 urcite si tehu...neboj

mija777
22. máj 2009

To dufam,ukazali sa behom par sekund.Hned taketo krasavice 🙂 Okrem toho stale mam akoby pocit na mrchu,sem-tam sa mi zatoci hlava,na prsiach mi zacinaju vystupovat trosicku take zily...Ale inac toto som mavala takmer kazdy mesiac pred mrchou,tak neviem...pripada mi to takmer rovnake 😒 Ale ak naozaj som,od stastia asi moju dr.vybozkavam! 😀 😀 😀

dinduska
24. máj 2009

ahojky kocky a kdeze ste?
luci ako sa mas?
venes no dufam,ze to bude len jedno mimi 😅 😀
mija testik je krasny urcite si tehu a ak pochybujes sprav este jeden 😉

bubinkaaa
24. máj 2009

- - - - - -pre mija777- - - - - ja som si robila test teraz 23 DC,a vysiel mi negativne ☹ ...avsak citim sa divne vlastne od ovulacie, teda odkedy sme to skusali, akoby som bola v "tom"....jednoducho to citim, velke nafuknute brucho, pocity ako pri menzese, ale fakt uz od 14 DC, strasne popichovanie vo vajecnikoch, a teraz uz aj vytoky....mozem byt tehu napriek tomu, ze mi to este test neukazal??teda ze nezaregistroval este HCG??ale urcite mozem, lebo robila som si ho velmi skoro, no nie??? 😉

bubinkaaa
24. máj 2009

pre mija777- - - - a este aj zmenene prsia akoby mi pravy strasne podrastol, no pochybujem , ze je to len pred mrskou...nikdy som ich take nemala, teda tie prsia 🙂 ...okrem toho chodim casto na WC atd.....hm??poradte aj vy baby 😲

mija777
24. máj 2009

Ahoj bubinkaa,ja by som pockala az do meskania ms.Mne ukazal // na piaty den.A spravila som si aj vcera podvecer a tiez //.(Je vo fotoalbume) Uz len ist k dr. 😀 Ja mam tiez trochu zmenene prsia,ale bolia ma hlavne bradavky...teda su skor dost citlive.Nic mi nechuti jest,musim sa doslova nutit.A na to wc nechodim az tak casto,zatial...Bubinkaa,myslim,ze mozes byt tehu,len este nemas tolko hcg,aby to test zaznamenal.Pockaj este par dni.Aky dlhy mavas cyklus?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre