Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dudinka80
3. aug 2010

ahojte kocky,chcela by som sa opytat.....menzes som mala od 5.-7.7 to je u mna bezne.....a od 25.7. mam bolesti v podbrusku ako na menzes,ale ten som mala dostat 31.7 a stale nic .a aj prsia ma dost boleli,ani na brusku som nemohla spat,nechuti mi jest,co je dost zvlastne,lebo ja pred menzesom dokazem zjest vela sladkeho.mam aj vlhke nohavicky co sa musim aj viackrat za den prezliect.robila som si dnes test ale zatial sa mi nic neukazalo.je mozne byt tehotna?? 😕 dakujem za odpoved.

sofinka30
3. aug 2010

ahoj dinduska 😵 ..babiky posluchaju ? mam otazocku 😖 -nesledujem si plodne dni,ms je nepravidelne ..13.jula sme isli naplno,to som mala 5 dni pred ocakavanim ms /lebo nekedy sa trafi na 28 den. 🙂 / .15.7. som zacala spinit uplne malo slabo hnede.takto to bolo 3 cele dni co nikdy v zivote predtym.az na 3.den vecer sa mi akoze rozbehla ms a trvala do pondelku co je ked neratam ten vecer 2 dni.nebola ako vzdy,ale bolo toho dost.od toho pondelku mi je stale zle /to by bolo tyzden po styku/,stale ma boli hlavne v noci brucho ako na ms..ale dost.chvilami akoby mam omdliet 🙂) ,prsia citlive,vo vnutry idem explodovat-ma beru nejake nervicky ako v PMS,brucho na spodu akoby mam miernu svalovicu a nemam mat z coho 🙂 -taky vudny pocit.dala som testy-v piatok 2 slabo pozit. /baby test/ a dnes rapi je uplne negat.co som uz teda cakala riadnu 2.palicu.co si o tom myslite ?ked mam brat tie 2 dni ako menzes,tak som 18 dni po nom.keby som ale mala byt tehotna,stalo sa to pred tymto ms 5 dni..je mozne,ze testy takto klamu ?kedy este tak silno brusko boli ako na ms pokial na nu este necakate ?na gynde som bola teraz v piatok,na sone nic nevidel,len ôzmaknuta a zvacsena maternica" ,sliznica 9 mm,mierne pootvoreny krcok.ine nic..mam prist o 2 tyzdne

lucinka1104
3. aug 2010

@dinduska caves aj mi mame timi 🙂

lucinka1104
3. aug 2010

@sofinka30 ja tak bolieva brucho pri ovu 😝

lucinka1104
3. aug 2010

@lucinka1104 preklep mna ......držím palce

lucinka1104
3. aug 2010

@dudinka80 môžeš byť skoč na gyndu

sofinka30
3. aug 2010

ahoj lucinka ,som rada ze ta tu vidim 😅 ..po takom dlhom case ..ovu sice nejak zvlast nesledujem,ale ked je vyrazna,tak ju citim..niekedy mavam bolesti,ze neviem sediet .vsade to vyraza a je to uplne ine..a trva to asi den,ubolena som asi max.2 dni.toto uz trva vecnost a nejdu mi do hlavy tie bolesticky presne ako na ms.v noci to bolo dost silne..take ma chytavaju tesne pred ms a nie tyzden po ms a cele dlhe dni a vlastne uz tyzdne 🙄 ..a tie blbe testy take cudesne.na gyndu mam ist o 2 tyzdne a dovtedy ma porazi 😅

sofinka30
4. aug 2010

tie testy su fakt blbost..rano som si dala baby test tie 2 v jednom co su.ten bol uplne negativny a teraz co ma triafa z "priznakov" este mam aj brucho spuchnute ako slon je slabo pozitivny..je to mozne ?vyskytol sa tam ale asi tak po 6 min...ja som z toho na cucky dievcata 😅

sofinka30
5. aug 2010

a sem som zabudla napisat..dnes rano pekne nabiehala druhááá 🙂

mirip
5. aug 2010

@sofinka30 ja som tak mala v januári 24DC test pozitívny a na druhý deň krámy jak svina niektoré testy ukazujú zle

sofinka30
5. aug 2010

mirip ved toho sa obavam aj ja..len tych pozit.je uz presila..najskor to boli duchovia co nahanam v dobrom svetle,neskor lepsie viditelne,odrazu dalsi negat a dalsie zas pozitivne..ale uz ich nekupujem,ten co je na fotke mi staci,pockam uz len vyjadrenie doktora 😝

mirip
5. aug 2010

@sofinka30 myslím že mamatest ti ukáže jasne je najpresnejší a teraz už vyrábajp aj s citlivosťou 10 a nie 20

sofinka30
5. aug 2010

toto som mala baby test..no mozno ze sa dam este prehovorit na 1 mamatest 😀 ,ale aspon o tyzden nech tam je taka silna 2.,co mi az oci vybije 😅 ..teda ak tam ma byt 😵

zuzikka
19. aug 2010

baby poradte prosim aky test si kupit, aky je najlepsi? Taky nejaky "najcitlivejsi"co sa moze robit co najskor po oplodneni, je take nieco? Dik 😉

katrenka111
19. aug 2010

@zuzikka no aj ja by som rada vedela...niektoré tvrdia že mamatest,gravitest,iné Rapi Clear.... no a teraz ktorý,hm???

mravvcek
25. aug 2010

Baby co myslite,MS som mala dostat 24.8,mam bolesti v podbrusku,vytok taky biely hustejsi,a vzdy akoby mokre gatky,bolia ma bradavky a som nafuknuta ako balonik.Vzdy citim v podbrusku bolest taku miernu,nie silnu 🙂 moze to byt tehu,kedy mam testovat?

henika81
2. sep 2010

Ahojte ženičky! Kto mi poradí ? môžem sa už testovať, ked mi menzes meška este len druhy den? priznaky,nemam, brucho mam nafuknute, trochu viac ako normalne, ale co sa tyka tych klasickych nevolnosti, tak to nemam, akurat viac jem ,aj viac mi chuti. Ale mam bolesti v podbrusku tak jak na menzes, stale beriem analgetika,lebo bez nich to nemozem prezit, prave preto by som si chcela urobit tehu test, aby som vedela ci mozem brat analgetika, lebo ak by som bola tehu a zoberiem lieky tak by som mohla uskodit plodu,ako som sa tu docitala. Podla tehotenskej kalkulacky ak som tehu tak by som mala byt nieco okolo 4 tyzdna. Tak Vas prosim o radu. Súrne Dakujem Henika

brumca
2. sep 2010

@henika81 ahoj 🙂 podla mna by si uz mohla skusit testnut, uz by sa ti mala ukazat druha ciarka, asi este slabsia, ale mohla by tam byt 😉 mna tiez bolelo podbrusko v obdobi, ked mala prist mrcha a bola som tehu 🙂 drzim silno palceky, daj potom vediet 🙂

henika81
3. sep 2010

@brumca , diky za radu, dneska asi kupim test a uvidime co ukaaaaze, dam potom vediet. 🙂

brumca
3. sep 2010

@henika81 nieje zaco 🙂 testuj ale potom zajtra rano, rannym mocom 😉

henika81
3. sep 2010

@brumca , ahojky, ja som neodolala a otestovala som sa takym lacnejsim testom a vyslo mi slabucko pozitivne tak neviem, ale kupila som este jeden test taky lepsi kazetovy a ten chcem vyskusat rano, tak som fakt zvedava. testovala som sa aj este pred menzesom jak mi mal dosjt, to je asi tak pred tyzdnom a pol, a tiez mi uz vtedy vyslo slabo pozitivne, ale vtedy som testovala cez den, a bol to upplne iny test no myslim ina znacka. tak som zvedava na rano, uz sa neviem dockat, bolo by to fakt skvele keby sa to podarilo. 🙂

janka_a
3. sep 2010

@henika81 drzim palce nech sa podari🙂 nech najdes//🙂

henika81
3. sep 2010

@janka_a dííky moc 🙂 potom dam vediet 🙂

janka_a
3. sep 2010

@henika81 nie je zaco🙂budem cakat😉

henika81
4. sep 2010

ahojte janka a brumca, tak som sa dnes rano testovala vyslo too!!!!!! boli tam dve ciarky bola uz trochu vyraznejsia jak ta vcera. takze vam dakujem za drzanie palcekov, ale este ma caka gynekologicka a testy a vysetrenie, hned v pondelok idem. manzel sa z toho smeje, nechce verit ze som tehotna, asi ho presvedci az lekarka. On nechcel mat deti vyse 6 rokov co sme spolu som do nho hucala, a ked som prestala tak sa konecne rozhodol, a na prvy sup to vyslo, tiez som z toho prekvapena, ako jednoducho to vyslo, ale to este nieje koniec mozem aj hocokedy potratit. Mam viac zdrav. problemov tak uvidime ako to pojde. 🙂

jankastela
4. sep 2010

Ahojte baby,mam pravidelny 28 dnovy cyklus.a meska mi uz treti den.vcera som sa testovala a nic a ani mrcha nikde.chvilami mam pocit,ze by mohla dojst.ale inak som nemala predtym vobec ziadne priznaky ako inokedy-bolenie podbruska,citlive prsia a nervozita 😔 myslite,ze mozem byt tehu,ale test to este neukazal? 😨 lebo vazne mi nikdy nemeska,mam ju ako hodinky 😀

henika81
4. sep 2010

@jankastela ahoj, ak ti mozem poradit, este pockaj dokym ti bude meskat tyzden,no pokial nemas ziadne problemy bolesti brucha alebo hlavy a otestuj sa, a ked nebudes tehu, tak aj tak chod preistotu k lekarovi, moze to byt nieco ine, nejaka hormonalna porucha,alebo si mala vela stresu a tak zvykne meskat aj 2 tyzdne, uz sa mi to stalo, ale ak by si bola tehu , tak test ti to uz ukaze po 4 meskajucich dnoch, mne dokonca test 🙂 ako tu pisem v predchadzajucom prispevku, ukazal ze som tehu uz tyzden pred dostanim mrchy, ja si myslim ze asi tam bude nieco , ine, ale pre istou cho lekarovi. dufam ze som pomohla 🙂

bemimi
5. sep 2010

Ahojte, ja mam 23-27 dnovy cyklus, MS mi meska 2 dni, dnes na obed som testovala a hned mi vysli //, ale ta druha ciara nie az taka vyrazna, inac priznaky nemam ziadne, myslite ze mozem byt tehotna?

henika81
5. sep 2010

@bemimi ahojky, ked si citala odo mna predosle prispevky, tak som bola na tom tak isto, staci ze je slaba ciarka, to znamena ze by si mala byt tehotna, ja tiez nemam ziadne priznaky, akurat chodim casto cikat a bolia ma prsia, ale inak pohoda, zajtra idem k zenskej tak by sa to malo potvrdit. Robila som si test este aj dnes rano, a uz mi vysli dve silne ciarky, takze u mna sa to potvrdilo, ze aj slabe znamena tehotenstvo, no este mi to musi zajtra lekarka potrvdit,ale je to citit, ja som to citila nejako uz od zaciatku. dufame ze som pomohla 🙂

bemimi
5. sep 2010

Dakujem za odpoved, dost mam to prekvapilo, zatial sme druhe babatko neplanovali, ja absolutne nic necitim, ibaze je mi obcas zima a meskajuca MS.
dufam ze bude vsetko v poriadku.
Henika81, priblizne v ktorom tyzdni si?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre