Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

tebi
10. jan 2008

no 26. apríla máme svadbu a ty??? ale už sme dlho plánovali babätko....neboj však zajtra sa to dozvieš ´všetko bude dobré ja to cítim.. ..potom daj vedieť..budem držkať palce a myslieť na teba...

bubinko83
10. jan 2008

No dakujem.My sme cakali najskor na mimi a potom sa chceme vziat.Ozvem sa,pa

tebi
10. jan 2008

ok papa

bubinko83
10. jan 2008

estella,a ty cakas tiez babo? 🙂

estella
11. jan 2008

ahoj bubi ano cakam babo ale zatial to viem len z testu a z mojich pocitov...na sono idem 16.1..tak sa to dozviem na 100%...ja uz jedno dieta mam ale s manzelom sme chceli druhe takze sme sa potesili ked som urobila test a boli tam dve palicky...ale este sa velmi vytesovat nechcem kedze to nemam potvrdene.....ty uz vies nieco nove?

katren
19. jan 2008

Ahojte damy, poprosila by som o pomoc. Mam asi dva tyzdne po mrske, a snazili sme sa myslim, zatial celkom dobre. Asi pred dvoma dnami ma strasne zacali boliet prsia, najprv jeden a teraz aj druhy. Kavu som tanto tyyzden ani nemala, chutila mi ako prihorena(robim si 3v1 do mlieka) a teraz som mala kakao, bolo normalne, take, ako mam rada. Nachvilu som odbehla, nabrala ine vone a teraz mi ani nechuti a "vonia" ako skazene mlieko. Je mozne, ze by sa nam to uz konecne podarilo?? Prosim, poradte, ak budete moct. Ja uz neviem co s tym ☹

orlandovacajka
19. jan 2008

ahoj Katren ja mam podobne priznaky a fakt neviem co si mam mysliet ..mne sa menia chute a teraz neviem ci to nieje od duphastonu .... ktory beriem uz skoro 2tyzdne... vobec nemam chut na jedlo a ak len tak strasne malinko a to tiez vacsinou syry a mliecne ... tak fakt neviem co to je ale modlim sa nech je to ta najlepsia sprava aj pre teba aj pre mna a vsetky snazilky 🙂 idem v pond. k dokimu 😎

shela
19. jan 2008

katren...podla mna by si mala kusok pockat a potom testnut...drzkam palceky 😉 Ja som mala to iste..boleli ma prsia, nechutila mi kava a nemohla som citit mlieko. Ale tie chute mi zacali Ale co sa mne stalo... 😨 ja som mala menstruaciu prve 3 mesiace pocas tehotenstva..takze sme cakali na babo iba 6 mesiacov

katren
19. jan 2008

no, tak to ste ma potesili, ale zase nebudem prehanat 😉 aby som to nazahnala 😅

shela
19. jan 2008

katren...poradim ti. Nechaj to tak..ved to poznas ked nieco chces velmi moc potom sa to nevyplni 😉 takze snazilkuj a vobec na to nemysli...psychika je velmi silna

katren
19. jan 2008

no, tak to teda viem o tej psychike, my snazilkujeme uz dva roky

shela
19. jan 2008

katren...ci pana dost dlho 😕 a istotne ste zdravotne na tom super...my sme skusali 2 mesiace a hned sa zadarilo...no ale ako som uz vravela prisli sme na to az ked som bola v 3 mesiaci 😅

katren
19. jan 2008

no, zdravotne skoro...manzel ma malo spermii, takze sa tesime vzdy, ked meskame alebo sa nieco deje. Vzdy si verime, ze tento raz to dobre dopadlo, ale nas to uz sprestalo bavit sa stale takto vytesovat a nakoniec nic, tak sme to nechali tak, ale teraz....

shela
19. jan 2008

katren...a keby ste skusili umele oplodnenie??

katren
19. jan 2008

neviem, zatial to nechavame tak, sme sa rozhodli, ze ked to nejde, tak sa pustime do stavby domceka, tak budu ine starosti. Chcema to nechat na prirodu a ked to nevyjde, tak potom zvazime aj taketo riesenie. Ved mam 22, tak to mam este cas.

shela
19. jan 2008

katren...jej aj ja mam 22 no skoro..3.3 budu narodky...tak sa neponahlajte ked chcete stavat domcek..s babom je aj tak kopec prace... no a ked sa postasti alebo uz postastilo...tak co manzelik bude makat sam 😉

katren
19. jan 2008

tak aspon trosku schudne 😀 , som ale hnusna 😠
Ja mam 22 teraz 29.1. tak to by bol skvely darcek. Na babo sa velmi tesime a planovali sme ho hned, no napodarilo sa. Ale stale verime 😉

shela
19. jan 2008

nevesajte hlavy...o to to bude potom cennejsie...ale verim ze uz ste teraz 2 co mi pisete...tie prsia nebolia len tak ze sa im chce.. 😉

katren
19. jan 2008

Tak teda, ja som sa bala, ze to bude nieco horsie s tymi prsiami, bolievaju ma aj pri ovulacii, ale nie az takto a citim ako by napuchali, ale potom ta kava a mlieko....tak mi to neda. Dufam, ze mas pravdu, ze sme dvaja, bolo by to krasne 😝 Ale okrem tohto nic ine ako priznak, tak neviem

shela
19. jan 2008

katren...mna prsia boleli tak ze som sa ich nemohla ani dotknut..a s tym napuchnutim.. mne sa prsia asi za taky ttyzden zvacsili o 2 cisla...dost mi kvoli tomu popraskala koza na nich.. 😖 sak som bola jak Lolo Ferari 😅

katren
19. jan 2008

No tak to si ma potesila 😀 , ja som sa bala, ze nejaka rakovina, lebo ked sa ich dotknem, tak je to hrozne. A s tou Lolo Ferarri, tak sa tiez tesim, bo ich namam najmensie a este dve cisla navyse 😒 budem chodit ohnuta dopredu ako tucniak 😀

shela
19. jan 2008

😀 😀 😀 neboj rakovina to urcite nebude ale na takych 99% to vyzera na 😲

katren
19. jan 2008

Ozaj to tak vyzera, ale po tej kave a mlieku ma preslo, take pochmurne zmyslanie. Ale fakt ma to vystrasilo. no, uz budem mysliet asi len na klud a nebudem stresovat 😉

shela
19. jan 2008

presne tak ..a kedy chces testovat?? Jooj tak ti drzim palceky...dufam zee mi potom napises ze ako vysiel testik 😉

katren
19. jan 2008

Jasne, ze napisem. Testovat je ete asi skoro, je to cca. len 2 tyzden, tak este pockam.

bubinko83
19. jan 2008

Ahojte,ja by som povedala ze si tehu,ja som v 8tyzdni a tiez sa mi menia chute a vsetko mi smrdi.Dufam,ze to skoro prejde ,lebo takto moc nepriberieme 🙂

komisakpd
19. jan 2008

baby ja chodim casto na wc a picha ma v lavom vajecniku a dnes je 28DC

katren
19. jan 2008

no, tak ja by som sa tesila a ze nepriberiem... malo ma nie je ani teraz, ale take brusko od mimi privitam 😀

sandrika
20. jan 2008

komi aj ja som to mala a bola som tehu 😉

komisakpd
21. jan 2008

tak uvidime sandrika lebo testnema asi az v stredu ak nepride mrcha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre