Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

clarissa
7. apr 2008

Dnes som sa akurat pytala mojej segry na jej priznaky,sice dost neskoro ma to napadlo kedze ma jedenapolrocneho syna.. 🙂 ale predtym som asi nemala potrebu to vedet 🙂 no a spominala mi tie take zname..:::jej oblubene hydinove parky nemohla ani citit,teda ziadne maso,vadili jej kuchynske vypary..a cele tehotenstvo"frcala"na pomarancoch,a co si pamatam nevolnosti a take tie ostatne mavala az neskor okolo tretieho stvrteho mesiaca,tiez casto chodila mocit,a haluz bola ze ked zapla telku a na troch programoch ktore prepla hovorili o tehotenstve... 🙂kupila si test po dvoch dnoch od meskania a bum!bodaj by sme mali setky take stastie

zuzec
7. apr 2008

ja ti neviem jahoda, podla mna ked je to len slabulinke tak by to malo byt normalne, ze to byva, uz to tu viacere baby pisali, ze to maju v tehotenstve...ale netreba to podcenovat

cervena_ciapocka no co ako si pokrocila? ja by som dnes mala dostat mrchu tak som zvedava...to cakanie ma zabije a to sa este musim ucit na skusky :( za dva mesiace mam statnice a neviem sa na to sustredit 😔

jahoda
7. apr 2008

dikes zuzec...je to slabulinke, tak snad je to OK. Ked nepride este tyzden tak sa asi skocim ukazat k lekarke...ci kedy sa vlastne chodi k doktorke?

katarinkad
7. apr 2008

spinenie v zaciatkoch je OK. Pokial je toho krvaveho vytoku len troska, a je to vacsinou len jeden den.

ja som mavala problem so spankom tak do 3. mesiaca. A to som bola pred tehu riadny spachtos. 😵 Potom to preslo. A od zaciatku tehu je mi stale zima.

sue250
7. apr 2008

Baby potrebujem radu, kedze som v 4 tyzdni planujem svadbu a svadba vychadza na 13-14 tyzden, potrebujem si dat sit saty na mieru a neviem kolko cm pridat, ako ste pribrali vy?

katarinkad
7. apr 2008

ja som pribrala do 13tt kilo. Ale to je indi vindi. Niekto mozno priberie viac, niekto menej. Podla toho, ci ti bude zle alebo nie. 😉 Ale podla mna staci ak ti prihodi nejaky ten centimeter na prsia. Brucho este nebudes mat.

cervena_ciapocka
7. apr 2008

Zuzec : ja som na nervy dnes. Neznasam tieto dni ked sa ma rozhodnut. V strede cyklu som pokojna, lebo aj tak nic nezmozem, ale teraz ☹ 😖 😢
Minuly mesiac som dostala na 29 DC, a v 29 DC som aj teraz. Ked zajtra cez den nepride kupin si test a v stredu otestujem, lebo sa zblaznim asi.

jahoda
7. apr 2008

ahoj cervena ciapocka...tak drzim palce, ja som 32 DC, MS nikde /nastasti/ ale robila som uz 2 testy a oba boli negat...tak nebud sklamana, keby bolalen / stale mozes byt tehu.
Drzim palec!

stankatt
7. apr 2008

Babenky ja som nemala ziadne extra priznaky... 😉 Prve 3 mesiace som sa ale budila aj5x v noci, ale odvtedy spim jak babo.. Ak si pospim poobede aspon hodinku, tak vecer vydrzim aj do 20,30 😀 inak ma to lame tak okolo 19,30 😀

marcaradko
7. apr 2008

sue250-gratulujem.......a tie priznaky si mala fakt take iste ako ja 😉 😵

marcaradko
7. apr 2008

.....a s tymi satami si myslim,ze je to individualne.daj si nieco na tan styl,ze zviazane pod prsiami a odtade take volnejsie.nemyslim tym tehu saty,ale take primerane. 😉

zuzec
7. apr 2008

kedze sme v teme "priznaky" takze....mam pocit ze kazdu chvilu pride mrcha, co je zevraj tiez priznak, aj ked mam silne tusenie ze pride naozaj ☹ a este sa mi urobili po celom xichte a na krku pupaky...tak rano zistim na com som...brunoc

zuzec
8. apr 2008

no co baby kde ste? mrcha stale neprisla, neviem sa sustredit na ucenie...idem si radsej spravit obed

mechurik
8. apr 2008

zuzec, tak to si ako ja, ja mam tiez pred statnicami, ale my sa len snazilkujeme 🙂

mechurik
8. apr 2008

baby, a bazalna teplota sa da merat digitalom aj pod pazuchou???

poleva
8. apr 2008

mechurik v pošve alebo v ústach

mechurik
8. apr 2008

no veru, to si ma nepotesila. mame doma štyria teplomer digital, a každy si ho pchal pod pazuchu, neviem si predstavit ze si ho dam tam dole fuuuj ☹

zuzec
8. apr 2008

ho predtym oliz, sliny dezinfikuju 😉 ale nie, ja by som si na tvojom mieste kupila novy a schovala nech mi ho nikto nepouziva....
uz som si myslela ze sa mam prestat tesit a bola som si na 100 percent ista ze prisla mrcha, tak som isla taka smutna na wecko a nic! bol to len cisty vytok....a aj predkramove bolesti mi od vcera prestali, vcera som mala dostat a nezvykne mi meskat, maximalne do dalsieho rana a uz je poobede 😒

cervena_ciapocka
8. apr 2008

Ahojte 🙂 robila som si test, ale nic 😖 snad je este skoro.
Zuzec - ja mam zas ekzem a ten sa mi pred MS a pocas nej vzdy takmer zmizne. Ale teraz je taky hrozny ze az.

zuzec
8. apr 2008

ja by som si aj urobila test, ale vsetky som minula kedze som bola nedockava a u nas nemame lekaren :( ved rano idem do skoly tak sa zastavim, teda ak dovtedy nepride mrsisko

jahoda
8. apr 2008

ahojte kocky...tak na 5ty od terminu mrcha predsa len prisla. Nikdy predtym mi to nemeskalo, skor prislo skor. Som z toho dost smutna..Mali ste niektora MS a napriek tomu ste nakoniec boli tehotna? Ta moja MS je totiz zatial daka slaba...tak neviem, ci mozem aspon dufat... 😒

zuzec
8. apr 2008

to je skoda jahoda, ale keby bola ta mrcha slaba aj nadalej tak skoc radsej dokimu, ze ci predsa nie si tehotna, mozno je to len spinenie... 😉

jahoda
9. apr 2008

dakujem zuzec, ale asi je to predsa MS...
a co Ty, testovala si????

cervena_ciapocka
10. apr 2008

Ahojte 🙂 ja som dnes v 32 DC a stale nejak nemam pocit, ze by mala prist MS. Akurat prsia ma bolia cim dalej viac. Bojim sa, ze tento cyklus sa mi nejak predlzil a MS pride az buduci tyzden. 😠 tak nemam rada toto cakanie.

montinka
10. apr 2008

ciapocka uz si si robila test?

cervena_ciapocka
10. apr 2008

montinka, ano, na 30 DC. Ale skor si myslim ze pride MS. Aj ked sa na to nejak zvlat necitim, az na tie prsia, ale obcas sa mi stane ze mam raz za cas cyklus takmer 40 dnovy (ale to tak max. raz za rok).
A ten test bol negativny.

cervena_ciapocka
10. apr 2008

Ano montinka, na 30 DC, a bol negativny. Ale skor si myslim,ze pride MS, aj ked sa na to nejak zvlast necitim, az na tie prsia. Ale obcas sa mi stane ze sa mi cyklus predlzi na 40 dni, ale to tak maximalne 2 krat za rok.

cervena_ciapocka
10. apr 2008

Aha, 😅 a ja ze ta moja odpoved zmizla. Pisem z prace a net ja tu strasne blby. 😠

montinka
10. apr 2008

hm ciapocka ak nepride skus znova. hm to blbne konik nie net

cervena_ciapocka
10. apr 2008

asi pockam, az do toho nejakeho 40 DC. Lebo si myslim, ze nic z toho nebude.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre