Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

vanessa123a
26. okt 2009

mija vies co mala som nepravidelne a dost dlhe cykly ale terz sa mi to upravilo tak uvidime, cakam stale ,
dnes som testla a jasne ze iba / , takze to moc neriesim...len som stale strasne unavena a dnes som skoro odpadla sa mi vsetko tocilo , snazim sa to pripisovat nizkemu tlaku , neviem uz co si mam mysliet pockam do nedele co bude 😉

mija777
26. okt 2009

vaness,ja som mala odjakziva rozhadzany cyklus,pravidelne som chodila na vyvolavacky...a asi tri mesiace pred otehotnenim sa mi ustalil presne na 31dni 😉
Tak este tyzden cakat...? 😒 Drzim teda palce,nech mrcha hnusna nedorazi a testik ukaze tie nadherne // 🙂 🙂

petra2505
27. okt 2009

je bolest podbruska (bolest asi taka ako pri ovulacii resp.v plodnych dnoch)vnimana ako priznak tehu? inak ziadne ine tazkosti (ani bolest prs, ani unava nic ine)

takyna
27. okt 2009
petra2505
27. okt 2009

ide o to, ze som po ivf presnejsie v septembri som stimulovala, ale ku vlozeniu neprislo, nakolko sa lekarovi zdalo, ze mam OHSS tak mi to presunul na december lenze my sme uz dva dni po odbere veselo keksikovali lebo mi nic nebolo a citila som sa ako by som ani ziadne ivf nepodstupila.uz asi 10 dni ma boli podbrusko, min tyzden som bola u gynekologa a povedal mi, ze som absolutne o.k ani ziadny zapal nic, vystelku mat som mala 7 mm co povedal, ze je tiez o.k a menzes mam dostat cez vikend tak ja neviem ci sa snad zadarilo a prezijeme krasny sok alebo co sa to deje 😀

zuzu4444
27. okt 2009

Mozem byt tehu, ak mi byva stale zle, hlavne pocas dna, ked som hladna, tocieva sa mi hlava, ale problem je v tom, ze MS som mala normalnu, ktora trvala 4 dni.

vejula
27. okt 2009

No Zuzu stáva sa že tehotné ženy mali normálnu MS ja niekoľko cyklov... Ale zasa zle ti môže bývať aj z iného dôvodu... Ak ťa nebolia moc prsia a bradavky a necítiš v nich napätie tak si myslím že nie... Ale nie som žiaden odborník... A zas nie každej žene sa to prejaví rovnako... Mna v prvom rade veľmi boleli prsia a bradavky... Však uvidíš... Ak si v neistote sprav si tehu test a uvidíš....

lucia1181
27. okt 2009

ahojte zienky,aj ja by soch potrebovala pocut vas nazor...takze 19.9.2009 som vysadila antikoncepeciu Nuvaring,potom som mala mrchu od 22.9-27.9.2009 a odvtedy sme sa snazili o babo...dalsia mrcha mala prist 21.10.2009 a neprisla.ale 23.10 som mala obcas cez den hnede krvacanie,velmi slabe....a bolo to zmiesane aj s bielym asi vytokom,nebolo to cely den,iba obcas a na druhy den sa to opakovalo.potom nic,bol klud a vcera vecer zase jednorazove taketo krvacanie po malej potrebe.tehotenske test som robila vcera(mamatest) a bol negativny.Bazalna teplota sa drzi stale od 36,9 do 37,1,trosku mam zvacsene prsia,ale nebolia....dalej zapcha,unava,bolesti v podbrusku,hlavne na lavo obcas,ale to je asi vsetko,ziadne nevolnosti,ani nic ine.co myslite,moze tu ist o tehotnost,ci je to kvoli tomu,ze som vysadila minuly mesiac antikoncepciu???k lekarovi som objednana 6.11.2009.dakujem za vase nazory a drzim palceky vsetkym 🙂...dakujeeem

lucia1181
27. okt 2009

este dodam,ze pred antikoncepciou mi to chodilo kazdych 21 dni a trvalo to 5 dni

petra2505
27. okt 2009

ja si myslim, ze je to len vykyv hormonov, ale mozem sa mylit, nie som lekar len mam taky pocit - po vysadeni sa to stava telo sa vysporiadava s hormonmi

lucia1181
27. okt 2009

no asi...aj ked mi lekar povedal,ze po Nuvaringu su vsetky hormony z tela vonku po 48 hodinach....asi to tak nebude

kikuskamala
27. okt 2009

Čaute babenky
som tu nová, ale už tak dva týždne čítam Vaše príspevky. Ja idem zajtra k lekárovi, mešká mi mrcha 5 dní, test som si robila dva dni pred menštruáciou a vyšli mi // čiarky, no jedna bola velmi slabučká. Menštruáciu som nemala len také slabé špinenie, ale mam trocha strach, ak som tehuľka či je bábo na správnom mieste. Počas celého mesiaca mi bolo veľmi zle, boleli ma vaječníky, kríže a mala som nafúknuté brucho. Momentálne okrem krížov mi nič nie je, dosť často ide na mňa horúčava a chodím často na WC.

vejula
27. okt 2009

gratulijem kikuška... A držím palce nech sa drží a aby ti to vyšlo u dokiho 😉

kikuskamala
27. okt 2009

vejula, dík, je to moje druhe tehotenstvo ale pri prvom som takéto problémy nemala. Dúfam že to dobre dopadne. A podobne aj ja Vám gratulujem. 🙂

vejula
27. okt 2009

Jééé a čitam že máš Daniánka.... Ja by som tiež chcela ale priateľ vymýšla a nechce mi to dovoliť :(

zuuzka
28. okt 2009

Ahojte kocky. Snazila som sa precitat vacsinu vasich prispevkov a konecne si nepripadam az tak nenormalne. 🙂 Prvykrat sme sa totiz pokusili o babo a ja na sebe pozorujem milion zmien,uz ani neviem ci su ozajstne alebo len po tom tak strasne tuzim, ze si to namyslam. Najskor som citila bolest jedneho vajecnika, co som spajala s plodnymi dnami a teraz mam pocit ze to preslo na druhy a skoro cele podbrusko. Tiez mam pocit, ze ked nieco zjem, hned mam blby pocit na zaludku...no ja neviem. Samozrejme som uz dvakrat testovala a nic. No na meskajucu MS sa este spolahnut nemozem, ta ma prist az buduci tyzden. Myslite, ze sa nejake podobne priznaky daju zaznamenat uz skor, este pred MS?

bibi65
28. okt 2009

Mali ste niektora pri tehu nevolnostiach aj pocit akoby ste mali nieco v krku,nejaku hrcu alebo tak? Ja stale citim akoby som v krku mala nieco prilepene a zle mi byva skoro pocas celeho dna, hlavne to pride na obed a trva do vecera.

kikuskamala
28. okt 2009

Ahoj zuuzka. Podobne ako to ty popisuješ som bola aj ja, pichalo ma v najprv na ľavom vaječníku, potom na pravom a potom cele podbruško. Necitila som sa dobre a bolo mi na vracanie. No ja som si spravila test dva dni pred menstruáciou a vyšli mi // čiarky. Mala som isť dnes k lekárovi ale ma preložil na budúcu stredu, lebo v jeho ordinácii niečo prerábajú. Tak musím si ešte týždeň počkať a dúfam že to budem mať oficiálne potvrdené. 🙂 . A či sa dajú príznaky zaznamenať skôr:? Ja pri prvom tehotenstve som nič necítila až do 6 týždňa keď mi začalo bývať zle. Ale teraz, ja neviem asi som to vytušila už skôr, babetko sme plánovali a tak možno viac som vnímala samú seba ako pri prvom. Skús ešte počkať, a budeš milo prekvapená. Inak ja som si kúpila ten najlacnejší Mamatest, a už pred MS som mala dve čiarky. Tak neviem. Držím palce 😉

zuuzka
28. okt 2009

Kikuska dakujem. Dufam, ze to tak bude, uz by sme mali radi babo. Pre mna je to vsetko uplne nove, mam strach, ale zaroven sa nemozem dockat...no a asi preto sa tak sledujem 🙂 .Takze vy budete cakat druhe, to je super...urcite sa to aj oficialne potvrdi, budem drzat palce.
No mne az tak nevolno nie je, len to podbrusko resp. vajecnik, to je dost citit. Testovala som zhruba po 6 dnoch, to je asi dost skoro....tak uz len cakat 😅

petra2505
28. okt 2009

kocky a okrem toho bolenia podbruska mate este ine priznaky?

zuuzka
28. okt 2009

ja mam hlavne to....a trochu citim nevolnost ked nieco zjem, ale to skor menej...

petra2505
28. okt 2009

aj ja mam len bolest podbruska a sem tam chytim straaaaaaasny cemer a straaaaaaasne potrebujem sladke, ale strasne 😀

zuuzka
28. okt 2009

no tak si drzme palce 🙂 a po akej dobe si to zacala citit?Ja som to zo zaciatku pripisovala plodnym dnom, no ale teraz .....

ewkaewka
28. okt 2009

ahojte, tak aj ja mam bolesti v podbrusku, na vajecnikoch, ale beriem HA, cize by som tehotna byt nemala, ale zase prvykrat sa mi pri znacke kt. teraz pouzivam stalo ze som MS nedostala, tak vobec netusim ci som alebo niesom tehotna.HA som nevynechala ani nic, len mi je divne ze ziadna MS sa nedostavila .inak bola presna ako hodinky
😕 😅

vejula
28. okt 2009

No ewka radšej si urob test. Keby náhodou bol pozitívny HAK hned vysaď aby to bábu neublížilo... Ale vraj sa stáva, že cyklus vynechá aj pri užívaní HAK len tak... Tak žiadne stresy a kup testík, uvidíš.

wyerka
28. okt 2009

Ahojte, chcela by som sa opytat na Vas nazor. Ms mi meska uz 3 dni a MT mam stale nad 37 . Ale ked som si robila vcera test bol negativny. Pritom Ms mi chodi vzdy nacas. Myslite, ze by som mohla byt tehu ? 😅 A este ziaden priznak ,ze by mi bolo zle alebo tak necitim, skor sa citim uzasne a len malicko ma bolia prsia. Dakujem za radu.

petra2505
28. okt 2009

no ja tehu nebudem lebo dnes mi zacal vytok takze pondelok - utorok si pekne dorazi menzes, takze pekne pocupitam na KETko v decembri.

lucinka1104
28. okt 2009

wyerka ano môžeš byť testni o dva dni

dinduska
28. okt 2009

ahoj luci,ako sa mate?no pekne,ze uz 17tt a budete mat dievcatko 😀 aj my 😀 😀 no je to super.

ja som bola dnes na poradni a uz mam skrateny krcok z 3cm na 2cm a ck je uz otvoreny pre hrot ukazovaka 🙂

petra2505
29. okt 2009

caute, tak ja som skusila test len tak z nudy, zostal mi este jeden z cias ked dom netusila, ze pojdem na IVF a je negativny takze si pekne musim pockat na menzes a dufam, ze na Vianoce po vlozeni mojich krasnych dvoch embrijok uz najdem konecne po skoro 4 rokoch dve palicky 🙂 ved raz sa toho musim dozit 😀
Babule vam drzim palce aby test vas testik bol o tie ciarky bohatsi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre