Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

danulicek
30. okt 2010

ja som mala rapid - tiez dva pruzky, ale teraz som citala, ze tieto testy nie su velmi spolahlive, tak dufam, ze to je tak, lebo ja by som tam rada videla dve ciarky 😵

lu27la
30. okt 2010

danulicek no ja mam tiez rapid ale zenie su moc spolahlive tak neviem uvidime,ja by som bola tiez stastna ako blska 😎

lu27la
30. okt 2010

@danulicek a kolko dni mas ty po poh.styku a kedy ti zacali "priznaky"? 😵

janeisha
30. okt 2010

ahojte.. ja som "uz" vo 8tyzdni tehotenstva a keby mi nestrajkovala menstruacia a tehotenstvo nepotvrdil lekar.. tak ani poriadne neviem ze som tehotna... jedine som trolilinku viac unavena 😔

lu27la
30. okt 2010

jeeej to je super janeisha blahozelam rada by som to uz aj ja napisala... 😉

janeisha
30. okt 2010

@lu27la dakujem🙂
a aj ty sa urcite dockas🙂

lu27la
30. okt 2010

joj ja cakam cakam ci pride nepride 😵

janeisha
30. okt 2010

@lu27la a kedy ti ma prist?

danulicek
30. okt 2010

@lu27la ja som 30 DC, a teoreticky by to mohlo byt cca 15 DPO, ale no neviem...my nie sme ani aktivni "snazilkovia", zeby som hned po tom cakala, ze som tehotna alebo tak. akurat, ze ma asi tyzden po zacalo pichat vo vajecnikoch, neskor uz cele podbrusko. trva to doteraz s tym, ze mi absolutne nechuti jest (ked vidim jedlo, nie je mi zrovna najlepsie 😀 ), mam strasne sfuknute brucho, neobvykle tazke prsia a je mi cely den tazko - ale nezvraciam. Inak ja mavam cyklus bezne medzi 32-35 dni a nikdy nebol kratsi. No a teraz poobede som si nasla taky hnedo-ruzovy vytok, tak neviem, ci mam rozhadzany organizmus alebo je za tym mimko ☹ Pravdupovediac, toto cakanie je najhorsie, lebo testy su negativne, preventivka u lekara bola minuly mesiac - vsetko ok, a napriek tomu mam taketo "tazkosti". V auguste som brala lieky na posunutie MS, ale nezda sa mi, ze dva mesiace je vsetko ok a na treti mesiac by sa dostavili nejake "dozvuky" od liekov. Tak uz musim len cakat... 😠

janeisha
30. okt 2010

@danulicek a keby si zasla k lekarovi?

danulicek
30. okt 2010

@janeisha vidim to tak, ze v utorok pojdem. som zvedavaaaa 😅

lu27la
31. okt 2010

@danulicek no tak mame to podobe,ale dnes som sa v autobuse skoro nezdrzala tak mi bolo zle. Ani my nie sme "aktivni" ale zase uz ked som zacala mat vselijake bolesti,a nechutenstvo a este aj ta kava tak mi to zacalo vrtat v hlave.Ja som chcela babatko uz davno ale chceli sme pockat do jari.No a manzelicek je hotovy z tej myslienky tak skusame ale tobolo vlastne prvy krat bez ochrany... 😝 no a vcera som mala taky vytok zase-zeby ovulacia?Ale BT bola len 36,85 takze neviem,ale ked uz tak uz,aj tak sme zase skusili a dnes mi je fuuuj nie moc dobre.A unavena som ako stara tetka,kazde poobedie spim 😵

lu27la
31. okt 2010

@danulicek drzim ti palce u doktora 😅

lu27la
31. okt 2010

@janeisha jajajaj o sva tyzdne 😖

janeisha
31. okt 2010

@danulicek drzim palce u doktora🙂

@lu27la sa nacakas este 😔 ale tolko vydrzis🙂

danulicek
31. okt 2010

@lu27la dakujem 🙂 aj ja som sa zacala tesit, ze by to bolo babatko a uz aj moj chlap mal take "ocinkove" stavy. ale dnes prisli moje dni o nieco skor, ako obvykle, tak asi bejby bude musiet pockat ☹ vam drzim palce, nech mate prekvapenie 😉

lu27la
1. nov 2010

@danulicek no dnes mi bolo hrozne zle,cely den sa mi tocila hlava a bolo mi na vracanie uuuf 🙄

lu27la
1. nov 2010

@danulicek ved dufam ze bude... mam taky tajny pocit ze by mohlo byt 😵

lu27la
3. nov 2010

No kocky mne je tak zle ze neviem co si o tom mysliet... 😵 rano som strasne hladna co sa mi dlho nestalo a ked nieco zjem tak mi je zle,tak si vyberte🙂 a zle mi nie je len z mandariniek a nanuky by som si natlacila aj opacnym koncom 😀 no a sladke nemusim co sa divim 😅 snad to nebude viroza 😠

cervena_ciapocka
6. nov 2010

Ahojte. Myslela som si, že tento cyklus budem mať v pohode, ale teraz už nerozumiem. Presne po dvoch týždňoch od začiatku cyklu som dostala PMS, takže som predpokladala, že o ďalšie dva týždne (teda niekedy dnes alebo aj skôr) sa objaví mrcha. Prsia ma neskutočne boleli. Včera som si objavila na nohavičkách hnedý výtok, tak som si myslela, že už došla, aj keď výtokom u mňa nikdy nezačína. Trochu som mala aj bolesti, ale nie ako keď mám mrchu, no a celé sa to skončilo len tým hnedým špinením včera večer 😕 čakala som, že mrcha sa rozbehne, ale nič, a prsia ma stále rovnako bolia. Neviem už či si dobre pamätám, ale pred dvoma rokmi keď som otehotnela tak som v čase mrchy mala špinenie a po týždni som objavila dve čiarky.

feb13
6. nov 2010

@cervena_ciapocka U mna to niekedy zvykne zacinat jemnym spinenim ale najneskor do 2-3 hodin sa objavi aj krv. No raz bolo ze som zacala krvacat az na druhy den. Podla mna ziadna zena nema 2 rovnake menstruacie a aj bezna charakteristika menstruacie (pravidelnost, dlzka trvania atd.) sa niekolkokrat zmeni pocas zivota. Takze podla mna to spinenie moze byt aj tym, ale aj tehotenstvom, ak si to uz raz takto mala. Ak naozaj nezacnes krvacat, ja by som za take 3 dni urobila test.

cervena_ciapocka
7. nov 2010

@feb13 To špinenie som mala len v piatok večer. A stále nič, len mám sem tak slabý akoby kŕč v bruchu, akoby mala prísť mrcha. V pondelok si asi spravím test a to som teda fakt zvedavá, či je to tehotenstvo alebo ma moje telo len tak naťahuje 😕

stanca22
8. nov 2010

No ja som mala naposledy 25.10. MS ale iba jeden, jediný deň, od vtedy ani výtok, nič! O päť dní neskôr som si spravila test, vyšiel ako vždy, negatívne ale za to mám všetky príznaky aké len môžu byť v tehotenstve, okrem toho, že mi nechutná jesť a inak nenamýšľam si to, z toho som už vyšla, bo už som na to totál prestala myslieť, keď sa pokúšame vyše dvoch rokov o dieťatko ... a MS mám ešte dostať 22.11., tak počkám do vtedy a ak budú meškať, spravým test ale až neskôr pôjdem k dokymu, tak či onak 😉

cerimi77
8. nov 2010

cervna_ciapocka a ktorý DC si ... ak ti ešte neprišla MS a mávaš pravidelný cyklus, nebola si chorá, neberieš lieky, tak sprav test, vyzerá to byť na tehu 🙂

cerimi77
8. nov 2010

stanca22, ja si myslím, že MS cykly môžu byť rôzne, môžu sa v priebehu života z rôznych príčin meniť, tu je skôr dôležité, či bolo červené krvácanie, či bolo normálnej intenzity ako inokedy, alebo bolo slabšie... už aj mne sa stalo, cca pred 3 mesiacmi, že som mala len 1dňovú MS namiesto obvyklých 3-4 dní, ale intenzita bola ako obyčajne, to sa môže stať, ak však bolo krvácanie slabšie, a test negatívny, zájdi pre istotu doktorovi.

stanca22
8. nov 2010

@cerimi77 Díky, no bolo normálne ako vždy, teda silné, počkám teda pre istotu ešte dva týždne 😉 No ale aby som nebola sklamaná, nespolieham sa na to ...

cerimi77
8. nov 2010

@stanca22 Tak v tom prípade to vyzerá skôr na síce dosť krátku, ale predsa len MS, keďže aj testy boli negatívne, ale držím palce aby to vyšlo ak nie teraz, tak nabudúce 😅

stanca22
8. nov 2010

@cerimi77 Ďakujem, snáď niekedy, keď nie teď 🙂

soufya
8. nov 2010

Aojte zienky...dost casto vas tu citam a tesim sa a smutim s vami.. 😅
ja neviem co si mam mysliet o tychto mojich veciach....uz som tak povediac na prasky...dva mesiace po seba sa mi stalo ze 22DC som mala slabu kolajnicku nad ktorou som sa vytesovala...mravceky v prsiach, rano som vstala o 8 a o 8.20 som si uz mohla lahnut aka som bola unavena...obcas ma aj pichlo v podbrusku..na 23DC dalsi test a zase slaba ciarocka...cela vytesena cakam aspon 2,3 dni aby uz bola kolajnica riadna..a v tom nic...prazdny test..mravceky zmizli....toto sa mi stalo 2x...potom mesiac nic a na dalsi znova..na 21DC slaba ciarocka ale bez vsetkych tych ostatnych veci....a zase z toho nic nebolo..uz som minula asi zo 30 testov...teraz v piatok by mala prist mrcha..a myslim ze aj pride lebo ziadne pichanie, bolenie ..... zvracanie sa nekona zatial..doteraz som si to az tak nevsimala..vzdy som si povedala hm neva buduci mesiac a hned som nato zabudla a tesila sa na 13, 14 DC ...ale teraz uz zacinam byt na prasky .....

domyyy
8. nov 2010

ahojte kočky, rozhodla som sa napísať i keď ešte stále neviem ako na tom som 😅 už som raz riadne stresovala či nie som tehu, mala som všetky príznaky, no našli mi cystu 6x7cm mala 😒 ale už je fuč 😵 no ale k veci... mám dva dni pred menzesom a neskutočne ma bolia prsia, som tak unavená, že nevládzem ani v škole obsedieť a mám bolesti v podbrušku...dnes sa pridalo mierne špinenie, ktoré pred menzesom nemávam tak čakám, že čo 😒 deti milujem, hneď by som brala 😵 , no ešte študujem a vtedy je to ťažko ☹ čo si myslíte? môžem mať toto všetko len zo stresov? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre